Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
والا تعارف که نداریم باید اعتراف کنم خیلی وقته که انتظار انیمه های شاهکار و فوق العاده ی قدیم رو ندارم و انتظارمم از این در حد لذت بردن از جمال بانو بود
شما کمالات بانو 02رو میخوای بهتر ببینی باید به قسمت 7 مراجعه کنی...اصلا وضعیه=P~:D
البته کارهای trigger به سلیقه ی من نمیخوره برای همین توقع و انتظارم رو خیلی پایین آوردم:-"
درسته سلیقه ها فرق داره..ولی از انصافا استدیو trigger سطح کارای خروجیش بالا هست
این قدیم هم که میگم تا سال 2012 اون طرفا رو شامل میشه... زمانی که اکثر انیمه بین ها و طرفداراش شاهکارهایی مثل کیمیاگر تمام فلزی، کدگیاس، دفترچه مرگ و غیره رو میدیدن و سر اونا بحث میکردن... نه مثل الان که اکثر انیمه ها شدن یه سری آثار کلیشه و تکراری که فقط یه کاور جدید روش میزارن برای گول زدن بقیه(اکثرا هم راجب زندگی مدرسه این):D
دقیقا حرف دل منو زدی...اکثرا دختر مدرسه ای و زندگی مدرسه ای....
ولی جای شکرش هنوز باقیه سالی 2 یا 3 تا انیمه قوی میاد

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
دقیقا حرف دل منو زدی...اکثرا دختر مدرسه ای و زندگی مدرسه ای....
ولی جای شکرش هنوز باقیه سالی 2 یا 3 تا انیمه قوی میاد
بدبختی اینه من همون سالی دو سه تا رو هم گیرم نیومده... اگه یکی لطف کنه 3 تا انیمه ی برتر سال های 2014 تا 2017 رو بگه ممنون میشم(دو سه تا توی هر سال):D

• Like

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
67177l.jpg f6021568d08bad16fbbccbe82e6afd85.jpg parasyte-the-maxim.jpg 705full-fate-slash-stay-night--unlimited-blade-works-(2014).jpg images.jpg 156c0320638907.jpg Zankyou-no-Terror.Samsung-Galaxy-Mega-6.3-wallpaper.720x1280.jpg p11512670_b_v8_ab.jpg 49060cb7e02dd3d338273d2530e4888f1404663731_full.jpg Jojo-s-Bizarre-Adventure-Temporada-1.jpg large.jpg
از نظر من انیمه های خوب 2014 که رنکینگ قابل قبول و بیننده زیادی داشتن
1: Shigatsu wa Kimi no Uso (Your Lie in April)
2: Mushishi Zoku Shou 2nd Season
3: Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Parasyte: The Maxim)
4: Fate/stay night: Unlimited Blade Works
5: Omoide no Marnie (When Marnie Was There)
6: Akatsuki no Yona (Yona of the Dawn)
7: Zankyou no Terror (Terror in Resonance)
8: Shirobako
9: Gekkan Shoujo Nozaki-kun (Monthly Girls' Nozaki-kun)
10: JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders
11:Tsukimonogatari

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
بدبختی اینه من همون سالی دو سه تا رو هم گیرم نیومده... اگه یکی لطف کنه 3 تا انیمه ی برتر سال های 2014 تا 2017 رو بگه ممنون میشم(دو سه تا توی هر سال):D
پویا جان واقعا نمیشه در هر سال 2 تا انیمه برتر معرفی کرد:Dدر حق بقیه انیمه های خوب کم لطفی میشه

• Like
Reactions: zack fair

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
من اصلا قصد توهین نداشتم وندارم...من اومدم تو تاپیک دیدم خیلی وقته کسی پستی نذاشته...فقط انیمه های جدید رو با کاور میزاشتم که فکر نکنم کار بدی باشه حتی نظر هم نمیدادم که یک وقت به دوستان بر نخوره....چند تا از دوستان گفتن نظرت رو راجه به انیمه هایی که میذاری یگو من گفتم اول دوستان که تجربه دارن نظر بدن منم نظرم رو بدم...
جرم نکردم که نظرم رو راجع به انیمه مورد نظر میگم..
اطلاعات صفر؟شما که فاز خود استاد بینی داری زیاد پست بزار که من نرم سراغ گوگل اطلاعات غلط به دیگران بدم;)
24 ساعته پست میزارم؟:))و دارم همه رو بهره مند میسازم؟و جو به اون خوبی رو خراب کردم؟...
شما برو پست های قبلی خودت رو ببین همش حالت تهاجمی و توهین امیز داره بعد به من میگی اسپم میکنم...یاد گرفتی با حالت تمسخر جواب مقابل رو بدی و کاملا مشهوده
و خواهش میکنم بحث رو اینجا ادامه نده و یا تمومش کن چون داری جو رو بهم میریزی
اول از همه چی بگم این اخرین پستم هست در این رابطه و خواهشا نقل قولم نکن یا اگه نقل قول کردی انتطار جوابی نداشته باش چون شماهم پیوستی به لیست سیاه
بجز پستایی که در جواب شما بوده کدوم پست من تو این تایپیک تهاجمی بوده ؟ اگه یه پست پیدا کردی که تهاجمی باشه تو این 20 صفحه، هرچی خواستی بگو ;)
کی دقیقا من اینجا ادعایی کردم ؟ مثل که یادت رفته خودت بودیا که 1999 شروع کردی و انیمه بین حرفه ای شدی
جو رو شما بهم ریختی و کمر همتم به نابود کردن این تایپیک بستی تا مثل بقیه ی تایپیکای بازی سنتر بشه
پ.ن: از بقیه ی دوستان معذرت میخوام اگه تند پاسخ دادم بخاطر اینکه یدون تایپیک بود اینجا که همیشه از دیدن پستای جدیدش لذت میبردم نمیخواستم اینم خانه ی ارواح بشه یا جو خوبش خراب بشه، شما هم بشینید مرگ تایپیک رو تماشا کنید بعدش وقتی هفته ای یه پستم نخورد تایپیک برید تو بخش انتقادات بگید که تقصیر مدیراس بعدش اونا هم بگن ملت دیگه میرن تلگرام
موفق باشیم :)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
خب بالاخره Steins Gateرو دیدم .انیمه خیلی خوبی بود و اکثر شخصیت‌هاش دوست داشتنی بودن:x اقا انیمه معرفی کنید با شخصیت های خفن و شخصیت پردازی های خفن :D معروف هارو دیدم اکثرا:D
هم سبک همین اشتاین گیتز باشه یا فقط شخصیت/داستان خفنی داشته باشه؟:D
Darker Than Black
Puella Magi Madoka Magica
Psycho-Pass
Fate/Zero
Bakuman
Rainbow
Anohana: The Flower We Saw That Day
Shiki
Angel Beats

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
4: Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Fate:Zero هم خوبه ببینین

خب بالاخره Steins Gateرو دیدم .انیمه خیلی خوبی بود و اکثر شخصیت‌هاش دوست داشتنی بودن:x اقا انیمه معرفی کنید با شخصیت های خفن و شخصیت پردازی های خفن :D معروف هارو دیدم اکثرا:D

RANMA
Claymore
Evangelion

Last edited by a moderator:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
شخصیت های خفن و شخصیت پردازی های خفن
سری Monogatari و خفن ترین شخصیت هم حضرت کایکی :D
فقط مهم ترین نکته برای این انیمه زمانه و حتی ممکنه یه فصلم ببینی بازم گیج بزنی و گنگ باشه... خلاصه بعد چند قسمت نیای بگی این دیگه چه $#@! بود چون انیمه به خودی خود مشکلی نداره :-"
آقا این Code Geass رو کسی دیده؟ چجوریاست
در حدی خوب هست پیشنهاد برای اکثر کسایی که میخوان شروع کنن به انیمه دیدن و جذب بشن... فکر کنم فصل سوم تایید شد بعد چندین سال با اینکه پایان بندی و همه چیز پرفکت بود و دیگه معلوم نیست میخوان چه بلایی سرش بیارن : |

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Fate:Zero هم خوبه ببینین
این انیمه رو دیدم...اون انیمه هارو برای اقای پویا لیست کردم که گفتن انیمه از 2014 تا 2017 چی خوبه....
New آقا این Code Geass رو کسی دیده؟ چجوریاست
یک پیشنهاد بهت بدم..از نظر من انیمه سری به دو قسمت تقسیم میشه...عامه پسند و خاص پسند....عامه پسند که معلومه اکثرا تعریف میکنن و نقد اکثر مثبته....در رابطه با خاص هم خود انیمه باز باید بره دنبالش و تجربه کنه....همیشه انیمه ای رو پیدا کردی سعی کن تا اخرش ببینی و دراپ نکنی

در حدی خوب هست پیشنهاد برای اکثر کسایی که میخوان شروع کنن به انیمه دیدن و جذب بشن... فکر کنم فصل سوم تایید شد بعد چندین سال با اینکه پایان بندی و همه چیز پرفکت بود و دیگه معلوم نیست میخوان چه بلایی سرش بیارن : |
اقا رضا واقعا تایید شده؟امیدوارم خراب نکنن..واقعا من خاطره دارم با انیمه و یکی از خوب های سبک مکا هست....در یکی از سایت ها میانگین امتیاز 8.7 از 600 هزار بیننده رو بدست اورده

Last edited by a moderator:
  • Like

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اقا رضا واقعا تایید شده؟امیدوارم خراب نکنن..واقعا من خاطره دارم با انیمه و یکی از خوب های سبک مکا هست....در یکی از سایت ها میانگین امتیاز 8.7 از 600 هزار بیننده رو بدست اورده
آره تایید شد. شما بگو کی خاطره نداره؟ D:
خودم همینجا قشنگ یادم میاد یکی از بچه ها میخواست راهنماییم کنه برای شروع انیمه دیدن پیشنهاد داد یه لیستی که اینم بود و حتی میگفت برای اون از AOT هم بهتره!
داستان ارجینال بود و دیگه در پایان کامل شد حالا چجوری میخوان ادامه بدن و اصلا کشش داره دیگه باید جزئیات بیشتری بیاد...
آقا نظرتون درباره فصل دوم Attack on titan چی بود
برم مانگاشو بخونم یا منتظر فصل سوم بمونم؟
نخوندم مانگاشو تا حالا
نه بنظرم تا الان صبر کردی یکم دیگه طاقت بیار تا فصل سوم بیاد. منم الان یه سال صبر کردم تا 24 قسمت یجا با هم ببینم :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
آقا این Code Geass رو کسی دیده؟ چجوریاست
یکی از بهترین انیمه های تاریخ:x
دو فصل فوق العاده هیجان انگیز و دوست داشتنی داره حتما برو سراغش.
آقا نظرتون درباره فصل دوم Attack on titan چی بود
برم مانگاشو بخونم یا منتظر فصل سوم بمونم؟
نخوندم مانگاشو تا حالا
به عنوان کسی که تا چندماه پیش مانگای حمله به غول رو آنگویینگ بودم بهت میگم صبر کن تا انیمه ش بیاد.
فصل دومش هم خیلی خوب بود ولی خودم با اتفاقات فصل اول بیشتر حال کردم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر