Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
چمد قسمت اخیر انیمه وان پیس چه خوب شده:x

آره من که این قسمتارو دوست دارم :D
یه سوال که ممکنه اسپویل از ادامه قسمت ها هم باشه ولی برام مهم نیست یکی جواب بده :D

دقیقا قدرت کاتاکوری چیه؟ خمیره که داره کنترل میکنه؟
چه جوریه که حتی لوفی نمیتونه با هاکی هم بزنتش؟ به این خاطره که داره آینده رو میبینه اون قسمت از بدنشو یه جورایی محو میکنه؟ چون دقیقا مشت های لوفی که هاکی بود از تو بدنش رد میشد
و اینکه لامصب چقدر خفنه :D
الفانت گان میزد در حد دو تای الفانت گان لوفی، بیچاره لوفی پشماش ریخت :D
سرعتشم خوبه اصلا همه چیش خوبه

آخرین باری که من انیمه ی وان پیس رو نگاه کردم، 5 دقیقه آنچه گذشت بود، 10 دقیقه فوجیتورا رو نشون میداد که داره از پله ها میاد پایین، یه 5 دقیقه هم چیز جدید بود:D هنوزم همونطوریه؟:D

الان یه خورده بهتر شده :D

_______-_____-______-______-_____-____

انیمه baki فصل سوم رو میخواستم ببینم وقتی فصل شروع شد که متوجه شدم دو فصل قبلشو باید ببینم، به لطف یکی از دوستان که همینجا اشاره کرد بهش و گفت به هم وصله و انیمه خوبیه منم دیدم و واقعا هم خوب بود و حال کردم :D
آها پیامو پیدا کردم

من دارم میبینم ، ادامشه ، من که حال میکنم با سبکش ...
همین اول کاری چند تا شخصیت گولاخ خیلی قوی اومدن تو داستان.

الانم هفته ای دنبالش میکنم یه انیمه اکشن اساسیه، منتها یه جورایی طراحیش تو ذوق میزنه از نتفلیکس ممنونیم که ادامه شو ساخته ولی این طراحیش؟ جا داره بگم اااااای خدا :D

با دو فصل قبلیش خیلی حال میکردم به جز چند مشکل کوچیک بقیه ش اوکی بود چیزهایی که خوشم نیومد

اپیزودایی که رو پدر باکی مانور میدادن برای اون موقع که تو ارتش بوده یا حمله ش به نظامیا یا رئیس جمهورشون اینارو دوس نداشتم، یه خورده مادرشم رو اعصاب بود
تمرین هاش، مبارزاتش، همه خوب بود در واقع به سلیقه م میخورد :D
مبارزات زیرزمینش خیلی حال داد مخصوصا اینکه از هر قشری بودن ( کشتی کج کار، کشتی سنتی، کنپوی چینی، کاراته، جوجیتسو، مبارز خیابانی، بوکس و ... ) اصلا خود جنس بود

الانم داستان داره به نحوی پیش میره که احتمال همه چی هست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آره من که این قسمتارو دوست دارم :D
یه سوال که ممکنه اسپویل از ادامه قسمت ها هم باشه ولی برام مهم نیست یکی جواب بده :D

دقیقا قدرت کاتاکوری چیه؟ خمیره که داره کنترل میکنه؟
چه جوریه که حتی لوفی نمیتونه با هاکی هم بزنتش؟ به این خاطره که داره آینده رو میبینه اون قسمت از بدنشو یه جورایی محو میکنه؟ چون دقیقا مشت های لوفی که هاکی بود از تو بدنش رد میشد
و اینکه لامصب چقدر خفنه :D
الفانت گان میزد در حد دو تای الفانت گان لوفی، بیچاره لوفی پشماش ریخت :D
سرعتشم خوبه اصلا همه چیش خوبه

الان یه خورده بهتر شده :D
یه تعداد قسمتی میبرم جلو برا عنوان اسپویلر که مطمئنم جواب اینا رو میده تا اون موقع دیگه:)) حوصله ندارم ببینم هر کدوم رو کدوم چپتر توضیح داده:-"

میوه ی کاتاکوری mochi mochi no mi هست، موچی هم یه نوع شیرینیه ( rice cake ) ، به طور کلی به خاطر خمیری و قابلیت تغییر شکل دادنی که داره، مثل میوه ی لوفی میتونه عمل کنه!(و حتی بعضی جاها بهتر مثل همین جاخالی که میگی:D )

و آره، به خاطر آینده بینیش اون قسمت بدنش رو تغییر شکل میده، و وقتی بدون اون بخش نباشه، ضربه هاکی دار هم بی اثره و برخوردی نداره:D

از یه خورده خیلی بهتر شده به نسبت:D ، یعنی درسته همین 851 برداشتن یه سری اتفاقات یکی دو قسمت قبل رو دوباره فلش بکی نشون دادن(شخصا زیاد موافق این حرکت نبودم البته:-") اما همونم خوب نشون دادن!:D
و انیمیشن ها خیلی بهتر و درست حسابی تر شده و صفحه ثابت نیست:D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
آخرین باری که من انیمه ی وان پیس رو نگاه کردم، 5 دقیقه آنچه گذشت بود، 10 دقیقه فوجیتورا رو نشون میداد که داره از پله ها میاد پایین، یه 5 دقیقه هم چیز جدید بود:D هنوزم همونطوریه؟:D
آره :D
فقط فرقش اینه که 5 دیقه بیگ مام داره راه میره نشون میده :|
حالا شاید یه چند قسمت یه مقدار بهتر شده باشه ، ولی این دوستمون باید کلی قسمت بد ببینه تا برسه اینجا.
تازه اگه همینجوری بمونه ...
ولی در کل وان پیس دیدن حال میده B-)

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
153604887310336384-750x500.jpg

شبکه نتفلیکس، تاریخ پخش فصل نهایی انیمه سریالی پرطرفدار «والترون: افسانه مهاجمان» (Voltron: Legendary Defender) را اعلام کرد.

انیمه سریالی Voltron:Legendary Defender محصول شبکه نتفلیکس است که براساس انیمه ژاپنی به نام (Beast King GoLion) ساخته می شود. این مجموعه در یک جهان علمی تخیلی است که انرژی سیاره ای به نام (Quintessence) می تواند برای قدرت حمل و نقل و جادو استفاده شود. داستان سریال درباره گروهی از پهلوانان والترون هستند که باید با هم متحد بمانند تا تبدیل به یک ربات غول پیکر شوند تا امپراطوری خبیثانه گالرا را نابود کنند.

انیمه سریالی والترون در طول هفت فصل منتشر شده، توسط منتقدین و طرفداران انیمه موردتمجید و تعریف فراوانی قرار گرفته است. فصل هفتم مجموعه در تاریخ 10 اوت 2018 در قالب سیزده قسمت از نتفلیکس منتشر شد. فصل هشتم قرار است در نوامبر 2018 از شبکه نتفلیکس پخش شود اما تاریخ رسمی و روز دقیق انتشار آن هنوز اعلام نشده است.

صداپیشگان این انیمه سریالی «جاش کیتون» (Josh Keaton)، «استیون ین» (Steven Yeun)، «بکس تیلور-کلاز» (Bex Taylor-Klaus)، «تایلر لبین» (Tyler Labine)، «کیمبرلی بروکس» (Kimberly Brooks) نیز هستند.

فصل هشتم در ماه نوامبر سال جاری، پس از سه ماه از انتشار فصل هفتم، از شبکه نتفلیکس پخش می شود. فصل هفتم در قالب سیزده قسمت ساخته شده بود و امکان دارد که تعداد قسمت های فصل هشتم هم به همین تعداد باشد. خبر ناراحت کننده این است که والترون با فصل هشتم به اتمام می رسد.

منبع: Otakukart

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من چند ثانیه از یکی از قسمت های این ارک اخریه رو دیدم ! دلم سوخت به حال وان پیس و انیمه بین ها ! طراحی ها افتضاح ! پویا نمایی و حرکات بدن کارکتر ها در خد شلغم ! این ارک کلا تو مانگا هم بدترین ارک وان پیس بود با اختلاف ! دیگه بخوای با این کیفیت انیمه هم ببینی رسما باعث ریزش ببنده ها میشه !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من چند ثانیه از یکی از قسمت های این ارک اخریه رو دیدم ! دلم سوخت به حال وان پیس و انیمه بین ها ! طراحی ها افتضاح ! پویا نمایی و حرکات بدن کارکتر ها در خد شلغم ! این ارک کلا تو مانگا هم بدترین ارک وان پیس بود با اختلاف ! دیگه بخوای با این کیفیت انیمه هم ببینی رسما باعث ریزش ببنده ها میشه !
بیاییم فکت صادر نکنیم! :-"
این آرک یکی از بهترین آرک های وان پیس بود تو مانگا!>:) و بهترین مبارزه سری رو هم داشت با اقتدار و همینطور یکی از بهترین کاراکترهای سری و انیمهرای به نظرم! کاراکتری بس خفن در همه ی موارد! :x :x :x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,368
نام
محمد
حالا چون شما حال نکردی دلیل نمیشه بد باشه!
فن ها و حتی خواننده های ژاپنی بنظرشون یکی از بهترین ارک های مانگا بوده و همینطور اینکه بنظرم خودم بهترین ارک دنیای جدید و جزو سه ارک برتر سری هست!
نه تنها بهترین مبارزه و یکی از بهترین شخصیت های سری رو داشته بلکه برای اولین بار بطور زیادی روی مبارزات دریایی تمرکز داشتیم.
خود ساختار ارک و جزیره یکی از پر جزئیات ترین جزیره هایی بوده که اودا ساخته.
کلی کرکتر جدید که هر کدوم طراحی یونیکی دارن که همزمان خفن هم هستن و با تم ارک میان.
محیط های رنگارنگ و زیبا و تم دیزنی
درخشیدن کلی از شخصیت ها مثل بروک نامی و کروت و مخصوصا سانجی که الان بیشتر از همیشه محبوب شده.
فلشبک های دارک
اخر ارکم بشدت برای وانپیس یونیک و تلخ و شیرینه و نتیجه اتفاقاتش بشدت بزرگ بوده و حتی میشه گفت بزرگترین تاثیر رو توی داستان تا به الان داشته!
جدا این ارک از همه چی بهترین ها رو داشته!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم :D
یه مشکلاتی که خیلی از مانگاهای طولانی دچارش میشن، افت داستان و خسته کننده شدنش هست، خیلی از مانگا ها اینطور میشن به نظرم.
از مانگاهایی که خودم خوندم و هنوزم دنبال میکنم، برسرک اینطور شد، دقیقا یادم نیست از کجا ولی تقریبا از چپتر 170-180 به بعد کلا افت کیفی :D مانگا خیلی به چشم میومد!
Claymore هم همینطور، اواخر مانگا واقعا داستان اون کشش اولیه رو نداشت. Tokyo ghoul re هم همینطور شد ولی بعد از یه چپتر خاص :D کیفیت مانگا دوباره رفت بالا و تا الان جذاب مونده. مثال های دیگه ای هم هستن مثل boku no hero academia ولی خوب میریم سر اصل مطلب...

Shokugeki no souma :| :| :|
انقدر این ارک و ادامه داستان مزخرف هستن که واقعا برای ادم سوال پیش میاد، این همون نویسنده و تیم قبلیه که الان روی مانگا کار میکنن؟!
اقت کیفی همه ی مثال هایی که زدم یه طرف، و افت کیفی ای نمانگا یه طرف دیگه :|
یعنی باورش واقعا سخته که یه داستان، تم، کاراکتر های جالب و .... رو اینطوری به خاک سیاه بکشونی :D
و با هر چپتری که منتظر میشه بدتر میشه.... :|
یکی از مانگا ها و انیمه های مورد علاقم بود ولی این ارک جدید همه ی خاطرات خوب قبلی رو داره خراب میکنه :|

من برم Grand blue نگاه کنم اعصابم بیاد سر جاش :D

+

جا داره تقدیر کنیم از One punch man و shingeki :D با اختلاف بهترین مانگاهای ongoing که الان الان داریم :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
بلاخره Yuru Camp رو هم تموم کردم. به این خاطر که تم انیمه جوریه که نمیشه مثل انیمه های اکشن رگباری تماشاش کرد یه ذره طول کشید تا تموم بشه ولی واقعاً ارزش وقتی رو که پاش گذاشتم داشت. Shame بر من که موقع پخش فصلی حتی حاضر نشدم نگاهش هم بکنم x_x (البته خداییش اون موقع سرم شلوغ بود و وقت هم نمیکردم:D). داستان خاصی که نداره، چند تا دختر مدرسه ای هستن که اوقات فراغتشون رو میرن اردو و شب رو زیر آسمون پر ستاره داخل چادر میخوابن و این وسط هم یکمی تبلیغات برای اردوگاه ها و اجناس ژاپونی میکنن:D ولی بازم تماشاش حس خوبی به آدم میده (مخصوصاً قسمت های بخور بخورش نصفه شبی دهن منو حسابی آب مینداخت =P~). یه چند بار هم هوسی به سرم زد با دوستان برم اردو و شب چادر بزنیم و همونجا بخوابیم (بلکه چادره هم از آکبندی در بیاد)، جای تفریحی هم همین بغل چهار کیلومتر اونورتر هم آلاچیق داشت و هم چشمه و هم سرویس (شبه) بهداشتی... ولی بعدش فکرشو کردم و دیدم تازگی ها شب ها هوا خیلی سرد شده و جمع کردن دوستان هم از هفت خوان رستم سختره و تازه اگه جمع هم بشیم بیشتر از یه ساعت نمیتونیم همدیگه رو تحمل کنیم:-" علاوه بر اون یادآوری خاطرات توی چادر خوابیدن های دوران سربازی هم حسابی هایپم رو میاورد پایین و کلاً بیخیال شدم:>
پ.ن: گوشت گاو در ژاپن کیلویی 8000 هزار ین:-t بعد میگین بدبختا چرا جلبک میخورن:-" فکر کنم تا چند وقت دیگه هم خودمون باید یونجه رو وارد سبد غذایی کنیم:>

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حالا چون شما حال نکردی دلیل نمیشه بد باشه!
فن ها و حتی خواننده های ژاپنی بنظرشون یکی از بهترین ارک های مانگا بوده و همینطور اینکه بنظرم خودم بهترین ارک دنیای جدید و جزو سه ارک برتر سری هست!
نه تنها بهترین مبارزه و یکی از بهترین شخصیت های سری رو داشته بلکه برای اولین بار بطور زیادی روی مبارزات دریایی تمرکز داشتیم.
خود ساختار ارک و جزیره یکی از پر جزئیات ترین جزیره هایی بوده که اودا ساخته.
کلی کرکتر جدید که هر کدوم طراحی یونیکی دارن که همزمان خفن هم هستن و با تم ارک میان.
محیط های رنگارنگ و زیبا و تم دیزنی
درخشیدن کلی از شخصیت ها مثل بروک نامی و کروت و مخصوصا سانجی که الان بیشتر از همیشه محبوب شده.
فلشبک های دارک
اخر ارکم بشدت برای وانپیس یونیک و تلخ و شیرینه و نتیجه اتفاقاتش بشدت بزرگ بوده و حتی میشه گفت بزرگترین تاثیر رو توی داستان تا به الان داشته!
جدا این ارک از همه چی بهترین ها رو داشته!
به هر حال اینم نظر منه !

ولی جز سه ارک ؟

یه مشکلاتی که خیلی از مانگاهای طولانی دچارش میشن، افت داستان و خسته کننده شدنش هست، خیلی از مانگا ها اینطور میشن به نظرم.

از مانگاهایی که خودم خوندم و هنوزم دنبال میکنم، برسرک اینطور شد، دقیقا یادم نیست از کجا ولی تقریبا از چپتر 170-180 به بعد کلا افت کیفی :D مانگا خیلی به چشم میومد!

Claymore هم همینطور، اواخر مانگا واقعا داستان اون کشش اولیه رو نداشت. Tokyo ghoul re هم همینطور شد ولی بعد از یه چپتر خاص :D کیفیت مانگا دوباره رفت بالا و تا الان جذاب مونده. مثال های دیگه ای هم هستن مثل boku no hero academia ولی خوب میریم سر اصل مطلب...

انقدر این ارک و ادامه داستان مزخرف هستن که واقعا برای ادم سوال پیش میاد، این همون نویسنده و تیم قبلیه که الان روی مانگا کار میکنن؟!

یعنی باورش واقعا سخته که یه داستان، تم، کاراکتر های جالب و .... رو اینطوری به خاک سیاه بکشونی :D

یکی از مانگا ها و انیمه های مورد علاقم بود ولی این ارک جدید همه ی خاطرات خوب قبلی رو داره خراب میکنه :|

+

جا داره تقدیر کنیم از One punch man و shingeki :D با اختلاف بهترین مانگاهای ongoing که الان الان داریم :D

شوکوگکی رو من تا اخر همون شوکوگکی تیمی خوندم ! واقعا رشد بی پایه اساس و ناگهانی سوما ضربه سختی زد به مانگا ! اما ارک بعدیش رو دو چپتر خوندم من فکر میکردم یه جمع بندی برای پایان داشتان باشه !!! یعنی میخواد کشش بده باز ؟!

مانگای انگویینگ ! الان بوکو و کینگدوم هم شدیدا داغن!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
شوکوگکی رو من تا اخر همون شوکوگکی تیمی خوندم ! واقعا رشد بی پایه اساس و ناگهانی سوما ضربه سختی زد به مانگا ! اما ارک بعدیش رو دو چپتر خوندم من فکر میکردم یه جمع بندی برای پایان داشتان باشه !!! یعنی میخواد کشش بده باز ؟!

مانگای انگویینگ ! الان بوکو و کینگدوم هم شدیدا داغن!
بلی کشش میدن :D اونم به بدترین شکل ممکن....
+

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,368
نام
محمد

+

والا بنظرم تنها مانگا بلندی که خوندم افت نکرده و تا الان هی بهتر و بهتر میشه وانپیسه:D
بیشتر به این برمیگرده که set up ایی که اودا میزاره همیشه از خیلی وقت پیش پایه ریزی شده که همین توی بلند مدت خوندن لذت بخشش میکنه از اونور توی کوتاه مدتم همیشه سعی میکنه اروم بعضی از ارکا رو شروع کنه که نتیجه اون اتفاقات هم لذت بخش باشه. شاید برای بعضیا توی کوتاه مدت با توجه به بریکا اذیت کننده باشه ولی توی کلیت ارک بنظرم سیر اتفاقات پیشروی طبیعی داستان بنظر میرسه!

سر TG بنظرم تقصیر نویسنده بود که درجا زد.
اگه ایشیدا خودش مریض نمیشد و عچله ایی تمومش نمیکرد واقعا خوب میشد ولی خوب نتونست...

بوکونوهیرو این ارکای تستش اکثر اوقات روی مخم میره.
مثلا از یک ارک جدی میریم فستیوال بعد دوباره یک ارک جدی دیگه دوباره بازم میریم امتحان.. مثل همین دو ارک اخر8-|
این Pacing داستانم سریعه
بجز اینا خوبه:D
فقط امیدوارم واقعا تمرکز این اخر داستان دوباره روی دکو نره چون واقعا داره حال بهم زن میشه اینقدر شخصیتای اصلی زیاد باشن بعد همیشه خدا تمرکز روی دکو باشه:|

در مورد شوکوگکی
من هی میخوام بهشون ایمان داشته باشم تهش یک حرکت خفنی این ارک بزنن ولی هی داره عجیب پیش میره باعث شک خودمم شده:|
کاشکی استایل کار رو یهویی عوض نمیکردن همون هدف قبلی داستان بهتر بود.این همه کرکتر معرکه هم داره که میتونه بیاره توی داستان ولی الان اکثرشون گم و گور شدن:-w

شینگکی این چپتر های اخرش خوب بود ولی الان با این یکی دو چپتر اخیرش بنظرم همون meh ایه که قبلا بوده:-<
از اونور وان پانچ داره میترکونه!
یه بانو اهل دل هم معرفی کردن که از همین الان کلی خاطر خواه پیدا کرده!:D
Trails of blood و Jigokuraku هم کار های عالی هستن! این Houseki no kuni رو خوندم عالی بوده و بشدت پیشنهاد میشه:D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بوکونوهیرو این ارکای تستش اکثر اوقات روی مخم میره.
مثلا از یک ارک جدی میریم فستیوال بعد دوباره یک ارک جدی دیگه دوباره بازم میریم امتحان.. مثل همین دو ارک اخر8-|
این Pacing داستانم سریعه
بجز اینا خوبه:D
فقط امیدوارم واقعا تمرکز این اخر داستان دوباره روی دکو نره چون واقعا داره حال بهم زن میشه اینقدر شخصیتای اصلی زیاد باشن بعد همیشه خدا تمرکز روی دکو باشه:|

در مورد شوکوگکی
من هی میخوام بهشون ایمان داشته باشم تهش یک حرکت خفنی این ارک بزنن ولی هی داره عجیب پیش میره باعث شک خودمم شده:|
کاشکی استایل کار رو یهویی عوض نمیکردن همون هدف قبلی داستان بهتر بود.این همه کرکتر معرکه هم داره که میتونه بیاره توی داستان ولی الان اکثرشون گم و گور شدن:-w

شینگکی این چپتر های اخرش خوب بود ولی الان با این یکی دو چپتر اخیرش بنظرم همون meh ایه که قبلا بوده:-<
از اونور وان پانچ داره میترکونه!
یه بانو اهل دل هم معرفی کردن که از همین الان کلی خاطر خواه پیدا کرده!:D
Trails of blood و Jigokuraku هم کار های عالی هستن! این Houseki no kuni رو خوندم عالی بوده و بشدت پیشنهاد میشه:D

مشکل من با بوکو نوهیرو جدا از اون تکرار مکررات که گفتی، اینه که همش شخصیت های جدید معرفی میکنن، بعد خیلی بیش از حد به اون شخصیت ها میپردازن، بعد یدفه از داستان پرتشون میکنن بیرون :D
انگاری که نویسنده نمیتونه تصمیم بگیره به شخصیت های فرعی بپردازه یا خود دکو :D

شوکوگکی :| کلا من هنوزم توی شک هستم :|

وان پانچ رو همه باید بهش تعظیم کنن :D واقعا داره عالی پیش میره...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

+

مشکل من با بوکو نوهیرو جدا از اون تکرار مکررات که گفتی، اینه که همش شخصیت های جدید معرفی میکنن، بعد خیلی بیش از حد به اون شخصیت ها میپردازن، بعد یدفه از داستان پرتشون میکنن بیرون :D
انگاری که نویسنده نمیتونه تصمیم بگیره به شخصیت های فرعی بپردازه یا خود دکو :D

شوکوگکی :| کلا من هنوزم توی شک هستم :|

وان پانچ رو همه باید بهش تعظیم کنن :D واقعا داره عالی پیش میره...

دکو خودش شخصیت سر راست و ساده ایه یعنی چیزی برای پردازش نداره به قول المایت یه تاماگو به معنای واقعی کلمه است ! تو این مسیری که داره میره ابعاد شخصیتیش شکل میگیره ! مثل باقی همکلاسیاش پیشینه ای نداره که بشه بهش پرداخت !
الان اامیدوارم بیشتر روی،این تن تن سان !!!، لول ، مانور بده ! واقعا حیف شد نقش اول بوکو نشد !
فوق العاده است! همین الانشم بعد ارک یا.... من تمام انتظاراتی،که از بوکو داشتم بر اورده شد ! الان فقط تصور میکنم چی میخواد پیش بیاد در اینده داستان بدنم گر میگیره !
اون شخصیت های منفی هم که اومدن و رفتن واقعا باعث اوج گرفتن شیگا اکی تومورا شدن ! واقعا الان میشه گفت جز تاپ ترین شخصیت های منفی مانگاهاست! رسما جوکری شده برا خودش!!!!
..............

اما همه اینا به کنار الان تک ستاره صنعت مانگا ادن زیرو ئه ! لول ! یعنی تو روحت ماشیما با این مانگا کشیدنت ! نمیشد ماشیما رو با یه نویسنده خوب مچ کنن و ماشیما فقط طراحی کنه؟!

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر