Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
yande.re%20429444%20sample%20dress%20kobuchizawa_shirase%20miyake_hinata%20seifuku%20shiraishi_yuzuki%20sora_yori_mo_tooi_basho%20takahashi_mika%20tamaki_mari%20thighhighs.jpg

پاییز رو یادتونه؟ هیچ کدومتون Houeski no Kuni رو ندیدید:(( انیمه به اون شاهکاری به اون خفنی....تو پاییز با این که کلّی طرفدار پیدا کرد ولی من هرچی دور و برمو گشتم انگار نه انگار وجود داشته باشه اصلاً انیمه:((
حالا همین تراژدی دوباره سر انیمه خفن Sora Yori mo tooi Bashou هم دقیقاً هین زمستون افتاد...یعنی شماها با خودتون فکر نمی کنید وقتی منتقد ANN انیمه رو بالاتر از Violet Evergarden میذاره اکثر هفته ها یا امتیازش تو MAL یهویی این قدر خرکی بالا میشه باید یه نیگاهی به انیمه بندازید؟ مخصوصاً همچین انیمه هایی که کلّاً حاصل هایپ هم نیستند نمره هاشون واقعاً حقیقی ـه(و مثل Shokugeki نیست که هر فصل بیشتر به مانگا گند میزنه نمره اش هنوزم بالاست...)

خب بگذریم...انیمه کار اقتباسی از حضرت مدهوس ـه(شما الان دیگه باید قانع شده باشید برید سراغش :D) و کلّاً هم 13 قسمته و پرونده خودش رو تر و تمیز می بنده
قصّه هم در مورد چهار تا دختر کاوایی ـه که تصمیم می گیرن به دلایل مختلف برن قب جنوب، یکیشون میخواد تو جوونی اش یه کار خفن انجام داده باشه، یکیشون به خاطر مادرش واینا(اسپویل) یکیشون یوتیوبره و مجبورش کردن بره اون جا ولی دوست نداره و اون یکی هم یه حالت عرفانی ای داره و کلّاً خوشه(منو یاد یکی از رفیق های خودم میندازه :D)

انیمه کاملاً پتانسیل اینو داره که به یه انیمه moe که چهار تا دختر دور هم تو قطب جنوب جمع میشن کارهای کاوایی می کنن تبدیل بشه که خدا رو شکر نمیشه :D (اشاره می کنن اسم انیمه مذکور که میتونست بشه رو هم نام ببرم....میدونم این جا طرفدار داره نمیگم) عوضش انیمه خیلی خفن حول سختی های سفر و در عین حال شیرینی هاش می چرخه...شما رو نمیدونم ولی من به واسطه این اردوهای کمک به محرومین با سیستم این جور سفرها آشنام...تقریباً هیچی طبق برنامه پیش نمیره تو این جور چیزها...و همینه که باحالش می کنه :D انیمه هم به خاطر همین خفن میشه...و برای همین کلّاً با این که موضوعیت انیمه تو قطب جنوبه، این ها کلا سر جمع چهار، پنج قسمت اون جان(که هر قسمتش معرکه است) و کلّاً یجوریه که آدم بعد انیمه دلش یکی از یان سفرها بخواد و کلّاً انیمه ای که آدم بعدش دلش یه چیزی بخواد انیمه های شاهکارین به نظرم...

شخصیّت پردازی ها هم محشر اند...چهار تا دختر اصلی داستان هر کدوم یه مشت تراژدی دارن که خیلی خوب پیاده سازی میشه کنار اون هم دوستیشون خیلی بامزّه شکل میگیره و کلّاً هم ته خندست...بقیه شخصیّت های فرعی هم عالی اند تیمی که اینا همراهشون میرن قطب جنوب واقعاً آدم های باحالین دیگه موسیقی و طرّاحی و اینا رو هم که گفتم حضرت مدهوس اوّلش دیگه(یه ترک داره در به در دنبالشم)

خلاصه همون طور که سرتون شیره مالیده شد پاییز، فصل قبل هم سرتون شیره مالیده شد و اینم از کف تون رفت...اگه فکر می کنید Violet Evergarden خفن ترین انیمه فصل پیش بود، یه نیگاهی هم به این چیزیکه مدهوس قایمکی ساخته بزنید>:D<

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
باتوتو که خدابیامرز شد، انیم ورلد هم دیگه بسته شده،
yande.re%20429444%20sample%20dress%20kobuchizawa_shirase%20miyake_hinata%20seifuku%20shiraishi_yuzuki%20sora_yori_mo_tooi_basho%20takahashi_mika%20tamaki_mari%20thighhighs.jpg

پاییز رو یادتونه؟ هیچ کدومتون Houeski no Kuni رو ندیدید:(( انیمه به اون شاهکاری به اون خفنی....تو پاییز با این که کلّی طرفدار پیدا کرد ولی من هرچی دور و برمو گشتم انگار نه انگار وجود داشته باشه اصلاً انیمه:((
حالا همین تراژدی دوباره سر انیمه خفن Sora Yori mo tooi Bashou هم دقیقاً هین زمستون افتاد...یعنی شماها با خودتون فکر نمی کنید وقتی منتقد ANN انیمه رو بالاتر از Violet Evergarden میذاره اکثر هفته ها یا امتیازش تو MAL یهویی این قدر خرکی بالا میشه باید یه نیگاهی به انیمه بندازید؟ مخصوصاً همچین انیمه هایی که کلّاً حاصل هایپ هم نیستند نمره هاشون واقعاً حقیقی ـه(و مثل Shokugeki نیست که هر فصل بیشتر به مانگا گند میزنه نمره اش هنوزم بالاست...)

خب بگذریم...انیمه کار اقتباسی از حضرت مدهوس ـه(شما الان دیگه باید قانع شده باشید برید سراغش :D) و کلّاً هم 13 قسمته و پرونده خودش رو تر و تمیز می بنده
قصّه هم در مورد چهار تا دختر کاوایی ـه که تصمیم می گیرن به دلایل مختلف برن قب جنوب، یکیشون میخواد تو جوونی اش یه کار خفن انجام داده باشه، یکیشون به خاطر مادرش واینا(اسپویل) یکیشون یوتیوبره و مجبورش کردن بره اون جا ولی دوست نداره و اون یکی هم یه حالت عرفانی ای داره و کلّاً خوشه(منو یاد یکی از رفیق های خودم میندازه :D)

انیمه کاملاً پتانسیل اینو داره که به یه انیمه moe که چهار تا دختر دور هم تو قطب جنوب جمع میشن کارهای کاوایی می کنن تبدیل بشه که خدا رو شکر نمیشه :D (اشاره می کنن اسم انیمه مذکور که میتونست بشه رو هم نام ببرم....میدونم این جا طرفدار داره نمیگم) عوضش انیمه خیلی خفن حول سختی های سفر و در عین حال شیرینی هاش می چرخه...شما رو نمیدونم ولی من به واسطه این اردوهای کمک به محرومین با سیستم این جور سفرها آشنام...تقریباً هیچی طبق برنامه پیش نمیره تو این جور چیزها...و همینه که باحالش می کنه :D انیمه هم به خاطر همین خفن میشه...و برای همین کلّاً با این که موضوعیت انیمه تو قطب جنوبه، این ها کلا سر جمع چهار، پنج قسمت اون جان(که هر قسمتش معرکه است) و کلّاً یجوریه که آدم بعد انیمه دلش یکی از یان سفرها بخواد و کلّاً انیمه ای که آدم بعدش دلش یه چیزی بخواد انیمه های شاهکارین به نظرم...

شخصیّت پردازی ها هم محشر اند...چهار تا دختر اصلی داستان هر کدوم یه مشت تراژدی دارن که خیلی خوب پیاده سازی میشه کنار اون هم دوستیشون خیلی بامزّه شکل میگیره و کلّاً هم ته خندست...بقیه شخصیّت های فرعی هم عالی اند تیمی که اینا همراهشون میرن قطب جنوب واقعاً آدم های باحالین دیگه موسیقی و طرّاحی و اینا رو هم که گفتم حضرت مدهوس اوّلش دیگه(یه ترک داره در به در دنبالشم)

خلاصه همون طور که سرتون شیره مالیده شد پاییز، فصل قبل هم سرتون شیره مالیده شد و اینم از کف تون رفت...اگه فکر می کنید Violet Evergarden خفن ترین انیمه فصل پیش بود، یه نیگاهی هم به این چیزیکه مدهوس قایمکی ساخته بزنید>:D<
اتفاقاً من Sora Yori mo tooi Bashou رو کامل دیدم و حتی یادمه یه بار غیرمستقیم اشاره هم کردم که انیمه خوبیه منتهی کسی منظورم رو متوجه نشد:)) با اینکه با انیمه های کاملاً دخترونه زیاد حال نمیکنم ولی این انیمه یه سادگی و جذابیت خاصی داشت که نمیشد ولش کرد (هر چند بعضی جاهاش زیادی دخترونه میشد و من میزدم جلو;))) ولی در کل یکی از بهترین های فصل قبل بود، منم پیشنهادش میکنم:>
در مورد Houeski no Kuni خیلی وقته که توی گوشیم ریختمش منتهی رغبت نمیکنم شروعش کنم، ایشالا در آینده ای نزدیک:-"

پ.ن: فکر کنم یکی از دلایلی که انیمه هایی که گفتی کمتر دیده شدن اینه که زیرنویسشون نصفه نیمه رها شده:-"

=====================================
=====================================
با مرحوم شدن باتوتو و بسته شدن انیم ورلد دیگه جایی نمونده که آدم در مورد مانگاها/مانهواهایی که هفتگی منتشر میشن بحث کنه. حالا بازم یه سری از مانگاها رو اینجا دنبال میکنن ولی مثلاً من برای چپتر این هفته کوبرا کلی مشغله ذهنی جدید برام بوجود اومده که نیاز شدیدی احساس میکنم که با یکی مطرحشون کنم ولی متاسفانه نمیتونم:|

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل

خیلی دوست داشتم...تلاش کردم که Houeski no Kuni رو ادامه بدم...ولی 3D Anime بودن ـش به شدت اذیت ـم میکرد. متاسفانه ولش کردم

بنظر منم Sora Yori mo tooi Bashou یکی از اون انیمه های قشنگی بودش که زیر سایه هایپ Violet Evergarden بودش (البته مخالف Violet Evergarden نیستم ها)
اوایلش اصلاً هیچ امیدی به انیمه نداشتم....بخصوص اینکه هفتگی نگاش میکردم....دیگه بدتر، فقط بخاطر موقعیت شنیدن صدای چندتا دوبلور خفن، اون هم کنار هم....انیمه رو نگا میکردم...
ولی بعدش هر چی جلوتر رفت، درگیری ـم با داستان و شخصیت ها بیشتر شد و تا آخرش دیگه با انیمه حال کردم.
با مسلم هم موافقم، این جریانات دنیای انیمه و رها شدن زیرنویس Sora Yori mo tooi Bashou هم بی تاثیر در کم لطفی انیمه بین ها، نسبت به این انیمه نبودش.
ولی فک کنم سایت "تک انیمه" بعداً زیرنویس انیمه رو تکمیل کرد.

کلا راجه به darling خیلی زد حال میزنی! یکم خوشحال باش،
نمیشه اینطوری جانم.....
یعنی سلیقه ـم بهم چنین اجازه ای رو نمیده که خوشحال باشم
واقعاً حیفه..انیمه پتانسیلش رو داره.

++++++++++++

راستی...تا یادم نرفته...تو همین هفته بلوری فیلم سینمایی انیمه Haikara-san ga Toru Movie First Part: Benio, Hana no 17 Sai میادش

haikara_san_ga_tooru_movie_1_benio__hana_no_17_sai_by_rofiano-dbrnyqm.png

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali

من sora yori رو از وسط فصل شروع کردم و خیلی هم لذت بردم ازش:D
بهترین انیمه فصل قبل بود به نظرم (حتی با اینکه کلا زیاد انیمه های فصل قبلو دنبال نکردم، violet هم بی نهایت over rated بود دراپ شد :| :| :| :| :| :D )
کلا تنها چیزی که در موردش میشه گفت "خوش ساخت" هست، تقریبا همه چیز در مورد انیمه عالی بودن. (کیفیت انیمیشن ها، شخصیت پردازی، بخش های کمدی و چیزی که به نظرم خیلی مهمه; نحوه جلو رفتن داستان)
در کل اینکه اخر هفته برید همشو ببینید پشیمون نمیشید :D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
نمیشه اینطوری جانم.....
یعنی سلیقه ـم بهم چنین اجازه ای رو نمیده که خوشحال باشم
واقعاً حیفه..انیمه پتانسیلش رو داره
خلیل san... تا اونجایی که من میدونم به قدری تهدیدا و فشار مردم زیاد بوده و حتی میگن تو خونه عوامل سازنده نامه تهدید انداختن! مجبور شدن تیکه دوم قسمت 15 رو تغییر بدن..
الان هم داشتم میگشتم تو فروم ها و اینستا یک خدا بی خبری حالا نمیدونم چرت و پرت گفته بود یا از جایی موثق خبر داشت میگفت
02 به جایی از داستان میرسه که مجبوره خودش رو قربانی hero کنه! در ادامه نوشته بود 02 به جای hero میمیره
نمیدونم حرف داخل اسپویل چقدرش میتونه درست باشه ولی طرف با اطمینان کامل میگفت... در ضمن تازه مانگا چپتر 16 اومده!
از نظرت طرف چرت و پرت گفته؟
پ. ن:بی‌زحمت ادرس دقیق بهم بده برای مانگای darling in the franxx ترجمه انگلیسی...

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
قسمت جدید darling رو با چند روزی تاخیر دیدم. واقعا این بنده خدا گورو چقدر فهمیدس:-"
رسما شده کاراکتر مورد علاقم:Dچقدر هم مظلومه بیچاره...:|
قضیه کلماتی هم که 02 استفاده می کرد (boku و...) جالب بود ...

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
قسمت جدید darling رو با چند روزی تاخیر دیدم. واقعا این بنده خدا گورو چقدر فهمیدس:-"
رسما شده کاراکتر مورد علاقم:Dچقدر هم مظلومه بیچاره...:|
قضیه کلماتی هم که 02 استفاده می کرد (boku و...) جالب بود ...
احمد جان.. توی چند تا ازجدول بهترین فرد انیمه اخیر اسم goro به چشم میخوره.. کتک خور تیم، فکر تیم، ضربه گیر تیم،با شعور! بجای ایچیگو این goro باید leader تیم میشد.... Kokoro هم خیلی فهمیده هست..
پ. ن:دقیقا همون اتفاقاتی که برات نوشته بودم پیش اومد؟ :D
درضمن هفته دیگه قسمت جدید darling پخش نمیشه,یا خلاصه میخواد پخش بشه یا spinoff

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
احمد جان.. توی چند تا ازجدول بهترین فرد انیمه اخیر اسم goro به چشم میخوره.. کتک خور تیم، فکر تیم، ضربه گیر تیم،با شعور! بجای ایچیگو این goro باید leader تیم میشد.... Kokoro هم خیلی فهمیده هست..
پ. ن:دقیقا همون اتفاقاتی که برات نوشته بودم پیش اومد؟ :D
درضمن هفته دیگه قسمت جدید darling پخش نمیشه,یا خلاصه میخواد پخش بشه یا spinoff
آره همونا دقیقا :-"
بد جایی هم تموم شد این قسمت معلوم نشد آخر داستان اضلی چی به چیه . این همه قسمت فقط دارن رو روابط بین کاراکترا کار می کنن ...

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
آره همونا دقیقا :-"
بد جایی هم تموم شد این قسمت معلوم نشد آخر داستان اضلی چی به چیه . این همه قسمت فقط دارن رو روابط بین کاراکترا کار می کنن ...
احمد قبل این که بخوام راجه به قسمت اینده darling چیزی بگم... هرکی که darling دیده دوباره قسمت 1 و 6 رو ببینه! خود سازنده چرا انقدر اسپویل کردن..
در رابطه با روابط کاراکترای داستان که گفتی دیگه کار با روابط فکر کنم تموم میشه.. از 16 تا 24 باید خط داستانی با سرعت به پیش بره! میدونی چقدر سوال جواب داده نشده هست. . داستان هنوز گنگه و کلی سوال بی پاسخ!
ولی من از قسمت 23 و 24 میترسم، واقعا از الان دارم حرص میخورم..با وجود این که مانگا چپتر 16داره حول و حوش قسمت 4 و 5 میگذره(اگر اشتباه نکنم) و کلی فرق داره با انیمه، چندتا از بچه های توانا اسپویل کننده درباره قسمت های اخر میگن:
02 مجبوره خودش رو قربانی کنه و واقعا مجبوره اگر هم مجبور نباشه بخاطر جون hiro این کار رو میکنه، همونطور که تو قسمت 12 اون پسر مو طلایی که اسمش alpha و جزء ape9 هستش به ایچیگو میگه همینقدر بدون که 02 هرکاری بخواد اجازه داره چون کلید نجات این دنیاست. .
من تو خصوصی بهت گفتم قسمت 15 چه اتفاقاتی میخواد بیفته(البته از قصد نبود فکر میکردم چرت و پرت گفتن) ، preview و حتی عکس از قسمت 15 نیومده بود،من از همین اقایون توانا که خیلی سریع اسپویل میکنن خونده بودم و بهت گفتم.. امیدوارم و امیدوارم همچین اتفاقی تو قسمت 23 یا 24 نیفته... که عمیقاً زد حال عجیب تو دنیای انیمه به حساب میاد:(:-s

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
مثل اینکه استاد میازاکی اخرین قسمت darling رو کارگردانی کرده
The reason he's directing because one of the producers are friends of his and helped out with Howl Moving Castle
استاد یک مصاحبه کوتاه خودمونی هم داشته که میگه darling in the franxx یک اشتباه بوده، 02 یک اشتباه بوده، از ایچیگو تعریف کرده و گفته دلم میخواد:
دلم میخواد klaxeur ها کل بچه ها رو بخورن به غیر از ایچیگو!! و شوخی نمیکنم!
امیدوارم شوخی کرده باشه در این رابطه:((
همگی چه اشتباهی کردیم تهدید کردیم و فحش دادیم!مثل اینکه استاد تصمیم داره تنبیه کنه!
در ضمن گفتن چند تا سوپرایز کوچیک برای قسمت 16 در راهه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر