Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
بت من نینجا نسخه 720p ـش اومد ولی اینی که من دیدم کلا شر و ور بود زیر نویسش :D
دوستان با زیرنویس درست درمون اگه دارید لینک بدین :-"
نسخه ای که داری زبان ژاپنیه یا انگلیسی؟ من هر چی از سایت های داخلی گرفتم زبان انگلیسی بوده:-"

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
نسخه ای که داری زبان ژاپنیه یا انگلیسی؟ من هر چی از سایت های داخلی گرفتم زبان انگلیسی بوده:-"
ژاپنیه ولی خب 90 درصد ترجمش کلا یه چیز دیگس یعنی اینا یه چیزی می گن ترجمه کلا انگار مال یه فیلم دیگه باشه :D
نمی دونم واقعا داستان چیه از کجا اومده زیر نویسش
پ. خ کردم لینکش رو
-----------------------
این قسمت هیرو آکادمیا چقدر خوب بود.ینی به حدی خوب بود که 3 قسمت قبل رو هم جبران کرد یه چیزی هم روش :x

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
ژاپنیه ولی خب 90 درصد ترجمش کلا یه چیز دیگس یعنی اینا یه چیزی می گن ترجمه کلا انگار مال یه فیلم دیگه باشه :D
پ. خ کردم لینکش رو
-----------------------
این قسمت هیرو آکادمیا چقدر خوب بود.ینی به حدی خوب بود که 3 قسمت قبل رو هم جبران کرد یه چیزی هم روش :x
عزیز من چرا منتظر نسخه blue ray نموندی!؟الان هرچی زیر نویس انگلیسی اومده دری وری بیش نیست.. باز ترجمه نسخه blue ray صریح تره!
................. ...........
من فقط منتظر امشب هستم برای قسمت 15.5 darling...اگر طبق شایعه وجود خارجی داشته باشه.. و گفتن جزء 24 قسمت حساب نمیشه...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
عزیز من چرا منتظر نسخه blue ray نموندی!؟الان هرچی زیر نویس انگلیسی اومده دری وری بیش نیست.. باز ترجمه نسخه blue ray صریح تره!
................. ...........
من فقط منتظر امشب هستم برای قسمت 15.5 darling...اگر طبق شایعه وجود خارجی داشته باشه.. و گفتن جزء 24 قسمت حساب نمیشه...
من کیفیت 720 برام کافیه صرفا ترجمش اذیت می کرد که اونم نیم ساعتشو دیدم بیخیالش شدم تا زیر نویس بهتر بیاد.

• Like

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
Gundam 00

فوق العادست

فکرشو نمیکردم از Iron-Blooded Orphans بهتر باشه ولی برا من بود و رفت تو لیست انیمه های شاهکاری که دیدم

Iron-Blooded Orphans از یه نظر اونم مبارزات به نظرم بهتر بود ولی به صورت کلی 00 برا من خیلی خیلی دوست داشتنی تر بود

بهترین انیمه مکایی که دیدم شد 3:
آقا این gundam جریان دیدنش چجوریه؟ :D از کجا باید شروع کرد چی رو باید دید چی رو نباید دید؟ :D
نسخه جدید گیمش واسه PC هم تایید شده و ازونجایی که شنیدم کاستومایزیشن وحشتناک خفنی داره Gundam کنجکاو شدم در موردش کلا :D

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا این gundam جریان دیدنش چجوریه؟ :D از کجا باید شروع کرد چی رو باید دید چی رو نباید دید؟ :D
نسخه جدید گیمش واسه PC هم تایید شده و ازونجایی که شنیدم کاستومایزیشن وحشتناک خفنی داره Gundam کنجکاو شدم در موردش کلا :D

بستگی داره کدومو بخوای ببینی که بگم چیارو ببینی XD

برا دیدن 00 هیچ زمینه دیگه ای نمیخواد داشته باشی درجا بشین همینو ببین

در واقع اینجوریه که اول (نزدیک 40 سال پیش) گاندام شروع به پخش شد و خب ترکوند و خیلی محبوب شد بعد فصل های بعدی ازش اومد که مستقیم مربوط به همون فصل اول میبودن

ولی یکم گذشت تعداد انیمه هاش زیاد شد و خیلی پیچیده شد و کسی میخواست تازه بیاد سمت گاندام خیلی اذیت میشد و رشد بیننده هاشون خیلی کم شد برا همین اومدن بعد یه مدت سری هایی زدن که اصلا ربطی به گاندام قبلیا نداشت و به فولی Alternate universeن و ربطی به قبلیا ندارن

بازیش منظورت Gundam Breakerئه؟ اگه آره که خداوندگار کاستومایزه D: تا افکت گرد و خاک یا روغن رو گاندامت رو هم میتونی تغییر بدی D: من Breaker 3 رو بازی کردم دیوونه کاستومایزش شدم و versus رو هم سفارش دادم و Breaker جدیده هم بیاد حتما میخرمش 3:

به توصیه خودم اینارو ببین حتما:

Gundam 00

Gundam Iron-Blooded Orphans

Gundam Thunderbolt

فقط برا Thunderbolt باید پیش زمینه از همون فصل اول داشته باشی

فصل اولش الان بشینی ببینی حالت بهم میخوره و به شدت pacing کندی داره ولی از روش اومدن 3 تا فیلم سینمایی (2 تا 2.5 ساعت هر کدوم) ساختن که خلاصه کردنش و خیلی خوبه اون 3 تا فیلم رو ببین بعد بشین Thunderbolt رو ببین D:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
بستگی داره کدومو بخوای ببینی که بگم چیارو ببینی XD

برا دیدن 00 هیچ زمینه دیگه ای نمیخواد داشته باشی درجا بشین همینو ببین

در واقع اینجوریه که اول (نزدیک 40 سال پیش) گاندام شروع به پخش شد و خب ترکوند و خیلی محبوب شد بعد فصل های بعدی ازش اومد که مستقیم مربوط به همون فصل اول میبودن

ولی یکم گذشت تعداد انیمه هاش زیاد شد و خیلی پیچیده شد و کسی میخواست تازه بیاد سمت گاندام خیلی اذیت میشد و رشد بیننده هاشون خیلی کم شد برا همین اومدن بعد یه مدت سری هایی زدن که اصلا ربطی به گاندام قبلیا نداشت و به فولی Alternate universeن و ربطی به قبلیا ندارن

بازیش منظورت Gundam Breakerئه؟ اگه آره که خداوندگار کاستومایزه D: تا افکت گرد و خاک یا روغن رو گاندامت رو هم میتونی تغییر بدی D: من Breaker 3 رو بازی کردم دیوونه کاستومایزش شدم و versus رو هم سفارش دادم و Breaker جدیده هم بیاد حتما میخرمش 3:

به توصیه خودم اینارو ببین حتما:

Gundam 00

Gundam Iron-Blooded Orphans

Gundam Thunderbolt

فقط برا Thunderbolt باید پیش زمینه از همون فصل اول داشته باشی

فصل اولش الان بشینی ببینی حالت بهم میخوره و به شدت pacing کندی داره ولی از روش اومدن 3 تا فیلم سینمایی (2 تا 2.5 ساعت هر کدوم) ساختن که خلاصه کردنش و خیلی خوبه اون 3 تا فیلم رو ببین بعد بشین Thunderbolt رو ببین D:
آره بازیش منظورم New Gundam Breakerـه :D به به :D
آها ممنون فقط اسم این 3 تا فیلم سینمایی چین؟ :D

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
پ. خ کردم لینکش رو
-----------------------
اونش مشکلی نیست چون منم که با زبان انگلیسی دیدم بازم نفهمیدم داستان از چه قراره:D ولی مشکل اصلی اینجاست که دوبله انگلیسیش افتضاحه، انگاری که اصلاً براشون مهم نبوده و همینجوری چهارتا آدم بی تجربه رو برای صداگذاری آوردن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر