Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اونش مشکلی نیست چون منم که با زبان انگلیسی دیدم بازم نفهمیدم داستان از چه قراره:D ولی مشکل اصلی اینجاست که دوبله انگلیسیش افتضاحه، انگاری که اصلاً براشون مهم نبوده و همینجوری چهارتا آدم بی تجربه رو برای صداگذاری آوردن:|
قشنگ گفتی:)).... اخه بتمن هرچی هم باشه مطعلق به دنیای غرب و dc هست... تعجب هم نداره چنین دوبله ای از اب دربیاد... فقط باید منتظر subtitle بهتر باشیم!.. ولی ناگفته نمونه واقعا صحنه ها زیبا در اومده.. فکرش رو نمیکردم batman حال و هوای ژاپنی و غربی ترکیبش این بشه

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
سلام دوستان مانگای توکیو غول ترجمه فارسیشو پیدا نکردم یدونه پیدا کردم که اونم از اولش نیست :| (berserk رو هم قبلا ترجمه گرفتم تصویر هارو سانسور کرده بودن بیخیال خوندنش شدم )

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره بازیش منظورم New Gundam Breakerـه :D به به :D
آها ممنون فقط اسم این 3 تا فیلم سینمایی چین؟ :D

فیلم سینمایی 1 و 2 و 3 :D

Mobile Suit Gundam the movie

Mobile Suit Gundam Soldiers of Sorrow

Mobile Suit Gundam Encounters in Space

و یه چیزی بگم ملت اینجا بریزن سرم D: ترجیحا 2 صدائه بگیر و انگلیسیش رو ببین D: چون دوبله انگلیسی این 3 تا فیلم معرکه به تمام معناست فوق العاده دوبله شدن و خیلی خیلی بهتر از ژاپنیشه

دیگه هزار سال پیش بوده هیچ کدوم از صدا پیشه های محبوبمون اصلا نمیدونستن دوبلری چی هست یا اصلا به دنیا نیومده بودن D:

دوبله انگلیسی این 3 تا حتی از ژاپنی حس بیشتری دارن خلاصه خیلی خوبه 3:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اونش مشکلی نیست چون منم که با زبان انگلیسی دیدم بازم نفهمیدم داستان از چه قراره:D ولی مشکل اصلی اینجاست که دوبله انگلیسیش افتضاحه، انگاری که اصلاً براشون مهم نبوده و همینجوری چهارتا آدم بی تجربه رو برای صداگذاری آوردن:|

خدا مرگم بده بتمن نینجا رو میگی؟ دوبله انگلیسیش عالی بود و خیلیاشون قبلا بتمن صداگذاری کردن

خیلی خیلی خوب بودن صداهاشون. صدای خود بتمن و جوکر و هارلی و کت وُمن و رابین و آلفرد و تقریبا همشون عالی بود

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
خدا مرگم بده بتمن نینجا رو میگی؟ دوبله انگلیسیش عالی بود و خیلیاشون قبلا بتمن صداگذاری کردن

خیلی خیلی خوب بودن صداهاشون. صدای خود بتمن و جوکر و هارلی و کت وُمن و رابین و آلفرد و تقریبا همشون عالی بود
در هر حال من دوبله ژاپنیش رو ترجیع میدم، با شنیدن دوبله انگلیسیش همون احساسی بهم دست میده که اولین بار موقع شنیدن صدای Aerith توی KH داشتم:D یه چند دقیقه ای هم که مقایسه کردم ظاهراً توی دوبله انگلیسی پر حرف تر هم شدن و دیالوگ های اضافه تر میگن و البته با اینکه من دانش زیادی از زبان ژاپنی ندارم ولی نمیدونم چرا همش این احساس رو دارم که چیزی که زیرنویس انگلیسی نوشته با اونی که دارن میگن کلاً فرق میکنه:D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
فیلم سینمایی 1 و 2 و 3 :D

Mobile Suit Gundam the movie

Mobile Suit Gundam Soldiers of Sorrow

Mobile Suit Gundam Encounters in Space

و یه چیزی بگم ملت اینجا بریزن سرم D: ترجیحا 2 صدائه بگیر و انگلیسیش رو ببین D: چون دوبله انگلیسی این 3 تا فیلم معرکه به تمام معناست فوق العاده دوبله شدن و خیلی خیلی بهتر از ژاپنیشه

دیگه هزار سال پیش بوده هیچ کدوم از صدا پیشه های محبوبمون اصلا نمیدونستن دوبلری چی هست یا اصلا به دنیا نیومده بودن D:

دوبله انگلیسی این 3 تا حتی از ژاپنی حس بیشتری دارن خلاصه خیلی خوبه 3:
زدم سه تا فیلمش هرکدوم دو گیگ لیچ بشن شب دانلود کنم. سه زبانه‌س این نسخه تازه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
6fb2852d73431c6337b8e62c3c02bbf6f28147af_l.webp

Houseki no Kuni​
من معمولاً عادت دارم وقتی میخوام از انیمه ای ایراد بگیرم اینجا پست میزارم ولی این انیمه واقعاً فراتر از انتظارم ظاهر شد.
داستان ظاهراً ساده اس ولی حالت معماگونه و پیچیدگی خاصی داره و در لحظاتی که اصلاً انتظارش نمیره نکاتی رو آشکار میکنه که به ذهن کمتر کسی خطور کرده بوده.
در زمینه شخصیت پردازی با اینکه تعداد شخصیت ها خیلی زیاده و توی 12 قسمت نمیشد به همشون پرداخت ولی شخصیت های مهم تا جای ممکن بسط داده میشن و دغدغه های خیلی هاشون باعث میشه که راحتر بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد، بخصوص شخصیت اصلی که بیشتر حس همذات پنداری در بیننده ایجاد میکنه.
صداگذاری و موسیقی کاملاً مناسب و بجا انجام شده و نمیشه ایرادی بهشون گرفت.
گرافیک فنی انیمه اوایل انیمه خیلی اذیت میکرد و راستش تا آخر هم همچنان اذیت میکرد:D
مبارزاتشون خیلی خلاصه بود و میتونست بهتر باشه ولی بازم چیزی از ارزش های انیمه کم نمیکنه.
و البته فضاسازی عجیب انیمه که در عین دارک بودن همچنان لطافت خودشو حفظ میکنه و تلفیقی از حس امید و ناامیدی القا میکنه.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
در هر حال من دوبله ژاپنیش رو ترجیع میدم، با شنیدن دوبله انگلیسیش همون احساسی بهم دست میده که اولین بار موقع شنیدن صدای Aerith توی KH داشتم:D یه چند دقیقه ای هم که مقایسه کردم ظاهراً توی دوبله انگلیسی پر حرف تر هم شدن و دیالوگ های اضافه تر میگن و البته با اینکه من دانش زیادی از زبان ژاپنی ندارم ولی نمیدونم چرا همش این احساس رو دارم که چیزی که زیرنویس انگلیسی نوشته با اونی که دارن میگن کلاً فرق میکنه:D
مسلم خان، اصلا خیلی از کلمات یا معنی نمیشه یا اشتباه برداشت میشه! قضیه انیمه batman ninja خیلی فرق داره به قول دوستمون ترجمه فوقالعاده ناقص رسیده دستشون، خودشون نشستن هرچی که بهشون الهام شده هم زیر نویس کردن هم به خورد دوبلور دادن... الان تو خیلی از انیمه ها یا کلمات معنی نمیشه یا کاملا اشتباه برداشت میشه... طرف داره 15 ثانیه جمله ژاپنی بلغور میکنه ولی subtitle کلا 2 جمله کوتاه هست!....

زدم سه تا فیلمش هرکدوم دو گیگ لیچ بشن شب دانلود کنم. سه زبانه‌س این نسخه تازه
از تورنت دانلود میکنی؟ اگر دیدی اذیت میکنه و با سرعت کمی دانلود میکنه اطلاع بده من تبدیل به لینک مستقیم کنم، انگار چندتا از دوستان راغب دانلود 3 سری هستن

آخرین ویرایش:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
مسلم خان، اصلا خیلی از کلمات یا معنی نمیشه یا اشتباه برداشت میشه! قضیه انیمه batman ninja خیلی فرق داره به قول دوستمون ترجمه فوقالعاده ناقص رسیده دستشون، خودشون نشستن هرچی که بهشون الهام شده هم زیر نویس کردن هم به خورد دوبلور دادن... الان تو خیلی از انیمه ها یا کلمات معنی نمیشه یا کاملا اشتباه برداشت میشه... طرف داره 15 ثانیه جمله ژاپنی بلغور میکنه ولی subtitle کلا 2 جمله کوتاه هست!....

از تورنت دانلود میکنی؟ اگر دیدی اذیت میکنه و با سرعت کمی دانلود میکنه اطلاع بده من تبدیل به لینک مستقیم کنم، انگار چندتا از دوستان راغب دانلود 3 سری هستن
دستت درد نکنه ولی دقت کنی نوشتم زده لیچ بشه یعنی لیچر مستقیم کننده انداختم:-bd

• Like
Reactions: m.a.t and linkorn90

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
حالا حرف از batman شد... بد نیست یکم از batman صحبت کنیم!
یکی از صحنه های جالب و بیادموندنی برای من سکانس انیمه batman:killing the joke هستش.. جوکر شروع میکنه به جک تعریف کردن... اون صحنه فوق العاده بود برای من

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوب از گاد فارغ شدم بالاخره وقت پیدا کردم یه کم انیمه ببینم !
دارلینگ رو دو قسمت دیدم ! ادمی مثل ایچیگو فقط لیاقتش چک افسریه !
انیمه همچنان روی لبه تیغ داره راه میره و هر لحظه ممکنه فرو بریزه !

حالا که اینا رسیدن به هم موندم میخواد روی چی تمرکز کنه ! پیروزی بشریت ! فرار اینا یا از بین بردن شورا و پاپا ! تنها چالش قطعی داستان که پیش رو داره اینه که چرا بچه ها نمیتونن بزرگ سال شن! میکشنشون یا بر اثر اثران تزریق میمیرن؟

پرسونا ۵ هم دو قسمت دیدم ! داستان برام کاملا تکراریه حال نمیده !خخخ ولی حجم خلاصه سازیش خیلی بالاست!

فول متال پنیک ! کیفیت داستانی به روایتش و شخصیت پردازی بهتر از دو فصل قبل شده و نوید این رو میده که جایگاه این سری رو توtop 10 م تقویت کنه ! واقعا عاشق این انیمه و شخصیتاشم !
.....
مانگای وان پیس ۹۰۳ ! تا چپتر بعد نظری ندارم ! ولی واقعا وان پیس تغییر کرده ومثل گذشته نیست ! یه جای کار میلنگه !

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
خوب از گاد فارغ شدم بالاخره وقت پیدا کردم یه کم انیمه ببینم !
دارلینگ رو دو قسمت دیدم ! ادمی مثل ایچیگو فقط لیاقتش چک افسریه !
انیمه همچنان روی لبه تیغ داره راه میره و هر لحظه ممکنه فرو بریزه !

حالا که اینا رسیدن به هم موندم میخواد روی چی تمرکز کنه ! پیروزی بشریت ! فرار اینا یا از بین بردن شورا و پاپا ! تنها چالش قطعی داستان که پیش رو داره اینه که چرا بچه ها نمیتونن بزرگ سال شن! میکشنشون یا بر اثر اثران تزریق میمیرن؟

پرسونا ۵ هم دو قسمت دیدم ! داستان برام کاملا تکراریه حال نمیده !خخخ ولی حجم خلاصه سازیش خیلی بالاست!

فول متال پنیک ! کیفیت داستانی به روایتش و شخصیت پردازی بهتر از دو فصل قبل شده و نوید این رو میده که جایگاه این سری رو توtop 10 م تقویت کنه ! واقعا عاشق این انیمه و شخصیتاشم !
.....
مانگای وان پیس ۹۰۳ ! تا چپتر بعد نظری ندارم ! ولی واقعا وان پیس تغییر کرده ومثل گذشته نیست ! یه جای کار میلنگه !
یک چیزی بگم! دیروز darling in the franxx special اومد که مصاحبه با تمام voice actor ها و در اخر نیشیگوری صحبت کرد... نگاه کردی یا نه؟
پ.ن:اینم میدونی که استاد میازاکی از قسمت 16 میخواد کارگردانی کنه؟...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر