Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
بنظرتون حالا که nyaa دان شده:(. انیمه هارو باید از کجا دانلود کنیم؟
بهنام، اگه برای انیمه های هفتگی میگی، و اگه از فن ساب horriblesubs انیمه هات رو میاری...تو خود سایت ـش هم گفته که میتونید از لینک های magnetـش استفاده کنید تا سایت nyaa دوباره برگرده.

اگه فایل های تورنت متفرقه میخوای، از animetosho.org استفاده کن...در ضمن tokyotosho.info که از اون قدیمی هاس.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بهنام، اگه برای انیمه های هفتگی میگی، و اگه از فن ساب horriblesubs انیمه هات رو میاری...تو خود سایت ـش هم گفته که میتونید از لینک های magnetـش استفاده کنید تا سایت nyaa دوباره برگرده.

اگه فایل های تورنت متفرقه میخوای، از animetosho.org استفاده کن...در ضمن tokyotosho.info که از اون قدیمی هاس.
ممنون خلیل-دونو. اطلاعیه‌ی horriblesubs ندیده بودم الان که گفتی خیالم راحت شد . میگم بنظرت nyaa دوباره برمیگرده؟ بعضیا میگن خوده موئسس دامین رو غیرفعال کرده؟؟؟؟؟؟ بعضی هاهم میگن بخاطره کپی رایت و این مزخرفاته.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بنظرتون حالا که nyaa دان شده:(. انیمه هارو باید از کجا دانلود کنیم؟
من از همین توکیو توشو استفاده میکنم! :-"
ولی...Nyaa کلا دار فانی رو وداع گفت؟ یا موقته؟ :( :( :(

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
سلام!
سری Dragon Ball Super در قیاس با سری های قدیمیش چطور ظاهر شده؟ ارزش دیدن داره؟ :D
اصلا در حد و اندازه ی سری های قدیمیش نیس خیلی ضعیف تره، فقط ارک Goku Black اش در حد اونا بود

ولی بازم ارزش دیدن داره به نظرم ببینش یا مانگاشو بخون که از انیمش بهتره

Sent from my D6603 using Tapatalk

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من از همین توکیو توشو استفاده میکنم! :-"
ولی...Nyaa کلا دار فانی رو وداع گفت؟ یا موقته؟ :( :( :(
خدا نکنه ... ! موقیته ی حتما [-o<. خود سایت Horrible برا انیمه های فصلی خوبه ولی قدیمیا رو با کیفیت خوب و مجانی اخه از کجا بیاریم :|! تازه به جز انیمه کلی چیز دیگه هم میزاشتن :(

damooon

کاربر سایت
Oct 24, 2014
37
خب, کار nyaa تموم شد, تسلیت:((. ظاهرا بخاطره قانون کوفتی اتحادیه اوروپا بوده. tokyo tosho هم دان شده . ولی این موقتیه احتمالا بخاطره نبودن nyaa حجم زیادی از ملت حمله کردن سمتش. کلا وضع بدیه:-s
bakabt چه طور ؟ :(

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
دوستان بشینین The King's Avatar ببینین خیلی خوبه :D
انیمه چینیه واسه همین شاید لینک و ... زیاد پیدا نشه ازش و اینکه زبونشون هم یکم رو مخه اول که عادت ندارین ولی درکل کاره خوبیه !!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
bakabt چه طور ؟ :(
والا شنیده بودم bakabt کاملا پرایوت شده. منم اخرین باری که سر زدم دیدم اکانتمو بخاطره اینکه 11 ماه لاگین نکردم پاک کردن. الانم که چک کردم دیدم سایتشون بالا نمیاد ولی توی توییترشون گفتن که سایت برای مینتننس دان شده اگه اونجا اکانت اکتیو دارید مشکلی نیست

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
street fighter II victory قسمت آخر

به عنوان یه انیمه ی قدیمی و اورجینال اثر نسبتا خوبی بود

فقط مشکلش این بود ظاهر یه سری شخصیتا مثل ریو, کن و ساگات شبیه بازی نبود

nanatsu no taizai قسمت 1

خب تصمیم گرفتم دوباره از اول نگاهش کنم, از بس دوستام ازش تعریف کردن دوباره حوسشو کردم البته ارزش 2 بار دیدنم داره

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
یکی از بزرگترین ضربات روانی به آدم وقتیه یه چیز رو با اشتیاق و هیجان شروع میکنی به خوندن/نگاه کردن؛ ساعت‌ها پشت‌هم، برای روزها متوالی، بعد یا تمومش میکنی یا باید روزها صبر کنی برای یه قسمت ازش، تازه میفهمی چه زندگی فلاکت‌ باری داری تاوقتی که یه سرگرمی جدید پیدا کنی تا خودت رو توش غرق کنی.
و این چرخه ادامه دارد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر