Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
سلام بر دوستان من زیاد انیمه نگاه نمیکنم ولی این‌چندتا رو‌دیدم.
Made in abyss
Fullmetal alchemist brotherhood
One punch man
Hellsing
Attack on titan
میشه چند تا انیمه به درد بخور معرفی کنید.بیشتر اهل اتمسفر ‌تاریک‌هستم و‌همچنین خون و خونریزی هم داشته باشه بد نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

چنتا انیمه قدیمی تر با اتمسفر تاریک:

Monster
Paranoia Agent
Haibane Renmei
Ima, Sokoni ni Iru Boku
Gankutsuou

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
چنتا انیمه قدیمی تر با اتمسفر تاریک:

Monster
Paranoia Agent
Haibane Renmei
Ima, Sokoni ni Iru Boku
Gankutsuou

با کمال احترام، Paranoia Aagent شت ترین انیمه تاریک (و کلا یکی از شت ترین انیمه ها) ای که دیدم :D
از همون OST آه Opening اش شت شروع می شه تا آخرش شت تموم می شه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نشستم چند قسمت عقب افتاده ای که ازShoukoku no Altair داشتم رو دیدم! :D (از زیرنویس...وگرنه همچنان عقبیم:-")
شاید توی شروع خیلی به ارسلان شبیه بود،به خاطر جو تاریخیی که داره! ولی هرچی جلوتر میره،انیمه بیشتر روی استراتژی میچرخه!
به نظرم اونایی که Log Horizon و Maoyuu Maou Yuusha رو دوست داشتن،این انیمه رو به هیچ وجه از دست ندن! واقعا جذابه!:D
البته اونایی هم که جو تاریخی مثل ارسلان رو دوست دارن،از اینم خوششون میاد! به طور کلی اونقدرها انیمه ی تاریخی در سطح بحث های بین المللی نداریم!:-"
کلا اینکه ببینید! ضرر نمیکنید:D

---
Kino no Tabi هم جالبه! فقط خوشم میاد یه شهر-کشور آدمیزادی توی دنیا نیست:D

---
بقیه ی انیمه ها هم که کلا عالی! و همچنان گل سر سبدشون Ballroom e Youkose که هر هفته تو خماریه هفته ی بعد میباشیم!:D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
خبر اومده که استاد توگاشی مرحمت نموده سایه منت بر ما نهاده قراره هانتر رو از تاریخ 9 بهمن دوباره منتشر کنه. بیاد ببینیم ایندفعه سنت شکنی میکنه و بیشتر از یازده چپتر میده یا نه.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
خبر اومده که استاد توگاشی مرحمت نموده سایه منت بر ما نهاده قراره هانتر رو از تاریخ 9 بهمن دوباره منتشر کنه. بیاد ببینیم ایندفعه سنت شکنی میکنه و بیشتر از یازده چپتر میده یا نه.
هر 10-11 قسمت میشه یه جلد و اینا نشونه است برای اهل خرد.
نشون میده استاد هیچ مرگی نداره. یه جلد میده بیرون، فروشش هم که خوبه. یه پول و پله ای میزنه به جیب و میره سمت کابوکی برای حال و حول.
دوباره کفگیر گیر می کنه به کف دیگ و دوباره 10-11 قسمت دیگه:D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
@Akiba

بازی جدید My Hero Academia هم تایید شد، مبارکت باشه :D (امیدوار باش البته برای غرب هم ریلیز بشه مثل نسخه قبلی فقط توی ژاپن عرضه نشه :D )
My Hero Academia: One's Justice برای PS4 و Switch فعلا تایید شده
پابلیشر هم Bandai Namco هست

سایت بازی که Countdown اه 4 روزه داره:
http://mhaoj.bn-ent.net/

اولین تریلر هم 16 دسامبر میاد
اطلاعت بیشتری در دسترس نیست :D

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
این Boku no Hero Academia خیلی باحاله :D فعلا فصل 1 رو دارم میبینم دیوونش شدم \m/
فقط یه چیزی که خیلی رو مخه اینه که برای چی انیمه 24 دقیقه ای باید نزدیک 200 مگ (بین 190 تا 199) حجمش باشه :| پدرم در میاد تا با این نت دانلودش کنم:-s:((
من این انیمه هارو دیدم و دوست داشتم ( death note , attack on titan , one punch man , boku no hero academia ) و Jojo's Bizarre Adventure رو هم دارم از کسی میگیرم. دیگه چی ؟ پیشنهاد بدین :D

• Like
Reactions: zack fair

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
نشون میده استاد هیچ مرگی نداره. یه جلد میده بیرون، فروشش هم که خوبه. یه پول و پله ای میزنه به جیب و میره سمت کابوکی برای حال و حول.
ولی انصافا سطح کیفی داستان و.... تو یه لول دیگه است نسبت به بقیه که هر روز یه قسمت میدن!!:D
این توگاشی سره هر قسمت که میده بیرون کلی تحقیق و... می کنه تا چیزی خوب نباشه نمیده بیرون تا الا هر چیزی تو مانگا یا انیمه دیدیم کاملا منطقی رفته جلو اینطوری نبود یه کاراکتر یه شبه قوی بشه بدون ریسک یا هر شخصیتی که تو مانگا هست احتمال مرگشون زیاده نمی فهمی کی قسمت بعد قراره بمیره مثل GoT
خلاصه منم راضی نیستم از این وقفه ها نمی دونم خودش مشکل داره یا نمی دونه چطور داستان ببره جلو

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
مگه خودش تو کاره کابوکی هم هست :o؟ بعد یه سواله دیگه الان چی قراره جای این انیمه های بلندی که یا تموم شدن یا درحال اتمامن رو تو شونن جامپ پر کنه:-?? ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر