Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یعنی احتمالا هرچیزی میگفتی غیر حذفیات میگفتم مشکلی ندارم و میبینم ولی این مثال آخرای بلیچ رو آوردی به صورت ناخوداگاه متنفر شدم از دیدنش XD
من خودم مانگا رو نخوندم، ولی میگن اونجا شرایط خیلیییی متفاوت و بهتره! احتمالا بعدا میرم سراغش!

• Like
Reactions: zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
این دو تا انیمه، زیرنویس فارسی براش پیدا میشه بشینیم ببینیم؟ :D
دلم تنگشونه
به زور تیکه تیکه یادمه چی بود و اینا :|
لینک دانلودشون به زور گیر میاد...چه برسه به زیرنویس فارسی اون....که قطعاً زیرنویس فارسی ندارن.

++++++++++++++++

Baki - E02
این چی بود اخه....حالمو بهم زد :-&
همه چیزه انیمه تو دیواره...گرافیک، صداگذاری، موسیقی، انیمیشن ها، طراحی های شخصیت ها، lip sync .... کلاً همه چیز از یه انیمه درجه 3 هم پایین تره.

واقعاً حیف وقت

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
@Police _ 110

Steins;Gate 0 رو که می بینی، هر چیزی به جز خود انیمه اصلی Steins;Gate تا قسمت 22 رو فراموش کن + 23B
کلا Steins;Gate 0 بعد از 23B اتفاق می افته، انگار که نه فیلمی بوده نه OVA ای بوده نه قسمت 23 و 24 ای بوده، 22 قسمت انیمه + 23B فقط اتفاق افتادن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
به نظرم مشکل ناناتسو این بود میومد یه سری شخصیت ها رو حسابی اورپاور میکرد، بعد دوباره قسمت بعد دشمنشون رو اورپاور میکرد و میزدن ناکارشون میکردن، دوباره قسمت بعد همونا رو اورپاور میکرد، بعد دوباره دشمنشون رو اورپاور میکرد و این روال همینجوری ادامه داشت...:D
یعنی احساس میکردم انیمه یه میدل فینگر بزرگ داره بهم نشون میده و میخواد بگه هیچ منطقی درش نیست و همینجوری فقط یه مشت صحنه های اکشن با آهنگ های هیجانی زدن تنگ هم و دادن بیرون:D
برای توجیه قدرت هاشون هم از اعداد استفاده میکردن، یعنی چی حالا؟ اصلاً این اعداد چه معنی ای میدن؟ حداقل یه واحد اندازه گیری هم میزاشتین پشتشون که آدم یه تصوری از میزان قدرت شخصیت ها داشته باشه؟ :D اگه انیمه مثلاً اکشنه پس چرا سعی میکنین به بازی های RPG نسبتش بدین؟ :-" والا SAO هم توی این مورد وضعش از ناناتسو بهتر بود:D
بعدش هم اینجوری بریتانیا رو نابود کردین چی ازش میمونه که بعد از جنگ بخواین توش زندگی کنین. هر چی کوه و صخره بود رو که صاف کردین، دریاچه ها رو هم خشک کردین، جنگل ها رو هم که سوزوندین:-" ملت رو هم که ناکار کردین:D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
نظرم در مورد یه سری از انیمه های فصل گذشته (بهار)

Golden Kamuy
با تمام تو در و دیوار بودن انیمه....انیمه ی بدی برای دیدن هفتگی نبودش...اگه انیمه ی قدیمی بودش یا ندیده بودش...عمراً سمت ـش میرفتم.
حداقل خوبه که برای فصل دوم هم تاییدش کردن.

Megalo Box
خوب بودش ولی
هیچ از پایان ـش خوشم نیومد...بخصوص مبارزه ی آخرش...هیچ حسی رو انتقال نمیکرد..الکی 13تا راند بزن بزن کردن....
فعلاً تنها چیزی که دارم باهاش حال میکنم...OST های انیمه هستش.

Lupin III Part V - E12
چقدر خوبه این انیمه......

Steins Gate 0 - E12
خدایش هفتگی دیدنش، جون آدم رو به لب ـش میرسونه....با یه دنیا سوال که هفته به هفته...هی داره بیشتر میشه.
فقط این قسمت چرا اینطوری شد؟!
اقا....من دقیق یادم نیس...5سال پیش فیلم Steins;Gate - Fuka Ryouiki no Deja vu رو دیدم...ولی، خود "کریستینا" مگه تو زمان سفر نکرد رفت پیش "اوکابه" زمانی که نوجوان بودش (همون زمان مرگ مادربزرگ "مایوشی" که بارون می آمد) تو ایستگاه مترو براش سر بسته از آیندش تعریف میکنه...
الان چرا تو این قسمت(بعد از ED انیمه)، اینجا "کاگاری" بودش؟؟

Amanchu Advance
به غیر از اون ارک چرت never land .... بقیه ی انیمه عالی بودش..خیلی کیف داد، از اون دست انیمه های هستش که خودم هم تعجب میکنم با این سلیقه ی داغون تو دیوارم، چطور fan این انیمه شدم.......امیدوارم که فصل سوم ـش رو درست کنن D:

Darling in the FranXX - E23
قشنگ همون سیستم Order Tengen Toppa Gurren Lagann رو دارن پیاده میکنن....
تو گورن لاگان اینطوره که یه سری آدم بازمانده یکجا جمع شدن و سال هاس که دارن با یه موجود اهریمنی که هدفش نابودی بشر هستش...مبارزه میکنن...
بعد از کلی جنگ و بزن بزن..و شکست دشمن ـشون...انسان ها متوجه دشمن بزرگتی میشن که از فضا امده...و این دشمنی که شکستش دادن، داشته با اون فضایی مبارزه میکرده و به نوعی داشته از اینها محافظت میکرده، بعد ادم ها با کمک همون دشمن ای که شکست ـشون دادن....میرن تو فضا و جنگ دیگه ای در میگیره.

باید گفت خاک تو سرتون Darling in the FranXX هم دقیقاً داره همین میشه.....
شخصیت ها هم کپی شده، اونجا "سیمون" بودش اینجا...این پسره تن لشه....اونجا "نیا" بودش که دختر دشمن ـشون بود، اینجا 02 که از روی DNA کیریو ها ساخته شده.

درباره ی این قسمت 23 هم چیزی نگم سنگین تره :D

Nanatsu no Taizai - Imashime no Fukkatsu
فقط دو سوم ابتدایی انیمه خیلی خوب و رو اوج بودش....بعد از اون یه اوف شدید داشت....پایان این فصلش رو هم که کلاً دوست نداشتم...کلاً گند زد به تمام فصل زمستون ـش

Boku no Hero Academia - E51
ای بابا....نگو که قراره دوباره بره تو فاز زندگی روزمره ی مدرسه ای )":

Boruto - Naruto Next Generations - E63
ای خداااااااا...کی این ارک تموم میشه

One Piece - E843
مثل همیشه :-& الکی الکی 300گیگ خورده ای از هاردم رو گرفته...با این وضعیت $ مگه میشه برای آرشیو هارد خرید.

خوب ظاهراً قشنگ میخوان بالانس رو رعایت کنن....روز اول رو که مدرسه ی "هاکونه" برد که خواست جبران باخت سال پیش ـشون رو کنه...
روز دوم هم میدوسوجی-کون بُرد...که واقعاً هم حقش بود...بدبخت کلی نقشه کشید و تلاش کرد....دیگه واقعاً زشت بودش که امسال برنده نشه..

روز سوم (فصل 5 ای اگه در کار باشه) هم که دیگه معلومه...مدرسه "شوکو" برنده میشه...البته بازم به نظرم اصلاً حقشون نیس...یه مشت دوچرخه سوار داغون دارن....بخصوص این سال اولی که تازه عضو تیمشون شده....چیه اخه این...بجاش اون سال سومی بدخت رو میذاشتن...حداقل یه چیزی بارش بود.

+++++++++++++++++++

از بین انیمه های تابستون فقط و فقط Hanebado رو دیدم....نظرم:

Hanebado - E01
:D

فکر بد هم نکنید :Punish:

++++++++++++++++++++++++++++++++

View attachment 90088

Ai no Wakakusa Monogatari

یه فرصتی پیش امد و با هزار بدبختی لینک های با کیفیت RAW زبون اصلی Ai no Wakakusa Monogatari (همون زنان کوچک خودمون) رو پیدا کردم... و یه کله نگاش کردم
عاقا یعنی احساس کردم که به خاطرات کودک ـیم....تجاوز شده....ایران بین 1/4 تا 1/3 داستان رو کلاً سانسور کرده بود...یه سری از شخصیت ها در حالی که بودن...نبودن :|

فک کن...13 قسمت انیمه رو یکجا حذف کردن، روابط شخصیت ها رو کلاً حذف و یا تغییر دادن...حتی برادر به برادر رو هم رحم نکردن.
چند قسمت اخر انیمه رو هم که کلاً پخش نکردن....به ساده ترین چیزها هم گیر دادن :-t...رسماً انیمه رو کرده بودن عنیمه

حالا که اینطوره میرم بقیه ی انیمه های دوارن دهه ی 60 به جز هنا در مزرعه که ازش بدم میاد...بقیه رو میارم.

خیلی دوست دارم Robin Hood (همون کماندار نوجوان) رو نگا کنم....اخرش رو اصلاً یادم نیس...ندیدم.
عربی اون رو هم، اون زمان کامل ندیدم....

View attachment 90090
درباره megalobox
خودم اصلا راضی نبودم از پایان و اون مبارزه... انتظار یک چیز نفس گیر تر و خفن تری داشتم... البته تو community هم اکثرا ناراضی بودن....

Darling in the franxx
به جای این که به hiro بدبخت بگی تن لش:)) به نیشیگوری منگل بگو....لنگ مبارک رو باز کرد گند زد تو انیمه... این نیشیگوری تو مصاحبه ها مگه نمیگفت من از gurren lagann درس گرفتم و تجربه کردم و اله بله جیمبله و blah blah blah...یکی نیست بگه مردک قورباغه خور تمام پتانسیل فوقالعاده خوب انیمه رو تو چند سکانس بر باد دادی..... حداقل خاطرات و شخصیت پردازی 02 رو اتیش نزن...
خلیل البته کیریو(:))) نمیگن، klaxeurs بهتره:-"

در راستای حرف مسلم که به island گفت مثلا mystery,باید بگم کلمه مثلا رو در رابطه با سبک ورزشی hanebado رو جا انداخت.....البته برای تابستون سبک ecchi sport حال میده... . از انتخابت خوشمان امد:D
شما یک نمونه نام ببر که تو 5 تا کانال مثل ادمیزاد نشون داده باشن......سریال های ساخت خودشونم سانسور میکنن!
هارد هم انقدر گرون شده متاسفانه هارد 5 ترا نزدیک 900 بود الان شده 1350(اکسترنال)...پشیمون شدم ، پول یکدونه amd 560 ترو تمیز انقدره. ..

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
به نظرم مشکل ناناتسو این بود میومد یه سری شخصیت ها رو حسابی اورپاور میکرد، بعد دوباره قسمت بعد دشمنشون رو اورپاور میکرد و میزدن ناکارشون میکردن، دوباره قسمت بعد همونا رو اورپاور میکرد، بعد دوباره دشمنشون رو اورپاور میکرد و این روال همینجوری ادامه داشت...:D
یعنی احساس میکردم انیمه یه میدل فینگر بزرگ داره بهم نشون میده و میخواد بگه هیچ منطقی درش نیست و همینجوری فقط یه مشت صحنه های اکشن با آهنگ های هیجانی زدن تنگ هم و دادن بیرون:D
برای توجیه قدرت هاشون هم از اعداد استفاده میکردن، یعنی چی حالا؟ اصلاً این اعداد چه معنی ای میدن؟ حداقل یه واحد اندازه گیری هم میزاشتین پشتشون که آدم یه تصوری از میزان قدرت شخصیت ها داشته باشه؟ :D اگه انیمه مثلاً اکشنه پس چرا سعی میکنین به بازی های RPG نسبتش بدین؟ :-" والا SAO هم توی این مورد وضعش از ناناتسو بهتر بود:D
بعدش هم اینجوری بریتانیا رو نابود کردین چی ازش میمونه که بعد از جنگ بخواین توش زندگی کنین. هر چی کوه و صخره بود رو که صاف کردین، دریاچه ها رو هم خشک کردین، جنگل ها رو هم که سوزوندین:-" ملت رو هم که ناکار کردین:D
اون بخش عددها که مزخرف ترین حرکتی بود که میشد رفت! :| این که قدرت کی خفن تره رو باید با جو انیمه/مانگا نشون بدی و نه عدد! که اتفاقا خوب هم نشون میداد! موندم عدده اصلا چه فازی بود:|

در مورد اور پاور کردن کاراکترها هم آره:| ولی یه مشکلشم روند سریعه اتفاقاته! همه ی اتفاقات سریع میفتن انگار هیچ کار و زحمتی ندارن:D مثلا آرک تمرینی...به من بود یه فصل آرک تمرینی میساختم، نه اینجوری که هیچیش رو نشون ندادن! و یهو میبینی یکی قسمت بعدی تبدیل به بچه شده و اصلا نمیدونی چرا:|

damooon

کاربر سایت
Oct 24, 2014
37
سلام دوستان.
دنبال این چند تا مانگا میگردم. تو nyaa گشتم ولی اصلاً اثری ازشون نیست!
اگر کسی جایی سراغ داره برا دانلود ، لطفاً کمکم کنه.
Monster
Versailles no Bara
Sakigake!! Cromartie Koukou
---
در ضمن برای مانگای Vagabond و D.Gray-Man نسخه ی دیجیتالیی موجود هست؟
ممنون.

آخرین ویرایش:
  • Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
یه فرصتی پیش امد و با هزار بدبختی لینک های با کیفیت RAW زبون اصلی Ai no Wakakusa Monogatari (همون زنان کوچک خودمون) رو پیدا کردم... و یه کله نگاش کردم
عاقا یعنی احساس کردم که به خاطرات کودک ـیم....تجاوز شده....ایران بین 1/4 تا 1/3 داستان رو کلاً سانسور کرده بود...یه سری از شخصیت ها در حالی که بودن...نبودن :|

خلیل از کجا گرفتی اینو؟ منم میخوام:D

من دوست دارم دژ فضایی رو هم ببینم:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
Ai no Wakakusa Monogatari

فک کن...13 قسمت انیمه رو یکجا حذف کردن، روابط شخصیت ها رو کلاً حذف و یا تغییر دادن...حتی برادر به برادر رو هم رحم نکردن.
چند قسمت اخر انیمه رو هم که کلاً پخش نکردن....به ساده ترین چیزها هم گیر دادن :-t...رسماً انیمه رو کرده بودن عنیمه

حالا که اینطوره میرم بقیه ی انیمه های دوارن دهه ی 60 به جز هنا در مزرعه که ازش بدم میاد...بقیه رو میارم.

خیلی دوست دارم Robin Hood (همون کماندار نوجوان) رو نگا کنم....اخرش رو اصلاً یادم نیس...ندیدم.
عربی اون رو هم، اون زمان کامل ندیدم....
اون کماندار نوجوان که دیگه فکر کنم رسماً خاطرات کودکی ما رو... :D
زنان کوچک رو وقتی می دیدیم تصور خاصی از سانسورش نداشتیم، ولی کماندار نوجوان رو یادمه حتی همون دوران بچگی هم میشد حس کرد یه سری چیزهاش سانسور شده و دستکاری هایی توش کردن و تغییراتی توی مثلث عشقی و روابط بین کاراکترها دادن! :D

Robotech رو فکر کنم بشه راحت تر از اینا پیدا کرد. :D توی آمریکا هم خیلی معروف بوده برعکس یه سری از انیمه هایی که ما از تلویزیون می دیدیم و غربی ها زیاد باهاشون کاری نداشتن.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

ماکان....لینک مستقیم زنان کوچک رو دارم....برات PM ـش میکنم
ولی فقط زیرنویس انگلیسی نداره ها....باید همینطوری نگاش کنی...و ژاپنی ـت خوب باشه

اون کماندار نوجوان که دیگه فکر کنم رسماً خاطرات کودکی ما رو... :D
زنان کوچک رو وقتی می دیدیم تصور خاصی از سانسورش نداشتیم، ولی کماندار نوجوان رو یادمه حتی همون دوران بچگی هم میشد حس کرد یه سری چیزهاش سانسور شده و دستکاری هایی توش کردن و تغییراتی توی مثلث عشقی و روابط بین کاراکترها دادن! :D

والا زنان کوچک....خودم هم اصلاً فکرش رو نمیکردم...اون موقعه فک میکردم اینها حتی نماز هم میخونن :D
ولی کماندار نوجوان قشنگ تابلو احساس میشد...چون همون سالها توی شبکه های عربی (عراق) دیده بودمش...

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Netflix reveals Castlevania season 2 release date
فصل دوم کستلوانیا 26 اکتبر

دوتا عکس جدیدم امده:pepsi:
netflix-castlevania-season-2-first-look-images-1120553.jpeg

netflix-castlevania-season-2-first-look-1120554.jpeg

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بالاخره بعد از قرن ها Toradora رو تموم کردم! فکر کنم رکوردی بود برای خودش که انیمه ای اصلا تو برنامه دراپم نرفته باشه، ولی انقدر طول کشیده باشه دیدنش:)) 25قسمت تو.. 9-10ماه؟ :-"
بدبختی انیمه بدی هم نبود، نمیدونم چرا چنین ظلمی در حقش کردم:-"

گرچه با دو قسمت آخرش حال نکردم، یکم زیادی جوگیر شده بودن:-"
با اینکه از همون سه ثانیه اول مشخص بود پایان چی میشه...ولی بازم من تو تیم مینورین بودم:|

به طور کلی هم انیمه مسیر Lovely Complex رو پیش رفت! مسیر داستان خیلی شبیه بود:-" حداقل روبطه دو شخصیت اصلی:-" فقط تعداد ظلع های عشقیش بیشتر بود اینجا...البته ظلع که نه، ریوجی اون وسط وجود داشت و بقیه دوستش داشتن، ولی یا نمیفهمید یا بهش نمیگفتن:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
گرچه با دو قسمت آخرش حال نکردم، یکم زیادی جوگیر شده بودن:-"
با اینکه از همون سه ثانیه اول مشخص بود پایان چی میشه...ولی بازم من تو تیم مینورین بودم:|

به طور کلی هم انیمه مسیر Lovely Complex رو پیش رفت! مسیر داستان خیلی شبیه بود:-" حداقل روبطه دو شخصیت اصلی:-" فقط تعداد ظلع های عشقیش بیشتر بود اینجا...البته ظلع که نه، ریوجی اون وسط وجود داشت و بقیه دوستش داشتن، ولی یا نمیفهمید یا بهش نمیگفتن:-"
به این مورد میگن توپولوژی ستاره ای:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر