Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Makoto Shinkai کارگردان Your Name گفته که چندان علاقه ای به ریمیک هالیوودی این عنوان نداره

خدا خیرش بده. هنوز جای ریمیک های قبلی درد میکنه. بکشن بیرون بهتره.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خدا خیرش بده. هنوز جای ریمیک های قبلی درد میکنه. بکشن بیرون بهتره.

متاسفانه دست این نیست ریمیکش
دست JJ Abrams اه، من نمی دونم این از Starwars و Mission Impossible و Westworld و ... کم در میاره :|

من خیلی سعی کردم Deathnote رو ببینم اما واقعا قابل دیدن نبود
اصلا ریخت لایت و L رو که می بینم با کله می خوام برم تو دیوار :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
متاسفانه دست این نیست ریمیکش
دست JJ Abrams اه، من نمی دونم این از Starwars و Mission Impossible و Westworld و ... کم در میاره :|

من خیلی سعی کردم Deathnote رو ببینم اما واقعا قابل دیدن نبود
اصلا ریخت لایت و L رو که می بینم با کله می خوام برم تو دیوار :|

باز خوبه دست جی جی آبرامزه! حداقل میشه امیدوار بود فیلم بدی نمیشه. ولی خوب واقعا چه نیازیه بیان گند بزنن به انیمه ها؟ من یور نیم رو خیلی دوست داشتم. به نظرم همین انیمه کامل بود تموم شد رفت. چرا باید ریمیک بشه؟ البته گفتی دست آبرامه خیالم راحت شد یکم:D ولی کماکان معتقدم نسازن بهتره

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
انیمه Ecchi به سبک جدیده :D

Makoto Shinkai کارگردان Your Name گفته که چندان علاقه ای به ریمیک هالیوودی این عنوان نداره
باز دمش گرم مخالفت کرد>:D< . خیلی دلم میخواد ببینم از وانپیس چه اشی درمیاد:| !!

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
باز خوبه دست جی جی آبرامزه! حداقل میشه امیدوار بود فیلم بدی نمیشه. ولی خوب واقعا چه نیازیه بیان گند بزنن به انیمه ها؟ من یور نیم رو خیلی دوست داشتم. به نظرم همین انیمه کامل بود تموم شد رفت. چرا باید ریمیک بشه؟ البته گفتی دست آبرامه خیالم راحت شد یکم:D ولی کماکان معتقدم نسازن بهتره
مشکل این نیست که آبرامز میسازه یا نولان یا اسکورسیزی :D
مشکل اینکه برمیدارن یه کار شرقی رو کاملا غربی میکنن و تمام جادویی که همراهش هست رو میزنن نیست و نابود میکنن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
باز دمش گرم مخالفت کرد>:D< . خیلی دلم میخواد ببینم از وانپیس چه اشی درمیاد:| !!
من که اصلا نمیخوام تصور بکنم چی میشه!:| البته بهتره بگم تصویر کردم و دیدم چه فاجعه ای شده! ولی دلم نمیخواد به چشم ببینمش:|

فیلرای ناروتو ارزش دیدن دارن؟
99.999%ـشون خیر:-" مخصوصا سری شیپودن:D

---
نشستم چند قسمت آخر شوکوگکی رو دیدم، جا داره بگم توی 10 ثانیه از 6 نفر متنقر شدم که رکوردیه! :D
امیدوارم به خاک سیاه بشینند! :D
و ... برای قسمت بعد لحظه شماری مینمایم:(( میخواااااااام! :((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
99.999%ـشون خیر:-" مخصوصا سری شیپودن

من فعلا فصل اول رو تموم کردم. ولی خوب از قسمت 136 تا 199 فیلره همشون رو اسکیپ کردم. اگه به درد نمیخورن برم سراغ شیپودن، اگه نه مهمه ببینم. البته اگه به آرک اصلی داستان هیچ ربطی نداره واقعا نبینم. چون همینجوریش خیلی زیاده، هرچی کمتر فیلر ببینم زودتر تموم میشه میتونم برم سراغ وان پیس:D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من فعلا فصل اول رو تموم کردم. ولی خوب از قسمت 136 تا 199 فیلره همشون رو اسکیپ کردم. اگه به درد نمیخورن برم سراغ شیپودن، اگه نه مهمه ببینم. البته اگه به آرک اصلی داستان هیچ ربطی نداره واقعا نبینم. چون همینجوریش خیلی زیاده، هرچی کمتر فیلر ببینم زودتر تموم میشه میتونم برم سراغ وان پیس:D
هیچ ربطی به داستان اصلی ندارن. خوبم نیستن.
One Piece فیلر به اونصورت نداره ولی Padding داره آدم بیشتر اذیت میشه:D

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
هیچ ربطی به داستان اصلی ندارن. خوبم نیستن.
One Piece فیلر به اونصورت نداره ولی Padding داره آدم بیشتر اذیت میشه:D
یکیش هست میخوان پشت ماسک کاکاشی رو ببینند، دور و بر قسمت 100 ، اون رو باید دید=))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
آخرین فیلر فصل 1 رو هم حتماً باید دید .
کلاً فیلرای فصل 1 ، همونایی که بعد از تمام شدن فصل پخش شدن ، یه سریاشون رو باید دید .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
سلام

آخرین فیلر فصل 1 رو هم حتماً باید دید .
کلاً فیلرای فصل 1 ، همونایی که بعد از تمام شدن فصل پخش شدن ، یه سریاشون رو باید دید .

یعنی چه قسمت هایی؟ من درست متوجه نشدم:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر