Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کاتاکوری ساما!!!! ^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
این بشر خیلی مَرده! :(( ، مثل زورو...مثل وایت بیرد...مثل بون چان!:((
همینجوریش به شدت علاقه مند بودیم بهش،توی این چپتر ارادتم به ایشون 100 برابر شد!:x :x :x

ولی چرا آخه باید چوری بشه که نباید بشه!:(( نمیخواااام:(( مبارزه رو یه کاری کنید تموم نشه! :|

این الان شوخیه یا جدی ! دیگه این ارک و کارکتراش به کودکانه ترین حد ممکن و کش لقمه ترین حالت ممکن در اومده ! من دیگه انتظار داشتم این چپتر این مبارزه کزایی 20 چپتری به یه سر انجامی برسه نگو تازه شروع شده و قراره تعداد نا مشخصی چپتر دیگه مشت و لگد رد و بدل بشه بین اینها !

خدا وکیلی اون لوس بازی های اون کارکترهای فرعی و اون مسخره بازی های بعدشون و اون 5 صفحه دیالوگ های تکراری و ابلهانه و اون فردین بازی اخرش براتون خاص و جذاب بود انصافا ! بچه گانه و کلیشه ای ترین چیز ممکنی بود که یاد دارم تو وان پیس همش با هم تو همین چپتر بود

اودا اصلا حالیش هست 20 ساله این داستان رو کش داده و با این وضعیت که داره پیش میره متوجه نیست که حتی خودش و خیلی از خواننده هاش قرار نیست 20 سال دیگه عمر کنن ؟؟؟!!! اگه طولانی شدنش مثل ابتدای داستان و ارک هایی مثل واتر سون و شابوندی و انیس لابی بود دست و پاشم میبوسیدم ! ولی شده پر اب بندی ! تکرار مکررات و پنل های خالی ! و چرت و پرت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,251
نام
امیر حسین
قرار نیست نظر ما مثل هم باشه، و اگر بود الان منم Vaan 2 بودم و نه آکیبا!

اما بعد از درسروزا به نظرم این بهترین آرک بعد از دو سال بوده، خود درس روزا هم برام آرک دوم/سوم وان پیس بود!

برای من هرچقدر دیرتر تموم بشه بهتره! هنوزم به نظرم نسل قدیمی با اختلاف از کارهای فعلی سرتر هستن! این چند سالم به اندازه کافی مانگا و انیمه ی قدیم مرحوم شده داشتیم، نمیخوام یکی دیگه هم به مرحومین اضافه بشه!
وان پیسم با این دست فرمون خوبی که داره میره جلو، چرا که نه! بره>:) ما هم هستیم باهاش>:)

تو پست قبلی هم گفته بودی دلیل افت فروش وان پیس این آرکه:)) ، سوال اینه دقیقا کدوم مانگا افت فروش نداشته؟ ، چیزی که ما داریم میبینیم تقریبا همه مانگاها افت فروش داشتن!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
دوستان اگه بخواید ی نفرو بندازید تو خط انیمه چه پیشنهادی بهش میدید؟
بستگی داره اون نفر کیه.
یه دختر 11 ساله. یا یه مرد 45 ساله.
برای هر کدوم از اینا میشه پیشنهادهای مختلفی داشت. باید ذائقه مخاطب احتمالی رو دونست و بر اساس اون یه سری کار مختلف رو معرفی کرد که طرف رو جذب خودش کنه.
بعدش میشه کم کم صیغلش داده و کارهای مختلف رو بهش خوروند.
--------------------
لعنتییییییییییییی
می خواستم بنویسم Boku no Pico ولی قبل من نوشته بودن. مجبور شدم فاز روشنفکری بگیرم.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,415
نام
مسلم

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,024
نام
Ali
:D
k6ly_img_2325.png

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
دوستان من دنبال یه سری انیمه مخصوص رده سنی کودکان هستم( جهت تحقیق:D) اگه چیز خوبی میشناسید بهم معرفی کنید. مطمئن باشید که رده سنی کودک هستش حتی نوجوان نباشه

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
Kimi no Na wa.
وای عجب چیزی بود:x
همین الان تازه تمومش کردم و فوق العاده بود... انتظار یه کار خیلی خوب رو داشتم ولی با توجه به اینکه به طور معمول از رومانس/درام های ژاپنی خوشم نمیاد انتظار نداشتم کیمی نو ناوا اینقدر جذبم کنه... نیم ساعت پایانی با کلی هیجان مونده بودم داستان چطور میخواد تموم بشه و خوشبختانه به نحو احسنت از پس کار براومد و از یه کلیشه ی بیخود خبری نبود:D
من انیمه های سینمایی زیادی ندیدم ولی بین همونایی که دیدم تا الان کیمی نو ناوا بهترینشون بوده و اینو منی میگم که کلا حالم از عشق و عاشقی های جاپونی بهم میخوره:-"
کارگردانی، گرافیک، موسیقی و صداگذاری، داستان و کلا همه چیز توی این اثر به زیباترین و هنری ترین شکل ممکن اجرا میشه و به همه پیشنهاد میکنم که اگه ندیدنش حتما برن سراغش و حتما حتما حتما از یه انکودر خوب و با کیفیت بگیرن و به خاطر 100-200 مگ کمتر یه انکود داغون با کیفیت تصویر و صدای متوسط نگاه نکنن:D
پ.ن: اگه کسی توانش رو داره کیفیت اصلی ببینه اگه نه از سایت Hi10 دانلود کنه%%-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر