Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
با سلامی دوباره

انیمه ی دیجیمون رو به چه ترتیبی باید دید ؟ فصل های فیلر یا مضخرفی هم که داره که مثلا لازم نباشه نگاه کنی ؟ چون شنیدم بالای 900 قسمته انیمش !

کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه ممنون
به این ترتیب ببین
digimon adventure
digimon adventure .02
digimon tamers
digimon frontier
digimon savers
digimon xros wars

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
244
خوب قضيه سن مشخص شد ، فقط اين شبحه پيش اومد كه تو حالت خواب تايتاني پير نميشن يا كلان دير پير ميشن
از اونجايي كه ناخواسته يه چيزي راجب تايتان فرمان دهنده برام اسپويل شده يه سري حدسايي ميزنم راجب اهميت كريستا و ارن:D
خب پس ادمها محدود به كلني هاي داخل ديوار نيستند ، چيزي كه نشون داده شد يه حكومت مركزي قدرتمند خارج از ديوار با نيروي نظامي بود و بنظر نميومد تايتانها مشكل اصليشون باشن ، پس ممكنه اينكه خارج از ديوار فقط تايتان هست دروغ حاكمان درون ديوار باشه؟
ايا گروه برتولت و راينر زماني كه يمير بهشون حمله كرد هنوز تايتان نشده بودند؟ چون قاعدتا نبايد اون دوستشون مارسل ميمرد اگر تايتان بود همچنين نبايد نگران خورده شدن راينر ميشدن چون باز ميتونست خوب بشه مثل ارمين
تايتان پشمالو با گروه مبارزان هست يا نه الان اين سؤال هم به مجموعه سؤالهام اضافه شد
اره منم به اون قسمتی که گفتی راینر و برتولت هنوز تایتان نشنده بودن موافقم.من فکر می کنم اون میمون میتونه بقیه رو تایتان کنه اخه تو قسمت هفت اونجا که دارن دنبال سوراخ می گردن که ببین تایتان ها از کجا اومدن هیچ چیزی پیدا نکردن بعد تون اون روستا بعضی یاشون به تایتان نبدیل شده بودن.در مورد فرمان دهنده تایتان ها هم من فکر میکنم بابای ارن باشه

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
MIRAI NIKKI قسمت 16

جدیدا خشونت و هیجان داستان یکمی نسبت به قسمتای اول کمتر شده, البته اونجا خیلی شوکه کننده بود که

یونو رفته بود یوکیتروئو توی اتاق زندانی کرده بود

و در اخر کاش منم یه دوستی مثل یونو داشتم 8->

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
MIRAI NIKKI قسمت 16

جدیدا خشونت و هیجان داستان یکمی نسبت به قسمتای اول کمتر شده, البته اونجا خیلی شوکه کننده بود که

یونو رفته بود یوکیتروئو توی اتاق زندانی کرده بود

و در اخر کاش منم یه دوستی مثل یونو داشتم 8->
کلا این میرای نیکی خیلی خوب شروع میکنه آدم با خودش میگه واو چه انیمه ای بشه این:D ولی هرچی بیشتر پیش میره بیشتر گند میزنه. تبدیل به یه انیمه رومنس تکراری و رو اعصاب میشه، واقعا حیف شد میتونست چیز واقعا خاصی باشه.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
کلا این میرای نیکی خیلی خوب شروع میکنه آدم با خودش میگه واو چه انیمه ای بشه این:D ولی هرچی بیشتر پیش میره بیشتر گند میزنه. تبدیل به یه انیمه رومنس تکراری و رو اعصاب میشه، واقعا حیف شد میتونست چیز واقعا خاصی باشه.

دقیقا

اصلا مبارزه ای که تو قسمت دوم اتفاق افتاد که اخرشم به زور فقط تونستن یه چشم طرفو کور کنن اونقدر هیجانی و جذاب بود که با خودم گفتم این شانسشو داره بشه بهترین انیمه زندگیم, یا اتفاق هایی که سر اون پسربچه افتاد نزدیک بود همشونو بکشه, کشتار معبد و ... با خودم گفتم ایول یعنی جلوتر چی بشه !

ولی متسفانه تو قسمتای بعد داستان افت کرد و الان شده یه انیمه رومنس و تراژدی مطلق که از بعد واقع گرایانگی هم فاصله گرفته تخیلی شده, هردفعه میخوان بمیرن به یه طرز باورنکردنی و معجزه نجات پیدا میکنن مثلا اون دختره چاقو پرت کرد تو صورت یونو بعد یهو دیدم یونو هیچی نشده ! یا چاقوهایی که پرت میکردن رو یونو مثل شخصیت های سوپر پاوری از مسیر منحرف میکرد, یا اینکه شماره 7 ها میتونستن موبایل یوکیترو و یونو رو بشکنن و بکشنشون اما چرا همچین کاری نکردن یا شماره 4 خیلی یهویی و بی منطق شد ضدشون و چرا یونو بیخودی گذاشت از اتاق گاز فرار کنن و .... طوری که من حتی فکر کردم انیمه فیلر شده دیگه از رو مانگا نیس !

البته باز الان که مادر یوکیترو کشته شد جذاب تر شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
در مورد این قسمت هیرو آکادمی چه میشه گفت؟
غیر لز این که خیلی خفن و فوق العاده و پر شور و هیجان بود و معلوم نشد چجوری به این زودی 20 دقیقه گذشت؟:((

هیرو آکادمی:x :x :x
من کل این هفته رو در انتظار تکن 7 و قسمت بعد هیرو اکادمی گذروندم .... البته انتظار کشیدن برای کینگدوم شده یه موضوع روتین

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
@Police _ 110 و دیگر دوستان
این آهنگی که قسمت آخر شینگکی پخش شد اسم و رسمش چیه؟ لینکی هم دارید برسونید:D

امیر آکیبا....منظورت که به ED انیمه نیس!!!

OST فصل دوم CD Album اون June 07 پخش میشه...یعنی فردا
دیگه باید nyaa رو چک کنی...ببینی کی پیداش میشه

P.S
توی nyaa که میری OST انیمه حمله به غول ها رو با Shingeki no Kisekiـه کار Linked Horizon اشتباه نگیریا...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
امیر آکیبا....منظورت که به ED انیمه نیس!!!

OST فصل دوم CD Album اون June 07 پخش میشه...یعنی فردا
دیگه باید nyaa رو چک کنی...ببینی کی پیداش میشه

P.S
توی nyaa که میری OST انیمه حمله به غول ها رو با Shingeki no Kisekiـه کار Linked Horizon اشتباه نگیریا...
نه ED انیمه رو که اصلا باهاش حال نمیکنم:-"

توی فلش بک یک آهنگی پخش میشد... اونو منظورم بود:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نه ED انیمه رو که اصلا باهاش حال نمیکنم:-"

توی فلش بک یک آهنگی پخش میشد... اونو منظورم بود:-"
خو از همون اول دقیق بگو چی میخوای :D فک کردم اون تیکه آهنگی که آخر انیمه سوار اسب میشن رو میگی!!! نگو آواز وسط انیمه رو میخواستی LOL

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=RB1msokEeO4

اسم آهنگ CALL OF SILENCE ـه با صدای Gemie ترک 5 دیسک 1 ـه OST انیمه هستش.
کاملش رو باید صب کنی تا OST ـش بیاد.

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
سلام
من اهل انیمه نیستم و فقط Attack On Titan می بینم.
ولی یه مشکلی که باهاش دارم سوال های بدون جوابی هست که ایجاد میکنه!
از فصل اول کلی سوال بی جواب باقی مونده بود ولی بخاطر وقفه ای که بین دو فصل افتاد حتی یادم نیماد چی به چی بوده:|
ثانیه اول شروع فصل دوم هم یه سوال مهم مطرح میکنه ولی با گذشت 10 قسمت هنوز جوابی ندادن. می ترسم مثل فصل اول بشه. این حرکتشون باعث میشه از انیمه زده بشم
بقیه ی انیمه ها هم اینطوری هستن؟ اگه بخوام یه انیمه دیگه شروع کنم چی پیشنهاد میدید؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
من اهل انیمه نیستم و فقط Attack On Titan می بینم.
ولی یه مشکلی که باهاش دارم سوال های بدون جوابی هست که ایجاد میکنه!
از فصل اول کلی سوال بی جواب باقی مونده بود ولی بخاطر وقفه ای که بین دو فصل افتاد حتی یادم نیماد چی به چی بوده:|
ثانیه اول شروع فصل دوم هم یه سوال مهم مطرح میکنه ولی با گذشت 10 قسمت هنوز جوابی ندادن. می ترسم مثل فصل اول بشه. این حرکتشون باعث میشه از انیمه زده بشم
بقیه ی انیمه ها هم اینطوری هستن؟ اگه بخوام یه انیمه دیگه شروع کنم چی پیشنهاد میدید؟
این دانشمندا اومدن بعد از مدت ها فصل بعدیو ساختن و تو همینش هم خراب کاری کردن برای aot فقط خوندن مانگا پیشنهاد میشه
انیمه های دیگه که خب یه تعدادی اصلا سبکشون طوری نیست با کلی سوال بی جواب ولتون کنن بعدم تو فصل بعدی سوالای دیگه ایجاد کنن تو اکثرشون یا فصل تموم میشه فصل بعد شروع میشه یا کلا تموم میشه
اگه aot دوست داشتید
akame ga kill
elfen lied
mirai nikki
tokyo ghoul
رو ببینید

(tokyo ghoul هنوز تموم نشده و فصل سومش اخرین بار که اخبارش رو خوندم قرار بود امسال منتشر بشه ولی خب حتما ببینید خیلی عالیه) بقیه موارد هم کلا یه فصل هستن و بعد تموم میشن
اینارو ببینید تا یکم بیاید سمت انیمه بعد موارد مختلف تو این سبک و سبکای دیگه بهتون معرفی کنیم

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
این دانشمندا اومدن بعد از مدت ها فصل بعدیو ساختن و تو همینش هم خراب کاری کردن برای aot فقط خوندن مانگا پیشنهاد میشه
انیمه های دیگه که خب یه تعدادی اصلا سبکشون طوری نیست با کلی سوال بی جواب ولتون کنن بعدم تو فصل بعدی سوالای دیگه ایجاد کنن تو اکثرشون یا فصل تموم میشه فصل بعد شروع میشه یا کلا تموم میشه
اگه aot دوست داشتید
akame ga kill
elfen lied
mirai nikki
tokyo ghoul
رو ببینید

(tokyo ghoul هنوز تموم نشده و فصل سومش اخرین بار که اخبارش رو خوندم قرار بود امسال منتشر بشه ولی خب حتما ببینید خیلی عالیه) بقیه موارد هم کلا یه فصل هستن و بعد تموم میشن
اینارو ببینید تا یکم بیاید سمت انیمه بعد موارد مختلف تو این سبک و سبکای دیگه بهتون معرفی کنیم

سرچ زدم خشونت این انیمه ها بالاس.(ناگفته نماند بعضی قسمت های aot برام قابل تحمل نبود) حالا شاید tokyo ghoul دیدم.
خشونت کمتر ، تخیل بیشتر چی دارم؟:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سرچ زدم خشونت این انیمه ها بالاس.(ناگفته نماند بعضی قسمت های aot برام قابل تحمل نبود) حالا شاید tokyo ghoul دیدم.
:D من اينارو بر اساس خشونتي كه aot داشت پيشنهاد دادم tokyo ghoul هم خشونت خيلي بالايي داره اگه از خشونت خوشت نمياد كه اصلا سمت elfen lied نرو همون ثانيه اول سر طرفو از تنش جدا ميكنه:D
شايد اون چيزي كه شما بخوايد نتونم پيشنهاد بدم دقيقا نميدونم از چه سبك هاي ديگه اي در كنارش خوشتون مياد
:-?
Stein:gate رو يه امتحان بكنيد ببينيد چطوره؟
بعدم بگيد ديگه از چه سبكايي در كنارش خوشتون مياد مثلا كمدي و اكشن هم كنار سوپرپاور و يكم تخيل بخوايد one punch man پيشنهاد ميشه
Psycho pass و parasyte هم تخيلي هستن (هرچند خودم زياد از parasyte خوشم نيومد وسطاش كلا گذاشتمش كنار)

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
Tokyo Ghoul هم مانگاش رو بخونی بهتره فصل دوم به شدت افت میکنه .
Code Geass جزو انیمه های تاپه تاحدودی هم تخیل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر