Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
تنها جایی که با سانسور موافقم همین Jojoست:)) همینجوری با سانسور بعضی جاهاش خیلی چندشه:))
دیگه BD... خدا رحم کنه:D
فکر کنم فقطم من چنین نظری دارم:-"

---
همانا یکی از لذت بخش ترین خبرهای دنیا، تایید شدن فصل جدید انیمه های مورد علاقه ست:D
و امروز فصل سوم Boku no Hero Academia برای بهار تایید شد:x
هورااااااا ! :x :x :x
برای بهار لحظه شماری مینماییم:D

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
سری انیمه Hajime No Ippo رو دیدم ( سه فصل بود )

اینطور بگم کمترین علاقه ای به بوکس دارم بین ورزشها به همین خاطر این انیمه رو دیر شروع کردم و با دو دلی نشستم به دیدن
ولی بر خلاف انتظارم واقعا عالی بود، داستانش شخصیت هاش اون کمدی لعنتیش (ته خنده س) جدی بودنش و و و
ابتدا فقط برای نمونه ده قسمتشو دانلود کردم نفمهیدم کی تموم شد فقط میزنم بعدی سریع پخش شه :D
تنها چیزی که اذیتم کرد تحسین کردنهای شخصیت اصلی از حریف هاش بود که رو اعصاب میرفت
ادامه ای هم برای این سری تایید شده؟ ( باید بسازن :D )

خیلی تو کف یه چیزی موندم که اونایی که دیدن میدونن منظورم چیه :D
خدا ازشون نگذره :-"

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
چندتا با داستان و شخصیت پردازی عالی مثل سایکوپس معرفی کنین.
از نظر تم و سبک نزدیک به سایکو پاس واقعا چیزی پیدا نکردم... شدیدا عنوان یونیکیه:x
ولی اینا رو اگه ندیدی ببین حتما داستان و شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن:
Darker than Black
Puella Magi Madoka Magica به طراحی و گرافیکش نگاه نکنن شدیدا عنوان دارک و خفنیه:D
Ghost in the Shell
Samurai Champloo اثری با تم و حال و هوای ژاپن قدیم... اثریست به شدت دوست داشتنی با داستان های تاثیر گذار که تو ذهن ثبت میشه:x

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
IMG_9415.PNG

چند تا از كاراكتر ها بشدت اشنا ميزدند :D
اوايل انيمه رو به اواخرش ترجيح ميدم همه چيز شادتر و منطقي تر بود
در كل لذت بردم
كسي ميدونه قرار هست ادامه ش ساخته بشه يا نه ؟

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
كسي ميدونه قرار هست ادامه ش ساخته بشه يا نه ؟
عمرا ادامه داشته باشه:D
البته خوده استودیوی مد هوس هم بخواد نمیتونه چون توگاشی سنسی(مانگاکا هانتر هانتر) خیلی وسیعه برای همین به زور داستان جلو میره... سراغ مانگاش هم نرو که مثل خودم تو خماری میمونی:-"

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Darker Than Black به نظرم یک مشکل و یک مورد قابل توجه داره :D
مورد قابل توجه اش فصل دومشه که به نظرم به پای فصل اول نمی رسید
مشکلش اینه که دقیقا توی خماری آدم رو می زاره و تموم می شه، به شدت این عنوان نیاز به ادامه داره چون بدجایی تموم می شه
اما متاسفانه نه خبری از ساخت انیمه اش هست نه خبری از مانگا اش :(
با همون مانگا اه Jet Black Flower کلا زدن فصل دوم انیمه و OVA رو با خاک یکی کردن سر و تهش رو هم آوردن :((

آخرین ویرایش:

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
از نظر تم و سبک نزدیک به سایکو پاس واقعا چیزی پیدا نکردم... شدیدا عنوان یونیکیه:x
ولی اینا رو اگه ندیدی ببین حتما داستان و شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن:
Darker than Black
Puella Magi Madoka Magica به طراحی و گرافیکش نگاه نکنن شدیدا عنوان دارک و خفنیه:D
Ghost in the Shell
Samurai Champloo اثری با تم و حال و هوای ژاپن قدیم... اثریست به شدت دوست داشتنی با داستان های تاثیر گذار که تو ذهن ثبت میشه:x
Cowboy Bebopهم خیلی قشنگه و جزو واجباته :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا این گینتاما چرا اینجوری شده مانگاش. چپتر به چپتر بیشتر داره میرسونه ما رو. یعنی اگه ازش یه چیزی در حد کیفیت آرک ترور شوگان و بدرود شینسنگومی بسازن خیلی خفن میشه. بقیه مانگا ها هم که خیلی خوب بودن. اون از the promised neverland و اون تعلیق خفنش. اونورم مای هیرو زد احساساتمون رو پاره کرد. وان پیس هم مثل همیشه حال داد خوندنش. این بین از همه بیشتر من با Dr. Stone حال میکنم. فعلا که تا اینجا خیلی خوب بوده امیدوارم همینجوری هم ادامه پیدا کنه.
انیمه های این فصل هم که سلطان گینتاما همینجوری داره می‌تازونه و میره جلو. بقیه هم که ککای سنسن شلوغ و درهم داره میره جلو Mahoutsukai_no_Yome هم که حس آرامشش عالیه. خبر خوب اینکه قراره 24 قسمتی باشه. اینویاشیکی هم که فعلا تمرکزش رو هیرو عه ولی با سرعتی که داره انیمه انگار تا ته مانگا رو تو همین دوازده سیزده قسمت میره.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دوستان ترتیب سری دراگون بال چطوریه/:) ؟ میخوام استارتشو بزنم :D
dragon ball (153 قسمته)

dragon ball z (291 قسمته)

Dragon Ball Z Kai (167 قسمته) این همون dragon ball z که اومدن دوباره ساختن با کیفیت بهتر و بدون فیلر
بستگی به خودت داره که کدومشون رو ببینی
اگه dragon ball z رو دیدی حتما دوبله ژاپنی رو ببین و اصلا سمت دوبله انگلیسی نرو
اگه هم dragon ball z kai رو دیدی فرقی نمیکنه کدوم دوبله رو ببینی

dragon ball gt (64 قسمته) این سری هیتر زیاد داره اولین سری که توسط خود مانگاکا نوشته نشده و میشه گفت فیلره کلا و با اینکه شخصیت ها همونان ولی توی یه تایم لاین دیگه ای اتفاق میفته و ربطی به سری اصلی نداره بازم این به خودت بستگی داره که ببینی یا نه

بعد این هم dragon ball super که ادامه dragon ball z هست و در حال پخشه و تا اینجا 116 قسمتش اومده

و اینکه دراگون بال فکر کنم 15 تا فیلم داره که من به غیر دو فیلم اخری ندیدم هیچکدومشون رو نمیدونم چطورین
دو فیلم اخری Kami to Kami و Fukkatsu no 'F' دقیقا دوباره اومدن توی dragon ball super ساخت بخاطر همین نیازی نیست ببنیشون ( کیفیت فیلم خیلی بهتره از super ولی از نظر داستانی super بهتره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر