Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
خب به نظرم یه ذره زیادی به منطق کار گیر دادی. واسه این که مطمئن شم نشستم الان جفت ورژنا رو یه بار دیگه دیدم(قبلا 3 4 بار دیگم دیده بودم به هر حال مهم نیست من که فقط دنبال بهانم:D
خب تفاوت دو ورژن دقیقا همونطور که گفتی از همونجایی شروع میشه که اوکابه بعد از FAILED شدنش برمیگرده و نا امیده. حالا عمق ناامیدی رو دریاب.
یه شوک بدی که اینجا بهش وارد شد این بود که خودش این دفعه ماکیسه رو کشت. دو بار همینو تکرار میکنه اصن حالیش نیس سوزوها چی داره میگه.(اول اپیزودم میگه اون تلفات جنگ جهانی سوم برام اهمیتی نداره فقط میرم که ماکیسه رو نجات بدم. حالا چی شده که الان امیدی نداره نجاتش بده؟
The attractor field divergence will kill her all over again
این چیزیه که اوکابه ی زمان حال باورش داره و اوکابه ی زمان آینده میدونه که صحت نداره.همونجوری که تو ویدیو توضیح میده.خب قبلش سوزوها همه ی اینا رو توضیح میده میگه یه بار failed شدی و ...ولی خب اوکابه خیلی خیلی زیاد failed شد.
and how absurd this whole thing is (این چیزیه که الان بعد این همه تلاش و شکست بهش رسیده)
از نجات دادن مایوشی تو Divergence الفا که اخرش دوباره مجبور شد کلی وقایع رو دستکاری کنه بتونه برگرده به beta.فرض کن هزار بار اون طرف تو نجات مایوشی شکست خورد حالا چه دلیلی داره اینجا بتونه ماکیسه رو نجات بده؟
بقیه ی قضیه روانشناسی میشه بیشتر.یه جا مایوشی بهش انگیزه میده یه جا دیگی میگه نه تو مجبور نیستی بار دنیا رو رو دوشت بزاری و منو داری و ...
حالا من میگم اینا اصلا تاثیری رو اوکابه نداره.اصل کاری ویدیوعه هستش که اوکابه رو راضی میکنه برگرده.(یعنی فقط خودش میتونسته خودشو متقاعد کنه).این حرفای مایوشی تاثیرش بیشتر روی سوزوهاعه که ویدیو رو نشون نمیده.یعنی یا دلش به حال اوکابه میسوزه و حرفای مایوشی و اوکابه رو قبول میکنه شاید حتی راضی میشه که اون حرفای تو ویدیو هم بی معنیه.
به هر حال به نظر من خیلی منطقی میاد وقایع ولی خب منطق ادما با هم فرق داره شاید تو باز قبول نداشته باشی .

خودت هم داری می‌گی، دلیل اصلی نااُمیدی اوکابه این هست که فکر میکنه برای تغییر آینده باید عدد دیورژانسِ مربوط به این دنیا رو از 1 بیشتر کنه. واکنش مایوشی هم این نااُمیدی و عدم اشتیاق به تلاش رو توش تقویت می‌کنه. توی این شرایط، اگر سوزوها ویدئو رو داشته باشه، طبیعتا باید به اوکابه بگه که داداش، داری اشتباه می‌زنی! یه راه دیگه هم برای دور زدن این مشکل وجود داره، لازم نیست اون همه دردسر بکشی. همه این موارد به کنار، خودِ اوکابه‌ی آینده به سوزوها می‌گه که منِ گذشته بعد از یک بار تلاش و شکست خوردن، قطعا نااُمید می‌شم و اون موقع باید به من ویدئو رو نشون بدی. خوب چرا نشون نمی‌ده؟ الان چندین ماه از اون داستان گذشته. اگه واقعا ویدئو دست سوزوها باشه، اون موقع به نظر من طرح داستان مشکل اساسی داره، یعنی داستانی که می‌تونه توی دو قسمت بیست دقیقه‌ای تموم بشه، داره 23 قسمت طول می‌کشه! این فاجعه است.
ولی ممکنه دلیل این که سوزوها ویدئو رو به اوکابه نشون نداده، این باشه که اصلا ویدئویی وجود نداره، حداقل تویِ این خط زمانی. توی این شرایط اون فاجعه اول رخ نمی‌ده، ولی کلِ انیمه قراره تبدیل به فرآیندی بشه که توش اوکابه به این نتیجه برسه که تنها راه نجات دنیا این هست که خودِ گذشته اش رو فریب بده. در نتیجه اون ویدئو رو درست می‌کنه و به سوزوها می‌گه به گذشته بره و این بار وقایع قسمت 23 سری اول اتفاق می‌افته. این موضوع، هدفِ فصل جدید انیمه رو تبدیل به توجیه نقطه‌ی عطف فصل قبلش می‌کنه. این موضوع یه مقدار به نظرم نااُمید کننده هست. اگر قراره چنین اتفاقی بیافته، اصلا نباید قسمت 23 انیمه اصلی رو می‌ساختن، چون رسما داره آخر این فصل رو اسپویل می‌کنه!
البته حالت سومی هم هست، اونم اینکه اصلا قضیه ویدئو رو حذف کرده باشن:D:D ولی خوب، شواهدی زیادی وجود داره که احتمالا سناریوی دوم قراره تکرار بشه:
1- توی فیلمی که اوکابه آینده می‌فرسته، چهره‌اش معلوم نیست. در نتیجه ممکنه همین اوکابه‌ی فعلی فرستاده باشدش و برای جلوگیری از پارادوکس زمانی این کار رو کرده باشه.
2- اوکابه آینده با اطمینان می‌گه که اوکابه گذشته بعد از یک بار شکست خوردن نااُمید میشه، خوب از کجا با چنین اطمینانی داره حرف می‌زنه؟
3- ابتدای قسمت اول این فصل، مایوشی با حسرت از گذشته یاد می‌کنه. اینکه ای کاش اوکابه رو تشویق می‌کرد که تلاش بکنه. این موضوع این احتمال رو که قراره به نحوی وقایع اون قسمت عوض بشه، تقویت می‌کنه.

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
خودت هم داری می‌گی، دلیل اصلی نااُمیدی اوکابه این هست که فکر میکنه برای تغییر آینده باید عدد دیورژانسِ مربوط به این دنیا رو از 1 بیشتر کنه. واکنش مایوشی هم این نااُمیدی و عدم اشتیاق به تلاش رو توش تقویت می‌کنه. توی این شرایط، اگر سوزوها ویدئو رو داشته باشه، طبیعتا باید به اوکابه بگه که داداش، داری اشتباه می‌زنی! یه راه دیگه هم برای دور زدن این مشکل وجود داره، لازم نیست اون همه دردسر بکشی. همه این موارد به کنار، خودِ اوکابه‌ی آینده به سوزوها می‌گه که منِ گذشته بعد از یک بار تلاش و شکست خوردن، قطعا نااُمید می‌شم و اون موقع باید به من ویدئو رو نشون بدی. خوب چرا نشون نمی‌ده؟ الان چندین ماه از اون داستان گذشته. اگه واقعا ویدئو دست سوزوها باشه، اون موقع به نظر من طرح داستان مشکل اساسی داره، یعنی داستانی که می‌تونه توی دو قسمت بیست دقیقه‌ای تموم بشه، داره 23 قسمت طول می‌کشه! این فاجعه است.
ولی ممکنه دلیل این که سوزوها ویدئو رو به اوکابه نشون نداده، این باشه که اصلا ویدئویی وجود نداره، حداقل تویِ این خط زمانی. توی این شرایط اون فاجعه اول رخ نمی‌ده، ولی کلِ انیمه قراره تبدیل به فرآیندی بشه که توش اوکابه به این نتیجه برسه که تنها راه نجات دنیا این هست که خودِ گذشته اش رو فریب بده. در نتیجه اون ویدئو رو درست می‌کنه و به سوزوها می‌گه به گذشته بره و این بار وقایع قسمت 23 سری اول اتفاق می‌افته. این موضوع، هدفِ فصل جدید انیمه رو تبدیل به توجیه نقطه‌ی عطف فصل قبلش می‌کنه. این موضوع یه مقدار به نظرم نااُمید کننده هست. اگر قراره چنین اتفاقی بیافته، اصلا نباید قسمت 23 انیمه اصلی رو می‌ساختن، چون رسما داره آخر این فصل رو اسپویل می‌کنه!
البته حالت سومی هم هست، اونم اینکه اصلا قضیه ویدئو رو حذف کرده باشن:D:D ولی خوب، شواهدی زیادی وجود داره که احتمالا سناریوی دوم قراره تکرار بشه:
1- توی فیلمی که اوکابه آینده می‌فرسته، چهره‌اش معلوم نیست. در نتیجه ممکنه همین اوکابه‌ی فعلی فرستاده باشدش و برای جلوگیری از پارادوکس زمانی این کار رو کرده باشه.
2- اوکابه آینده با اطمینان می‌گه که اوکابه گذشته بعد از یک بار شکست خوردن نااُمید میشه، خوب از کجا با چنین اطمینانی داره حرف می‌زنه؟
3- ابتدای قسمت اول این فصل، مایوشی با حسرت از گذشته یاد می‌کنه. اینکه ای کاش اوکابه رو تشویق می‌کرد که تلاش بکنه. این موضوع این احتمال رو که قراره به نحوی وقایع اون قسمت عوض بشه، تقویت می‌کنه.

اون تئوری هایی که در ادامه ی حرفت گفتی رو قبول ندارم.کلا همون اولیه قطعا.اینکه خود اوکابه تو آینده اون ویدیو رو داده.
سوزوها ویدیو رو داشته.از همون اولم داشته.ولی چرا نشون نداده؟چون که اصلا قبل از اینکه دوباره اخر کار برگردن به بتا که معنی ای نداشته بخواد نشون بده.کاری از دست اوکابه بر نمیومده تو الفا.اول هدف این بود که برگرده به بتا
یه بخشیتو قرمز کردم.این شاید بتونه کمک کنه.چون اوکابه ی آینده همین اوکابه ی زمان حاله.میدونه که بعدا قراره چه قدر حسرت بخوره و درگیر چه چیزایی بشه یا دنیا به کدوم سمت کشیده میشه(اصلا اول Zero رو ببین.چه قدر اوکابه داغونه.من مخاطب چه قدر له میشم وقتی جو اولای فصل قبل SG رو میبینم که اوکابه Mad scientist ه با اون قهقهه هاش و اون روپوش آزمایشگاهش و اینجا که یه پیرهن سیاه پوشیده و درگیره با خودش.حالا اگه مثل من پایان یکی از مسیر های VN این Zero رو میدونستی تازه میفهمیدی چهقدر قراره دارک تر هم بشه ).و میدونه که دقیقا چه اتفاقاتی برای این اوکابه میفته.(یعنی یه بار تلاش میکنه و بعد بیخیال میشه).حالا تو ویدیو به اوکابه ی حال میگه تو یه بار شکست خوردی.معنیش اینه که اوکابه ی آینده دقیقا میخواسته ویدیو تو این لحظه به اوکابه نشون داده بشه.(حالا به دلایلی که اصن مهم نیست چون ما چیزی از اوکابه ی آینده نمیدونیم که بخوایم دلایل کاراشم بفهمیم).حالا میرسیم به بعد از تلاش اول اوکابه که باید ویدیو نشون داده بشه که تو پست قبل گفتم چراییش رو.(این جام پرانتز باز کنم و بگم که اوکابه هیچ اشتباهی نکرده همه چی حساب شده بوده دقیقا سهل انگاری سوزوها بود که سر این butterfly effect های ایجاد شده توسط دیالوگ های مایوشی ویدیو رو نشون نداد)
کلا تو یه چیزی مث SG که این پیچیدگی ها زمانی و غیر خطی بودن رو داره و از طرفی سعی میکنه از بعد علمی هم سوتی نده طبیعتا یه سری Plot twist بوجود میاد که خطرناکه و ممکنه پارادوکس ایجاد کنه یا منطق بلنگه یه جاهایی که به نظرم SG فعلا مشکلی براش پیش نیومده. بحث خوبیم بود چسبید بهم .

Last edited by a moderator:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
@Police _ 110
خلیل san از شما توقع نداشتم! عکس fun make بود! و مطلب قبلش هم تو اسپویل بود دیگه وجدانی
ورداشتی کل مطلب رو پاک کردی:(هیچی هم خارج اسپویل نگفتم.. اصلا مورد اسپویل نداشت!

• Like
Reactions: zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
@Police _ 110
خلیل san از شما توقع نداشتم! عکس fun make بود! و مطلب قبلش هم تو اسپویل بود دیگه وجدانی
ورداشتی کل مطلب رو پاک کردی:(هیچی هم خارج اسپویل نگفتم.. اصلا مورد اسپویل نداشت!
عکس fun ای که خارج از SP گذاشته بودید دو تیکه بودش...تکه ی بالای اون اسپویل داستانی قسمت 14 دقیقه ی 22:30 انیمه همراه با زیرنویس بودش.
دلیل پاک کردن کل پست هم همین بودش، چون آرش خان این رو من باید بگم که از شما توقع نداشتم با این همه که تو تاپیک تذکر داده میشه که رعایت کنید. ولی توجه نمیکنید و تا الان چند مورد پست های شما رو ویرایش کردم.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
کلا وقتی شک دارید که چیزی اسپویل هست یا نه برای احتیاط بندازید تو اسپویلر، اضافه کردن یا باز کردن اسپویلر کار سختی نیست....
+
جا داره باز اشاره کنم که چقدر فصل خوبیه :D
عکس چیز خاصی نبود! 2 تیکه بود به هم چسبیده و کاملا fun بود! طرف خیلی قشنگ 02 رو در اورده بود... درضمن کل مطلبم تو اسپویل بود و فکر نکنم اون تیکه اول عکس اسپویل خاصی بوده باشه

• Like

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دوستان این موزیک فوق العاده از darling in the franxx رو گوش کنید! مطمعنم خوشتون میاد وحجم زیادی نداره
Darling in the franxx ed4. Tv size
(Song:alone(hitori
واقعا lyrics قوی و احساسی داره، اشک درمیاره :(
Narande tondeku tsugai no tori Te wo tsunaideru oyako no nobita kage Yuuhi ga terashita kirei na mono Sonna futsuu ga mabushikatta BURUU no BENCHI ga hin'yari shite boku dake Yoke mono ni kanjita

Futsuu ga yokute
Sou aritakute
Dou sureba nareru ka na
Hitori kangaeta
Samishii nante iu hazu nakute
Datte hora ieru hito kimi wa soba ni inai kara

Dakedo boku wa
Kimi to aete
Yappari yokatta n'darou
Hanareteite mo tsunagatteiru to
Shinjireba aruite yukeru

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
بعد از چند وقت دوری از مانگای شینگکی، خوندن این دو تا چپتر با همدیگه واقعاً بهم چسبید:D
اول از همه از بگم که از گبی خیلی متنفرم. وقتی میبینمش دقیقاً احساس میکنم که دارم بچگی های ارن رو میبینم. حالا اینکه این موضوع اتفاقیه یا اینکه نویسنده عمداً خواسته برای گبی هم مثل ارن انگیزه سازی کنه و کاری کنه که مخاطب باهاش احساس همذات پنداری کنه، در هر صورت بنظرم اصلاً موفق نبوده چون شرایطی که ارن درش بود با شرایط گبی کاملاً فرق میکنه. برای مثال ارن با چشمای خودش خورده شدن مادرش رو دیده و تا روزی که اولین دیوار فرو ریخت حتی یه بار هم نشده بود که یه غول رو از نزدیک ببینه چه برسه به اینکه بدونه غول های باهوش هم هستن و این انسان ها هستن که غول میشن ولی گبی نه پدر و مادرش رو از دست و نه اینکه مثل ارن در بی خبری مطلق قرار داشته و کاملاً از قضیه غول ها مطلع هست و بدتر از اون با وجود اینکه میدونه غول ها فقط یه ماشین کشتار هستن ولی خودش هم تصمیم داره که یه غول بشه. از طرف دیگه ارن برای دفاع کردن از مردمش میجنگه ولی گبی تنها هدفش بدست آوردن افتخار هست و در این راه هیچ مشکلی هم با کشتن انسان های دیگه و یا حتی تبدیل کردن هم نژادهای خودش به غول و پرت کردنشون از آسمون مثل یه تیکه گوشت نداره. پس چرا از اینکه ارن وسط شهر تبدیل به غول شده و چند تا از دوست هاش که در آینده قرار بوده تبدیل به ماشین های کشتار دسته جمعی بشن رو کشته تا این حد ناراحت شده؟ در نتیجه من مخاطب نمیتونم در مورد گبی هم همون احساسی رو داشته باشم که در مورد ارن دارم ولی نویسنده مدام میخواد به زور این احساس رو به من تلقین کنه.
نه تنها گبی بلکه بقیه اعضای ارتش مالی هم یه جوری با کشته شدن همرزم هاشون رگ غیرتشون به جوش اومده که انگاری تا حالا توی هیچ جنگی شرکت نکرده بودن یا بار اولشونه که همچین صحنه هایی میبینن (تنها کسی که منطقی با این موضوع برخورد میکنه رینر هست که نشون میده کاملاً متوجه کارهایی که کرده هست و فهمیده که با هر دستی بدی بلاخره یه روزی با همون دست هم پس میگیری و نباید از این موضوع دلخور باشه). در عوض در جبهه میکاسا اینا (:D) با اینکه چند نفر رو از دست میدن ولی کاملاً خونسردی خودشون رو حفظ میکنن و به جای اینکه احساسی عمل کنن با طرح و برنامه جلو میرن چون تا حالا دیگه کاملاً متوجه شدن که توی جنگ قرار نیست حلوا قسمت کنن و هر کی بخواد دست دست کنه فقط خودش و دیگرانی که همراهش هستن رو به کشتن میده. البته این موضوع در مورد صحنه حمله به غول ارابه صدق نمیکنه و طرف موقع شلیک کردن دستش میلرزه و خطا میزنه که ایرادی هم نمیشه بهش گرفت و هر کسی یه ذره انسانیت توی وجودش باشه توی همچین صحنه ای نمیتونه یه بچه رو هدف قرار بده.
موضوع دیگه اصرار نویسنده برای زنده نگه داشتن تمام شخصیت های اصلیه و توی این جنگی که بپا شده فقط شخصیت های فرعی که حتی اسمشون رو هم بزور به خاطر میاریم قربانی میشن و شخصیت های اصلی به هر طریقی بلاخره یه جوری زنده نگه داشته میشن و جالبه که با اینکه هر چهار تا غول ارتش مالی زمینگیر شده بودن این فقط غول پتک هست که کشته میشه یعنی کسی که حتی اسمی ازش گفته نشده و مدت حضورش در داستان بیشتر از دو سه چپتر هم نیست و بقیه به صورت کاملاً کلیشه ای تا دم مرگ میرن ولی بعد معجزه وار نجات پیدا میکنن.
واقعاً برای چی ارتش مالی با دیدن کشتی هوایی توی آسمون شهر تا این حد تعجب کرده، مگه خودشون توی صحنه جنگ چند چپتر پیش از تجیهزات هوانوردی استفاده نکرده بودن به علاوه نابود کردن کشتی هایی که توی حاشیه بندر بودن مهمتر بود یا ادوات هوانوردی ارتش مالی که تا وسط شهر میتونن بیاین و تبدیل به یه دردسر بزرگتر بشن؟
=========================
بعد از این همه ایراد گرفتن که سر همه تون رو هم بدرد آورد جا داره که از صحنه ی حماسی ای که ارن از تایتان آرواره به عنوان گردو شکن استفاده کنه استفاده میکنه هم تقدیر کنم. واقعاً با دیدن این صحنه هاست که انتظار برای دیدن فصل های آینده انیمه شینگکی نو کیوجین صخت میشه:x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Gundam 00

فوق العادست

فکرشو نمیکردم از Iron-Blooded Orphans بهتر باشه ولی برا من بود و رفت تو لیست انیمه های شاهکاری که دیدم

Iron-Blooded Orphans از یه نظر اونم مبارزات به نظرم بهتر بود ولی به صورت کلی 00 برا من خیلی خیلی دوست داشتنی تر بود

بهترین انیمه مکایی که دیدم شد 3:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بچه ها ببخشید وسط بحثای سنگین یه سوال مبتدیانه میپرسم! میگم attack on titan معلوم شده فصل بعدیش چند قسمته و تاریخ پخشش؟
تابستون و احتمال 12 قسمت هست الان هم 3 قسمت ova اومده
پ. ن:فقط شانس بیاریم یکباره نره برای 2 سال بعد!
بعد از چند وقت دوری از مانگای شینگکی، خوندن این دو تا چپتر با همدیگه واقعاً بهم چسبید:D
اول از همه از بگم که از گبی خیلی متنفرم. وقتی میبینمش دقیقاً احساس میکنم که دارم بچگی های ارن رو میبینم. حالا اینکه این موضوع اتفاقیه یا اینکه نویسنده عمداً خواسته برای گبی هم مثل ارن انگیزه سازی کنه و کاری کنه که مخاطب باهاش احساس همذات پنداری کنه، در هر صورت بنظرم اصلاً موفق نبوده چون شرایطی که ارن درش بود با شرایط گبی کاملاً فرق میکنه. برای مثال ارن با چشمای خودش خورده شدن مادرش رو دیده و تا روزی که اولین دیوار فرو ریخت حتی یه بار هم نشده بود که یه غول رو از نزدیک ببینه چه برسه به اینکه بدونه غول های باهوش هم هستن و این انسان ها هستن که غول میشن ولی گبی نه پدر و مادرش رو از دست و نه اینکه مثل ارن در بی خبری مطلق قرار داشته و کاملاً از قضیه غول ها مطلع هست و بدتر از اون با وجود اینکه میدونه غول ها فقط یه ماشین کشتار هستن ولی خودش هم تصمیم داره که یه غول بشه. از طرف دیگه ارن برای دفاع کردن از مردمش میجنگه ولی گبی تنها هدفش بدست آوردن افتخار هست و در این راه هیچ مشکلی هم با کشتن انسان های دیگه و یا حتی تبدیل کردن هم نژادهای خودش به غول و پرت کردنشون از آسمون مثل یه تیکه گوشت نداره. پس چرا از اینکه ارن وسط شهر تبدیل به غول شده و چند تا از دوست هاش که در آینده قرار بوده تبدیل به ماشین های کشتار دسته جمعی بشن رو کشته تا این حد ناراحت شده؟ در نتیجه من مخاطب نمیتونم در مورد گبی هم همون احساسی رو داشته باشم که در مورد ارن دارم ولی نویسنده مدام میخواد به زور این احساس رو به من تلقین کنه.
نه تنها گبی بلکه بقیه اعضای ارتش مالی هم یه جوری با کشته شدن همرزم هاشون رگ غیرتشون به جوش اومده که انگاری تا حالا توی هیچ جنگی شرکت نکرده بودن یا بار اولشونه که همچین صحنه هایی میبینن (تنها کسی که منطقی با این موضوع برخورد میکنه رینر هست که نشون میده کاملاً متوجه کارهایی که کرده هست و فهمیده که با هر دستی بدی بلاخره یه روزی با همون دست هم پس میگیری و نباید از این موضوع دلخور باشه). در عوض در جبهه میکاسا اینا (:D) با اینکه چند نفر رو از دست میدن ولی کاملاً خونسردی خودشون رو حفظ میکنن و به جای اینکه احساسی عمل کنن با طرح و برنامه جلو میرن چون تا حالا دیگه کاملاً متوجه شدن که توی جنگ قرار نیست حلوا قسمت کنن و هر کی بخواد دست دست کنه فقط خودش و دیگرانی که همراهش هستن رو به کشتن میده. البته این موضوع در مورد صحنه حمله به غول ارابه صدق نمیکنه و طرف موقع شلیک کردن دستش میلرزه و خطا میزنه که ایرادی هم نمیشه بهش گرفت و هر کسی یه ذره انسانیت توی وجودش باشه توی همچین صحنه ای نمیتونه یه بچه رو هدف قرار بده.
موضوع دیگه اصرار نویسنده برای زنده نگه داشتن تمام شخصیت های اصلیه و توی این جنگی که بپا شده فقط شخصیت های فرعی که حتی اسمشون رو هم بزور به خاطر میاریم قربانی میشن و شخصیت های اصلی به هر طریقی بلاخره یه جوری زنده نگه داشته میشن و جالبه که با اینکه هر چهار تا غول ارتش مالی زمینگیر شده بودن این فقط غول پتک هست که کشته میشه یعنی کسی که حتی اسمی ازش گفته نشده و مدت حضورش در داستان بیشتر از دو سه چپتر هم نیست و بقیه به صورت کاملاً کلیشه ای تا دم مرگ میرن ولی بعد معجزه وار نجات پیدا میکنن.
واقعاً برای چی ارتش مالی با دیدن کشتی هوایی توی آسمون شهر تا این حد تعجب کرده، مگه خودشون توی صحنه جنگ چند چپتر پیش از تجیهزات هوانوردی استفاده نکرده بودن به علاوه نابود کردن کشتی هایی که توی حاشیه بندر بودن مهمتر بود یا ادوات هوانوردی ارتش مالی که تا وسط شهر میتونن بیاین و تبدیل به یه دردسر بزرگتر بشن؟
بعد از این همه ایراد گرفتن که سر همه تون رو هم بدرد آورد جا داره که از صحنه ی حماسی ای که ارن از تایتان آرواره به عنوان گردو شکن استفاده کنه استفاده میکنه هم تقدیر کنم. واقعاً با دیدن این صحنه هاست که انتظار برای دیدن فصل های آینده انیمه شینگکی نو کیوجین صخت میشه:x
مسلم جان کاشکی مانگای shingeki رو نمیخوندی، تجریه انیمه با مانگای این انیمه چند فرسخ فاصله دارن باهم.. تجربه شخصی من میگه دیدن انیمه shingeki خیلی بهتر از خوندن مانگا هست، چرا؟ چون یک چیزایی به تصویر کشیده بشه تا بیننده بهتر درک کنه، بعدش تو انیمه یک سری المان ها اضافه میشه و از طرفی تعریف داستان دستخوش تغییراتی میشه. .برای نمونه فصل اول shingeki برای هر لحظه شاهد اتفاقات غیر منتظره بودیم و بعضی جاها wow، فک ادم باز میموند!

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
تابستون و احتمال 12 قسمت هست الان هم 3 قسمت ova اومده
پ. ن:فقط شانس بیاریم یکباره نره برای 2 سال بعد!

مسلم جان کاشکی مانگای shingeki رو نمیخوندی، تجریه انیمه با مانگای این انیمه چند فرسخ فاصله دارن باهم.. تجربه شخصی من میگه دیدن انیمه shingeki خیلی بهتر از خوندن مانگا هست، چرا؟ چون یک چیزایی به تصویر کشیده بشه تا بیننده بهتر درک کنه، بعدش تو انیمه یک سری المان ها اضافه میشه و از طرفی تعریف داستان دستخوش تغییراتی میشه. .برای نمونه فصل اول shingeki برای هر لحظه شاهد اتفاقات غیر منتظره بودیم و بعضی جاها wow، فک ادم باز میموند!
تا قبل از دیدن فصل دوم انیمه نسبت به خوندن مانگا کاملاً بی تفاوت بودم ولی وقتی دیدم بعد از چهار سال انتظار هیچ چیز خاصی رو نکردن دیگه تصمیم گرفتم که وقتم رو با انتظار بیهوده هدر ندم و برم سراغ مانگا. در هر صورت آنگوئینگ بودن هم لذت خاص خودشو داره والبته فلسفه انیمه هم اینه که ملت برن سراغ مانگا و معمولاً توی مانگا هم با جزئیات بیشتری به مسائل پرداخته میشه;)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
الان من بعد دیدن darling in the franxx دارم اشک میریزم! Wow... فقط دوباره کلی سوال طرح شد! hiro, خاک تو سرت ولی خوشم اومد یکم غیرت به خرج داد
یک سری سوال برام پیش اومد از قسمت 15 :
چند تا سوال برام پیش اومد؟ اون جنین بچه چی بود تو هسته klaxeur
اون دست klaxeur غول پیکر بود یا طراحی شده و قابل کنترل توسط papa و یاراش؟
اصلا این klaxeur ها زیر سر papa هست؟
از همه مهمتر یکباره تیم ape 9 و strelizia غیب شدن! یعنی اون دسته کشید توی زمین؟

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
Boku no Hero Academia - E41
خوشبخانه اینطور که بوش میاد، ظاهراً داره از حالت تمرین ای خارج میشه.....بدجایی تموم شد....باید تا هفته ی دیگه حسابی تو خماری موند.

این فیلم هندی بازی ها چی بودش :|
من تو رو دوس دارم....تو منو دوس داری چی بودش دیگه :-&
امیدوارم هر چی زودتر این Love ترکندن هاشون تموم بشه

نانیییییییییی....این غول مرحله اخر چی بودش....:|
لامصب چه خر زور هم بودش.....این چیه اخه، یه نته همه ی اون ده تا رو حریف میشه...این خیلی نامردی ـه
گروه ناناستو، زیادی قوی شدش، اینگار مانگاکاش cheat code زده براشون LOL

Tokyo Ghoul re - E03
انصافاً این چیه اخه....اصلاً سر و ته نداره....معلوم نیس چی ساختن.....

Steins Gate 0 - E02
پسر عجب OP و الخصوص ED قشنگی داشت این قسمت

Megalo Box - E03
قسمت قشنگی بودش....
این دوبلور ساچیو رو هم خیلی ازش خوشم امد...یه نیمچه ته لهجه اوساکا ای داشت....که خیلی حال کردم

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Boku no Hero Academia - E41
خوشبخانه اینطور که بوش میاد، ظاهراً داره از حالت تمرین ای خارج میشه.....بدجایی تموم شد....باید تا هفته ی دیگه حسابی تو خماری موند.

این فیلم هندی بازی ها چی بودش :|
من تو رو دوس دارم....تو منو دوس داری چی بودش دیگه :-&
امیدوارم هر چی زودتر این Love ترکندن هاشون تموم بشه

نانیییییییییی....این غول مرحله اخر چی بودش....:|
لامصب چه خر زور هم بودش.....این چیه اخه، یه نته همه ی اون ده تا رو حریف میشه...این خیلی نامردی ـه
گروه ناناستو، زیادی قوی شدش، اینگار مانگاکاش cheat code زده براشون LOL

Tokyo Ghoul re - E03
انصافاً این چیه اخه....اصلاً سر و ته نداره....معلوم نیس چی ساختن.....

Steins Gate 0 - E02
پسر عجب OP و الخصوص ED قشنگی داشت این قسمت

Megalo Box - E03
قسمت قشنگی بودش....
این دوبلور ساچیو رو هم خیلی ازش خوشم امد...یه نیمچه ته لهجه اوساکا ای داشت....که خیلی حال کردم
کلا راجه به darling خیلی زد حال میزنی! یکم خوشحال باش،
در مورد nanatsu واقعا فکم باز موند! چی بود اخه، یعنی چی،
Megalo box هم هر اپیزود داره بهتر و بهتر میشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر