Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام خوبید
انیمه ای که مربوط به خوانندگی و موزیک باشه داریم؟؟
میشه لطفا اسماشو بگید

Boku n . . . .

بستگی داره دقیق دنبال چی هستی

اینکه صرفا بخونن توش و اینا آره زیاده اکثرا هم زبالن D: ولی جدی و در رابطه با خواننده ها و آهنگ سازی و اینا باشه نه خبر ندارم من

ولی کلا Idol Master و Love Live و این چیزا هستن

ورژن پسرونش هم که ماشالله چند وقتیه تقریبا هر فصل یا هر یه فصل در میون داریم Starmyu و این چیزا

کلا یه لیست بخوای که شاید زیادم کمکت نکنه ولی الان بیکارم لیست میکنم اینه:

Idol Master

Love Live

StarMyu

Uta no Prince-sama

Idolish 7

B-Project

Marginal #4

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از لای مانگاهای بلند با اختلاف Kingdom داره خفن تر از همشون میره جلوتر
نمیدونم ته این آرک رو چجوری میخواد ببنده ولی واقعاً هر چی هست کلّاً وحشتناکه...استرسی که این مانگا تو آرک جنگ هاش میده هیچ مانگایی نمیده...قشنگ من هر آرک جنگ که تموم میشه یه نفس راحت می کشم :D
====
شینگکی رو از همون فصل اول انیمه اش بهش سر نزدم...نمیدومن حسش نیست...وگرنه یه وایب خفن بودن عظیمی داره ازش میزنه بیرون :D
وان پانچ هم چند بار خواستم آنگویینگ شم دیدم هی سریع رسیدم تهش...اینقدر اعصابم خورد شد که گفتم گورباباش...بذاریم بعداً همه رو با هم میخونیم...(داستان هم تو وان پانچ کنده که مزید بر علّت اعصاب خوردی من بود)
از اون طرف Dr.Stone و Jigokuraku عجیب خوب میرن جلو و هر چپتر کشش خوبی دارن
وان پیس که باید یه عمر صبر کنی تا یهو یه حرکت بزنه...پیر میشی بخدا.
====
از این طرف هم Houseki no Kuni هست...لامصب هر چی بگم کم گفتم... تنها مانگاییه که ماه هام به عشقش می گذره. تنها کاریه که به همه ی شخصیّت هاش اهمیّت میدم و واقعاً هر نقشی انجام میدن تحت تاثیر قرار می گیرم. ستینگ داستان و آرت استایل مینیمالیستیک اش همین جوری بره جلو برام از برسرک و کینگدام میزنه جلو>:D<

انیمه این چند وقته زیاد ندیدم
ولی این Asobe Asobase لعنتی کلا خیلی خوبه...خیلی رندوم و قاطی پاتیه=))
خدمتکاره از مقعد مبارک توانایی پرتاب اشعه لیزر داره...بعد دختر خونواده تا ده سال فکر می کرده طبیعیه همچین چیزی برا مردا=))
برم چند قسمتی که اومده ازش رو ببینم...لعنت بهش خیلی خوبه=))

Re:Zero رو هم دوباره یه نیگاه بهش انداختم...فکر کنم من جزو 3.7 درصد افراد روی کره زمین باشم که این سریال رو دیده و با ناتسوکی سوباروی منفور لعین اللعن حال کردهB-)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
Re:Zero رو هم دوباره یه نیگاه بهش انداختم...فکر کنم من جزو 3.7 درصد افراد روی کره زمین باشم که این سریال رو دیده و با ناتسوکی سوباروی منفور لعین اللعن حال کردهB-)
می تونی درصد رو به 4.9 افزایش بدی. منم ازش خوشم میومد:>:>

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
سلام خوبید
انیمه ای که مربوط به خوانندگی و موزیک باشه داریم؟؟
میشه لطفا اسماشو بگید
همه رو پیشنهاد دادن جز خدایگان این سبک ! K-on

البته نودامه کانتابیله هم تو همون لوله ولی خب چون موسیقی کلاسیکه کمتر کسی سمتش میره !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
درود
این انیمه Black Clover چرا اینقد خوبه " از نظر من " /// شخصیت آستا خیلی چیزا یاد آدم میده واقعا ... در کل خیلی حال کردم باهاش /// کسی هست هم نظر باشه آیا ؟؟
فکر کنم مثبت ترین نظر بعد از خودت من باشم تو تاپیک، که میگم صرفا خوبه یه شونن اکشن فانتزی دید:-"
ولی از بلک کلاور بهتر... تقریبا همه شونن اکشن فانتزی ها به نظرم ازش بهترن، و همه کاراکترهاشون ازشون بهترن:-" کلا ته لیسته تقریبا...اما من کلا این سبکی دوست دارم:D (فکر کنم هیتر زیاد داره:-" )

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
فکر کنم مثبت ترین نظر بعد از خودت من باشم تو تاپیک، که میگم صرفا خوبه یه شونن اکشن فانتزی دید:-"
ولی از بلک کلاور بهتر... تقریبا همه شونن اکشن فانتزی ها به نظرم ازش بهترن، و همه کاراکترهاشون ازشون بهترن:-" کلا ته لیسته تقریبا...اما من کلا این سبکی دوست دارم:D (فکر کنم هیتر زیاد داره:-" )
والا چی بگم :) من که خیلی ازش لذت میبرم . شخصیت کاپیتان یامی هم خیلی باحاله :D
چند تا خوبش رو قربون دستت معرفی کن پس /// دمت گرم

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
والا چی بگم :) من که خیلی ازش لذت میبرم . شخصیت کاپیتان یامی هم خیلی باحاله :D
چند تا خوبش رو قربون دستت معرفی کن پس /// دمت گرم
وان پیس
ناروتو
بلیچ
هانتر x هانتر
Boku no Hero Academia
و ... :D

اون وان پیس هم شخصا با اختلاف از بقیه بالاتر میدونم! :D
همشون ولی شدیدا پیشنهاد میشه!:D

کار تمام شده کوتاه(اونا یا بلند حساب میشن، یا بلندخواهند شد!) هم بدون شک FullMetal Alchemist Brotherhood دیدنش بر هر کسی واجب است:D (64قسمت)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
این روزا مگه کسی وان پیس هم نگاه میکنه:-":-"
مانگا و انیمه رسما واسه من یکی که تموم شده است!!خیلی افت کرده هردوشون
اتفاقا خیلی ها بعد این ارک شروع کردن به دیدن!
حالا انیمه تازه این ارک خیلی خوب شده و تیم بشدت گولاخی پشتش گذاشتن!
مانگا هم که ذره ایی افت نکرده هیچ...رسما این ارک هایی که داشتیم بهترین ارک های سری بوده.
اگه به اینا میگید افت پس همون دراپ کردنش ادامه بدید بهتره‌:-"

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اتفاقا خیلی ها بعد این ارک شروع کردن به دیدن!
حالا انیمه تازه این ارک خیلی خوب شده و تیم بشدت گولاخی پشتش گذاشتن!
مانگا هم که ذره ایی افت نکرده هیچ...رسما این ارک هایی که داشتیم بهترین ارک های سری بوده.
اگه به اینا میگید افت پس همون دراپ کردنش ادامه بدید بهتره‌:-"
انیمه تا جایی که دیده بودم رسما تیم بشدت بچه ای پشتش بودن انگار!!طراحی افتضاح کاراکترها صحنه های بود که سره طرف از کل بدنش بزرگتر بود:D،کش دادن خیلی خیلی الکی،و....
داستان مانگا هم الکی میره جلو یه از یه طرف بعضی کاراکتر هارو رسما کوبیدن زمین!سانجی و....از اونطرق مبارزه لوفی و قدرت گرفتنش لحظه به لحظه که همه میدونن کی رو میگم!! و....
نمی گم داستان خیلی بد شده ولی رسما از 10 قسمت فقط 1 قسمت بدرد بخوره بقیه بوق تشریف داره!!
از اون طرف هم مبارزات انیمه فقط محدود شده به زورو و سانجی مال بقیه بچه بازی شده یا کلا نیستن و.......
خلاصه میگم واسه منی که همزمان مانگای وان پانچ من،kingdom و.... دیگه رو میبینم از چشمم کاملا افتاده شاید برای شماها هنوز هم خیلی خیلی جذاب باشه!وگرنه منم قبلا واسه انتسار یه قسمت جدید از مانگای وانپیس کل هفته رو منتظر میشدم اسپویل و... سریع بیاد الا رسما هر چند هفته یبار میرم سریع تو چند دقیقه می خونم تموم میشه و میره!!
امار های انیمه و مانگا رو هم نگاه کنی وانیپس همیشه تو تو بالا جدول بود الا خیلی خیلی افت کرده!!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
انیمه تا جایی که دیده بودم رسما تیم بشدت بچه ای پشتش بودن انگار!!طراحی افتضاح کاراکترها صحنه های بود که سره طرف از کل بدنش بزرگتر بود:D،کش دادن خیلی خیلی الکی،و....
داستان مانگا هم الکی میره جلو یه از یه طرف بعضی کاراکتر هارو رسما کوبیدن زمین!سانجی و....از اونطرق مبارزه لوفی و قدرت گرفتنش لحظه به لحظه که همه میدونن کی رو میگم!! و....
نمی گم داستان خیلی بد شده ولی رسما از 10 قسمت فقط 1 قسمت بدرد بخوره بقیه بوق تشریف داره!!
از اون طرف هم مبارزات انیمه فقط محدود شده به زورو و سانجی مال بقیه بچه بازی شده یا کلا نیستن و.......
خلاصه میگم واسه منی که همزمان مانگای وان پانچ من،kingdom و.... دیگه رو میبینم از چشمم کاملا افتاده شاید برای شماها هنوز هم خیلی خیلی جذاب باشه!وگرنه منم قبلا واسه انتسار یه قسمت جدید از مانگای وانپیس کل هفته رو منتظر میشدم اسپویل و... سریع بیاد الا رسما هر چند هفته یبار میرم سریع تو چند دقیقه می خونم تموم میشه و میره!!
امار های انیمه و مانگا رو هم نگاه کنی وانیپس همیشه تو تو بالا جدول بود الا خیلی خیلی افت کرده!!
نگو من بعد یه ارک نا امید کننده امید زیادی به ارک بعدی :
وارد شدن تمام قد ارتش انقلابی و وانو دارم ! هر چند بعد از وارد شدن فرمانده های ارتش انقلابی هولد کردم تا چند چپتر با هم بخونم ! چون خوب کشش دیدن هفتگی رو از دست داده بودم ! مثلا این چند چپتر اخر کینگدوم رو که اگه خونده باشی میدونی چه خبره ! هر روز هفته میرم سایت مانگا ریدر رو رفرش،میکنم که ببینم چپتر جدید اومده یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر