Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
تاریخ پخش Steins;Gate 0 هم مشخص شد و انیمه تو فصل بهار ۲۰۱۸ پخش میشه :x
پ.ن : تریلر جدیدش هم اومده !
دمت گرم خیلی وقته منتظرش بودم. زمانشم خیلی خوبه تا اون موقع خودمو جمع میکنم و انیمه های که ندیدمو میبینم و اماده میشم براش. بهترین خبر ممکن بود واقعا الان دارم از خوشحالی پاره میشم

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
قسمت 18 سامورایی چمپلو قطعا خفن ترین چیزی بود که من تو زندگیم دیدم :D گذاشتم چند روز بگذره ببینم راسته یا نه :D

به اشتباه چه عظمت آثاری رو من قبل این بیباپ و چمپلو فکر میکردم خفنن...اونا فقط میخواستن که خفن باشن.شما فکر کن من اگر تا 5 سال بعد ببیباپ و چمپلو رو نمیدیدم،تا 5 سال باز میخواستم همچنان فکر کنم اون اثار مثلا به خصوص سینمای آمریکا و اروپا خفن ترین چیزایی بودن که تو زندگیم دیدم (:|:D
از روزی که تمومش کردم هی قصد میکردم یه پست در وصفش بنویسم لا به لاها بزنیم کاسه کوزه هر چی آثار کلاسیکه رو بشکونیم و هیپ و هاپ و رپ رو به موزارت و شوبرت و بتهوون،ماریو بارگاس یوسا رو به آلبر کامو و کافکا و نقاشی های گرافیتی رو به آثار رافائل و داوینچی ترجیح بدیم که نشد دیگه همه هم با دلیل و مدرک :D
ها! میبینم که چشم دلت با چمپلو باز شد! آورین آورین ^__^
اگر به این سبک و سیاق(سامورایی و اون دوران) مثل خودم علاقه داری بیا برو
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen یا همون Samurai X: Trust and Betrayal ببین که یه OVA چهار قسمتی بیشتر نیست ولی کیفیت همین 4 قسمت از کل سری اصلی(94 قسمت فکر کنم) بیشتره! اصلا یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی ها :D وقتی میبینی فقط حواست باشه سال ساخت = 1999 تا قشنگ کرک و پرت بریزه! فقط یه کیفیت پدر و مادر دار گیر بیار.

اگر سینمایی هم میبینی برو Stranger: Mukou Hadan ببین که یه کار خوش ساخت و سامورایی استایل هست... اهل مانگا خوندن هم اگر هستی برو Vegabond یا همون بیخانمان بخون که وقتی هر چپتر میخونی بعدش میزنی توی سر خودت که چرا بین 9807070758 اثر اقتباسی کور و کچل،تکراری و... که انیمه شدن چرا این نشد؟ خدایی چراااا؟! ://
+
یه سری کار دیگه هستن مثل Basilisk که متوسطن و کیفیت اونایی که گفتم ندارن ولی خب به هر حال یه 3-4 قسمت ببین شاید خوشت اومد و ادامه دادی...

پ.ن: اگه همه اینا دیدی و خوندی هم که دیگه هیچی الکی وقت خودم و خودت گرفتم lol :D فعلا هم توی خماری باشیم تا ببینیم ساکر پانچ با GOT میتونه اون دوران و حس به خوبی دربیاره یا کلا ول معطلیم :D
================
این Nana چند ماه پیش دیدم. هی میخواستم ببینم ولی چون رومنس پایه و اساس کار بود و 48 قسمت میگفتم بعدا... خلاصه سرتون درد ندارم گفتم چند قسمت میبینم اگر خوشم نیومد کلا بیخیال میشم.
.
.
آقا چون زیادی دست کم گرفتم برام خیلی تکون دهنده بود یا شما هم همینطور شدین؟ :-/
اکثرا رومنس اینکه A برسه به B و اون وسط شاید یه C اضافه بشه مثلث تشکیل بدن یا آخرش یه ضلع از بین بره یه ضلع دیگه تشکیل بشه یا... کلا 99% احتمالات دیدین دیگه D: ولی اینجا اینقدر خوب شخصیت پردازی شدن کاراکترها و داستان اصلی با شاخ و برگی که میگیره برای هر شخصیت که هی میگی WTF؟:|
حالا داستان و شخصیت پردازی یه طرف ماجرا هستن وگرنه طراحی و کیفیت ساخت،دوبله،موسیقی متن و اوپنینگ/ ایندینگ (دوتای اولی که فوق العادن و هنوزم بعضی وقت ها گوش میدم) و... همه چیزی کمتر ندارن! خدایی دم MH گرم دیگه بهتر از این نمیشد همچین اقتباس و کیفیتی درآورد
چون انیمه نسبتا قدیمی هست احتمالا همه دیدن ولی خب اگر کسی ندیده حتما ببینه چون یه دید متفاوت نسبت به خواستن،نیاز،عشق داره.

پ.ن: الان درک میکنم چرا ملت هنوز امیدوارن بعد حدود 9 سال مانگا از وقفه دربیاد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نظر استاتید در مورد انیمه watamote چیه ؟ سبکش چیه
ارزش داره؟
یک چیز عجیب غریب! ممکنه عاشقش بشی، ممکنه هم ببینی و بیای فحش کشمون کنی:-"(البته حد وسط هم داره:-")
من صرفا خوشم اومد:D چیزی نیست که بگم ندیدی عمرت بر فناست یا کار خفنی از دست دادی:-" اما حال داد:-'

در مورد یک دختر اوتاکویی میباشد که بی نهایت نااااابود و منزویه! وضعیت بسیار بسیار بسیار نابودیست:-" طنز هم میباشد:-"

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان این بروتو سریالش وضع داستانیش خرابه؟ من که ناروتو تا اخرش دیدم ولی اینجور که شما میگفتید انگار خوب نیست:-?
یه سوال دیگه من از این بازیای فایتینگ مثل گیلتی گیر(درست گفتم) متنفرم الان سازنده هاش دارن دراگون بال فایتر z میسازن بنظرتون میتونم اون تحمل کنم؟:)) تریلرش که خوب بود ولی بازم خشک میزد:D

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
من سری اول گینتاما رو تا قسمت 81 دیدم.سری جدید رو شروع کنم داستان رو متوجه میشم؟
بله منتهی تو طول داستان یه سری شخصیتا اضافه شدن که خب وقتی باهاشون اشنایی اولیه نداشته باشید زیاد لذت کافی رو نمیبرید.(در ضمن فقط در رابطه با سری اخر اینجوریه که ارک جدی نداره وگرنه که مثلا سری قبلیش کلا ارک مربوط به داستانه و نمیشه دید.)
و اینکه ادامه 81 به بعد به نظرم خیلی جذاب تره از اونجاها تا 140 150 قسمت های طلایی و تکرار نشدنی زیادی هست که حیفه اسکیپ شن.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
من سری اول گینتاما رو تا قسمت 81 دیدم.سری جدید رو شروع کنم داستان رو متوجه میشم؟

بله منتهی تو طول داستان یه سری شخصیتا اضافه شدن که خب وقتی باهاشون اشنایی اولیه نداشته باشید زیاد لذت کافی رو نمیبرید.(در ضمن فقط در رابطه با سری اخر اینجوریه که ارک جدی نداره وگرنه که مثلا سری قبلیش کلا ارک مربوط به داستانه و نمیشه دید.)
و اینکه ادامه 81 به بعد به نظرم خیلی جذاب تره از اونجاها تا 140 150 قسمت های طلایی و تکرار نشدنی زیادی هست که حیفه اسکیپ شن.
کلاً گینتاما از حدودای فسمت 60 تا 100 یه ذره افت میکنه ولی بعدش دوباره روی دور میوفته که صد در صد ارزش دیدن داره:> خیلی از شخصیت های محبوب من از فسمت 100 به بعد تازه معرفی شدن:D

• Like
Reactions: m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یعنی گینتاما حسابی از خجالت آیدول ها در اومد تو این چند قسمت آخر!!! ناااااابود کردا! چه آیدول ها،چه طرفدارهاشون رو! :D
شاید چیز بیخودی باشه و اینا! ولی ترکوندن آیدول ها هزار هزار ارزش داره:D،کاش یکمم روشون تاثیر میزاشت و یکم اوضاع ژاپن بهتر میشد...حداقل انقدر انیمه آیدولی نمیداشتیم:|

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
یعنی گینتاما حسابی از خجالت آیدول ها در اومد تو این چند قسمت آخر!!! ناااااابود کردا! چه آیدول ها،چه طرفدارهاشون رو! :D
شاید چیز بیخودی باشه و اینا! ولی ترکوندن آیدول ها هزار هزار ارزش داره:D،کاش یکمم روشون تاثیر میزاشت و یکم اوضاع ژاپن بهتر میشد...حداقل انقدر انیمه آیدولی نمیداشتیم:|
از تو بعید بودا :-w اخه اینا چه ظلمی‌به تو کردن =(( من خودم اگه شبا عکسه بعضیاشونو نبینم خوابم نمیبره حالا اونا که اونجان و از نزدیک میبیننشون و ... دیگه نمیدونم چه حالی دارن :D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
وقتي بليد رانر 1982 رو ميديم بنظرم يه جورايي اشنا بود ...كابوي بيباپ!

صنعت ايدل يه صنعت چند صد ميليون دلاري هست
ميدوني صنعت مديا ، پوشاك و لوازم ارايشي و غيره چقدر دارن بواسطه همين ايدل ها در ميارن ؟
اونم نه فقط از جيب ژاپني ها بلكه يه جور صنعت صادراتي هم محسوب ميشه
تو إن اچ كي عملا تبليغشو ميكنه ، يه برنامه دارن( كاوايي فشن؟ كاوايي اينترنشنال؟) يه قسمتشو ديدم توش اين ايدل ها رو اورده بودن كه رمز موفقيتشون رو به بقيه بگن! خودت حساب كن!
عمرا بزارن اين بازار كساد بشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر