Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
میشه یک پیشنهاد بدم؟ :D
اکثر(همه) بچه های اینجا میدونندمیدونند ) که اخیرا چه کارهایی شروع شدن و در حال پخش هستن:-"
به نظرم چیزی که من و بقیه دوست داریم بخونیم اینجا و برامون جذاب هست، نظر بقیه و حتی بحث در مورد انیمه هاییه که دارن پخش میشن یا اخیرا دیدن:D
مثلا همین انیمه ها در حد یکی دو خط نظرتون رو در موردش بگید خیلی هم عالی میشه:D الان منتظرم ببینم نظر حسن( Emperor 69 ) در مورر انیمه های فصل چیه:D شاید کاری پیدا بشه که بعد خوندن نظرش جذب بشم و برم ببینم
حالا من بهت پیشنهاد ویژه بدم!میشه یکم گسترده تر فکر کنی:D
خیلی از بچه ها چه عضو و میهمان میان اینجا که ببینن انیمه جدید چی اومده یک art poster هم از انیمه ببینن...خیلی ها رو دیدم که وقت ندارن سرچ کنن یا برن دنبال انیمه جدید حالا بخاطر مشغله کار یا چیزای دیگه...چند نفر هم میان بهم پیام میدن که انیمه های جدید رو معرفی کن بریم ببینیم..
فکر نمیکنم کار اشتباهی باشه ...درضمن میخوام با همکاری مدیر و ناظم انجمن 100 تا انیمه سری خوب رو با امتیاز دهی و کمی توضیح دربارشون بچسبونم بالای تاپیک

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خیلی از بچه ها چه عضو و میهمان میان اینجا که ببینن انیمه جدید چی اومده یک art poster هم از انیمه ببینن...خیلی ها رو دیدم که وقت ندارن سرچ کنن یا برن دنبال انیمه جدید حالا بخاطر مشغله کار یا چیزای دیگه...چند نفر هم میان بهم پیام میدن که انیمه های جدید رو معرفی کن بریم ببینیم..
فکر نمیکنم کار اشتباهی باشه ...درضمن میخوام با همکاری مدیر و ناظم انجمن 100 تا انیمه سری خوب رو با امتیاز دهی و کمی توضیح دربارشون بچسبونم بالای تاپیک
گسترده تر فکر کردم که اونو گفتم:-" :D
البته همینطور که گفتم پیشنهاده صرفا:D

به نظرم برای حتی کسی که حرفه ای انیمه نمیبینه، یکی دو خط توضیح(و حتی نظرشخصی) در مورد یک انیمه ، همراه با پوسترها بیشتر میتونه کمکش کنه:D آخه الان پست هاتون رو که دنبال کردم، تقریبا میشه گفت همه انیمه های زمستون رو گزاشتید اینجا:D جواب سوال انیمه جدید چی اومده، میشه یک لینک MAL :-" اما جواب "انیمه جدید چی ببینیم؟" میتونه توضیحاتتون باشه:D

صرفا پیشنهاد بود، نیازی به عملش نیست:D

در مورد صد انیمه برتر(نظرشخصی که نیست احیانا؟:-") یک تاپیک داشتیم، بچه ها TOPهاشون رو اونجا مینوشتن، جای خوبی بود...یادش بخیر:-"

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش

به نظرم برای حتی کسی که حرفه ای انیمه نمیبینه، یکی دو خط توضیح(و حتی نظرشخصی) در مورد یک انیمه ، همراه با پوسترها بیشتر میتونه کمکش کنه:D آخه الان پست هاتون رو که دنبال کردم، تقریبا میشه گفت همه انیمه های زمستون رو گزاشتید اینجا:D جواب سوال انیمه جدید چی اومده، میشه یک لینک MAL :-" اما جواب "انیمه جدید چی ببینیم؟" میتونه توضیحاتتون باشه:D

در مورد صد انیمه برتر(نظرشخصی که نیست احیانا؟:-") یک تاپیک داشتیم، بچه ها TOPهاشون رو اونجا مینوشتن، جای خوبی بود...یادش بخیر:-"
حالا شما یکم صبر بنما...یکم کوتاه بیا:D
برنامه هایی برای تاپیک دارم..اگر به لطف مدیران و ناظم های عزیز و چند تن از دوستان عملی بشه خیلی خوب میشه....همینجا قول میدم اگر عملی بشه تاپیک رشد قابل توجهی میکنه

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام

با حرفای امیر کاملا موافقم . اگر واقعا قصد معرفی اتیمه ی رو دارید باید راجع عواملش داستانش سبکش و .. بنویسید و توضیح بدید مثله کاری که اریا ساما انجام میداد(که البته این کار جزء خودش از کسی ساخته نیست) چه درمورد معرفی انیمه های فصلی یا حتی انیمه ها و فیلم هایی کمتر دیده شده که زندوم معرفی میکرد .انقدر کامل و عالی راجعبشون مینوشت که بعد از خوندن متن کاملا مطمئن میشدی که این اینمه بدردت میخوره یا نه.
با قرار دادن چندتا عکس از انیمه هایی که درحال پخش هستن کسی ترغیب به دیدن انیمه جدید نمیشه چون این عکسا همراه خلاصه داستان و کلی اطلاعات دیگه داخل سایتهای معروف مربوط به انیمه که همه هم مشناسن وجود داره . نمیگم کارتون اشتباهه یا بیفایدس یا... فقط میخوام بگم اگر بیاید راجع به ی انیمه که دید و خوشتون اومده نظر بدین و نقدش کنین ارزشش خیلی بیشتره

درمورد 100 تا انیمه ی خوب اگر قرار باشه بره پست اول قطعا باید نظرسنجی باشه وگرنه خونریزی میشه:D. اگرم نظره شخصیه خودتونه و کاری به پست اول تاپیک نداره که هیچی . هرکسی میتونه ی لیست برای خودش داشته باشه . مثلا بهترین انیمه ی که من دیدم boku no pico هستش

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
کاری که اریا ساما انجام میداد(که البته این کار جزء خودش از کسی ساخته نیست)
چی؟(لحن ویجیتا)
درمورد 100 تا انیمه ی خوب اگر قرار باشه بره پست اول قطعا باید نظرسنجی باشه وگرنه خونریزی میشه:D. اگرم نظره شخصیه خودتونه و کاری به پست اول تاپیک نداره که هیچی
من اینجا اطمینان میدم لیست نظر شخصی نخواهد بود و چند تا فاکتور برای 100 انیمه اعمال میکنم....قرار هست توضیح درباره داستان و سبک انیمه، کارگردانی و موسیقی هر انیمه کنار هر انیمه قرار بگیره.....فقط استارت کار زده بشه..و عمری باقی باشه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب در مورد انیمه های این فصل باید بگم که متاسفانه از لحاظ تعداد کار هایی که دنبال میکنم خیلی کمتر از فصل های قبل هستش و در کل خیلی فصل خوب انیمه ای نبوده

Violet Evergarden : من 2و 3 قسمت وقت کردم ازش ببینم تا اینجا انیمه بدی نبوده داستان ریتم نسبتآ ارومی داره نشون دادن هذف اصلی داستان که شناخت کاراکتر اصلی ار خودش و دیگران هست رو به نمایش میذاره

اما چیزی که در نگاه اول شما رو جذب این انیمه میکنه گرافیک کار هستش که به شدت چشم نواز و بین انیمه ها جزء کارهای شیک تلقی میشه :D

84cp_21827-xlo8r4tifrji.jpg

Overlord II : من فصل اول این کار رو دوست داشتم و این فصل هم امیدوارم که انتظاراتم رو براورده کنه چیز زیادی برای گفتن در موردش نیست چون بیشتر بچه ها خودشون کار رو دنبال میکنن

1soa_98437-sbumkh30ff0m.jpg

Darling in the Franxx : نه اینکه هیچوقت سبک مکا ندیده باشم نه ولی هیچوقت طرفدار همچین سبکی نبودم و نیستم ولی این انیمه جزء کار هایی بود که از همون اول نظرم رو جلب کرد نه به خاطر مبارزات یا ربات هاش بلکه به خاطر نوع روایت داستانی که ممکنه هزاران بار تو انیمه ها دیگه هم دیده باشیمش ولی همچنان دیدنش با این روایت جذاب خواهد بود

اما نکته ای که میشه نگرانش بود تکراری شدن مبارزات با موجوداتی که شکل و شمایل درهمی دارند مبارزاتشون هیچ جذابیتی رو به انیمه منتقل نمیکنه و 24 قسمتی بودن کار باعث میشه که دنبال چیز های جذاب تری از ربات ها در اینده باشیم وگر نه تا حالا هرچی رشته کرده بود رو پنبه میکنه :D

ljh1_99423-8mbxtwcehf8b.png

Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu : برخلاف خیلی از دوستان فصل اول این انیمه رو من خیلی دوست نداشتم و این فصل هم تقریبآ همون حال و هوا رو داره که امیدوارم حداقل شاهد مبارزه های خوبی باشیم

8g4d_99539-bkfuqkhbtser.jpg

Death March Kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku : داستان افرادی که به دنیای بازی ها پرت میشن دیگه کاملآ تبدیل به یه کلیشه در این صنعت شده و تفاوت این انیمه تا اینجا کار با انیمه های دیگه اینه که شخصیت اصلی خودش بازیساز هستش و نه بازیکن

اینکه انیمه چطوری پیش میره و چقدر میتونه جذابیت ایجاد کنه نمیدونم ولی خیلی هم منتظر چیز شگفت انگیزی نیستم شما هم نباشید :D

zq57_97907-reb4m1wlcsr4.jpg

Koi wa Ameagari no You ni : یکی از انیمه های دوست داشتنی این فصل همین کار که اگه بخوام به نکات خوبش اشاره کنم به کاراکتر های باحال و دنیای شاد و رنگارنگ انیمه که متناسب با سبک انیمه هست اشاره میکنم

nkxd_98385-q7pid3sxzg2q.jpg

Karakai Jouzu no Takagi-san : یه انیمه ساده از زندگی دو تا بچه مدرسه ای که نمیدونم تا اخر ادامش میدم یا نه خیلی توضیح خاصی در موردش نمیتونم بدم سادگی پررنگ نرین چیزی که میشه تو این انیمه بهش اشاره کرد

rgcc_99468-9ij1upsehsvx.jpg

Grancrest Senki : شروع بدی نداشته تا اینجا البته یه چند قستی رو هنوز ندیدم ولی تو قسمت های اول کشور گشایی و فتح سرزمین های دیگه و کسب قدرت بزرگترین عامل برای ترقیب شدن شما به دیدن این انیمست در مورد کاراکتر ها هم شخصیت اصلی داستان یه شخصیت کلیشه ای ارمان گرا داره ولی در کنارش شخصیت جادوگر داستان وافعی تر و قابل لمس تر هستش در کل نمیشه گفت خیلی شخصیت های شیرینی داره ولی اونقدر ها هم نچسب نیستن

swy2_97768-bsbvjar0pjyo.jpg

Hakata Tonkotsu Ramens : من فقط یک قسمت از این کار رو دیدم و متاسفانه فرسنگ ها با علایق من فاصله داشت و بعید میدونم دیگه دنبالش کنم از جمله کارهایی که شخصیت ها پراکنده ای زیادی داره با اهداف مختلف

wukf_99483-etkat4npcoqw.jpg

Killing Bites : سه قسمت ازش دیدم و کاملآ ناامید شدم شخصیت های نچسب و مبارزات درپیت وخیلی عوامل دیگه که حتی یکیش هم برای دراپ کرذن کار کافی بود

10k3_98389-xdrfldqwu2i9.jpg

این انیمه هایی بود که این فصل شروع کردم و چند قسمت ازشون دیدم یه سری کار هم هست که میخوام ببینم ولی هنوز شروع نکردم اما انیمه های ادامه دار فصل قبل

Black Clover : میتونم بگم نسبت به قسمت های اول خیلی پیشرفت خوبی داشته و الان کاملآ برای بیننده سبک انیمه جا افتاده حتی لحن صحبت کردن استا :D

3-gatsu no Lion 2 : همچنان با قدرت یکی از انیمه های دوست داشتنی منه :x

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
Violet Evergarden : من 2و 3 قسمت وقت کردم ازش ببینم تا اینجا انیمه بدی نبوده داستان ریتم نسبتآ ارومی داره نشون دادن هذف اصلی داستان که شناخت کاراکتر اصلی ار خودش و دیگران هست رو به نمایش میذاره

سه چهار قسمت اولش به طور وحشتناکی حوصله سربره ولی بعدش راه میفته

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
حسین من به این انیمه خیلی اعتقاد دارم..نمیدونم چرا.....ولی تجربه چندین چند ساله من میگه پتانسیل وحشتناکی پشت Violet Ever gardenخوابیده..امیدوارم این پتانسیل ازاد بشه
Darling in the Franxx : نه اینکه هیچوقت سبک مکا ندیده باشم نه ولی هیچوقت طرفدار همچین سبکی نبودم و نیستم ولی این انیمه جزء کار هایی بود که از همون اول نظرم رو جلب کرد نه به خاطر مبارزات یا ربات هاش بلکه به خاطر نوع روایت داستانی که ممکنه هزاران بار تو انیمه ها دیگه هم دیده باشیمش ولی همچنان دیدنش با این روایت جذاب خواهد بود

اما نکته ای که میشه نگرانش بود تکراری شدن مبارزات با موجوداتی که شکل و شمایل درهمی دارند مبارزاتشون هیچ جذابیتی رو به انیمه منتقل نمیکنه و 24 قسمتی بودن کار باعث میشه که دنبال چیز های جذاب تری از ربات ها در اینده باشیم وگر نه تا حالا هرچی رشته کرده بود رو پنبه میکنه :D
منم نه سبک مکا دوست داشتم نه طرفدار این سبک بودم..نمیدونم چرا تا قسمت اول رو امتحان کردم برام جذاب و احساسی بود و تا قسمت 6 واقعا خوب درخشید...نمیدونم من اینطوری بودم یا دوستان هم همین تفکر رو داشتن که Darling in the Franxx خیلی خوب با احساس بازی میکنه و انگار میخواد یک پیام غیر مستقیم رو به بیننده القاء کنه...
البته حسین اگر قسمت 6 رو نگاه کرده باشی متوجه میشی که داستان قراره باز تر بشه و فقط حمله و کشتن و مبارزه با klaxosaur نیست و باید منتظر اتفاقات بیشتر باشیم....از نظر من صدا گذاری و انتخاب صدا رو کاراکترا عالیه و دیالوگ ها ابکی و سطحی نیست.....ولی نمیدونم چرا حس میکنم گرافیک و طراحی بعضی از صحنه ها افت شدید پیدا میکنه....نواخت و موزیک بک گراند هم بجا و قابل قبوله ولی عالی نیست یا به اصطلاح بگیم heart touch (اصطلاح فارسی به ذهنم نرسید)نیست...تو چند تا ضمینه جای کار داره یکیش روایت داستان باید تقسیم بشه

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai

KubikiriCycle-280x420.jpg

هر 8 قسمتش رو یه جا دیدم. چقدر انیمه خوبی بود و نکته ای که باعث جذب بیشتر من شد این بود که داستان بیشتر حول معرفی، شناخت و رشد شخصیت ها میگذره تا اینکه صرفاً چند تا تیپ معرفی کنه و سر و تهش رو به هم بچسبونه. واقعا Nisio Isin توی شخصیت پردازی رو دست نداره. حتی ژانر جنایی معمایی داستان هم ابزاریه در جهت نشون دادن تعامل بیشتر بین شخصیت ها:>
من خیلی دیر متوجه این انیمه شدم، احتمالاً به این خاطر که تبلیغات درست و حسابی براش نشد و به صورت OVA و با فاصله زیاد منتشر شد ولی اگه هنوزم کسی هست که مثل من این انیمه رو ندیده بهش پیشنهاد میکنم حتماً یه تستی بزنه;)
بعد چند وقت انیمه ندیدن و فلان اومدم اینجا پست دیدم اسم انیمه یه جا یادداشت کردم تا وقت شد بگیرم و چند روز پیش هم کامل دیدم و بسی حال داد :D اولین قسمت دیدم فکر کردم با یه انیمه هارم_رومنس چیپ با یکم چاشنی میستری روبرو هستم یکم نا امید شدم ولی بعدش... آقا لایک کم بود گفتم حضوری بگم Ty :D

پ.ن: آقا از این زیرخاکی ها دیدین معرفی کنید راه دوری نمیره والا D:
تا حالا پیش نیومده بود کلا انیمه رو دراپ کنم که هیچ, فایل هاش رو هم از رو سیستم پاک کنم :D چی بود این bakemonotagari
O___O
یکم وقت بده به انیمه... فوق العاده انیمه خوش ساختی هست! اوایل درسته گنگ و بدقلق هست ولی در ادامه و با گسترش داستان یا مشخص شدن ابعاد شخصیت های مختلف چیز بی نظیری میشه.
البته بحث شخصی هم دخیله توی این کار و اینجوری نیست که همه لذت ببرن ولی خب وقت بده بهش حیفه بخدا :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
در مورد Violet Evergarden که به نظر من ۶ قسمت عالی ! رو تا حالا دیدیم ریتم کند تو انیمه های درام هیچوقت برام اذیت کننده نبوده تا وقتی داستان جالب و هدفی پشتش باشه و خب این انیمه هم که از اول هدف شخصیت اصلی توش مشخص بود که بسی هم هدف تأثیرگذاری داره :D
به نظرم شخصیت پردازی و روایت هم کاملا عالی روشون کار شده و پله به پله داریم پیش میریم با شخصیت اصلی که باعث میشه همزادپنداری بهتری باهاش داشته باشیم :-<
کیفیت ساخت انیمه هم که خیلی خوبه دیگه دوبله و ... همه سطح بالایی دارن :D حالا یکم فرصت بدین جلوتر که داستان پیش بره و این حالت اپیزودیش کمتر بشه خیلی میتونه جالبتر باشه.

===========================================================

Darling in the FranKXX میتونم بگم که ناامید کننده بوده برا من یکی !
از کیفیت ساخت خوبش ! ( که با توجه به اینکه همکاری Trigger و A-1 Pictures ـه چندانم جای تعجب نداره ) و ستینگش که بگذریم داستان و شخصیت ها تا الان واقعا خوب نبودن ! داستان که کلیشه ی تمام عیار بوده جوری که کاملا اتفاقات بعدی که تو اون قسمت قراره بیوفته رو بدون هیچ هیجانی میشه حدس زد هیچ هدف خاصی هم توش بیان نشده بعد ۶ قسمت ! درسته ۲۵ قسمتیه ولی دیگه تا الان که باید یه چیزی دستگیرمون میشد تا الان فقط باید هی میرفت جلو تا ما بفهمیم شخصیت اصلی چیز خفنیه 8-|
برسیم به شخصیت‌ها که واقعا !! خوب نیستن به شدت کلیشه ای ! تازه نصفشونم حتی گذشته‌ی درست حسابیم ازشون توضیح داده نشده و باید همینجور با خودمون بگیم خب اینکه الان اینجوری میکنه شخصیتش اینجوریه دیگه از رو هوا دشمنی داره با فلانی مثلا :D ( میدونم در ادامه اینا میتونه توضیح داده بشه ولی مشکل اینجاست تو این ۶ قسمت اصلا شخصیت پردازی درست حسابی نداشتیم بالاخره این شخصیتا یه جوری باید بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد دیگه تا الان جز ایچیگو و 02 خیلی کم ! بقیشون تو دیوار بودن :D)
ولی با همه‌ی اینا و با توجه به ۲۵ قسمتی بودنش به نظرم میتونه خودشو از این چند قسمت ضعیف و کلیشه ای جدا کنه و خیلی بهتر بشه (امیدوارم چون پتانسیلشو به صورت خام داره) البته تا الان بدترین قسمتش از نظر من همین قسمت ۶ بود :D

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
شخصیت اصلی عملا نماد بیماری اوتیسمه چجوری باهاش رابطه همزادپنداری برقرار میکنی :D

عهههه بنده خدا ! شخصیت به این خوبی :D

اینکه نتونی درک کنی و بیان کنی چه حسی داری چون همچین چیزی برات تعریف نشدست و فقط و فقط به خاطر اینکه بفهمی یه نفر دیگه منظورش از حرفی که بهت زده و ابراز احساساتی که کرده چی بوده چون در حال حاضر درکش نمیکنی به خودت کلی سختی بدی و تلاش کنی و طرف حتی دیگه وجود نداره ولی فک کنی هست باعث نمیشه خودتو بذاری جای اون فرد و ناراحت بشی براش ؟ :-?
فقط یه لحظه تصور کنین وقتی تازه براش جا بیوفته عشق یعنی چی بعد بهش بگن کسی که این حرفو بهت زده و این همه هم برات مهم بوده مرده چه صحنه ایه :(

آخرین ویرایش:

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
عهههه بنده خدا ! شخصیت به این خوبی :D

اینکه نتونی درک کنی و بیان کنی چه حسی داری چون همچین چیزی برات تعریف نشدست و فقط و فقط به خاطر اینکه بفهمی یه نفر دیگه منظورش از حرفی که بهت زده و ابراز احساساتی که کرده چی بوده چون در حال حاضر درکش نمیکنی به خودت کلی سختی بدی و تلاش کنی و طرف حتی دیگه وجود نداره ولی فک کنی هست باعث نمیشه خودتو بذاری جای اون فرد و ناراحت بشی براش ؟ :-?
فقط یه لحظه تصور کنین وقتی تازه براش جا بیوفته عشق یعنی چی بعد بهش بگن کسی که این حرفو بهت زده و این همه هم برات مهم بوده مرده چه صحنه ایه :(

شخصیت پردازی رو بذاریم کنار بازم چیزای دیگه ای هست که رو اعصابه
مثلا تم اصلی داستان:
4b80_1508759784231.jpg

تم داستان جایی شبیه اروپا بعد از یه جنگی شبیه جنگ جهانی اوله. محیطی که توش چیزایی مثل ماشین تحریر یا اتوموبیل اختراعات خارق العاده و باور نکردنی حساب میشن. حالا تو این شرایط شخصیت اصلی داستان یه جفت دست مصنوعی پیشرفته با کارایی بالا یهو گیرش میاد. (الان تو قرن بیست و یکم همچین چیزی به طور کامل ممکن نیست!)

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر