Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
تو کاندیدا ها رو نگاه کن سال 2012 حق میدی به brave بدن ! بعد جالب اینه که اینور ما wolf children رو داریم که اصلا جز کاندید ها نیست !

والا سال 2011 هم from up on puppy hill و k-on به امثال گربه چکنه پوش صدبرابر می ارزیدن !هر چند کنگ فو پاندا 2 و رنگو خیلی خوب بودن اون سال !
اون سال بین همون لیست هم Brave با اقتدار بدترینشون بود!:-"
اصلا کاری که تا حد زیادی یک اسکی از Brother Bear هست، جاش اونجا نیست:|

ولی کلا مشخصه که اسکار باید به دیزنی داده بشه! حالا معدکد دفعاتی پیدا میشه اون وسطا، اما 90% دیزنیه:D
یه جورایی میدن به اونی که تبلیغات روش بیشتر بوده:D هر اسمی معروف تره:D
حالا این Kimi no Na wa یکم هایپ هم داشته تو غرب! شاید بشه کمی بهش امید داشت، ولی بعیده:-" شاید نامزد بشه حداقل:))

البته منم بهترین انیمه ی سینمایی قرن و تاریخ و دهه و تینا نمیدونمش:D ولی خیلی خوب بود خداییش:D ( شخصا the Garden of Words رو مثلا بیشتر دوست دارم:-" :-" )

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
انیمه‌ی (سینمایی) بعدی که باید منتظرش بود (اگه چیزی این وسط نباشه که یادم رفته باشه:D ) Kono Sekai no Katasumi ni هست !
که سال گذشته با وجود Kimi no Na wa و Koe no Katachi بازم کلی جایزه گرفت !
نسخه بلوری هم ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) میاد :D
=================================
Kimi no Na wa هم به شخصه خیلی دوست داشتم خیلی عالی (!) بود :D ( کلا Makoto Shinkai کارش به شدت درسته فیلمای دیگشم عالیه ! )
پ.ن : یکی از چیزای جالبشم برام صحنه‌ی آخرش بود که بسیار حالتش شبیه به Byousoku 5 Centimeter (یکی از کارای دیگه‌ی Makoto Shinkai) بود ولی با کمی تفاوت :D یعنی قشنگ خاطرات اون فیلمو زنده کرد برام .
صحنه‌ی آخر که از کنار هم رد شدن بدون اینکه چیزی بگن (که یه بارم قبلترش تو فیلم اتفاق افتاد) قلبم اومد تو دهنم گفتم دوباره مثل Byousoku 5 Centimeter تمومش میکنه داغون میشم که این دفعه اینجوری نکرد و داستان خوب تموم شد ! #:-S

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
کدوم نسخش رو می خوای؟

اتفاقا دوبله دیجیمون خیلی خوبه :D

من فقط فصل اول رو دیدم. باقی فصل هاش رو میخوام. از دوجا دنلد کردم از شانس بدم جفتش هم انگلیسی بود.

مساله بد بودن دوبله انگلیسی نیست، عادت کردم به صدای ژاپنی، انگلیسی برام خیلی عجیبه!:D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
کدوم نسخش رو می خوای؟

اتفاقا دوبله دیجیمون خیلی خوبه :D
کافر چطور این حرف رو میزنی :D ؟ ولی جدا دوبله های انگلیسی چنان بی احساس و خشکه آدم حالش بهم میخوره یعنی طرف صرفا متن دیالوگ رو روخوانی میکنه

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
18dd5e754f34e2fab2b381e46ee6a557.jpg
خب فیلم Kizumonogatari III: Reiketsu-hen رو هم بلاخره دیدم. اول از همه به اونایی که هنوز ندیدن توصیه میکنم که اشتباه منو تکرار نکنن و بین سه قسمتش فاصله نندازن و چون کاملاً مرتبط به همدیگه هستن (البته احتمالاً دیگه برای تذکر دادن خیلی دیر شده و )
و اما در مورد فیلم باید بگم که مثل دو تا فیلم قبلی از نظر صداگذاری، موسیقی و آرت و جلوه های بصری واقعاً کم نذاشته بود ولی چیزی که واقعاً این سه تا فیلم رو برای من جذاب کرده بود مسیری بود که طی شد تا آراراگی قبل از کیزو به آراراگی بعد از کیزو تبدیل بشه و به اون پختگی که توی تمام سری هست برسه و در این مسیر صد در صد آشنایی با هانکاوا و کیس شات تاثیر خیلی زیادی در ایجاد آراراگی ای داشته که ما میشناختیم.
خلاصه اینکه تماشای این سه فیلم رو به دیگران هم پیشنهاد میکنم. البته قبل از شروع رده سنی +17 سالش رو هم در نظر بگیرین و کاملاً خودتون رو آماده کنین چون مخصوصاً فیلم سوم پر از خشونت و صحنه هایی هست که بهتره توسط اعضای خانواده در حال تماشا کردنشون دیده نشین:D نمونه اش:
صحنه آدم خواری کیس شات که یه جوری با ولع و خوشمزه میخوره که آدم فکر میکنه داره بستنی حصیری گاز میزنه:D
همچنین ممکنه سبک خاص سری یه ذره توی ذوق کسانی بزنه که برای اولین باره که سراغ این سری اومدن که اونم کم کم بهش عادت میکنین (تازه این روزها هم که دیگه اکثر انیمه ها سبک های عجیب و غریب به خودشون گرفته پس موضوع چندان عجیبی هم نیست)
یه سری دیالوگ جالب هم توی فیلم سوم بود حس کردم که خوبه به عنوان خاتمه پست اینجا قرارشون بدم البته وقتی روشون تامل کردم دیدم که بعضی هاشون توی زندگی امثال روزمره ما آدم های عادی هم مصداق داره. صد البته که ممکنه خوندن این دیالوگ ها بدون دیدن فیلم لطف چندانی نداشته ولی حداقل اینجوری به پست کم ارزش من یه ذره جلوه میدن:D
اشتباه می‌کنی. من نمی‌خوام فرار کنم. می‌خوام مسئولیت کارمو به عهده بگیرم. اگه با دستای خودم این بدن نامیرا رو از بین ببرم، حداقل می‌تونم جزای گناهی که مرتکب شدمو بپردازم.
اونطوری فقط یه گناه به گناهات اضافه می‌کنی. چون خودکشی، یه گناهه.
تو دیگه...کی هستی؟
فکر کنم دوستت هستم، آراراگی-کون.
هیچ آدم عادی به خاطر یه دوست همچین کاری نمی‌کنه. اینو قبلاً ازت پرسیدم. چطور می‌تونی برای کسی که تازه دیدیش انقدر مایه بذاری؟اگه بخوای با هر کس که دیدی اینطوری برخورد کنی، بدن کم میاری که بخوای بهشون بدی.
ولی تو هر کسی نیستی. چون تویی دارم این کارو می‌کنم، آراراگی-کون. به علاوه اگه فقط یه آراراگی-کون باشه، داشتنِ یه دونه بدن هم کافیه!
من هیچی نمی‌فهمیدم. نه، این درست نیست. راستش از اول می‌دونستم. اما رومو از اون حقیقت برگردوندم. چون فکر کردم می‌خوام به خاطر تو بمیرم. به عبارت دیگه، من بهت اجازه دادم که انسان‌ها رو بخوری، ولی هیچ‌وقت تصور نمی‌کردم آدما به این خاطر بمیرن. نیتم قشنگ بود، اما درست نبود.
فکر می‌کردم همچین حرفی بزنی. می‌خواستم بشنوم که اینو میگی. حالا می‌تونم تردیدمو کنار بگذارم...خدمتکار. به یه نحوی از اول حس کرده بودم. که تو همچین شخصی هستی. محبتت... فقط تا وقتی ضعیف بودم دوام داشت. درسته، من فهمیده بودم. فکرشو می‌کردم... وقتی قدرت کاملمو به دست بیارم... دیگه اهمیتی به من ندی. تو من رو به این خاطر که من بودم نجات ندادی. هرکس دیگه‌ای هم بود، اگه ضعف نشون می‌داد، تو نجاتش می‌دادی.
داشتم دنبال جایی برای مردن می‌گشتم. فکر کردم خوبه بمیرم. همچین تصوری داشتم. ولی در آخرین لحظه، از مرگ ترسیدم. بعد از 500 سال زندگی کردن، از اینکه ناگهان ناپدید بشم، ترسیدم. فکر اینکه دیگه زنده نباشم، منو وحشت زده کرد و ترسوند. اولین بار تو زندگیم بود که یه غریبه بهم کمک می‌کرد. نه یک انسان، نه یک خون آشام... تا حالا هیچ وقت بهم کمکی نکرده بود. و در حالی که داشتم خون مهربون تو رو می‌مکیدم.... با خودم فکر کردم دارم چی کار می‌کنم؟ برای همین... من به خاطر تو می‌میرم. من نتونستم به خاطر اون بمیرم. قادر نبودم بمیرم. قادر نبودم اونو دوباره به یک انسان تبدیل کنم. برای همین...
خب، خواسته‌ات چیه؟
می‌خوام راهی بهم بگی که همه خوشحال و راضی باشن. راهی که بشه بدون اینکه کسی ناراضی باشه اینو تموم کرد.
همچین راهی وجود نداره. احمقی؟ گرچه، راهی هست که همه ناراضی باشن و خوشحال نشن.
می‌تونی اسمشو خودبینی انسان‌ها بذاری. چیزی که تو از خوردن یه انسان توسط یه خون آشام حس کردی. اگه بخوام به چیزی تشبیهش کنم، شبیه حسی می‌مونه که بعد از دیدنِ خورده شدن یه موش زنده توسط یه گربه‌ی ناز به آدم دست میده. و تو تصمیم گرفتی خون آشامتو مثل یه حیوون خونگی نگه داری. دندوناشو کشیدی، ناخناشو کوتاه کردی، گلوشو له کردی و عقیمش کردی، نه؟ تو که قبلاً خودت یه حیوون خونگی بودی، الان با اربابت مثل یه حیوون خونگی رفتار می‌کنی. وقتی اونطوری بهش نگاه کنی، زیاد داستان تکون دهنده‌ای نیست، نه؟ ولی خوب، من اینجام که اگه لازم شد کمک کنم. هر وقت از این وضع خسته شدی، بیا بهم بگو، آراراگی-کون.
امکان نداره ازش خسته شم. هر چی باشه، این کارو می‌کنم چون خوشم میاد.
پس، همون کاری که دوست داری رو بکن.
ما که همدیگه رو زخمی کرده بودیم، حالا اینجا می‌شینیم و زخمای (کیزو) همو می‌لیسیم. ما که کالای معیوب (کیزومونو) بودیم، حالا برای درست شدن به همدیگه احتیاج داریم. اگه تو فردا بمیری، منم با مرگ مشکلی ندارم. اما اگه تو امروز زندگی کنی، منم امروز رو زندگی می‌کنم. و اینطوری داستان کسانی که به وسیله زخم‌هاشون به هم پیوستن آغاز میشه. قرمز موقع خیسی و سیاه موقعِ خشکی... داستانِ خون... که هرگز از بین نمیره. داستان زخم (کیزومونوگاتاری) های عزیزِ خودمون. و من قصد ندارم... هرگز اونو برای کسی تعریف کنم.
با تشکر از مترجم عزیز LPTK که این کارو ترجمه کرده بود:X

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
فكر نميكردم spirited away ميازاكي در بعضي صحنه ها نعل به نعل از the life of oharu ميزوگوچي الگو گرفته ، تا حدي كه بعضي سكانسها عينا" تكرارميشه براتون...اگر تا حالا نديدينش از دستش نديد فوق العادست...
دركل براي فهم بيشتر انيمه ديدن سينماي ژاپن ميتونه خيلي كمك كننده باشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
فیلم flying colors رو دیدم ! داستان و فضای شدیدا انیمه ای داره ! ولی خوب اقتباسش از هیچ انیمه و مانگایی نبوده و از روی یه داستان واقعی ساخته شده !
داستان یه دختر از هفت دنیا ازاد خوش گذرونه که حتی فرق شمال و جنوب رو هم نمیدونه ! و باقی ماجرا
یکی از چیزایی که این فیلم رو جذاب تر میکنه این بود که از کمدی و فضای شاد و مسخره اول فیلم به سمت یه درام و فضای نسبتا غم انگیز و جدی میره که این سیر تحول خیلی عالیه و واقعا من که دیشب از دیدنش لذت بردم ! توصیه میکنم حتما ببنیدش (فقط زیرنویس فارسی نداره ، باید با ساب انگلیسی ببنید !)

e7qd_6666666titled.png

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
فیلم flying colors رو دیدم ! داستان و فضای شدیدا انیمه ای داره ! ولی خوب اقتباسش از هیچ انیمه و مانگایی نبوده و از روی یه داستان واقعی ساخته شده !
داستان یه دختر از هفت دنیا ازاد خوش گذرونه که حتی فرق شمال و جنوب رو هم نمیدونه ! و باقی ماجرا
یکی از چیزایی که این فیلم رو جذاب تر میکنه این بود که از کمدی و فضای شاد و مسخره اول فیلم به سمت یه درام و فضای نسبتا غم انگیز و جدی میره که این سیر تحول خیلی عالیه و واقعا من که دیشب از دیدنش لذت بردم ! توصیه میکنم حتما ببنیدش (فقط زیرنویس فارسی نداره ، باید با ساب انگلیسی ببنید !)

e7qd_6666666titled.png
همین زیرنویس انگلیسی هم خودش مثله جواهریه :D ! کلا سریال ها و فیلم های ژاپنی خیلی اوقات زیرنویس انگلیسی هم ندارن فارسی که ... :D !
Nagi no Asukara چطوره ؟ من خیلی وقت پیش دانلودش کردم اما فرصت نشد نگاش کنم

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
کسی یک لینک دانلود مستقیمی چیزی از قسمت های اولیه وان پیس داره به ما بده؟ جو گرفتم دوباره ببینمش ولی با کیفیت بالا ایندفعه :D

یک تورنت پیدا کردم 1080P X265 هست و تا قسمت 733 رو داره، یک قسمتش رو گذاشتم دانلود بشه با تورنت از ربع سرعتم هم استفاده نمیکنه. با IDM سرعتم 1 مگ هست ولی اینجا از 30 بالاتر نمیره.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کسی یک لینک دانلود مستقیمی چیزی از قسمت های اولیه وان پیس داره به ما بده؟ جو گرفتم دوباره ببینمش ولی با کیفیت بالا ایندفعه :D

یک تورنت پیدا کردم 1080P X265 هست و تا قسمت 733 رو داره، یک قسمتش رو گذاشتم دانلود بشه با تورنت از ربع سرعتم هم استفاده نمیکنه. با IDM سرعتم 1 مگ هست ولی اینجا از 30 بالاتر نمیره.
تورنت همینه دیگه قرار نیست تمام سرعت دانلود کنه که
ولی خب 30 که خیلی پایینه به seed تورنتی که میخواید دان کنید نگاه کنید seed بالا باشه سرعت هم بالا هست
بهترین راه دانلود کیفیت بالا تورنته لینک مستقیم بخواید کیفیتش پایینتره

• Like
Reactions: bezad and zack fair

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على

سایت 30nama داره با کیفیت 1080

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر