Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
devil man رو اگه شک دارید در دیدنش, ببینید ارزش دیدن داره در کل کار کوتاهی هم هست.
البته انیمه مشکلاتی داره و طراحی ساده ش زیاد جالب نیست که خب این همه مسائل خاکبر سری و خشونت رو اگه میخواستن با طراحی طبیعی تری بسازن غیر ممکن بود. روایت داستان تا قسمتهای آخر گنگ و درهمه ولی در آخر به جوابهاتون میرسید و یه پایان بسیار شکه کننده داره که ارزش دیدن اون ده قسمتو داره, موسیقی انیمه هم خلاقانه ست واقعا.
کلا نت فیلیکس هنوز خیلی جای کار داره در زمینه انیمه ولی همین که تو این دوره زمونه که جدی ترین استودیوها هم زدن تو کار ایچی و امثالهم... از اسمشونم خجالت نمیکشن, نت فیلیکس داره کار ارزشمندی میکنه این انیمه های بزرگسالانه رو میسازه.

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
سلام

میتونی بگی ژانر رسمی انیمه رو چی اعلام کردن خو :D
درام، فانتزی :-"
حالا بخش فانتزیش رو که من نمیدونم دقیقا از کجا اوردن!
ولی درام هست...اما رومنس نیست:D یه قسمت ببین میفهمی چرا نیست:-"
کلا در مورد شکل گیری شخصیت و آشنایی یک بنده خدایی با دنیاست:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
30 چپتر وان پیس خوندم ! خداوکیلی هم رنج سنی و سطح داستان به مراتب پایین اومده ! ادم باور نمیکنه که این همین ارک قبلی درس روزا و انیس لابی و واتر سون و مارین فورد مال همین داستان بوده باشه ! یعنی افت فروش وانپیس مسببش بوده !اندازه اقیانوس شرقی و شمالی و گراند لاین هم اب گرفته توش
جالب تر از اون اینه که حداقل برای من که از بعد از مارین فورد مانگا رو انگویینگ شدم ! یه سری فن های وان پیس هم برام خیلی جالبن دنبالش تو اسپویل

از پانک هازارد به اینور این فن ها عزیز میگن وان پیس خیلی منطقیه و امکان نداره این اتفاق بیفته ! اگه بیفته من از اودا نا امید میشم ! عمرا لوفی بتونه سزار رو بزنه ! عمرا حالا که یه هاکی یاد گرفته از پس اسموکربر بیاد !له میشه ! نه وان پیس از این داستانا نیست خیلی منطقیه اینا که خوردن رفتیم درس روزا دوفلامینگو با انگشت کوچکش لوفی رو له میکنه وان پیس خیلی منطقیه از این اتفاقا توش نمی افته ! من اصلا نمیتونم باور کنم لوفی با قدرت فعلیش دوفلامینگو رو بزنه اینم زدن و رفتیم ارک بیگ مام ! لوفی عمرا بتونه جلوی کراکر یه دقیقه هم دووم بیاره ! فرمانده یونکوئه مگه کشکه ! من که عمرا دیگه بتونم با این کنار بیام وان پیس خیلی منطقیه از این اتفافات که تو باقیه شوننا هست اینجا رخ نمیده ! اگه اینطور بشه من از اودا نا امید میشم ! اقا کراکر هم شلغم شد رفت ! الانم که جلوی فرمانده اول بیگ مامه بازم اومدن همون حرفا رو تکرار میکنن ! حتی تا همین چپتر اخر ! خود لوفی میگه من با نهایت قدرتت شکستت میدم ! بعد اینا باز اومدن میگن ما عمرا تو کتمون بره لوفی این یارو رو بتونه بزنه !! یارو هاکی مشاهده و زره و بیداری میوه داره لوفی عمرا حریفش بشه !!! این جماعت خودشون اسکل فرض کردن یا خواننده پست هاششون رو !!! در حالی که تمام شواهداین ارک از شکست کل خدمه بیگ مام خبر میده ! اینا هنوز دنبال اینن که بگن وان پیس خیلی منطقیه و با باقی شونن ها فرق داره !

من خودم عاشق وان پیسم ! و اصلا کلا عاشق سبک شونن به خاطر همین چیزاش هستم(البته به جز ناروتو) ! ولی این فن هایی که میخوان خودشون و اثر مورد علاقشون رو تافته جدا بافته نشون بدن حالم رو بد میکنن !!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
سلام
انگاری Horriblesubs خیال نداره فصل دوم Nanatsu No Taizai رو کاریش بکنه .
زیرنویسای همسایه با چی ستن ؟
فصل های قبل رو هم فکر کنم هاریبل نمیزاشت:|
ولی... من از لئوپارد(نسخه ی خام) میگیرم و باهاش هماهنگه!
قسمت دوم هم تو فایل زیرنویس Chyuu نوشته شده،قاعدتا با این هماهنگه!

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
ولی... من از لئوپارد(نسخه ی خام) میگیرم و باهاش هماهنگه!
قسمت دوم هم تو فایل زیرنویس Chyuu نوشته شده،قاعدتا با این هماهنگه!
لئوپارد یخورده حجمش بالاس :-" مخصوصا برا ما که ارشیو میکنیم :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آنگویینگ نداد بیرون . الان داره فصل 1 رو .
یه هر حال نگاه کردم دیدم خودمم فصل 1 رو لئوپارد دارم . در نتیجه این 2 رو هم لئوپارد میگیرم .
-----
تشکر از همه که راهنمایی کردن .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
owari no seraph رو دو فصلش رو دیدم با اینکه کلا از این کارایی که پر بی شوننه خوشم نمیاد و سمتشون نمیره این بد نبود انصافا سرگرم کننده بود ! الان دارم مانگاشو میخونم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
امشب با داداشم fullmetal alchemist brotherhood رو تموم کردیم، یه یک ماهی شد، روزی دو قسمت تقریبا. خیلی خوب بود، خیلی... واقعا بهترین انیمه ایی بود که دیدم همه چیز عالی، گرافیک و انیمشن ها عالی، داستان و شخصیت ها بی نظیر، موزیکشم که حرف نداشت واقعا دلم تنگ میشه برا شخصیت هاش... دو سه تا صحنه غمگینم داشت اگه تنها میدیدم میزدم زیر گریه فقط یک ایراد کوچیک داشت به نظرم اونم comic relief های اضافی(صحنه ها یا اتفاقات یا کرکتر های مسخره یا شوخ در قسمت های جدی) تو صحنه های خیلی جدی و حساس بود که به نظرم نبودن بهتر بود. ولی در کل فوق العاده بود، بر هر انیمه بینی واجبه دیدنش.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,028
نام
Ali
امشب با داداشم fullmetal alchemist brotherhood رو تموم کردیم، یه یک ماهی شد، روزی دو قسمت تقریبا. خیلی خوب بود، خیلی... واقعا بهترین انیمه ایی بود که دیدم همه چیز عالی، گرافیک و انیمشن ها عالی، داستان و شخصیت ها بی نظیر، موزیکشم که حرف نداشت واقعا دلم تنگ میشه برا شخصیت هاش... دو سه تا صحنه غمگینم داشت اگه تنها میدیدم میزدم زیر گریه فقط یک ایراد کوچیک داشت به نظرم اونم comic relief های اضافی(صحنه ها یا اتفاقات یا کرکتر های مسخره یا شوخ در قسمت های جدی) تو صحنه های خیلی جدی و حساس بود که به نظرم نبودن بهتر بود. ولی در کل فوق العاده بود، بر هر انیمه بینی واجبه دیدنش.
اون شوخي ها شايد براي اين بود كه فضاي انيمه زياد دارك نشه

دوتا نسخه سينمايي فول متال رو هم ببين

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai

KubikiriCycle-280x420.jpg

هر 8 قسمتش رو یه جا دیدم. چقدر انیمه خوبی بود و نکته ای که باعث جذب بیشتر من شد این بود که داستان بیشتر حول معرفی، شناخت و رشد شخصیت ها میگذره تا اینکه صرفاً چند تا تیپ معرفی کنه و سر و تهش رو به هم بچسبونه. واقعا Nisio Isin توی شخصیت پردازی رو دست نداره. حتی ژانر جنایی معمایی داستان هم ابزاریه در جهت نشون دادن تعامل بیشتر بین شخصیت ها:>
من خیلی دیر متوجه این انیمه شدم، احتمالاً به این خاطر که تبلیغات درست و حسابی براش نشد و به صورت OVA و با فاصله زیاد منتشر شد ولی اگه هنوزم کسی هست که مثل من این انیمه رو ندیده بهش پیشنهاد میکنم حتماً یه تستی بزنه;)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
کاتاکوری ساما!!!! ^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
این بشر خیلی مَرده! :(( ، مثل زورو...مثل وایت بیرد...مثل بون چان!:((
همینجوریش به شدت علاقه مند بودیم بهش،توی این چپتر ارادتم به ایشون 100 برابر شد!:x :x :x

ولی چرا آخه باید چوری بشه که نباید بشه!:(( نمیخواااام:(( مبارزه رو یه کاری کنید تموم نشه! :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
کاتاکوری ساما!!!! ^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
این بشر خیلی مَرده! :(( ، مثل زورو...مثل وایت بیرد...مثل بون چان!:((
همینجوریش به شدت علاقه مند بودیم بهش،توی این چپتر ارادتم به ایشون 100 برابر شد!:x :x :x

ولی چرا آخه باید چوری بشه که نباید بشه!:(( نمیخواااام:(( مبارزه رو یه کاری کنید تموم نشه! :|
نه تنها این ارک بنظرم بهترین ارک تایم اسکیپ بوده بلکه بنظرم حتی جزو سه ارک برتر کل وانپیس هست و کلا برای من Katakuri بهترین ویلین وانپیس شده.ادم اصلا نمیتونه ازش بدش بیاد از بس خفنه:x
اودا همه جوره این ارک ترکوند>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر