1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Police _ 110, ‏Jun 18, 2006.

1. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    یه سوال Angel Beats چرا اینقدر محبوبه؟ یکی از متوسط ترین (با تخفیف) کارهاییه که دیدم ولی واقعا چرا اینقدر کشته مرده داره؟

zack fair و m.a.t این نوشته را Like کرده اند.
  2. うちは一族 عضو تحریریه

نام:
    امیر مسعود
    Adi Shankar داره برای Assassin's Creed هم انیمه میسازه :-?

Assassin's Creed Anime Series Coming From Castlevania Showrunner Adi Shankar
    Adi Shankar Named As Showrunner Of New Assassin’s Creed Series

آخرین ویرایش: ‏Jul 5, 2017
    zack fair, jhoobin, m.a.t و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    احمد
    نزدیک ترین پنجره رو پیدا کن بپر پایین قطعا می فهمی:| :D
    اگر هم نفهمیدی مشکلی نیست حداقل راحت می شی :D

vaan 2, zack fair, mikelwar و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    iMAN
    دوستان ترتیب دیدن این Ghost in the shell رو میگید چه جوریه ؟؟؟

zack fair, Akiba, shekib و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    این HxH کامله یا نصفه ولش کردن دیگه نساختن؟

zack fair, Akiba, shekib و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    محمد علی
    انجل بیتس یه کار دلی ـه. اگر از نظر احساسی با داستان ارتباط بگیری خیلی لذت می بری، اگر نه هم که این جوری میشی:D
    سریال جدیدش رو میگی؟
    تا قسمت 340 مانگا رو ساختن. بعد از اون هم چندان داستان تو مانگا جلو نرفته.
    ماجراهای HxH هم جوری بود که توی انیمه به شما احساس نیمه کاره بودن نمیده.

zack fair, mikelwar, Akiba و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    x_x
    جدی درک نمیکنم،شخصیت هاش که کلا تو دیواره، داستان هم Meh:Dولی از نظز فنی خیلی خوب بودش.مشکل اصلی اینه حتی نمیتونم حدس بزنم شما چیش رو دیدید که خوشتون امده:/
    ای کاش من هم درک میکردمش بیشتر لذت میبردم،ولی خوب هنوزم نمیتونم درک کنم که اگه ارتباط میگرفتم چطور یک دفعه این نکات منفیش (از نظر من)،یک دفعه عوض میشد:D

zack fair, mikelwar, Akiba و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    احمد
    من شخصا با پس زمینه کاراکتر ها خیلی احساس همذات پنداری می کردم . یعنی به نظرم با واقعیت زندگی خیلی همخونی داشت و همینش خیلی جذبم کرد . غیر از اون واقعا با کمدیش هم فوق العاده حال کردم و این شیفت بین کمدی و درام انیمه که یه لحظه می خندوندت و لحظه بعد غمگینت می کرد . داستان هم به نظرم در آخر انسجام خوبی داشت در عین اینکه انسجام نداشت (چی گفتم :D)که همه این ها در مجموع باعث شد برای من وارد لیست ده اثر برتری بشه که دیدم ...

zack fair, mikelwar, Akiba و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. うちは一族 عضو تحریریه

نام:
    امیر مسعود
    zack fair, m.a.t, shekib و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    :Dاز کجا میشه دانلودش کرد اگه کسی لینکش داره بی زحمت بزاره

zack fair, shekib, m.a.t و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. ハリール مدیر انجمن

نام:
    خلیل
    اگه دوبله انگلیسی کار رو میخوای...که تو سایت های دانلود فیلم و سریال فارسی، ریخته....
    اگه هم دوبله ژاپنی ـش رو میخوای، دیروز HorribleSubs زحمت ـش رو کشیده و تو سایت ـش گذاشته.

zack fair, ce7en44, m.a.t و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Ali
    با ناروتو شيپودن تا نيمه راه رو اومدم ...
    چه چيزيش خوبه؟ شخصيت هاي متنوع و جالب ، داستان گيرا ، با توجه به نوع كار اين انتظار ازش نميره ولي بعضي وقتها واقعا شيپودن واقعا حرف هاي ارزشمندي براي گفتن داره ، به عنوان مثال ديالوگ هاي پين و ناروتو واقعا قابل درك هست
    چه چيزيش روي اعصابه؟ ميزان فلش بك و ساكورا:D (البته نه هميشه)
    بچه ها از كجا خودم رو واسه فاجعه اماده كنم ؟ بروتو؟ يا شيپودن هم قراره نااميد كننده بشه؟

zack fair, shekib, mansour2023 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. Gold User

کجاهای شیپودن هستی؟
    شیپودن فقط اواخرش یکم خسته کننده بود (اونم بعضی جاهاش) بقیش فوق العاده بود
    بعد از تموم کردن شیپودن هم بشین the last: naruto the movie رو ببین بعدم با تمام خاطرات خوشش به زندگیت ادامه بده :D
    boruto naruto the movie و سری بروتو هم که اصلا نبینی بنظرم بهتره:-<

zack fair, shekib, m.a.t و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    بالاخره هیرو آکادمی :x این یک هفته ای که پخش نشد خیلی سخت گذشت! موندم تموم بشه تا فصل سوم چجوری باید دووم بیارم:(
    اپنینگ قبلی رو بیشتر دوست داشتم:-" (حالا Lyricـش یافت بشه ببینیم چطور میشه،ولی بازم قبلی رو بیشتر دوست داشتم:-" )
    اما اندینگ!!! من میخوااااام! :(( یه بازی RPG با همین حال و هوا و کاراکترها بدن...میخوااام:(( :x خیلیییی خوب بود اندینگش:))
    اصلا چرا باندای هنوز حرکتی نرفته:| من هیرو آکادمی میخوام ازشون:| بدن CC2 بسازه:-"

کسی که از این آرک میتونه حسابی سود ببره هم باکوگو هست:-" ، درسته خیلی خفنه و کاراکتر محبوب خودمه و این حرفا:D ، ولی انقدر که قیافش و اخلاقش به Villain میخوره، به هیرو جماعت نمیخوره:)) ، توی مبارزاتش هم که کلا میزنه همه چی رو میترکونه:D (سوپرمنیه برای خودش در این زمینه:D )
    ولی خوب، یکم بتونند آرومش کنند توی این آرک حرکت بزرگی رفتن:-" گرچه بعید میدونم فایده ای هم داشته باشه=))

ولی خوب نقطه ی عطف آرک احتمالا دور ایدا رقم میخوره! فقط امیدوارم جوری به فنا نره که راه برگشتی برای اینم نباشه:(

میدوریا هم که تکلیفش مشخصه! :-" ببینیم بعد از این آرک چه میکنه:D

---
    برج خدا هم این دو چپتر آخر حسابی حال داد! >:) کلا برج خدا هر چپتری که میاد مقادیر زیادی کف و خون قاطی میکنیم! پشت سر هم اتفاق های بترکون میفته:-"
    ---
    چپتر وان پیس هم که مثل همیشه عالی>:)
    و بالاخره تاماته باکو ترکید! از اول آرک همه منتظر ترکیدنش هستن:))
    این جاج و پسران(و دختر) هم که کلا مفتشون گرون بود:-" ، اینکه بدون لباس هیچی نیستن یک طرف، اینکه با لباس هم چندان دووم نیوردن یک طرف دیگه! :-" بیگ مام راحت وان شات کرد جاج رو:-"
    قلعه هم از پایه گویا ویران شد و باید بریزه! ببینیم میتونند از این موقعیت فرار کنند یا نه!
    آیا دولت جهانی هم میریزه وسط یا همون یک نفودیی که داشتن و گرفتن اطلاعات براشون کافی بوده:-"

فقط...لوفی میفرماید اول کایدو رو بزنم،بعد میام سراغ تو:-" مال این حرفا نیست کلا:-" یعنی اختلاف فعلا خیلی بیشتر از این حرفاست و هیچ جوره نمیتونم پیروزی لوفی رو قبول کنم:-"
    برای کایدو هم که باید 40نفری بریزن سرش شاید فرجی بشه!(برای همه ی یونکوها:-") ولی اودا میگه مبارزات چند به یک رو دوست ندارم چون نامردیه:| اما نگاه نمیکنه که یک به یک بعضی جاها نامردی تره :|
    به هر حال، اتحاد سوپرنوواها+مینک+شاید بخشی از وانو+برو بچ وایت بیرد...عجب چیزی بشه>:)

منتظر صفحه ی رنگی هفته ی بعد:x و خبرهای بیست سالگی میباشیم:x

---
    اومدن چپتر جدید هانتر رو هم به تمام طرفدارهای دو آتیشه ـش تبریک عرض مینمایم! باشد که دوباره قطع نشود! :-"
    گویا Gin no Saji هم از وقفه در اومده! من تا چند هفته پیش اصلا نمیدونستم تو وقفه بوده:| ، بعد که خبرش رو دیدم قراره در فلان تاریخ از وقفه در بیاد،فهمیدم اوضاع چی بوده:|
    بعد همیشه انتظار فصل سوم داشتم:| و دارم:(

zack fair, mikelwar, shekib و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    Ali
    اپيزود 250
    اموزش هاي كيلربي به ناروتو براي كنترل كيوبي
    پس خداروشكر چون واقعا حيف بود شيپودن بخواد بد تموم بشه

zack fair, mikelwar, shekib و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید