Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جالبیش اینه یک بنده خدایی میاد گیر میده، بعد مقصر ما میشیم=))

فعلا یه کاری کنید مانگای محبوبتون که خیلی شاخه، یکم نزدیک به وان پیس مخاطب داشته باشه حداقل:D
این همه ملتم چیزی نمیفهمن/نمیفهمیدن که دارن وان پیس میخونند:-"
یه آمارم نمیشه داد! :|

امیر به خدا با این رفتارت نه تنها کسی رو سمت وان پیس نمیکشونی بلکه حالشون ازش بهم میزنی هم از خود وان پیس هم طرفداراش 3:

انیمه و گیم و هر کوفتی توش سلیقه هست اصلا من دوست دارم زباله ببینم و فنش باشم نه تو نه هیچ کسی هیچ حقی نداره بگه من کارم درسته یا اشتباه D: میتونی نظرت رو بدی ولی دیگه فلانشو در نیار D: این حالت مسخره کردنت و تیکه انداختنت به مانگاها و انیمه های محبوب همه خیلی بده D: الان با این حرفت هم توهین کردی هم تهمت زدی هم خودت رو کشوندی پایین 3:

آمارتم بده ولی 3-4 صفحه مسخره کردن هم شخصیت بقیه هم انیمه و مانگاهای مورد علاقشون و 24 استفاده از اموجی خنده به خدا آمار فروش دادن نیست D:

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یعنی خدایی لذتی که دیدن انیمه های بلند به من دادن رو 98 درصد انیمه های کوتاه ندادن!!! ( غیر شینگکی و چند مورد دیگه....)، یه جوری دوستان از انیمه های بلند بد میگن انگار مثلا سریالای ترکیه که بخواد 400 ، 500 قسمت مزخرف هر کدوم داشته باشه :-s
اینکه بگیم مثلا 40، 50 تا انیمه کوتاه ببین که حالا بخواد از توش مثلا نهایت 5تا باب میل دربیاد ارزش کنار گذاشتن انیمه های بلند رو نداره (به وان پیس قسم) !!!!
حالا بین انیمه های بلند هم لذت و هیجانی که دیدن وان پیس به آدم میده ( به من که داد...:-") رو هیچ کدوم دیگه نمیدن (البته بازم بحث سلیقه هم مهمه)
خلاصه که آب دستتونو بزارید پایین و به سوی وان پیس و انیمه های بلند دیگه رهگذر شید.....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امیر به خدا با این رفتارت نه تنها کسی رو سمت وان پیس نمیکشونی بلکه حالشون ازش بهم میزنی هم از خود وان پیس هم طرفداراش 3:

انیمه و گیم و هر کوفتی توش سلیقه هست اصلا من دوست دارم زباله ببینم و فنش باشم نه تو نه هیچ کسی هیچ حقی نداره بگه من کارم درسته یا اشتباه D: میتونی نظرت رو بدی ولی دیگه فلانشو در نیار D: این حالت مسخره کردنت و تیکه انداختنت به مانگاها و انیمه های محبوب همه خیلی بده D: الان با این حرفت هم توهین کردی هم تهمت زدی هم خودت رو کشوندی پایین 3:

آمارتم بده ولی 3-4 صفحه مسخره کردن هم شخصیت بقیه هم انیمه و مانگاهای مورد علاقشون و 24 استفاده از اموجی خنده به خدا آمار فروش دادن نیست D:
بازم خسته کننده بود و یه چیز فاجعه ایه هرکی هم که میگه خوبه ببینید (اشاره به یکی که بالا منه) چرت و پرت میگه به حرفش گوش نکنید :D
مگه هرکس سلیقه ای نداره؟ باشه وان پیس آشغاله! ولی اول از همه خودت اوندی گفتی من چرت و پرت میگم خو:D
بعد اومدم میگم این کار آشغال چنین مخاطبی داره، 20ساله چنین وضعیه! و اگر انقدر آشغال بود چنین چیزی نمیبود!
همینطور که تو هردفعه اسمی از وان پیس میاد و نمیاد، حق داری بیای بگی "آشغاله و نبینید!" و منم چیزی بگم میشه چرت و پرت! ، برعکسشم هست!

بحث سلیقه همه جا هست، منم اومدم اینجا گفتم خیلی از انیمه ها بیخودن و ددرک نمیکنم مخاطب هاشون رو! ولی نیمدم بگم فلانی چرت و پرت میگه!
در کل کاری که خودت شروعش کردی، کلسه کوزه هاش رو سر من خورد نکن و آدم بده ی بحث نشونم نده:D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
درود...

مخصوصا
@Akiba
بخووووووووووونه :D:D

اینقدر قسمت 1 این بوکو نو هیرو آکادمیا رو توی این 3 ماه اخیر دیدم و ول کردم و هی دیدم و ول کردم که بالاخره 2 روز پیش دوباره دیدم و نمیدونم چی شد که غرق شدم در عین ناباوری...
:D:D

و کل سیزن 1 رو در 2 روز تموم کردمو بسی حال داد - درسته سبک گرافیکیش برام خیلی جدید بود و مخصوصا منی که انیمه ی سیاه و جدی زیاد میبینم این سبک رو زیاد عادت ندارم ولی اینقدر موزیک و صحنه ها خووووووب بود که من خوشم اومد بعد از 3 قسمت :D:D

ناکاماهای گرام و خوشگول اگر کسی لینک تورنت از فصل دوم بوکو نو هیرو آکادمیاد با کیفیت 720 و حجم خوب داره برام پخ کنه که میخوام امشب بترکونم....
دکووووووووووووووووووووووووو.... \m/\m/

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
قسمت این هفته شوگوگکی حال و هوای فاشیستی داشت:D
این ارک های پیش رو واقعا محشرن!:>موقع خوندن مانگا به اینجاها رسیدیم بسی کف و خون قاطی میکردیم!!!:-" کلا از همه جا بی خبر یهو دیدیم شوگوگکی از یه مانگا اشپزی تو فاز سیاست و ایدئولوژی رفت:Dتا اینجا فقط روایت یکم سریع بوده اگه یکم کندترم میشد از اینم بهتر میشد. فقط خدا رو شکر حداقل این دفعه ادم شدن مثل فصل دوم سریع از همه چیز رد نمیشن8-|

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
این ارک های پیش رو واقعا محشرن!:>موقع خوندن مانگا به اینجاها رسیدیم بسی کف و خون قاطی میکردیم!!!:-" کلا از همه جا بی خبر یهو دیدیم شوگوگکی از یه مانگا اشپزی تو فاز سیاست و ایدئولوژی رفت:Dتا اینجا فقط روایت یکم سریع بوده اگه یکم کندترم میشد از اینم بهتر میشد. فقط خدا رو شکر حداقل این دفعه ادم شدن مثل فصل دوم سریع از همه چیز رد نمیشن8-|
اینقدر ازش تعریف کردید رفتم دیدم چندتا قسمت اولشو.
یکی بهم بگه اینا چرا اینجورین یه غذا خوردن مگه اینقدر آه و اوه داره؟:D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

یه جور تشبیه به حد نهایت لذت و رضایت و همون ارضا شدنه (حالا هر جقدرم از قضا تعریف و تمجید میکردن نمیشد مثل این شکلی که شوکوگکی در پیش گرفته این حس رو به بیننده انتقال داد)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بیخیالش شدم تا بیام یه فصلشو ببینم حیثیتم رفته.
گشنه ها واسه یه لقمه غذا چیکارا میکنن.:))
جلوتر این موارد کمتر میشه:D نه اینکه کلا نیست، اما به این وضعیت چند قسمت اول هم نیست! بشین ببین>:)

---
@BARDI YA
بعد از دو قرن اینجا پیدات شد :D ولی خوشحالم که خوشت اومده>:) خیلیییی خوبه>:) خیلییییییی>:)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

انیمه Ecchi به سبک جدیده :D

Makoto Shinkai کارگردان Your Name گفته که چندان علاقه ای به ریمیک هالیوودی این عنوان نداره

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
یک سری انیمه از بازی The Caligula Effect برای پخش در بهار ۲۰۱۸ معرفی شد.

Caligula-Anime-Ann_11-17-17.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر