Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
دوستان جایی رو سراغ دارین که مانگای توکیو غول رو از اول به فارسی داشته باشه؟ ممنون میشم معرفی کنین. اکثر بعداز فصل یک مانگا رو دارن
ی سرچ تو تلگرام و اینا کردم که خب پیدا نکردم :D
ولی میگفتن چون انیمه با مانگا جلو رفته شاید کلا ترجمه نکردن، ی همچین چیزی :D

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
ی سرچ تو تلگرام و اینا کردم که خب پیدا نکردم :D
ولی میگفتن چون انیمه با مانگا جلو رفته شاید کلا ترجمه نکردن، ی همچین چیزی :D
پس با دیدن انیمه ( فصل اول) چیزی از داستان رو از دست نمیدیم !؟

این انیمه Yuru Camp قبل از خواب خیلی خوبه! :D آرام بخشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
دوستان جایی رو سراغ دارین که مانگای توکیو غول رو از اول به فارسی داشته باشه؟ ممنون میشم معرفی کنین. اکثر بعداز فصل یک مانگا رو دارن
قسمت هایی از مانگا که مربوط به فصل اول انیمه بودن ترجمه نشدن
شروع ترجمه توکیو غول از اینجا بوده که فصل اول انیمه اش گل کرد، یه عده دلشون خواست که ادامه داستان رو ترجمه کنن.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58

Toy Story 1995
میخواستم این پست رو تو تاپیک Rate your last seen movie بزنم ولی چون انیمیشن بود اینجا رو مناسب تر دیدم.
چندین سال بود انیمیشن ندیده بودم و داستان اسباب بازی فکر کنم انتخاب مناسبی بود برای شروع
از همون اوایل شروع انیمیشن یه حسی بهم میداد که من رو ناخداگاه یاد سریال west world مینداخت تا اینکه رسیدم به اون قسمتی که باز به هویت واقعی خودش پی برد و متوجه شد فقط یه اسباب بازی هست نه چیز بیشتر واقعا صحنه دلخراشی بود کاش تو دوران کودکی دیده بودمش تا متوجه این قضیه نمیشدم ناراحتم کرد و بازم رفتم تو فکر هویت واقعی و این داستان ها اگر ما انسان ها تجربه اش کنیم و به خود واقعیمون پی ببریم میتونیم مثل باز با این قضیه کنار بیایم یا نه ؟و یکی دیگه از سکانس های جالب اون قسمتی بود که تو سیاره پیتزا اون عروسک های سه چشم اون چیز بالاسرشون رو به عنوان خدا یا یه چیز مشابه تصور میکردن

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
استودیو سازنده توکیو غول چرا این بلا رو سر انیمه اورد !! باز سه فصل اول روایت قابل درک و پیوسته بود !! با اینکه خیلی داغون بود و هیچ منطق و هدفی پیدا نمیکردی توش !! ولی فصل چهار قشنگ مشخصه از قسمت یک میپره ده و علنا بولدوزر انداختن پاش و انکار اجباری با لجبازی دارن انیمه رو میسازن !

.........
کینگدوم سه چپتر اخرش غوغا بوده ، اونجا که مثل گله رم کرده حمله کردن از خنده روده بر شده بودم !
.........

هر تو خر بود این چپتر ، فقط نفهمیدم چرا ماجرای روریه رو اونطوری نا تموم گذاشت و الان بیاد فقط تو یه خط تلگرافی در موردش بگه !! همچنان امید دارم برگرده به ماریجو ، ولی خوب ببینیم چی پیش میاد

از کسایی که پاسخ دادن ممنونم ...

حالا برای شروع از کدوم شروع کنم که تا جای ممکن یا انیمه نداشته باشه یا کلا مانگاش خیلی بهتر باشه دیگه انیمه شو نگاه نکنم یا دو تاش پیوسته باشه :D

کینگدوم یا فنگ شن جی !! جفتش بهترین چیزایی بودن که خوندم !

Last edited by a moderator:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
کینگدوم سه چپتر اخرش غوغا بوده ، اونجا که مثل گله رم کرده حمله کردن از خنده روده بر شده بودم !

کسی این جا کینگدام میخونه غیر از من و مازی ؟ :D
تگ اسپویلر واقعاً نیازه؟؟ :D
این قضیه مجهول بودن اوسن و محل سگ نذاشتن به اوهون تو یه لول دیگه و اینا به جهنم...همین جوری دارم منفجر میشم
من نمیدونم کانکی میخواد چه غلطی کنه :-s
یه حدسی میزنم ولی خدایی امیدوارم همچین حرکتی نزنهx_xx_x

لامصبا بگیرید بخونید این کینگدام رو....هی نگید بلنده...در مورد چینه...زشتن کاراکتراش و اینا(خودتون زشتید...کیوکای تو حلق همتون :D)
برید بخونید و تو کف بمونید این یارو یاسوهیسا بدون سوپرپاور چجوری یکی از اپیک ترین کارهای شونن(خشن) رو تحویل داده

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
این قضیه مجهول بودن اوسن و محل سگ نذاشتن به اوهون تو یه لول دیگه و اینا به جهنم...همین جوری دارم منفجر میشم

لامصبا بگیرید بخونید این کینگدام رو....هی نگید بلنده...در مورد چینه...زشتن کاراکتراش و اینا(خودتون زشتید...کیوکای تو حلق همتون :D)
برید بخونید و تو کف بمونید این یارو یاسوهیسا بدون سوپرپاور چجوری یکی از اپیک ترین کارهای شونن(خشن) رو تحویل داده
منم میخونم ، بهترین مانگای تاریخه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

کانکی راهزنه ، اوضاع خیط بشه جیم میزنه !! خیلی باحال میشه !! ولی اینجا تو سه کنج گیر افتادن هیچ راه فراری ندارن ! احتمالا بیفتن به خوردن گوشت مرده ها

همین یه صحنه کافیه که از شدت اپیکنس ، مغزت بسوزه

1r0e_img_۲۰۱۸۱۲۰۱_۰۹۴۷۲۳.png

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

بدون سوپر پاور ؟ شوخی میکنی دیگه ؟ :D ژانرال ها تو کینگدام فقط یه پله از خدا ضعیفترن سوپر پاور واسه یه دقیقشونه میزنن تو دل لشگر چند ده هزارنفری خش روشون نمیفته =))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بدون سوپر پاور ؟ شوخی میکنی دیگه ؟ :D ژانرال ها تو کینگدام فقط یه پله از خدا ضعیفترن سوپر پاور واسه یه دقیقشونه میزنن تو دل لشگر چند ده هزارنفری خش روشون نمیفته =))
تو جنگ های قدیم ، سواره نظام وقتی میزد تو صفوف پیاده نظام دقیقا همین اتفاقی می افتاد که تو کینگدوم میبینی !! وقتی منم روایت ها از روشی که اسکندر تو جنگ با داریوش سوم استفاده کرد و پیروز شد رو میخوندم باورم نمیشد تا اینکه کینگدوم رو خوندم !!! تو ادبیات حماسی قدرت بالقوه بعضی کارکتر ها رو هم اغراق توصیف میکنن نه سوپر پاور !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

به غیر از هوکن(که خب داستان دقیقاً لفظی که گفتی رو در موردش به کار میبره) هر کی تکی، مستقیم رفت وسط قائله...اگه درگیر دوئل نشده باشه قطعاً جر خورده :D
====
هنوز خوبی کینگدام اینه آدم های معمولی یه ارزشی دارن و فشار وجودشون حس میشه
عمللاً همه ی شونن ها از سیاهی لشگرم اون ور ترن

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
به غیر از هوکن(که خب داستان دقیقاً لفظی که گفتی رو در موردش به کار میبره) هر کی تکی، مستقیم رفت وسط قائله...اگه درگیر دوئل نشده باشه قطعاً جر خورده :D
====
هنوز خوبی کینگدام اینه آدم های معمولی یه ارزشی دارن و فشار وجودشون حس میشه
عمللاً همه ی شونن ها از سیاهی لشگرم اون ور ترن
کینگدام رو دوست دارم بخاطر خیلی چیزا از فضای حماسیش بگیر تا استراتژی های جنگیش و فضاسازی عالیش و ...
ولی اغراق توش بیداد میکنه که البته شخصا مشکلیم باهاش ندارم لازمه این سبک کاره مثل فیلمای رزمی میمونه که یه نفره همرو میزنه :D
در کنار وان پیس و هانتر و برج خدا جز تاپ تنمه
در ضمن موافق نیستم باهات فقط هوکن نیست که ابرقدرته یه ژنرال بود که اسمشم یادم نیست با یه ژنرال پیرمرد رو در رو شد کل سپاه طرف نتونستن رو طرف خط بندازن اخرشم زد پیرمردرو کشت :D
ژانرالا کلا تو لول غیرانسانی هستن دقیقا مطابق کاراکترایی که از سبک شونن انتظار میره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: m.a.t

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
کارهایی مثل فول متال و هانتر هانتر رو شونن حساب نکردی؟:D

فولمتال تموم شده رفته
و از این لحاظ هم محشره...مخصوصاً آرک آخر...

هانتر هانتر تا این جا که غیر از یه آرک هیچ وقت جنگی بین سیاهی لشگر و فرمانده و اینا نبوده...یه جلوه هایی ازش تو آرک کیمرا بود...ولی خب اونم به کل فرق داشت.

من داشتم به بلیچ فکر می کردم که اینا یه جامعه شینیگامی بودن ولی انگار فقط همون چند تا فرمانده و اینا انگار تو اون دنیا زندگی می کردن...:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر