Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
سلام
Shingeki no Kyojin
Hunter x Hunter 2011 (اینو از چند قسمت اول قضاوت نکن یکم که جلو رفت عالی میشه)
Naruto
Mob Psycho 100
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
One Punch Man
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Deadman Wonderland
Owari no Seraph
Witchblade (شبیه کلیمور ه اما مبارزات ش کمه ، شخصیت پردازی خوبی داره)
Kill la Kill
katanagiri
Darker than Black
Black Bullet
Ao no Exorcist
Soul Eater
Guilty Crown
Elfen Lied

no game no life هم بدک نیس اما چون مبارزه ای دوس داری می تونی بجاش این دو تا رو نگاه کنی:
Sword Art Online
Btooom!

ممنون بابت معرفی انیمه ها یسریش رو دیدم ازجمله
Shingeki no Kyojin
Hunter x Hunter 2011
Darker than Black
Elfen Lied
اونجوری هم نیست صرفا مبارزه ای دوست داشته باشن مثلا من با انیمه Elfen Lied و death note شروع به انیمه دیدن کردن هر دوشون هم عالی بودن
مثلا چیزی که تو 2 تا از انیمه ها خیلی خوشم اومد یکیش kenpachi zaraki تو بلیچ هست و Esdeath تو آکامه اینارو بیشتر از شخصیت اصلیا دوست دارم

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,740
ممنون بابت معرفی انیمه ها یسریش رو دیدم ازجمله
Shingeki no Kyojin
Hunter x Hunter 2011
Darker than Black
Elfen Lied
اونجوری هم نیست صرفا مبارزه ای دوست داشته باشن مثلا من با انیمه Elfen Lied و death note شروع به انیمه دیدن کردن هر دوشون هم عالی بودن
مثلا چیزی که تو 2 تا از انیمه ها خیلی خوشم اومد یکیش kenpachi zaraki تو بلیچ هست و Esdeath تو آکامه اینارو بیشتر از شخصیت اصلیا دوست دارم
خواهش میکنم.
این لیست همشون یه شباهت هایی به هم دارن،اگه اونایی که دیدی خوشت اومده احتمالا از بقیه ش هم خوشت بیاد.
ناروتو شخصیت غیر اصلی خفن زیاد داره اما باید ادامه ش هم تو ناروتو شیپودن ببینی ، شخصیت های جذاب ش اساسا تو شیپودن میان.(فیلر هاش نبین)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فکر کنم قرن ها پیش گفته بودم که توریکو رو استارت زدم و ...!:-"
اما خوب...به جز بعضی قسمت هاش، بقیه ـش چندان جذابیت خاصی نداشت برام:-" ، اما بالاخره... با ورود زبرا انیمه رنگ و بوی دیگری گرفته:-" و جالب شده برام=)) امیدوارم در همین حد بمونه حداقل در ادامه هم! :D و دوباره برنگرده سر جای اولش:-"

پ.ن:کی میشه توریکو تموم بشه و برم سراغ یک کار دیگه!!! :-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ای داد بیداد!!! عجب چیزی بود این 5 قسمت آخر Berserk (سری 1997) :|
همه اون چیزهایی که از Berserk میخواستم توی این 5 قسمت جمع شده بود و حتی میتونم بگم چندین و چند برابر خفن تر و فجیع تر! مغزم منهدم شد!
ولی جداً بعضی از این انیمه سازهای ژاپنی عجب موجودات پلیدی هستن. حالا برای یکی مثل من که تازه سری قدیمی رو دیده و سری 2016 دم دستش هست مشکلی نیست، ولی اون بندگان خدایی که اهل خوندن مانگا نیستن و توی این چند سال گذشته سری 97 رو دیدن، باید چیکار میکردن؟! :| یعنی از صد جور شکنجه هم بدتره که آدم بشینه یه انیمه رو ببینه و آخرش این طوری تموم بشه. همچین انیمه سازهایی رو باید انداخت زندان! ما رو بگو که به Attack on Titan گیر میدادیم!

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خوب لوفی هم که وارد فیلر شد از این هفته:D

همه اون چیزهایی که از Berserk میخواستم توی این 5 قسمت جمع شده بود و حتی میتونم بگم چندین و چند برابر خفن تر و فجیع تر! مغزم منهدم شد!
ولی جداً بعضی از این انیمه سازهای ژاپنی عجب موجودات پلیدی هستن. حالا برای یکی مثل من که تازه سری قدیمی رو دیده و سری 2016 دم دستش هست مشکلی نیست، ولی اون بندگان خدایی که اهل خوندن مانگا نیستن و توی این چند سال گذشته سری 97 رو دیدن، باید چیکار میکردن؟! :| یعنی از صد جور شکنجه هم بدتره که آدم بشینه یه انیمه رو ببینه و آخرش این طوری تموم بشه. همچین انیمه سازهایی رو باید انداخت زندان! ما رو بگو که به Attack on Titan گیر میدادیم!
یعنی اگر می دونستم که berserk قرار این طوری تموم بشه عمرا شروعش نمی کردم:D
خوندن مانگاش هم اصلا حال نمیده با اون همه سانسوری که داره:D

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
بحث برزرک شد، هیچ تخمینی برای زمان تموم شدن مانگاش وجود نداره؟
با توصیف‌های پراکنده‌ای که تا حالا ازش شنیدم و دیدم حس میکنم جدا از خوب بودن خود اثر من هم خیلی ازش خوشم بیاد (یاد تورین تورامبار میفتم :-")
و از اونجایی که همه جا هم میگن که اصلش مانگاست و هیچ کدوم از اقتباس ها بهش نمیرسن قصد دارم برم سراغش، ولی خب اصلا دلم نمیاد داستانی که تموم نشده رو شروع کنم :D
به خصوص اگه منظم نباشه یا تا پایانش خیی مونده باشه

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Dragon Ball Super episode 81

مبارزه ی خیلی خوبی بود شدیدا حال کردم، فقط این تغییرات داستان نسبت به مانگا یکم ازار دهندس

Ushio to tora 2nd seasson episode 13

واقعا که انیمه ی عالی ای بود، خیلی خیلی کیفیتش نسبت به فصل 1 بالا رفته بود

اخراشم اونقدر درام بالا رفت نزدیک بود اشک تو چشام جمع شه

نمره ی من بهش 10 از 10

بحث برزرک شد، هیچ تخمینی برای زمان تموم شدن مانگاش وجود نداره؟
با توصیف‌های پراکنده‌ای که تا حالا ازش شنیدم و دیدم حس میکنم جدا از خوب بودن خود اثر من هم خیلی ازش خوشم بیاد (یاد تورین تورامبار میفتم :-")
و از اونجایی که همه جا هم میگن که اصلش مانگاست و هیچ کدوم از اقتباس ها بهش قصد دارم برم سراغش، ولی خب اصلا دلم نمیاد داستانی که تموم نشده رو شروع کنم :D
به خصوص اگه منظم نباشه یا تا پایانش خیی مونده باشه

با این وضعی که بالای 20 ساله هنوز مانگا تموم نشده و نویسندشم گفته تازه 60% داستان جلو رفته احتمالا یه 20-25 سال دیگه تموم میشه ! بهتره از همین آلان شروع کنین خوندن

سانسورهاشم فوقش در حد شطرنجی شدن چند تا عکسه که تاثیری تو داستان نداره

Sent from my D6603 using Tapatalk

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
کلا انیمه ها نقش تبلیغات رو دارن!:-"
اونچنان جدی گرفته نمیشن! کارهای خیلی زیادی هست که اینجوری میزارن تو کف :| یا یک پایان بندی فیلر میزنن تنگش که مثلا ملت تو کف نباشن:|

حالا برو Claumore هم ببین!:-" احتمالا اونم خوشت بیاد!:-" ولی پایانش فیلره:-" ولی فکر کنم مانگاش تموم شد:-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
هی وای من!!! هی وای من! :fearscream:@-):fearscream:
چه شد! :| بام مشکوک بود، مشکوک تر شد!!! چیزی که گفتن رو من در مورد وانگنان فکر میکردم باشه! بعد الان گفتن بام چنین وضعیتی رو داره!
خیلی خیلی کنجکاو شدم پس بدونم راز اون و کاراکا پس چیه! >:)

کلا که اوضاع خیلی خفن و خوبه! :D

در مورد عکس موخره ی چپتر 319 هم! به به واقعا! شخصا که حالم از راشل بهم میخوره، و همینطور از هارلی کویین هم به شدت بدم میاد! (جغجغه!:| ) خیلی با هم جفت و جور شدن!!!

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
Dragon Ball Super episode 81

با این وضعی که بالای 20 ساله هنوز مانگا تموم نشده و نویسندشم گفته تازه 60% داستان جلو رفته احتمالا یه 20-25 سال دیگه تموم میشه ! بهتره از همین آلان شروع کنین خوندن

سانسورهاشم فوقش در حد شطرنجی شدن چند تا عکسه که تاثیری تو داستان نداره

Sent from my D6603 using Tapatalk

آخه با شناختی که از خودم دارم میدونم اگه الان شروعش کنم تا 2-3 ماه به شدت درگیرش میشم، کل چپترهای منتشر شده تا الانو Binge-read میکنم ، بعدش که به بن بست تهش برسم میرم ساب ردیتشو زیر و رو میکنم، و بعد که باید منتظر چپتر جدید بمونم کم کم شور و اشتیاقم براش فروکش میکنه و داستانش میره ته ذهنم در کنار داستان‌های نیمه‌کاره‌ی دیگه‌ای که همینجوری ولشون کردم :D
پس اگر عمری بود همون 20 سال دیگه شروعش میکنم :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,740
چند سال پیش ده پونزده چپتر آخر مانگا ی کلیمور چون ماهیانه میومد بیخیال شدم گفتم تموم که شد یکجا میگیرم،بعدش حس ش نبود تا امروز که نشستم تا آخرش رفتم.
خیلی چیزاش یادم رفته بود اما در کل بنظرم پایان خوبی داشت.
ایده awakening آخری کلر رو دوس داشتم عالی بود،اونجاکه کلر با تریسا حرف میزد تو پس زمینه ذهن م انگار داشت موسیقی Man of the world ناروتو پخش میشد:((
oic7_niyiqkeyvf1qmddwmo1_500.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر