Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
ولی من شخصا هنوز بهت پیشنهاد نمیکنم! هرچی بیشتر انیمه دیده باشی،بیشتر ازش لذت میبری! چون به زمین و زمان تیکه میندازه:-" درسته خودش هم خفنیت فراوانی داره! ولی اونجوری لذتش بیشتره:D

خوب کیارو مسخره میکنه برم اونارو ببینم!:D چون من خیلی کم انیمه دیدم. کلا 65 تا از خیلی معروفا.

ناروتو آخه انقدر معروفه که تلفظ اشتباه اسمش شرم کردن داره:| :-"

ژاپنیش رو که خوب آبویسلی ندیدم هنوز اما انگلیسی یارو میگفت نروتو!:D

کلا این شکله که نشون دادی از داستان یجوریه که یحتمل من از هیچ کدوم اینا خوشم نیاد!:D تو تم فول متال الکمیست چی هست؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
آقا یه سوال!! من قبلا دو تا انیمه دیدم که خیلی خفن بودن اما الان یادم نیست اسمشون چی بود! درواقع فقط یه ذره از داستان یادمه.

یکی درباری یه پسره بود که وحشی مانند بود. درست یادم باشه همه رو میخورد. بعد یه استادی داشت که میخواست اینو تربیت کنه بعد یه جا دست خودش رو قطع میکنه میده این پسره میخوره!:| :D

یکی هم درباری یه سری اخمخ یعنی دو سری اخمخ بود، که سری دوم تو دنیای معکوس ما زندگی میکردن. همه چیز برعکس بود اونجا. بعد یه قسمتش اینا سوار یه بالون مانند میشن میرن هوا بعد هی میرن بالا در نهایت میبینن ستاره ها لامپ های یه کارخونه خیلی بزرگن. یه داستان خیلی چتی داشت!

توضیحات خیلی بدرد نخور بود، میدونم، چون واقعا یه سری تصویر پراکنده تو ذهنمه، اما اگه کسی دیده لطفا اسمشون رو بگه!:D

پ.ن: اسم این انیمه که اج آو تومارو رو از روش اسکی رفته چیه؟ همین که یارو میمیره دوباره زنده میشه.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
آقا یه سوال!! من قبلا دو تا انیمه دیدم که خیلی خفن بودن اما الان یادم نیست اسمشون چی بود! درواقع فقط یه ذره از داستان یادمه.

یکی درباری یه پسره بود که وحشی مانند بود. درست یادم باشه همه رو میخورد. بعد یه استادی داشت که میخواست اینو تربیت کنه بعد یه جا دست خودش رو قطع میکنه میده این پسره میخوره!:| :D

یکی هم درباری یه سری اخمخ یعنی دو سری اخمخ بود، که سری دوم تو دنیای معکوس ما زندگی میکردن. همه چیز برعکس بود اونجا. بعد یه قسمتش اینا سوار یه بالون مانند میشن میرن هوا بعد هی میرن بالا در نهایت میبینن ستاره ها لامپ های یه کارخونه خیلی بزرگن. یه داستان خیلی چتی داشت!

توضیحات خیلی بدرد نخور بود، میدونم، چون واقعا یه سری تصویر پراکنده تو ذهنمه، اما اگه کسی دیده لطفا اسمشون رو بگه!:D

پ.ن: اسم این انیمه که اج آو تومارو رو از روش اسکی رفته چیه؟ همین که یارو میمیره دوباره زنده میشه.

اولی رو که هروقت میگن پسر وحشی کلا یاد Asura میافتم ( انقدر که شاخ بود :D ) ولی چون خیلی وقت پیش دیدم یادم نمیاد دقیق برا همین نمیدونم این چیزایی که گفتی توش هست یا نه :-?

دومی Sakasama no Patema

Edge of Tomorrow هم از روی مانگای All You Need Is Kill اقتباس شده که در اصل اونم از روی لایت ناول اقتباس شده تا جایی که من میدونم انیمه هم نداره :-?

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی

اولی خود Asura هست :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

به پستت ربطی نداره میخواستم صرفا یه چیزی به گفته های دوستان اضافه کنم :D
سبک روایت داستان وان پیس شبیه سریال Fringe هستش آرکایی با داستان های مجزا اما به هم پیوسته که اواخر هر آرک و بعضا داخل همون آرک داستان اصلی شکل میگیره و پازل مانند تکمیل میشه و سوالای پیشتریم ایجاد میکنه خط داستانی اصلی وان پیس خیلی عظیم و جذابه از طرفی برخلاف سری ناروتو که از یه جایی به بعد وارد شعار و آرمانخواهی و ... شد این مشکل تو وان پیس وجود نداره از طرفی مانگاکا تقریبا میشه گفت هیچوقت یا خیلی خیلی کم منطق روایی داستان و قوانینی که برای دنیای وان پیس خلق کردرو زیر پا میزاره که خودش کم چیزی نیست :D
در کل شدیدا توصیه میکنم ببین وان پیس رو تا قسمت 50 اینا نگاه کردی خوشت اومد دیگه بقیشم خوشت میاد اگه نپسندی ... چون تم اصلی وان پیس طنزه اگه نخندونه باید کلی از قسمتارو بزنی جلو و فقط جاهای جدی و مبارزات و داستانی رو دنبال کنی که البته اینا هم عالین
فیلراشم دانلود نکنی یه صد قسمتی کم میشه :D
از اینجا لیست قسمتای فیلر و اصلی رو ببین One Piece Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

ناروتو هم حس توضیح دادن نیست چون شدیدا حالم بد شد از آخرش :D اما 70 ببین اگه با دنیای نینجاها حال میکنی قطعا خوشت میاد خط داستانیه اصلیشم خیلی خوبه هرچند اواخر آب قطع میشه وصلم نمیشه خشکسالی میشه میمیری از بی آبی :D

اینم لیست فیلرا و قسمتای اصلی سری اول ناروتو :
Naruto Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide
اینم برای سری شیپودن :
Naruto: Shippuden Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
مرسی از راهنمایی دوستان!

البته من در هر صورت همشون رو کامل میبینم، بیشتر سوالاتم برای این هست که ببینم از کدوم باید شروع کنم!:D

اولی رو که هروقت میگن پسر وحشی کلا یاد Asura میافتم ( انقدر که شاخ بود :D ) ولی چون خیلی وقت پیش دیدم یادم نمیاد دقیق برا همین نمیدونم این چیزایی که گفتی توش هست یا نه :-?

دومی Sakasama no Patema

Edge of Tomorrow هم از روی مانگای All You Need Is Kill اقتباس شده که در اصل اونم از روی لایت ناول اقتباس شده تا جایی که من میدونم انیمه هم نداره :-?

دمت گرم همشون همین بودن!:D برم دنلدشون کنم ببینم!:D البته الان که اسمشون رو گفتی یادم اومد تو SnP دختره پسره رو میگیره میرن آسمون. بالون یه چیز دیگه بود با این قاتی شده!:D لول

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
چند روز پیش سیزن جدید Berserk رو هم دیدم و ...
لعنت بر سازنده هاش! :| این چی بود جداً؟! چرا انقدر طراحی ها افتضاح بود؟ کلاً استیل گرافیکی به قدری فاجعه بود که به زور تونستم تحملش کنم و فقط میخواستم زودتر تموم بشه که برم سراغ مانگا.
واقعاً حیف و صد حیف که همچین داستانی با این پتانسیل باید تبدیل به این انیمه آشغال بشه. اگه پول ندارن یه شماره حسابی بدن یا توی کیک استارتر و ... از ملت درخواست کنن و فکر کنم سریع جور بشه. :|
در مورد مانگا هم یه ذره خوندم و خیلی خوب به نظر میرسه با طراحی های جالب. فقط مشکلش اینه که المان های بچگونه مثل اون یارو Puck توش وجود داره. این جور چیزا اگه در جای مناسب استفاده بشه خیلی هم خوبه، ولی به نظرم به فضای Berserk نمیخوره. شاید هم میخواستن مخاطب از شدت تاریکی و سیاهی خفه نشه و خودکشی نکنه و به زور این کاراکتر رو چپوندن توش! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
سلام
@Cloud Strife اگر تو فری تیل دنبال فلسفه نمیگردی ادامه بده . ولی شنگول و منگول و حبه انگوری ببینش . جدی نشو باهاش :D

درود بر تو
والا دنبال فلسفه نیستم. میخواستم ببینم یه داستان کلی داره که شروع بشه و ... که گویا اینطور نیست!:D به هر صورت میبینمش. الان رسیدم قسمت 60!:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
فیری تیل رسیدم به 48. هنوز به نظرم بیخوده!:D هی میگم بیخیالش بشم اما در نهایت میگم شاید در آینده بهتر بشه!:D حداقل برسم فصل دو ببینم HD چطوره!:D
اگه بعد ورود بانو ارزا اسکارلت به داستان بازم میگی بیخوده کلا اصلا ادامه نده :D جامعه فن های فیری تیل به وجود شخص بد سلیقه ای مثل تو احتیاج نداره :D
با تشکر :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اگه بعد ورود بانو ارزا اسکارلت به داستان بازم میگی بیخوده کلا اصلا ادامه نده :D جامعه فن های فیری تیل به وجود شخص بد سلیقه ای مثل تو احتیاج نداره :D
با تشکر :D

هنتای!:D

داستانش بیخوده و خیلی باگ داره. ولی شخصیت هاش کلا بانمکن. این ناتسو هم خیلی خره!:D ارزا هم خوبه!:D برعکس از لوسی خیلی بدم میاد. اما در کل فقط هپی!:D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود بر تو
والا دنبال فلسفه نیستم. میخواستم ببینم یه داستان کلی داره که شروع بشه و ... که گویا اینطور نیست!:D به هر صورت میبینمش. الان رسیدم قسمت 60!:D

درود...
سال نوتون سبز...

خیلی وقت بود پست نداده بودم...

خخخخ...

^___^

ماکان میگم نمیدونم دیدی یا نه !!
ولی بنظرم Hitman Reborn هم بزار توی دیدن انیمه های بلندت...
با اینکه من شخصا فن فیری تیل هستم ولی بشین این رو هم ببین, خیلی جو گوگولی و باحالی داره...
جزو انیمه های بلندی هست که زیاد دوسش ندارن حداقل اینجا...
خخخخخ...

Hitman REBORN!
hitman_reborn_render_4_by_soulreaperx.png

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
هنتای!:D

داستانش بیخوده و خیلی باگ داره. ولی شخصیت هاش کلا بانمکن. این ناتسو هم خیلی خره!:D ارزا هم خوبه!:D برعکس از لوسی خیلی بدم میاد. اما در کل فقط هپی!:D
حالا 60 قسمت بیشتر ندیدی. اینجا ها خودمم قبول دارم زیاد جالب نیست :D اصلا به اون آرک ساعت جادویی و اینا رسیدی رد کن بره:D جدی میگم شر و وره:D اصل داستان از قسمت 150 به بعده و شروع آرک مسابقات بین انجمن ها. داستان تازه جون میگیره و یه چیزای خفنی معلوم میشه :D
من کلا انیمه رو 20% به خاطر داستانش دنبال میکنم، 80% به خاطر شخصیت های دوست داشتنیشه :D ناتسو حالا جلوتر چند تا حرکت خفن میزنه پشم و کرکت میریزه :D ارزا هم که صحبتش رو نکن اصلا:D نمیدونم به گیلدارتز رسیدی یا نه ولی اون کلا به طرز عجیبی با ابهته :D گری نصف انیمه بی خاصیته ولی آرک آخرش اونم حرکت خفنی میزنه. جوبیا که عشق منه اصلا :D حرف نداره :D لوسی هم خوبه چرت نگو :D هپی هم چندشه بدم میاد ازش:D ولی جلوتر یکی دیگه میاد اون خیلی باحاله :D
کلا بشین ببین حرف زیاد نزن فقط لذت ببر :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر