Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
از تو بعید بودا :-w اخه اینا چه ظلمی‌به تو کردن =(( من خودم اگه شبا عکسه بعضیاشونو نبینم خوابم نمیبره حالا اونا که اونجان و از نزدیک میبیننشون و ... دیگه نمیدونم چه حالی دارن :D
باشد که تک تکشون از رو زمین محو باشن!

با تشکر:-"
وقتي بليد رانر 1982 رو ميديم بنظرم يه جورايي اشنا بود ...كابوي بيباپ!

صنعت ايدل يه صنعت چند صد ميليون دلاري هست
ميدوني صنعت مديا ، پوشاك و لوازم ارايشي و غيره چقدر دارن بواسطه همين ايدل ها در ميارن ؟
اونم نه فقط از جيب ژاپني ها بلكه يه جور صنعت صادراتي هم محسوب ميشه
تو إن اچ كي عملا تبليغشو ميكنه ، يه برنامه دارن( كاوايي فشن؟ كاوايي اينترنشنال؟) يه قسمتشو ديدم توش اين ايدل ها رو اورده بودن كه رمز موفقيتشون رو به بقيه بگن! خودت حساب كن!
عمرا بزارن اين بازار كساد بشه :D
کابوی بیباپ خیلی کار خوبی بودا! ولی دوست دارم بدونم چرا خیلیا بهترین انیمه ای که دیدنش میدونم:D ، مخالفتی ندارما! ولی دلایلشون رو دوست میدارم:D
به شخصه از همین کارگردان، Samurai Champloo رو بهتر میدونم و خیلی بیشتر دوستش میدارم:D ، البته صداپیشه موگن و خود موگن کم تاثیر گذار نیست:))

میدونم بسی سود آوره و این حرفا! ولی خوب...بزنند بترکوننشون:-" ماشاالله یکی دوتا هم نیستن که:D
اگرم از فن هاشون کسی میخواد بگه : "جاتون رو تنگ کرده مگه؟ " ، بلی جامون رو تنگ کرده:p

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
باشد که تک تکشون از رو زمین محو باشن!

با تشکر:-"

کابوی بیباپ خیلی کار خوبی بودا! ولی دوست دارم بدونم چرا خیلیا بهترین انیمه ای که دیدنش میدونم:D ، مخالفتی ندارما! ولی دلایلشون رو دوست میدارم:D
به شخصه از همین کارگردان، Samurai Champloo رو بهتر میدونم و خیلی بیشتر دوستش میدارم:D ، البته صداپیشه موگن و خود موگن کم تاثیر گذار نیست:))

میدونم بسی سود آوره و این حرفا! ولی خوب...بزنند بترکوننشون:-" ماشاالله یکی دوتا هم نیستن که:D
اگرم از فن هاشون کسی میخواد بگه : "جاتون رو تنگ کرده مگه؟ " ، بلی جامون رو تنگ کرده:p
اون جمله ی بالایی رو ندید میگیرم :| .
راجع به سامواریی چمپلو باهات کاملا موافقم ، اره واقعا خیلی قشنگ تره از کابوی. موگنم که عالیه (صداش رو که دیگه همه میدونن :D )
من به عنوان یکی از فناشون میگم دلتم بخواد>:) ، قرار نیست خو همه انیمه ها یا شونن یا کمدی یا رومنس باشن :-"

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,005
نام
Ali

من هنوز champloo رو نديدم كه بتونم مقايسه كنم
انتخاب بهترين انيمه واقعا كار سختيه مگر اينكه بگيم بهترين انيمه فلان سبك مثلا
(با توجه به انيمه هايي كه تا حالا ديدم البته )بيباپ تو سبك خودش واقعا تكه ، ميگي نه مثال نقض بيار براش يه انيمه بهتر تو سبك ساي فاي -فيوچراما-اكشن :D
داستان خوب ، گرافيك هنري ( نه مثل بعضي از كارهاي الان كه فقط زرق وبرق هستند) معلومه براي هر فريم وقت گذاشتن ، پايان بندي درست و درمون

منم طرفدارشون نيستم اما خوب اينم يه صنعته مثل صنعت سلبريتي پروري تو غرب ! يا خيلي صنعت هاي ديگه ... تا وقتي توش پول هست از بين نميره

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من هنوز champloo رو نديدم كه بتونم مقايسه كنم
انتخاب بهترين انيمه واقعا كار سختيه مگر اينكه بگيم بهترين انيمه فلان سبك مثلا
(با توجه به انيمه هايي كه تا حالا ديدم البته )بيباپ تو سبك خودش واقعا تكه ، ميگي نه مثال نقض بيار براش يه انيمه بهتر تو سبك ساي فاي -فيوچراما-اكشن :D
داستان خوب ، گرافيك هنري ( نه مثل بعضي از كارهاي الان كه فقط زرق وبرق هستند) معلومه براي هر فريم وقت گذاشتن ، پايان بندي درست و درمون

منم طرفدارشون نيستم اما خوب اينم يه صنعته مثل صنعت سلبريتي پروري تو غرب ! يا خيلي صنعت هاي ديگه ... تا وقتي توش پول هست از بين نميره
من که گفتم مخالفتی ندارم:D
بهترین سبک میتونه باشه! کلا خیلی ها رو دیدم بهترین انیمه ـشون میدونم،و انیمه هم به شدت سلیقه ایه و میدونیم!:D فقط میخوام در مورد بهترین بودنش یکم بیان تعریف و هایپ کنند دیگه:D دلیل فنی هم نمیخوام:)) ،تعریف کنند از حال و هواشون بگن:D
راستی فیلمش رو ندیدم! خوبه اون؟ خفنه؟ :D
از کابوی بیباپ البته یک دیالوگ یا بهتر بگم اصطلاح بسیار بسیار ماندگار تو ذهنم مونده! اونم "بنگ" میباشد! شاید الان داستانش رو زیاد یادم نباشه،یا حتی اسم کاراکترهاش:-" ، ولی این "بنگ" یک چیز عجیبیه:D مثبت ترین نکته ی انیمه میدونمش:D

---
آرزوی واهی که مجاز هستیم بکنیم؟ اینم از اوناست:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,005
نام
Ali
من که گفتم مخالفتی ندارم:D
بهترین سبک میتونه باشه! کلا خیلی ها رو دیدم بهترین انیمه ـشون میدونم،و انیمه هم به شدت سلیقه ایه و میدونیم!:D فقط میخوام در مورد بهترین بودنش یکم بیان تعریف و هایپ کنند دیگه:D دلیل فنی هم نمیخوام:)) ،تعریف کنند از حال و هواشون بگن:D
راستی فیلمش رو ندیدم! خوبه اون؟ خفنه؟ :D
از کابوی بیباپ البته یک دیالوگ یا بهتر بگم اصطلاح بسیار بسیار ماندگار تو ذهنم مونده! اونم "بنگ" میباشد! شاید الان داستانش رو زیاد یادم نباشه،یا حتی اسم کاراکترهاش:-" ، ولی این "بنگ" یک چیز عجیبیه:D مثبت ترین نکته ی انیمه میدونمش:D

---
آرزوی واهی که مجاز هستیم بکنیم؟ اینم از اوناست:D
يه ترولينگ نامحسوسي رو حس ميكنم:D
اما به هر حال ...
به شخصه انيمه هايي كه دخالت " زرق و برقي" كامپيوتر توشون كمتر باشه رو بيشتر ميپسندم شايد بنظرت مسخره باشه اما كاراي قبل 2000 و اوايلش عجيب به دلم ميشنن:D
از نظر بصري بيباپ، برسرك، لوپن و... برام بهتر از بعضي كارها هستند كه هر پنج دقيقه خفن ترين جلوه هاي ويژه توشون اتفاق ميافته و از در و ديوار جزئيات ميباره اما روح نداره ، اسم هم نميبرم كه شايد بعضي ها فن اون انيمه باشن:D
حالا فكر كن يه داستان واقعا خوب رو تو اون سبك گرافيكي و دوبلور هاي مورد علاقت ببيني ، ديگه چي ميخواي؟:D
معلومه كه براي بعضيا ميشه بهترين انيمه ، بهترين انيمه كه حتما نبايد پيچيده ترين داستان ها و خفن ترين ارت ها رو داشته باشه
با تيتراژ اغازي بيباپ شوخي ميكني؟ برو از خدا بترس :))
اينجا قابل ذكر من خودم موشي شي رو بيشتر از بيباپ دوست دارم ولي خوب همونطور كه گفتم بيباپ تو سبك خودش تكه:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
يه ترولينگ نامحسوسي رو حس ميكنم:D
اما به هر حال ...
به شخصه انيمه هايي كه دخالت " زرق و برقي" كامپيوتر توشون كمتر باشه رو بيشتر ميپسندم شايد بنظرت مسخره باشه اما كاراي قبل 2000 و اوايلش عجيب به دلم ميشنن:D
از نظر بصري بيباپ، برسرك، لوپن و... برام بهتر از بعضي كارها هستند كه هر پنج دقيقه خفن ترين جلوه هاي ويژه توشون اتفاق ميافته و از در و ديوار جزئيات ميباره اما روح نداره ، اسم هم نميبرم كه شايد بعضي ها فن اون انيمه باشن:D
حالا فكر كن يه داستان واقعا خوب رو تو اون سبك گرافيكي و دوبلور هاي مورد علاقت ببيني ، ديگه چي ميخواي؟:D
معلومه كه براي بعضيا ميشه بهترين انيمه ، بهترين انيمه كه حتما نبايد پيچيده ترين داستان ها و خفن ترين ارت ها رو داشته باشه
با تيتراژ اغازي بيباپ شوخي ميكني؟ برو از خدا بترس :))
اينجا قابل ذكر من خودم موشي شي رو بيشتر از بيباپ دوست دارم ولي خوب همونطور كه گفتم بيباپ تو سبك خودش تكه:D
نه بابا! به خدا ترول نکردم، اصلا فکر چنین چیزی هم نکردم=))
با بنگ هم واقعا موافقما:D

اصلا سکانس آخر انیمه و بنگ ش‌...:(( :(( :((

اصلا کسی میشه انیمه رو ببینه و اون صحنه و بنگ رو یادش بره؟:|
در مورد اپنینگش چیزی گفتم؟:D نگفتم که! ولی یادمه حال نکردم، به گروه خونیم نمیخورد:D
یه موردی که هست...کابوی بیباپ من اصلا هیچی از داستانش یادم نمیاد:))، یعنی چطور بگم...نمیگم باید تاریک،فلسفی،تو فکر فرو برنده و ... باشه:-" اگر چنین نظری داشتم میگفتم ارگو پروکسی، ولی از اون کلا هیچی نفهمیدم:)) ، در مورد داستان کابوی بیباپ واقعا چیز خاصی یادم نمیاد:D یادمه دیدنش حال داد، ولی هیچی تو ذهنم نیست دیگه:D شاید دوباره باید ببینمش، منم نظرم بشه مثل شما=))

موشیشی هم بعضی قسمت هاش واقعا جالب و به یاد موندنی بودن:D

• Like

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,005
نام
Ali
نه بابا! به خدا ترول نکردم، اصلا فکر چنین چیزی هم نکردم=))
با بنگ هم واقعا موافقما:D

اصلا سکانس آخر انیمه و بنگ ش‌...:(( :(( :((

اصلا کسی میشه انیمه رو ببینه و اون صحنه و بنگ رو یادش بره؟:|
در مورد اپنینگش چیزی گفتم؟:D نگفتم که! ولی یادمه حال نکردم، به گروه خونیم نمیخورد:D
یه موردی که هست...کابوی بیباپ من اصلا هیچی از داستانش یادم نمیاد:))، یعنی چطور بگم...نمیگم باید تاریک،فلسفی،تو فکر فرو برنده و ... باشه:-" اگر چنین نظری داشتم میگفتم ارگو پروکسی، ولی از اون کلا هیچی نفهمیدم:)) ، در مورد داستان کابوی بیباپ واقعا چیز خاصی یادم نمیاد:D یادمه دیدنش حال داد، ولی هیچی تو ذهنم نیست دیگه:D شاید دوباره باید ببینمش، منم نظرم بشه مثل شما=))

موشیشی هم بعضی قسمت هاش واقعا جالب و به یاد موندنی بودن:D

اره ، يه اشتباه فني بود :)) تماما فكرم رو بنگ تصويري اپنينگ انيمه بود :D

نگران نباش خود منم فقط نكات امتحانيش يادم مونده:D
ولي جداي از شوخي ارزش بازبيني رو داره يه سري بهش بزن باز

موشيشي هم درد هم درمان ، هم افسرده كننده ست همان نجات دهنده از افسردگي

• Like

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
میون بحثتون:-"
خاک تو سرشون که رسما کردنش فیلم هندی:-" اون از سیبر که انقدر مسخره کارش تموم شد اینم از رولر که انقدر قپی اراده میاد این طوری سوسک شده:|
واقعا نویسنده اثر رو باید دار زد :|
خلاصه که مرگ بر آمریکا :D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
درود

خب مثل اینکه سول کینگمونم به کالکشن بیگ مام میخواد بپیونده
با دل و جرأتش حال کردم ولی خب مشخص بود چه اتفاقی میخواد براش بیوفته (شاید تو قسمت های بعد امداد الهی چیزی نجاتش بده :D)
چقدر منتظر جیمبه بودم بیاد خیلی لفتش دادن، لوفی و نامی شانس آوردن که به موقع اومد وگرنه الان لوفی دست نداشت و نامی هم صافی شده بود :))
الان که اینجاس و بدنش هم ظاهرا سالمه پس اون موقع که بیگ مام اون چرخنده مجازات ( چی بود اسمش؟ ) رو چرخونده احتمالا چند سالی از زندگیش برداشته :(
و بله عجیب ترین میوه رو هم دیدیم اونم دستکاری حافظه بود :|
همونقدر که اول های این آرک پودینگ تو دل برو بود الان از مرز تو دلبرویی به تنفر انتقال پیدا میکنه :|
یعنی بدجوری منتظرم بینم سانجی میخواد چیکار کنه مخصوصا با اون دستبندهایی که بدستشه
بخیر بگذره ( همه بگید ایشالله :| )

آخی
حیف این انیمه زیبا که تموم شد، واقعا لذت بردم خیلی خوب بود :x
شدیدا منتظر فصل بعدش هستم >:D<
رقصشونم لول آپ شد و هیودو (هیودا؟) احساس خطر کرد :D
اون ماچ هم سوپرایز کرد مارو >:)

آها این شد یه چیزی
با نفر اول شوکوگکی داشتن لذت داره و لذتش اونجا چند برابر میشه که یوکیهیرا سوما شکست بخوره و بشه زیردست نفر اول :))
انصافا یوکیهیرا دیگه اینجا باید شکست بخوره ناسلامتی قراره با نفر اول (شوالیه سفیده خیر سرش) مسابقه بده اگه شکست نخورد دیگه این انیمه رو نمیبینم ( شوخی :D )
آلیس هم که اعصاب نداره یکی کنترلش کنه :))
مخالف یوکیهیرا نیستما ولی یه خورده دور برداشته وقته شکسته ;;)

بدرود

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
این تکه از صحبتت رو کاملاً موافقم. تازگیا توی بیشتر انیمه ها که دقت میکنم (مثل شوکوگکی و امثالهم) بیشتر از اینکه انیمیشن داشته باشن فقط یه صفحه از مانگای رنگی هستن که روش صداگذاری کردن و نهایت اینه که دهنشون با یه ریتم ثابت باز و بسته میشه (واقعاً خدا رو شکر که فناوری Lip Sync اومد و یه ذره چشم و گوشمون رو باز کرد:D ) . بازم اون قدیم ها که با دست میکشیدن فریم به فریم یه ذره تغییرات توی شخصیت ها و صحنه ها اضافه میکردن ولی این روزها دیگه اگه بخوان هم انیمیشن اضافه کنن از یه سری CGI مزخرف استفاده میکنن که اصلاً با گرافیک هنری اثر همخونی ندارن:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یعنی گینتاما حسابی از خجالت آیدول ها در اومد تو این چند قسمت آخر!!! ناااااابود کردا! چه آیدول ها،چه طرفدارهاشون رو! :D
شاید چیز بیخودی باشه و اینا! ولی ترکوندن آیدول ها هزار هزار ارزش داره:D،کاش یکمم روشون تاثیر میزاشت و یکم اوضاع ژاپن بهتر میشد...حداقل انقدر انیمه آیدولی نمیداشتیم:|

دادا یه داس گرفتی دستت داری تمام مقدسات رو از ریشه میزنی ؟؟؟

الان من موندم چه ایدول ها چه انیمه های ایدولی چه اسیب و ازاری به کسی رسوندن که اینطوری در موردشون نظر میدی ؟؟؟ کاش حداقل یه کم وضع خودمون خوب بود که در مورد خوب یا بد بودن وضع چند هزار کیلومتر اونورتر نظر میدادیم !
...........................................................
در مورد کابوی بیپاپ هم چیز یونیک نداره ولی وقتی تمام مجموعه رو دور هم جمع میکنی یه جواهر بی نظیر رو کشف میکنی ! جدا از شخصیت پردازی افسانه ایش ! اون اتمسفر و حسی که از داستان و ادونچر و لوکیشن هاش به بیننده منتقل میکنه رویاییه !
اگر حداقل یکی از این فیلم های فضایی مثل gog و st و x و y و z و حتی خود استار وارز اندکی تو این زمینه میتونستن به کابوی بیپاپ نزدیک بشن ! خیلی فوق العاده میشد

البته کابوی تاپ من نیست اما تو تاپ تنم قطعا هست

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
به امید خدا قراره از چند وقت دیگه مانگا برسرک رو استارت بزنیم تا بفهمیم استاد میازاکی بازی ساز که بر گردن ما حق هم داره چقدر از روش اسکی رفته :D

بعد اینکه اکیبا بیباپ برای تو ساخته نشده انقدر به در و دیوار نکوب :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
به امید خدا قراره از چند وقت دیگه مانگا برسرک رو استارت بزنیم تا بفهمیم استاد میازاکی بازی ساز که بر گردن ما حق هم داره چقدر از روش اسکی رفته :D

بعد اینکه اکیبا بیباپ برای تو ساخته نشده انقدر به در و دیوار نکوب :D
نمیدونم چرا فکر میکنید اون پست من در راستای هیت بود:|
بیباپ خیلی هم حال داد، کسی بگه ببینم؟ میگم حتما ببین:D

ولی برسرک رو مثلا 100% مطمئنم برام ساخته نشده:D ، انیمه ش فقط تهش بهم حال داد! مانگاش رو 3-4بار سعی کردم بخونم، ولی هیچوقت نتونستم باهاش کنار بیام و سریع دراپ شده:D
کابوی بیباپ چیزی نداره که بگم برای من ساخته نشده، یا اصلا کاریه که سلیقه ی خاصی رو میطلبه:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
نه زبان ژاپنی که پیداش کردم سوال دومم این بود که اون 8 قسمت اخر که از نسخه ژاپنی حذف شد ارزش دیدن داره؟:D

سلام کدوم 8 قسمت ؟ دراگون بال Z کلا 291 قسمت هست که منم 2 بار همشو از اول تا اخر دیدم چیزی کم نشده بود

شما نسخه ی سانسور شده یا کات شده ای چیزی دیده بودی ؟ چون حتی تو انگلیسی هم قسمتی حذف نشده

خب این مدت 3 تا از فیلمای دیجیمونو دیدم our war game از همشون بهتر بود ( قبلا دیده بودمش چند بار ولی با دوبله فارسی ) ... diaboromon strikes back هم در حد our war game نبود اما نسبتا جالب بود باز ... اونی wendigomon و cherubimon توش بودن هم خوب بود ولی دیگه زیادی دیجیمونای مثبت جلوش ضعیف شده بودن اون پسر امریکایی هم لوس و بی هویت بود حیف تریامون داده بودن دست این !

یه انیمه مضخرفی به اسم Sekai no Yami Zukan هم دیدم که نگاه کردنش اصلا توصیه نمیشه ... اسمشو زده داستانای کوتاه ترسناک ولی ترسناک که نیستن هیچی کلهوم راجب ادم فضایی و ربات اینان ... بعد اصلا طراحی انیمه هم ندارن با مداد کشیده شدن انگار

Last edited by a moderator:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
دوستان این بروتو سریالش وضع داستانیش خرابه؟ من که ناروتو تا اخرش دیدم ولی اینجور که شما میگفتید انگار خوب نیست:-?
یه سوال دیگه من از این بازیای فایتینگ مثل گیلتی گیر(درست گفتم) متنفرم الان سازنده هاش دارن دراگون بال فایتر z میسازن بنظرتون میتونم اون تحمل کنم؟:)) تریلرش که خوب بود ولی بازم خشک میزد:D
درود
بستگی داره مشکل شما با این بازیا چی باشه. شخصا نسخه‌های قدیم گیلتی گیر اصن برام جالب نبود، ولی این جدیدا (سری Xrd) واقعا دلچسبن. گیم‌پلی خیلی روونه و به‌شدت عمیق؛ حسابی هم دست آدم رو باز می‌ذاره و مثلا کامبو زدن برخلاف بعضی بازیای دیگه چارچوب‌های سفت و سخت نداره. البته بازیای آسونی نیستن و کلی طول می‌کشه آدم توشون پیشرفت کنه، ولی روند پیشرفته لذت‌بخشه. گرافیک هم که حرف نداره و خوراک انیمه‌دوست‌هاست. این میون، دراگون بال فایترز رو به نظرم باید بهش فرصت بدی شما که این سری رو دوست داری. من که اصلا حوصله دراگون بالز رو ندارم بدم نمیاد بازی جدید آرک سیستم رو امتحان کنم؛ طرفدارای مجموعه که جای خود دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر