Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
دوستان e119 dragon ball super برای دانلود امده؟ اگه امده از کجا دانلود میکنید؟
تازه به جای خوبش رسیده بود~X(
قدرت جدید گوکو چه خوبه<:-P
یکشنبه (2017-12-10) هفته ی دیگه، قسمت 119 پخش میشه

سایت:
Nyaa.si
animetosho.org

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آره دیگه سامورایی چمپلوو میباس ادامه داشته باشه اون اسسین قسمت 2 رو من تا ته منتظرش بودم یا یه مورد دیگه هم دوست بالایی گفته :D عوضش کابوی بیباپ کاملا تراش خورده بود لعنتی تا ته زوم میکردی باز پیکسلاش معلوم نبود :D

Ghost dog : the way of the samurai یه فیلم از جیم جارموش هست که تو این هم سامورایی و هیپ هاپ کالچر با هم تلفیق میشن،اول این فیلم یه بیتی پخش میشه از RZA من همیشه فکر میکنم اون میباس ته قسمت 22 چمپلوو باشه،

همونی که موگن تهش با اون زن کور مبارزه میکنه زنه عمدا خودشو به کشتن میده

اونجا میباس دوربین از تموم زوایا،هی بین لانگ شات و کلوز شات رو صروت موگن سوییچ شه و این بیت پخش شه

اسم ترک هست samurai showdown

کلا ندیدم کسی sc رو ببنیه نیاد جز بهترین اثاری که دیده ! واقعا بی نظیره ! از نظر من که مجموعه ای از تناقضات در یک هارمونیه برای همین هم یه کار جدید و متنوع رو ارائه میده و هم ستون و بدنه و روایت قوی داره

به نظر من baccano رو هم اگه ندیدی یه محکی بزن ! توی قطار مرموز نیمه شب ، ممکنه اونجا هم چیزایی جالبی رو پیدا کنی

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان e119 dragon ball super برای دانلود امده؟ اگه امده از کجا دانلود میکنید؟
تازه به جای خوبش رسیده بود~X(
قدرت جدید گوکو چه خوبه<:-P
ایول یه فن دیگه دراگون :D
خودم از اینجا انمیه میبینم app هم داره
crunchyroll .com

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
کلا ندیدم کسی sc رو ببنیه نیاد جز بهترین اثاری که دیده ! واقعا بی نظیره ! از نظر من که مجموعه ای از تناقضات در یک هارمونیه برای همین هم یه کار جدید و متنوع رو ارائه میده و هم ستون و بدنه و روایت قوی داره

به نظر من baccano رو هم اگه ندیدی یه محکی بزن ! توی قطار مرموز نیمه شب ، ممکنه اونجا هم چیزایی جالبی رو پیدا کنی
خو الان میبینی:D
نه اینکه چمپلو بد باشه نه ، ولی کلا با انیمه های اپیزودیک حال نمیکنم حالا از گینتاما بگیر تا همین چمپلو!!!!!
ولی تو اینکه چمپلو قشنگه هیچ شکی نیست!!!!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
نه اینکه چمپلو بد باشه نه ، ولی کلا با انیمه های اپیزودیک حال نمیکنم حالا از گینتاما بگیر تا همین چمپلو!!!!!

برای این که حال و هوات عوض بشه، شروع کن Detective Conan / Case Closed دیدن
وقتی تموم شد بیای توی تاپیک احتمالا یک چند هزار صفحه ای جلو رفته اما حال و هوات عوض شده :D

• Like
Reactions: m.a.t and Katsura

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلیقه هاست دیگه مثلا منم از کد گیاس خوشم نمیاد هیچ متنفرم ازش !
ولی چمپلو در کنار اتفاقات اپیزودیک یه داستان اصلی رو هم دنبال میکرد

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
garo فصل دوم قسمت 21

خیلی خوب بود

dragon ball super قسمت 118

واقعا ابر شاهکار بود این قسمت, موسیقی, گرافیک و مبارزات هیچی کم نداشت که هیچ اخرشم اونقدر غم انگیز تموم شد اکثرا دیدم تو اینستا گریه شون گرفته بود

.........................

یه سوال این Fate Protype در حد Fate Zero هست ارزش دیدن داره ببینم ؟ شخصا از unlimited blade works که اصلا خوشم نیومد گندم زده بودن به مدل مو گیلگمش زره اشو هم حذف کرده بودن اخرشم که به شکل فیلر مانندی بماند چ شد !!

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
خبر اومده که ابر شاهکار دوران این اثر وصف ناشدنی Prison School شماره بعدی آخرین شماره ای که تو مجله یانگ چاپ میشه. حالا اینکه سری کلا تموم میشه یا ادامه‌ش تو مجله‌ی دیگه‌ای ادامه پیدا میکنه هنوز معلوم نیست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
کایدو قراره با فرم اصلی نکوموماشی و اینوآراشی درگیر بشه تو آرک های آینده؟ :))
دهنش سرویس میشه که=)) همینجوریشم این دوتا گولاخین برای خودشون:))
البته میدونیم که اینا نمیتونند کار کایدو رو تموم کنند و قهرمان داستان باید ضربه ی آخر رو بزنه،ولی کلا دلم به حال کایدو میسوزه:D یه ایل و تباری میخوان بریزن سرش:))
کلاه حصیری ها،لاو و تیمش،کید و تیمش (کید بی خیال انتقام بشه؟) ، مینک ها ، مارکو و دوستان ، بخشی از سامورایی ها! چیزی که من میبینم،اسم های کله گنده ـش از مارینفورد هم بیشتره:-" و امیدوارم نقششون هم بیشتر باشه و صرفا اسم نباشن:-"
آها دریک هم به نظرم خیانت میکنه و یار نفودیه نقشه ی لاو بشه! یه حس عجیبی به دریک دارم که آدم خوبیه! :D و شاید جزو مثبت ترین دزد دریایی ها و حتی کاراکترهای داستان باشه:-"

این آرک هم سانجی یه چیزایی از خودش داره نشون میده،ولی واقعا دلم میخواد یه مبارزه کامل و واقعی داشته باشه! یه چشمه حرکات خفن نمیخوام:-"
چپترهای قبل هم کاپون یه سری حرکات خفن رفت بسی باهاش حال کردم!:x کلا دوست دارم اودا به سوپرنوواها ، به همشون برسه و همشون نقش اساسی توی تغییر دنیا و نسل داشته باشن! همه چی گردن لوفی نباشه! برعکس خیلی ها که هیچ اهمیتی برای این 11نفر قائل نیستن و فکر میکنند اودا اینا رو بیخود معرفی کرده:|

مخصوصا از کید انتظار زیادی دارم:D ، وقتی گفت میخواد شنکس رو بزنه واقعا حمایت میکردم از کارشون و دوست داشتم چنین کاری هم بکنند:-" ولی خوب...بنده خدا به نیم ساعت نرسیده،ترکید به دست کایدو:-"
عشق من بارت داره راه کید رو ادامه میده...پیشاپیش خدا بیامرزتش=)) =)) (اینا رو انیمه نمیکنند میرن رو اعصابم:| )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر