Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یکی بیاد چندتا انیمه ورزشی خوب معرفی کنه ببینیم ...تو این روزای تعطیل بیکاری موج میزنه8->

آره یه انیمه بیسبال و بسکتبال بگید من ببینم

بیسبال :
Diamond no Ace - تا الان دو فصل بلند داشته احتمالا ادامه خواهد داشت
بسکتبال :
Kuroko no Basket - کامل تموم شده
Slam Dunk - این ادامه در مانگاست:-"
والیبال :
Haikyuu - فعلا سه فصل اومده
بوکس :
Hajime no Ippo - تا الان سه فصل داشته ولی خیلی با فاصله دارن میان، خدا داند میاد یا نه:-"
تنیس :
Baby Steps - اینم دو فصل اومده فعلا

---
یک انیمه ورزشی-فرهنگی متفاوت هم هست ، Chihayafuru ، پیشنهاد میکنم ببینید:D توضیحش سخته برا همین توضیح نمیدم:))

اینا چیزایی بودن که خودم دیدم و خوب هم بودن:x وگرنه انیمه های خوب و شاخ دیگری هم هست:D (اینایی که گفتم زیرنویس فارسی دارن)، امیدوارم چیزی رو جا ننداخته باشم:-"

---
مانگای Robot X Laserbeam کار جدید مانگاکای کوروکو میباشد؟ بسیار هم عالی!:D مانگا ورزشیه گلف! :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
آره یه انیمه بیسبال و بسکتبال بگید من ببینم
بیسبال فقط major بقیه انیمه های بیسبال پشمک حاجی عبداللهم نیستن جلوی این جز معدود کارای ورزشیه که از بچگی طرف تا اوج ورزشش و بازنشستگیشو میبینی هم ورزشی هیجان انگیزه هم درام خوبی داره هم رمنس داره به اندازه کافی انگلیسیم که فکر نکنم مشکل داشته باشی چون زیرنویس فارسی نداره .
شک نکن تو دیدنش

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
بیسبال :
Diamond no Ace - تا الان دو فصل بلند داشته احتمالا ادامه خواهد داشت
بسکتبال :
Kuroko no Basket - کامل تموم شده
Slam Dunk - این ادامه در مانگاست:-"
والیبال :
Haikyuu - فعلا سه فصل اومده
بوکس :
Hajime no Ippo - تا الان سه فصل داشته ولی خیلی با فاصله دارن میان، خدا داند میاد یا نه:-"
تنیس :
Baby Steps - اینم دو فصل اومده فعلا

---
یک انیمه ورزشی-فرهنگی متفاوت هم هست ، Chihayafuru ، پیشنهاد میکنم ببینید:D توضیحش سخته برا همین توضیح نمیدم:))

اینا چیزایی بودن که خودم دیدم و خوب هم بودن:x وگرنه انیمه های خوب و شاخ دیگری هم هست:D (اینایی که گفتم زیرنویس فارسی دارن)، امیدوارم چیزی رو جا ننداخته باشم:-"

---
مانگای Robot X Laserbeam کار جدید مانگاکای کوروکو میباشد؟ بسیار هم عالی!:D مانگا ورزشیه گلف! :D

بیسبال فقط major بقیه انیمه های بیسبال پشمک حاجی عبداللهم نیستن جلوی این جز معدود کارای ورزشیه که از بچگی طرف تا اوج ورزشش و بازنشستگیشو میبینی هم ورزشی هیجان انگیزه هم درام خوبی داره هم رمنس داره به اندازه کافی انگلیسیم که فکر نکنم مشکل داشته باشی چون زیرنویس فارسی نداره .
شک نکن تو دیدنش
همه رو نگاه کردم :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
ولی این فیری تیل چه موسیقی خفنی داره! تا الان انیمه ندیده بودم اینجوری کارهای باروک و کلاسیک رو انتخاب کنن! خصوصا این Air in G String از باخ خیلی رو کار نشسته.

پ.ن: یه انیمه دیدم تیتراژش ریمیکس اذان بود!:D کلا رائفی پور اونو میدید سکته میکرد!:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
no game no life رو که فکر کنم همه اشنایی دارید .... واقعا یکی از بهترین و خوش ساخت ترین انیمه ها ... چه شخصیت پردازی چه رواست ... چه خلق یونیورس و بک استوری داستان بود و چه ایده های جالب و جذابی برای بازی ها داشت که کاملا قانع کننده بودند. از طراحی های هنری و رنگ بندی حیرت انگیزشم که دیگه چیزی اضافه ای برای گفتن نداره
فقط انیمه به خاطر طنز لوس و فن سرویس و اچی افراطی یه کم به وجه و ارزش هاش لطمه وارد شد (نه این اچی و فن سرویس بد باشه ... در این حدی که no game ni life پیش رفته بود تو ذوق میزد)
...............................................................

ize4_no-game-no-life-zero-visual-02.jpg

حالا تابستون امسال فیلم جدید درباره دنیای فوق العاده no game no life میره روی پرده های نقره ای .... و با دیدن تریلرش تمام کرک و پرم ریخت . جدا میگم با اطمینان ... همچین حسی دارم که این فیلم قراره بره در کنار اثاری مثل code geass و maho shojo madoka magika قرار بگیره .... این سطح از هیجان ... حماسه و تراژدی و عشق واقعا برای یه انیمه کم نظیره. داستان به نظر میاد در مورد جنگ باستانی که کلی شرحش رو تو انیمه سریالی شنیدم و قبل از به خدایی رسیدن تت باشه . همین ذهنیت کافیه که بخوایم تصور کنیم با چه چیزی وحشتناک خفنی مواجه هستیم . اصلا رعشه میگیره ادم رو .

تابستون امسال فقط یک اسم رو به خاطر بسپارید : No Game , No Life Zero

ازتون دعوت میکنم حتما تریلر فوق العاده این فیلم رو ببنید

Last edited by a moderator:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,740
ولی این فیری تیل چه موسیقی خفنی داره! تا الان انیمه ندیده بودم اینجوری کارهای باروک و کلاسیک رو انتخاب کنن! خصوصا این Air in G String از باخ خیلی رو کار نشسته.

پ.ن: یه انیمه دیدم تیتراژش ریمیکس اذان بود!:D کلا رائفی پور اونو میدید سکته میکرد!:D
واسه من هیچی موسیقی بلیچ نمیشه، ولی ازینا بگذریم یه انیمه خوب که حول موسیقی می چرخه هم داریم:
Shigatsu wa Kimi no Uso
81lr_21937-clean-small.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
واسه من هیچی موسیقی بلیچ نمیشه، ولی ازینا بگذریم یه انیمه خوب که حول موسیقی می چرخه هم داریم:
Shigatsu wa Kimi no Uso

انیمه که در مورد موسیقی باشه ... یعنی فقط با موسیقی مخاطب رو جذب میکنه نه بار درام یا رومنس یا تراژدی .... هیچ انیمه یعنی هیچ ... نزدیک که چه عرض کنم یه 1 میلیون پارسکی nodame cantabile نمیرسه .

کسی میتونه یکم درباره ی code geass توضیح بده؟ در چه حدیه؟

دنیا در یک جنگ جهانیه ... و ژاپن مستعمره بریتانیا شده .... حالا یه دانشجویی بریتانیایی در ژاپن که یه کینه قدیمی از خاندان و خانواده خودش داره با کمک مقاوت ژاپن بر علیه بریتانیا شورش میکنه ... این وسط به قدرت فرا بشری هم نصیبش میشه که .........................................................................

کلا داستان و انیمه تلخیه و من خودم از یه جایی دراپش کردم ... چون از ترفند های نویسنده خوشم نیومد ... ولی در اینکه اثر یه شاهکاره شکی نیست

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
OST خیلی سلیقه ایه، مخصوصا بسته به سبک موسیقی ای که دوست دارید

مثلا کسی که Indie Rock دوست داره 100% براش FLCL بهترینه
یا کسی که Blues دوست داره cowboy bebop براش بهترینه
و ....

خود من OST اه Psycho-Pass رو خیلی دوست دارم چون هم از EGOIST خیلی خوشم میاد هم به نظرم Yugo Kanno واقعا کارش حرف نداره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
Shigatsu wa Kimi no Uso

من چون فن موسیقی کلاسیکم از FT خیلی خوشم امد. کارهای معروف رو استفاده کردن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من چون فن موسیقی کلاسیکم از FT خیلی خوشم امد. کارهای معروف رو استفاده کردن

اگه فن موسیقی کلاسیکی .. پس واجب شرعیه برات که نوادامه رو ببینی ... همچین اثار کلاسیک موسیقی رو برای مینوازن .. انقدر توی ته و توی این نت ها و وارد جزییاتی در مورد موزیسین ها میشه ، ارکست سمفونی هایی برای به اجرا میزاره که منی که اصلا تا قبلش از موسیقی کلاسیک بدم میومد عاشقشون بشم ... تا حالا هم سه بار هر سه فصلش رو دیدم ... بازم دوست دارم ببینم ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
شیگاتسو که از نظر موسیقی هم بدون شک عالیه! :x یعنی جدا از بحث درام و این حرفا، موسیقی ها و اجراهاشون فوق العاده بود:x

ولی OST... برای من هیچی Fate/Zero نمیشه:D خیلیییی خوب بودن! خیلیییی حال دادن!:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر