Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
مسئله اینه حرف عای قشنگ یک اثر رو قشنگ نمیکنه،میشه درباره ی فاجعه ترین اثرها هم این مدل نوشت و بقیه رو تلقین کرد که نوع نگاهشون اشتباست.
قبلا هم اینجا نظرم رو گفته بودم،قشری که بروتو هدف گرفته کودکانه،از روند داستانی انیمه تا خود شخصیت ها و لحن صحبت و کلماتشون...شخصیت هایی که اکثرا تقلیدی از والدینشون هستن بعضا هم کپی پیست کامل،یکی هم مثل دختر ساکورا یکی از حال بهم زدن ترین شخصیت هایی هستش که من دیدم تاحالا!
پیشرفت تکنولوژی و فناوری هم که حرفشم نمیزنم اصلا!نه بخاطر این که ما از تغییر بدمون میاد فقط به این خاطر که این همه پیشرفت غیرمنطقی و تمرکزش روی نشون دادنش کاملا کاملا کاملا رو اعصابه !
روند داستانی هم که کاملا مضحکه از این که شخصیت هارو هرقسمت احمقتر میکنن بگیر تا این که خیلی از چیزهای طبیعی رو بصورت کامل نادیده میگیرن،یه چیز ساده ای مثل این که چرا فلانی درباره ی حادثه ای که واسش افتاد با فلانی حرف نمیزنه؟
تغییر شخصیت ها و... هم یه چیز مسخرست که بخوایم خودمون رو قانع کنیم چون بزرگ شدن چیزیه که باید باهاش کنار بیاییم،خیلی از شخصیت های ناروتو رو وقتی کوچیکتر بودن رو دیدیم،کاکاشی،جیرایا،اروچیمارو و... اینا وقتی بزرگتر شدن زندگی کسل کننده تری داشتن؟تغییر شخصیت دادن؟طبیعتا یسری تغییراتی داشتن ولی هنوز میشه اون شخصیت کودکی رو توشون دید.تبدیل ناروتو از یکی که همیشه آرزوش بوده هوکاگه شه،کسی که همیشه ماجراجویی میکرده به این...شاید بگی این طبیعیه و بزرگتر شدن و بلا بلا...ولی باعث نمیشه مسخره نباشه،فرض کن لوفی بعد از یه اتفاقی از این منگل دوست داشتنی تبدیل به یه چیز دیگه بشه،شاید با یسری حرفای قشنگ بگی این اتفاقیه که باید می افتاد و... ولی برای من اتفاق افتادن همچین چیزی به معنای مرگ لوفیه...اتفاقی که واسه ی ناروتو و بقیه ی شخصیت ها افتاد.

اول بزار بگم يه احساس دروني بهم ميگه خودمو نبايد خيلي بحق بدونم براي نظر دادن در برابر با كسي ناروتو رو چندين سال تماشاكرده...نميدونم شايد اميدمن به اينده برتو خوشبينانست ، شايد اگر روزي همچين اتفاقي سر لوفي بياد منم نتونم تحملش كنم
با اكثر چيزهايي كه ميگي موافقم از اينكه بروتو براي قشر سني پايين تري هست در مقايسه با شيپودن از نچسب بودن شخصيت ها تا تكنولوژي و غيره منم از اين تغييرات راضي نيستم ، از اين بيخيالي بروتو از ماست بودن دختر ساكورا از تبديل شدن ناروتو به يك ماشين بدون هيجان ، از اينكه تو مدرسه نينجاها بجز يكي دو نفر بقيه فقط فضاپر كن بنظر ميان(لااقل فعلا) ،اين نكات منفي غير قابل اغماضي هست كه ربطي به متحول شدن شخصيت هاي قديمي نداره و ارزش انيمه رو پايين مياره
اما اگر ناروتو امروز همون ناروتو قبل هوكاگه شدن بود اصلا كسي ميخواست بروتو رو ببينه؟ اونوقت همه ناروتو رو ميخواستن! تو مواردي كه بنظرم ديدن بروتو ارزش داره فقط دو مورد بود مورد اول اينكه دوست داريد ببينيد دراينده شخصيت ها چطور ميشن (كه تاكييد كردم فقط براي شروع ميتونه جذاب باشه و ظاهرا ميتونه بسته به ديدگاه افراد بره جزو نقاط ضعف)، و ديگري اميد داريد كه وضع بروتو بهبود پيدا ميكنه همين ، خود من هم اگر ببينم بعد يكي دو فصل مورد دوم محقق نشه دراپ ميكنم
بروتواثر خيلي ضعيفي هست اگر انتظار ناروتوبودن ازش داشته باشي ولي اگر به عنوان يه اثر مستقل بهش نگاه كني يه اثر معمولي به حساب مياد

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
jojo-s-bizarre-adventure-public-photo-shoot-youmacon-2016.jpg

سلام
جاتون خالی چند روز پیش سری انیمه جدید JOJO رو تموم کردم و به غیر از پارت اول به شدت بهم چسبید >:) خیلی وقت بود همچین حس تعلیقی رو سر یه انیمه یا کلا هر اثر رسانه ای دیگه ای تجربه نکرده بودم:> من زیاد توی صحبت کردن خوب نیستم فقط خواستم بگم که همچین شاهکاری رو از دست ندید، مخصوصاً اگه از علاقمندان به انیمه های شونن-سنین هستین;)
امیدوارم هر چه زودتر پارت 5 و به مراتب پارت های بعدی رو هم انیمه کنن و همچنان این روال صعودی رو ادامه بدن (به خصوص خیلی دلم میخواد پارت 8 که جایزه برده رو هم ببینم و با شخصیت اصلی پارت 6 هم آشنا بشم:D)
بهترین شخصیت های کل سری هم:
عشق من: جوزف جوستار جوان و بعد میانسال
کوجو جوتارو
و بدترین شخصیت های کل سری:
دیو
جاناتان جوستار
اوکویاسو
کویچی (جدی میگم، کاش یکی پیدا میشد و این یکی رو یه جوری می کشت که هیچ اثری ازش به جا نمونه:|)

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خواستم یه یادآوری کنم اومدن بلوری Kimi no Na wa رو برای دوستانی که احیانا ممکنه یادشون رفته باشه :D
ایول، نمیشد به لایک فقط بسنده کرد:D

کدوم یکی از انیمه های این فصل و فصل قبل ارزش دیدن دارن؟:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
ایول، نمیشد به لایک فقط بسنده کرد:D

کدوم یکی از انیمه های این فصل و فصل قبل ارزش دیدن دارن؟:D

فصل قبلی که زیاد جالب نبود اما اگه کارایی که ادامه بودن و در نظر نگیریم :
The King's Avatar
Tsuki Ga Kirei
Sagrada Reset
Shuumatsu Nani Shitemasuka Isogashii Desuka Sukutte Moratte Ii Desuk
و ReCreators
اینا رو ببین به نظرم. از این بین Sagrada reset و Re Creators ادامشون این فصل داره پخش میشه .

این فصل باز اوضاعش بهتره
Aho Girl
Kakegurui
Tsurezure Children
Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e
Gamers
Vatican Kiseki Chousakan
Ballerom e Youkoso
Shoukoku no Altair
Made in Abyss
و
... :D
البته بگم اینایی که گفتم به این منظوره که ۱ قسمت حداقل ببینی تصمیم بگیری ادامه بدی از نظر من اینا خوبن ( البته مثلا Shoukoku no Altair رو خودم خوشم نیومد زیاد ولی چون بقیه گفتن خوبه پیشنهاد دادم ) ولی ممکنه شما خوشت نیاد :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
خواستم یه یادآوری کنم اومدن بلوری Kimi no Na wa رو برای دوستانی که احیانا ممکنه یادشون رفته باشه :D

زیرنویس AW رو برای بلوری هماهنگ کرده بودم...گفتم بزارم اینجا، شاید بکار کسی آمد D:

Attachments

• Kimi no Na wa.zip
    31.2 KB · مشاهده: 44

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین

زیرنویس AW رو برای بلوری هماهنگ کرده بودم...گفتم بزارم اینجا، شاید بکار کسی آمد D:
بسیار حرکت پسندیده ای بود یادآوری و زیرنویس هماهنگ :D
دستتان درد ننماید! :D

خلیل، از کدوم فن ساب گرفتی؟ :-" ، یهو یه چیزی نگیرم هارد ساب در بیاد:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
خلیل، از کدوم فن ساب گرفتی؟ :-" ، یهو یه چیزی نگیرم هارد ساب در بیاد:-"
فرقی نداره...الان هر بلوری بیاری...همشون مثل همن....میتونی اطلاعات media INFO فایل ها رو توی animetosho دقیق نگا کنی...
من بخاطر سیستم ضعیفم (کارت گرافیک انبرد) فقط میتونم 720P بیارم....
چون من خیلی عجله برای دیدنش داشتم با ترافیک روزانه ام دانلودش کردم....نسخه RAW آوردم...که معمولاً کارهای [Ohys-Raws] خیلی خوبن..هم از لحاظ حجم و از نظر کیفیت.
[Ohys-Raws] Kimi no Na wa. (BD 1280x720 x264 AAC).mp4 :: Nyaa
ولی بعداً برای آرشیوم یه نسخه دیگه رو دانلود میکنم. الان گروه عربی [Anime Land] یه نسخه خوب 720p Hi10P با زیرنویس انگلیسی زده و کیفیت صدای 5.1
[Anime Land] Kimi no Na wa (BDRip 720p Hi10P QAAC) [E534A402].mkv :: Nyaa
ولی به احتمال خیلی زیاد برای آرشیوم کار [Beatrice-Raws] رو دانلود میکنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
فرقی نداره...الان هر بلوری بیاری...همشون مثل همن....میتونی اطلاعات media INFO فایل ها رو توی animetosho دقیق نگا کنی...
من بخاطر سیستم ضعیفم (کارت گرافیک انبرد) فقط میتونم 720P بیارم....
چون من خیلی عجله برای دیدنش داشتم با ترافیک روزانه ام دانلودش کردم....نسخه RAW آوردم...که معمولاً کارهای [Ohys-Raws] خیلی خوبن..هم از لحاظ حجم و از نظر کیفیت.
[Ohys-Raws] Kimi no Na wa. (BD 1280x720 x264 AAC).mp4 :: Nyaa
ولی بعداً برای آرشیوم یه نسخه دیگه رو دانلود میکنم. الان گروه عربی [Anime Land] یه نسخه خوب 720p Hi10P با زیرنویس انگلیسی زده و کیفیت صدای 5.1
[Anime Land] Kimi no Na wa (BDRip 720p Hi10P QAAC) [E534A402].mkv :: Nyaa
ولی به احتمال خیلی زیاد برای آرشیوم کار [Beatrice-Raws] رو دانلود میکنم.
بیست گیگ برای آرشیو:))

همینا که لینک دادی خوبن،حجمشون خوبه:D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
واقعا هرچقدر اپنینگ جدید My Hero Academia جالب نیست اندینگش عالیه. قشنگ قابلیت تبدیل شدن به یه اسپین آف کامل رو داره :))
@Akiba هرگز نخواهم فهمید چجوری با این باکوگو ارتباط برقرار می کنین :D خودِ Deku به این خوبی :D

پ.ن: چقدر فصلیای امیدوار کننده زیاده این فصل. فصل قبل که شخصا فقط همین هیرو آکادمیا رو نگاه کردم بقیه رو فقط دانلود کردم تا باشه برای بعد (بخونین سالها بعد) :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

ببین کار خدا رو ، همین الان اومده بودم تو تاپیک بپرسم کسی زیر نویس هماهنگ با بلوری سراغ داره یا نه !

بالاخره kimi رو گرفتم ، و هیچ ذهنیتی در موردش ندارم و این جالب ترش میکنه برام

خوب your name هم دیدم !

obb0_54erdd.png

کل نیمه دوم فیلم رو من به همین شکل تماشا کردم ! واقعا ایده ریسمانی که ادم ها و زمان ها رو به هم متصل کرد بی نظیر بود ! واقعا لذت بردم ! از تغییری که به وجود اومد و پایان خوش پایان انیمه توت فرنگی روی کیکش بود ! فوق العاده بود ! از لحظات گنگ و سردگم و سوال برانگیز ابتدای انیمه تا سکانس پایانی فیلم من غرق شگفتی این اثر بودم ! شاهکار بود بدون شک! بی عیب و نقص !

خدا ژاپنی ها رو حفظ کنه ! همچین اثار معنوی و عمیق میسازن ! ادم تا اعماق وجودش پر از حس لذت میشه از دیدنشون !

اگه هنوز ندیدید این شاهکار رو این روز تعطیل بهترین فرصته که تا اخر شب ببینید ! اصلا نمیتونم جمله حالا بعدا میبینم بابت این اثر درک کنم

---------------------------------------------

Koe no Katachi هم که یه دو ماهیه دلم میخواد ببینم رو هم گرفتم ! از این تریلر دیدم ازش پیش فرض دارم انتظارم ازش شدید بالاست ! ولی فعلا نمیبینمش !

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
در ادامه تموم کردن انیمه هایی که خیلی وقت پیش سهواً گذاشتم کنار...

Gangsta چرا اینطوری تموم شد واقعا :| هیچ خبری از فصل2یی، چیزی نیست؟:|

انیمه کلیف هنگر به شدت جذابی داشت آخرش :D
مانگاش ۲ سال ( !!!!! ) به خاطر وضعیت سلامتی مانگاکاش تو وقفه بود :(
چپتر ۴۳ همین ۲ ماه پیش اومد اونقدریم داستان تو مانگا از انیمه جلوتر نیست که بتونن یه فصل دیگه انیمه بسازن بنابراین اگه نخواین سراغ مانگا برین باید فعلا منتظر باشین ببینین چی میشه :D
یدونه اسپین آف هم داره البته ولی اونم در حدی نیومده که انیمه بشه :-<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
انیمه کلیف هنگر به شدت جذابی داشت آخرش :D
مانگاش ۲ سال ( !!!!! ) به خاطر وضعیت سلامتی مانگاکاش تو وقفه بود :(
چپتر ۴۳ همین ۲ ماه پیش اومد اونقدریم داستان تو مانگا از انیمه جلوتر نیست که بتونن یه فصل دیگه انیمه بسازن بنابراین اگه نخواین سراغ مانگا برین باید فعلا منتظر باشین ببینین چی میشه :D
یدونه اسپین آف هم داره البته ولی اونم در حدی نیومده که انیمه بشه :-<

استدیو سازندشم فکر کنم تعطیل شد ! اگه درست یادم باشه ! نه ؟

........................................................................................

انیمه جدید از سری Wake Up, Girls تحت عنوان Wake Up, Girls! Shin Sho در فصل پاییز 2017 پخش خواهد شد.

چقدر منتظر این خبر بودم ! اصلا اونجایی که انیمه تموم شد تازه داشت اوج میگرفت و حسابی من یکی رو که تو کف گذاشت! خبر خیلی خوشحال کننده ای بود ! سال 2017 فوق العاده است

.........................................................................................
قسمت 17 هیرو اکادمی هم یه کم ابکی تموم شد ! قهرمانا کمی اراده به خرج دادن و همه چی ختم به خیر شد ! بعد اون مبارزه المایت تو فصل اول هم یه کم رفت زیر سوال !

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
استدیو سازندشم فکر کنم تعطیل شد ! اگه درست یادم باشه ! نه ؟

[/SPOILER]

آره Manglobe همون 2015 بعد پخش Gangsta اعلام شد ورشکسته شدن :(

کارای خوبی هم داشتن مثلا Samurai Champloo و Ergo Proxy و ... :-<

فعلا باید دعا کرد ادامه مانگاش درست و حسابی بیاد که شاید یه استدیو دیگه حاضر بشه فصل ۲ براش بسازه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر