Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
Violet Evergardeb با اقتدار بهترین انیمه ی فصله:D و از الان هن مطمئنم جزد بهترین های سال خواهد بود :D
همه جوره دوست داشتنی و عالی:x

خود وایولت چان هم بسی کاراکتر جالبیه به نظرم:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
والا به نظر من Violet بیشتر محبوبیت الانش به خاطر هایپ وحشتناک زیاد قبل پخشش بود که ملت سر گرافیکش کف و خون قاطی کردن

در کل انیمه خوبیه ولی اونقدرا که دیگه بالا داره کشیده میشه به نظرم نیست و بیشتر همون اثرات هایپ از قبله و خب شخصیت اصلیش هم یه دختره کاواییه و همینجوری ملت خود به خود طرفدار انیمش میشن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Dragon ball z battle of gods
خیلی قشنگ بود با اینکه انیمیشناش خیلی از سوپر بهتر بود ولی فایتش من راضی نکرد مبارزاتش هم موسیقی نداشت هم کم بود انگار کوتاهش کرده بودن:|
اون یکی فیلمه هم همینه؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
Violet Evergardeb با اقتدار بهترین انیمه ی فصله:D و از الان هن مطمئنم جزد بهترین های سال خواهد بود :D
همه جوره دوست داشتنی و عالی:x

خود وایولت چان هم بسی کاراکتر جالبیه به نظرم:D
سلیقت شدیداً تو دیواره :D
دنیا و عشقای خودم Overlord و Nanatsu no taizai
این انیمه جدیدا عزیز شدت باید جلوشون لُنگ بندازه :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام

اور لرد که به نظرم خیلی عادیه! :D دیدن و ندیدنش حتی اونقدرا مهم نیست:D
ناناتسو خوبه! عالیه! ولی خوب هنوز جون نگرفته فصل دومش:D

ولی وایولت هم بسی عالیست!:D به عنوان یک کار درام و Slice of Life کاملا و همه جوره ازش راضیم! :D چنین کاری نیازی به جون گرفتن نداره،همینطور که مثلا از Usagi Drop انتظار جون گرفتن نداریم،چون از اول جون دارن=)) (کلا فاز مقایسه ای با شونن ندارن:D )

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
شخصیت اصلی عملا نماد بیماری اوتیسمه چجوری باهاش رابطه همزادپنداری برقرار میکنی :D
اقاااااا...عزیزم کجا طرف اوتیسم داره...به شخصیتش نگاه کن!این بنده خدا جنگ زده و پریشونه و اختلال روانی داره...مطمعن باش شخصیتش جذاب تر میشه و بهبود پیدا میکنه

Darling in the FranKXX میتونم بگم که ناامید کننده بوده برا من یکی !
از کیفیت ساخت خوبش ! ( که با توجه به اینکه همکاری Trigger و A-1 Pictures ـه چندانم جای تعجب نداره ) و ستینگش که بگذریم داستان و شخصیت ها تا الان واقعا خوب نبودن ! داستان که کلیشه ی تمام عیار بوده جوری که کاملا اتفاقات بعدی که تو اون قسمت قراره بیوفته رو بدون هیچ هیجانی میشه حدس زد هیچ هدف خاصی هم توش بیان نشده بعد ۶ قسمت ! درسته ۲۵ قسمتیه ولی دیگه تا الان که باید یه چیزی دستگیرمون میشد تا الان فقط باید هی میرفت جلو تا ما بفهمیم شخصیت اصلی چیز خفنیه 8-|
برسیم به شخصیت‌ها که واقعا !! خوب نیستن به شدت کلیشه ای ! تازه نصفشونم حتی گذشته‌ی درست حسابیم ازشون توضیح داده نشده و باید همینجور با خودمون بگیم خب اینکه الان اینجوری میکنه شخصیتش اینجوریه دیگه از رو هوا دشمنی داره با فلانی مثلا :D ( میدونم در ادامه اینا میتونه توضیح داده بشه ولی مشکل اینجاست تو این ۶ قسمت اصلا شخصیت پردازی درست حسابی نداشتیم بالاخره این شخصیتا یه جوری باید بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد دیگه تا الان جز ایچیگو و 02 خیلی کم ! بقیشون تو دیوار بودن :D)
ولی با همه‌ی اینا و با توجه به ۲۵ قسمتی بودنش به نظرم میتونه خودشو از این چند قسمت ضعیف و کلیشه ای جدا کنه و خیلی بهتر بشه (امیدوارم چون پتانسیلشو به صورت خام داره) البته تا الان بدترین قسمتش از نظر من همین قسمت ۶ بود :D
ببین Darling in the FranKXX مشکل تقسیم داستان بین کاراکتر داره...البته 6 قسمت نمیشه کامل گفت انیمه خوب یا بدی هست..ممکنه انقدر خوب بشه که از حد انتظارمون هم پیشی بگیره...ولی کمترین انتظارم گسترده تر شدن داستان از چنذ زاویه هست...ولی من فکر میکنم نویسنده و کارگردانی انیمه از قصد میخوان هی سوال و تفکر راجع به داستان و شخصیت ها و ابعاد داستان برای بیننده پیش بیاد بعد قطره قطره جواب سوال ها رو بدن....امیدوارم اگر واقعا قصدشون اینه نزنن پتانسیل خام این انیمه رو نابود کنن..در مورد قسمت 6 باهات مخالفم..اخرش دیدی چطور سوال داد دست بیننده!؟

پرهام...در مورد violet تجدید نظر کن...درسته سبک و جو انیمه یکم کند و سرده(در هین گرم بودن انیمه و رنگ امیزی یک سردی غیر مستقیم تو جو انیمه حاکم شده مخصوصا شخصیت اصلی که کم کم داره حالات طبیعی تر و ادراکی به خودش میگیره)ولی کم کم اوج میگیره...
overlord واقعا انیمه نرمالی هست...ولی Nanatsu no taizai (یا The Seven Deadly Sins)میتونه بهتر و بهتر بشه...

-gatsu no Lion 2 : همچنان با قدرت یکی از انیمه های دوست داشتنی منه :x
gatsu no Lion (March comes in like a lion)
واقعا سری عجیبیه...نمیدونم هر وقت نگاه میکنم یاد هوای مه الود تو دل طبعیت میفتم(نمیدونم چرا)....واقعا چیز خاصی دربارش نمیشه گفت....سری رضایت بخشیه

Last edited by a moderator:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
پرهام...در مورد violet تجدید نظر کن...درسته سبک و جو انیمه یکم کند و سرده(در هین گرم بودن انیمه و رنگ امیزی یک سردی غیر مستقیم تو جو انیمه حاکم شده مخصوصا شخصیت اصلی که کم کم داره حالات طبیعی تر و ادراکی به خودش میگیره)ولی کم کم اوج میگیره...
overlord واقعا انیمه نرمالی هست...ولی Nanatsu no taizai (یا The Seven Deadly Sins)میتونه بهتر و بهتر بشه...
violet رو کلاً از سبکش خوشم نمیاد . با همچین سبکی توی هیچ مدیایی حال نمیکنم . گاهی اوقات ممکنه اتفاقی یه چیزی ببینم و خوشم بیاد که با دیدن قسمت اول violet انگیزه ای برای ادامش به وجود نیومد .
Overlord رو به طور خاص به خاطر سبکش دوست دارم . تنها سبکهایی که بازی میکنم RPG و RTS هستن و خودت میتونی حدس بزنی Overlord برای من چه ارزشی داره .
حالا این مکائه که توی این چند پست آخر دربارش حرف زدن رو دانلود میکنم ببینم چیه . از مکا هم خوشم میاد .

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام

مشغله کار رو زندگی نمیزاره خوب انیمه نگا کنم....برای همین خیلی از انیمه های فصل پیش رو هنوز تموم نکردم و انیمه های این فصل رو هم نتوسنتم خوب دنبال کنم...
ولی توی هفته اخیر تونستم یه سری انیمه های فصل جدید رو که دانلود کرده بودم...رو نگا کنم....

گفتم بیاد نظرم رو بگم (":

Darling in the FranXX - E06
ساسوگا Trigger ساما :)>-
انیمه مکا تو این دوره و زمونه، اونم بدون 3D Anime :| واقعاً انیمشن ـشون جای تحسین داره
در مورد داستان و شخصیت پردازنی نمیخوام الان نظر بدم، اگه الان نظری بدم، نظرم فقط منفی هستش، شخصیت ها ضعیف و گنگ و بدون پیشینه ـن.
البته توی کارهای Trigger معمولا اینطور بوده، و تقریباً از نیمه انیمه داستان و شخصیت ها جون میگیرن...پس فعلاً صبوری میکنم و از شنیدن صداهایی خوبی مثل Hayami Saori، Tomatsu Haruka و الخصوص Inoue Marina لذت می برم

Kokkoku - E06
قسمت اول رو که دست گرمی نگا کردم، دیدم رسیدم به قسمت 6ـش :| حسابی منو گرفت.
ایده داستان که بینهایت تکراری هستش، یاد برنامه کودکان قدیم افتادم که یه سریال انگلیسی به اسم "ساعت برنارد" پخش میکرد..فک کنم شبکه 2، صبحا ساعت 10 بودش
بگذریم، در هر حال از انیمه ـش خوشم امد...امیدوارم که به تمام سوالات یه پاسخ خوب بده و یه پایان غیر منتظره و صد البته تلخ هم شد که چه بهتر.

Mitsuboshi Colors - E01
عمراً ادامش بدم....زیادی گوگولی ـه...بخصوص اینکه کلاً بی هدف ـن...ول میچرخن

Yuru Camp - E01
برعکس بالایی...نمیدونم چرا از این یکی خوشم امد...بخصوص اینکه موضوع داستان و کمپ زدن تو طبیعت و این جور کارها، اصلاً تو فاز سلیقه ای ـم نیس، ولی فعلاً بخاطر دوبلورهای خوبی که داره، تا قسمت 3ـش رو نگا میکنم.

Nanatsu no Taizai - Imashime no Fukkatsu - E06
چی بگم اخه....ادامه فصل قبله دیگه...چیز خاص دیگه ی ندارم که بگم.

Violet Evergarden - E06
یعنی واقعاً همون طور که از Kyoto انتظار میرفت....مثل همیشه از بهترین دوبلورها استفاده میکنه....کیفیت دوبله انیمه از تمام انیمه های این فصل که دیدم، یه سر و گردن بالاتره...انیمیشن ها و بخصوص Lip sync شخصیت ها، عالی کار شده. گرافیک کلی و افکت های تصویر هم که کلاً تو حلق ببینده فرو میره.
موسیقی هم خوبه..دوستش دارم...ولی هنوز کمه برام.

در مورد داستان و شخصیت ها بگم که، برام اصلاً خسته کننده نبوده و برعکس، بسیار جذب شخصیت اصلی شدم....چون حدس میزنم که داستان از این ریتم اروم و رضایت مندی و خوشحالی، قراره خارج بشه...الخصوص گریه و زاری دختره رو خیلیییییییییی دوست دارم ببینم :D
یکی از خوبی های داستان هم اینه که اصلاً مشخص نیس که در آینده واقعاً قراره چه اتفاقی بی افته...مثلاً من خودم چندتا ایده بی رحمانه دارم که اگه هر کدوم از اینها اتفاق بی افته، واقعاً خیلی خوبه :)

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
واقعا اینجا کسی dragon ball نمیبینه؟:-s اخه اخبارشم پوشش داده نمیشه:|
'Dragon Ball Super' Writer Bids the Series Farewell Ahead of Finale
نویسنده dragon ball super گفته سری بزودی تموم میشه و سریال بعدی بزودی معرفی میشه
اخرشم گفته until we meet agine=((

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
Trigun عجب اتمسفر سنگینی داره، اگه Cowboy bebop مسلک کرکتراشو از اسپاگتی وسترنا و سرجیو لئونه گرفته Trigun عوضش ستینگش رو از اونا گرفته.

در مقایسه با کابوی بیباب استایل زده به نظر میاد، و من این استایل زدگی رو بیشتر دوست دارم

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
Trigun عجب اتمسفر سنگینی داره، اگه Cowboy bebop مسلک کرکتراشو از اسپاگتی وسترنا و سرجیو لئونه گرفته Trigun عوضش ستینگش رو از اونا گرفته.

در مقایسه با کابوی بیباب استایل زده به نظر میاد، و من این استایل زدگی رو بیشتر دوست دارم
انچنان به دل من ننشست این :D ولی یه شخصیت داشت نیکولاس اگه اشتباه نکنم فقط به عشق این بشر نگاهش کردم :D یعنی دقیقا همون شخصیت رویایی که من همیشه دنبالشم :>

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
انچنان به دل من ننشست این :D ولی یه شخصیت داشت نیکولاس اگه اشتباه نکنم فقط به عشق این بشر نگاهش کردم :D یعنی دقیقا همون شخصیت رویایی که من همیشه دنبالشم :>

4 قسمتش رو دیدم فقط، اصلا تابلوئه قراره بترکونه. :D کاملا آماده کردم خودمو جای بیباپ رو بگیره :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یه نظرسنجی کوچیک بکنم
در بین انیمه هایی که تا حالا دیدین کاریزماتیک ترین شخصیت برای شما کی بوده
خودم بشخصه کاریزماتیک تر از اوچیها ایتاچی ندیدم:D
پادشاه فاتحان ! F/Z :D
پادشاه قهرمانان ، F/Z ! :-"