Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
سلام دوستان
شما مانگا از کامپیوتر میخونید؟! یا اصلا میشه خوند ؟ چون من مثلا اومدم مانگا برج خدا رو دانلود کردم از مانگا ریدر انیمه ورلد بعد خب بصورت عکس بود باریک هم هست خیلی سخته :D
بعد وقتی انیمه ی یک مانگایی هست دیگه مانگاش رو نمیخونید؟
کلا ی توضیحی بدین میخوام شروع کنم اگه بشه
ممنون
پوشه مانهوا رو بگیر و بنداز توی کروم چون امکانات کروم برای نمایش تصاویری که طولشون زیاده خیلی بهتر از photo viewer ویندوزه ولی خب اگه هم میخوای اصولی کار کنی همین نرم افزارهایی که دوستان گفتن رو بگیر.
مانگا از اول جوری طراحی میشه که توی مجله بشه چاپش کرد ولی مانهوا چون کاملاً دیجیتال هست و محدودیت طول هم نداره همیشه نمیشه طول صفحات رو کم کرد و برای همینم اینجوری دراز و باریک میشه:d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

تو این چند سالی که انیمه دیدن رو شروع کردم شخصیت اصلی هیچ اثری برام به اندازه AoT لوس/بی مزه/حال بهم زن/دری وری گو/چرند/بی خاصیت و بد صدا نبوده : | یعنی هر اندازه که شخصیت های دیگه رو قوی ساختن"انگار یادشون رفته که بابا نقش اصلی یی هم وجود داره!
نمیدونم اشکال از مانگاشه تیم سازندس چه دردیه که یکی از بهترین انیمه هایی رو که دیدم با یه پارازیت همیشگی زجرآور روبه رو کرده و کیفیت تمام داستانُ تحت تاثیر خودش قرار داده!​
سیستم اکثریت انیمه ها همینطور هستش...
این "ارن" هم رو اعصابه، آدم دوس داره با مشت بزنتش...

Fairy Tail Final Season - E07

جااااااان؟ :o
اصلا انتظار همچین چیزی رو نداشتم بابا بیخیال :-t
خب با این وضعیت قشنگ آخر انیمه معلوم شد میخواد چه اتفاقی بیوفته
یعنی بدترین حرکت ممکنه بودش که اصلاً انتظارش رو نمیرفت.
سلام
دوستان انیمه InuYasha خوب هستش دانلود کنم کسی زیرنویس فیلمهاش رو داره ؟
و انیمه Garo
من نگاش نکردم ولی Inuyasha باید خیلی قشنگ باشه....
برای یکی از دوستام آورده بودمش که اونم برای خواهرش میخواست، تا آخرش رو دید.....و لذت برد.
متاسفانه زیرنویس فیلم هاش رو ندارم

Garo سری اولش رو ندیدم....ولی سری دومش Garo - Vanishing Line تا نصفه نگا کردم...قشنگ جایی که داستان داشت جالب میشود، سرم کلی کار ریخت مجبور شدم درآپ ـش کنم...تا الان هم بلاتکلیف تو On-hold هام مونده )":

قسمت 9 و 11 از Natsume Yuujinchou Go از DeadFish رو کسی داره؟ لینک و تورنتاش کار نمی دن.

عجب سلیقه ی عجیبی داری.... DeadFish :-?
تمام لینک های animetosho که ازش هست پاک شده...چند جا رو دیگه نگا کردم، از DeadFish نداشتن.....تورنت ـش هم صفر صفر ـه....حتی از توی XDCC خود DeadFish هم پاک شده.
فقط از BakedFish تو XDCC خود DeadFish موجود هستش...خواستی برو یه نگا بنداز irc://irc.rizon.net:6667/[deadfish]

P.S
تورنت های قسمت 9 11 رو گذاشتم تو Seedbox ـم...شاید تا صبح دانلود شدن...اگه شد، برات ریموت آپلودش میکنم.
مثلاً طراحی و انیمیشن های وان پیس از انیمه ناروتو خیلی بهتر بود و هیچ افتی که نداشت هیچ همیشه رو به پیشرفت بوده :-"
والا ما فقط و فقط مانگای وان پیس رو میخونیم که قیافه نحس اون انیمه "آشغال" رو نبینیم...حیف وان پیس که اون انیمه نصیب اش میشه=((

در این toei animation تخته بشه [-o<:D انیمه بی افته دست یه استودیوی پدر مادر دار دیگه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
مثلاً طراحی و انیمیشن های وان پیس از انیمه ناروتو خیلی بهتر بود و هیچ افتی که نداشت هیچ همیشه رو به پیشرفت بوده :-"
والا ما فقط و فقط مانگای وان پیس رو میخونیم که قیافه نحس اون انیمه "آشغال" رو نبینیم...حیف وان پیس که اون انیمه نصیب اش میشه=((
اونم مشکل داشت بسیار:D ولی چون از نظر گرافیکی هیچوقت تاپ نبود(ناروتو خیلی بهتر بود) افتش کمتر به چشم میاد:D
وگرنه من خودم میگم که الان (الان نه، درسروزا بیشتر) انیمیشن مانگا بیشتر از انیمه ست:-"

ولی خوب با این حال دلیل اصلیم برای کوچ به مانگای وان پیس اسپویل بود! ، ولی دلیلم برای کوچ به مانگای ناروتو 50قرن فیلر و کیفیت مضخرفش بود:|

Karamatsu

کاربر سایت
Jun 6, 2018
32
عجب سلیقه ی عجیبی داری.... DeadFish :-?
تمام لینک های animetosho که ازش هست پاک شده...چند جا رو دیگه نگا کردم، از DeadFish نداشتن.....تورنت ـش هم صفر صفر ـه....حتی از توی XDCC خود DeadFish هم پاک شده.
فقط از BakedFish تو XDCC خود DeadFish موجود هستش...خواستی برو یه نگا بنداز irc://irc.rizon.net:6667/[deadfish]

آخه چون فصل قبلی ها رو چند سال پیش از DeadFish داشتم می خواستم اینم ببینم از همینا باشه. هرجا بوده رو خودم گشتم توی XDCC هم نبود,BakedFish هست. تورنتاشم چند ماهه روی 20 و 70 درصد مونده. می خواستم ببینم شخصی کسی داره یا نه وگرنه پیدا نمی شه.

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
از کسایی که پاسخ دادن ممنونم ...
حالا برای شروع از کدوم شروع کنم که تا جای ممکن یا انیمه نداشته باشه یا کلا مانگاش خیلی بهتر باشه دیگه انیمه شو نگاه نکنم یا دو تاش پیوسته باشه :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
حالا برای شروع از کدوم شروع کنم که تا جای ممکن یا انیمه نداشته باشه یا کلا مانگاش خیلی بهتر باشه دیگه انیمه شو نگاه نکنم یا دو تاش پیوسته باشه :D
کار خوب زیاد داریم ولی برای شروع به نظرم با اینا شروع کن:
Berserk (مخصوصا اگه با کارهای اکشن و خشن مشکلی نداری)
The Promised Neverland
Ajin
Pandora Hearts
Gamaran
Vinland Saga
فعلا اینا برای شروع به نظرم خوبن به جز یه مورد بقیه شون آرت خوبی دارن داستان همشون هم توی ژانر خودشون عالیه:D
اینم لینک برای دانلود اگه خواستی:
http://manga.blog.ir/page/لیست-مانگا-و-مانهوا-موجود-در-وبلاگ

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
آخه چون فصل قبلی ها رو چند سال پیش از DeadFish داشتم می خواستم اینم ببینم از همینا باشه. هرجا بوده رو خودم گشتم توی XDCC هم نبود,BakedFish هست. تورنتاشم چند ماهه روی 20 و 70 درصد مونده. می خواستم ببینم شخصی کسی داره یا نه وگرنه پیدا نمی شه.
چک کردم صبح....دریغ از نیم درصد دانلود تورنت ـش...

چون deadfish هاردساب میزنه...هیچ وقت سمت ـش نرفتم....و گرنه اگه داشتمش از هاردم برات آپلودش میکردم...

BakedFish - AniDB
DeadFish - AniDB

این BakedFish هم هاردساب میزنه...مثل DeadFishـه....نسخه web هم کار میکنه....به نظرم از همین BakedFish بیارش، چون سورس جفتشون یکی هستش (HorribleSubs/CrunchyRoll)

کد MSG دانلود XDCC قسمت 9 و 11 از BakedFish

Code:
irc://irc.rizon.net:6667/[deadfish]

/MSG BakedFishXDCC XDCC SEND #6311
/MSG BakedFishXDCC XDCC SEND #6313

فقط limit زدن رو سرعت دانلود.... قفل ـه روی 250kb (تست کردم دانلود میشن)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
همون برج خدا رو بخون، اگر هنوز نخوندیش کامل:D

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
Steins;Gate 0 چرا انقد حوصله سر بره؟:-/ چار قسمتشو دیدم ولی اصن حس ادامه دادنش نیست. کلا از فاز علمی تخیلی سفر در زمانی فصل یک در اومده، شده یه رومنس اسلایس آو لایف خسته کننده.
اگر از نظر طرفداراش به مقدسات دارم توهین میکنم، پیشاپیش عذر میخوام:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
با این مشخصات ، جواب بدونه شک مانهوای Tower Of God خواهد بود .

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
تو سبک انیمه made in Abyss می شه چند تا قشنگ هاش را معرفی کنید

Shinsekai Yori
Houseki no Kuni

هر دو مثه Made in Abyss آروم و شاد شروع میشن اما به مرور فضای داستان دارک تر و پر رمز و رازتر میشه. Shinsekai Yori بیشتر روی دنیاش کار شده ولی Houseki no Kuni شخصیت پردازی بهتری داره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
یک انیمیشن هست به اسم Happy Tree Friends
اینو از دست ندید :D
همه چی خوش و خرمه، بعدش خوش و خرم نیست :D
این Happy Tree Friends خیلی چیز خوبی بود. یه زمانی چقدر کلیپ‌هاش دست به دست میشد و کلی حال می‌کردیم باهاش. :D کلاً ذهن مریض سازنده‌هاش باعث شده بود یه چیزایی طراحی کنن که آدم منهدم بشه! :D
من فکر می‌کردم این سری خیلی وقت پیش کارش تموم شده و از اوایل دهه 2010 به بعد خبری ازش نبوده، ولی الآن رفتم دیدم کلی قسمت داشته که در جریانشون نبودم و باید برم سراغشون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر