Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Banana Fish
اول اینکه هیچ ایده ای نداشتم چی میخوام ببینم:)) فقط از کاورش و طراحیاش خوشم اومد، حتی نگاه نکردم سبکش چیه:)) به خاطر اسمش فکر میکردم یه کار قر و قاطی و طنز دیگه مثل Kekkai Senseb باشه، ولی کاملا برعکس بود:))
اما اتفاقا خیلی خوشحالم! چند روز پیش تو تاپیک اسم 91Days اومد، یادش افتادم و هی میخواستم بیام بگم کار مافیایی معرفی کنید! و حالا این شروع شد>:) خیلی هم عالی:D
فقط مسئله ای که هست... آقا آخر این یائویی میشه یا نه:)) ، این دو قسمت که به نظر نمیاد، سرچ کروم میگفتن نیست آقا نیست! روابط دوستانه ی قوی هست ولی رومنس و یائویی نیست!:D
یه حسی بهم میگه شاید به خاطر نبود دختر تو انیمه ملت چنین حسی بهشون دست داده:-" یه همچین چیزی رو برای Kimi to Boku که بدبخت جزو پاک ترین انیمه های تاریخه هم میگن:D ، اگر اشتباه نکنم 91Days هم همون اولاش در موردش چنین میگفتن!
به هر حال...فعلا که ازش راضی بودم(خیلییی!)، امیدوارم بعدا باعث نشه پشیمون بشم:|

اتفاقا شدیدا شیپ میشن :>

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
Steins Gate 0 - E14
holy moly.........یعنی هی داره خر تو خر تر میشه....این 10قسمت دیگه رو چطوری میخواد جمع ـش کنه.
ED جدید ـش رو دوس نداشتم...قبلی قشنگ تر بودش.

Asobi Asobase - E02
همچنان با گرافیک انیمه مشکل دارم....1قسمت دیگه نگاش میکنم...بعد تصمیم میگیرم...لب مرز ـه درآپ شدن و ادامه دادن قرار داره LOL

Banana Fish - E02
انیمه ی قشنگی ـه....ولی نمیدونم چرا از دیدن انیمه و شخصیت هاش...لذت نمیبرم...

Tenrou Sirius the Jaeger - E01
خیلی از انیمه ی خوناشامی و این طور فاز ها...خوشم نمیاد....ولی برای قسمت اول بد نبودش...به نظر ازش دیدن رو داره.

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu - E02
جالبه...ولی امیدوارم که این روند نابرابری لول ها...تکراری نشه

Grand Blue - E01
حالم بهم خورد...این چه اشغالی بودش...
تا قسمت اول تموم شد...Move شد توی پوشه ی درآپ ـی های تابستون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• HK0
  • Akiba
  • ce7en44
  • blak
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر