Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
چند وقت پیش وان پیس رو خواستم شروع کنم ولی همون 30 قسمت اول از هر چی دزد دریاییه نا امید شدم. همش گریه زاری میکردن شخصیتاش اصلا خوشم نیومد. لوفی هم صدا و حرکتاش یجورایی کیموچی واروئی بود :D
از چه قسمتی دقیقا داستانش شکل میگیره و شخصیتای badass میان؟
اگه شخصیت های BD میخوای و یه داستان جدی رو هم دوست داری برو ناروتو (بدون فیلر) یا هانتر ایکس هانتر ببین:-" (تازه کلی انیمه کوتاه خوب هم برای دیدن هست که به وان پیس ارجعیت دارن:> در واقع وان پیس حکم لنگه کفشی در بیابان داره و بدرد یکی میخوره که از درد بی انیمه ای به هر جایی چنگ میندازه:D)
با این توصیفی هم که کردی مشخصه که از وان پیس خوشت نمیاد تا آخرش همینطوری میمونه و بدتر میشه که بهتر نمیشه:D

بهترین آرک هم (نه اینکه باقیشون مالی باشن)
ایمپل داون:>

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
آقا وسط بحث اون انیمه درپیت ( :D )، یکی بنده رو از گمراهی دربیاره!
به توصیه سینا میخوام Fairy Tail رو ببینم، ولی لامصب انقدر طولانیه که گفتم قبلش با یه انیمه کوتاه تر بدن رو گرم کنم و دوباره وارد دنیای انیمه بشم. :D مدت ها بود میخواستم Berserk (نسخه 97) رو ببینم و بالاخره رفتم سراغش، ولی با چیزی که انتظارش رو داشتم به شدت متفاوته! فعلاً 10 قسمت دیدم و به جز قسمت اول و یکی دو تیکه ی دیگه، اون چیزی نیست که فکر میکردم. توی بعضی ویدئوها که قدیما دیده بودم، یه اتمسفر به شدت تاریک و سنگین وجود داشت با جک جونورهای مختلف و خشونت بسیار بالا و ...، ولی الآن اکثر قسمت ها صرف مبارزات آدمیزادی و معمولاً درپیت و بخش های فیلر مانند و گفتگوهای معنوی و ... میشه. میخوام ببینم کلهم در مورد Berserk اشتباه میکنم و با یه چیز دیگه قاطی کردم؟ یا در ادامه تغییراتی میکنه؟ :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
زونیشا :D

jl6r_ad7qqyv_460s.jpg

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
تو این بحث شرکت نمیکنم ولی منم میخوام یه چیزی بگم، وان پیس برای من بهترینه :D

از این بحث خارج شیم، مانگای kingdom عجب چیز شاخیه هر چپترش با لب و لوچه ت بازی میکنه
ToG هم یه لول پایینتر از Kingdom میزارم :D
حالا حساب کن چقدر شاخه :D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
تو جمع استاديد مانگا و انيمه درست نيست يك تازه كار مثل من اظهارفضل كنه اما صرفا نظر بنده اينه
وان پيس بهترين نيست چون هدفش هم بهترين بودن نبوده ،قطعا كاستي هايي داره اما اينطور كه دوستان ميكوبند هم بد نيست!
وان پيس ميخواد داستان دنياي خودش ، انسان ها و انسانيتشون و اينكه واقعا چه چيز هست كه در زندگي ارزشمند هست رو روايت كنه و با توجه به ماهيت انيمه بلند ، شونن بودن و طمع سرمايه گذاران اين مجموعه براي طولاني كردن پخش براي سود بيشتر ، الحق كه در بيشتراوقات خوب از پس وظيفه ي ثقيلش برمياد ،اگر تو بعضي مواقع سعي ميشه با شوخي ها و دلقك بازي هاي اسوپ و لوفي شرايط تيره و سنگين تلطيف بشه نميشه به سازنده ها خرده گرفت چون از هر قشرسني مخاطب پاي وان پيس هست ،اگر بعضي قسمت ها بي دليل كش مياند و كمبود محتوا وجود داره همش تقصير سازنده ها نيست ، بله موافقم جاهايي هست كه فقر محتوا بيداد ميكنه و دلت ميخواد به زمين و زمان فحش بدي كه چرا از همچين پتانسيلي بهتر استفاده نشده، اما جاهايي هم هست كه درست چنگ ميزنه به احساسات و عقايدتون و يك دقيقه اش به اندازه بيست قسمتش ارزش داره ، كيفيت وان پيس سقوط و صعود داره اما نكته اينه كه در لحظه ي صعود ارزش خودشو انچنان ثابت ميكنه كه ميشه با ارفاق چشمتون رو روي كاستي هاش ببنديد
با وان پيس قرار نيست شاهد زيبا ترين آرت هاي دنياي انيمه باشيد ، قرار نيست به بررسي عميق ترين مسائل فلسفي پرداخته بشه ، قرار نيست هر لحظه اش چيز بي بديلي باشه ، بايد به وان پيس در جايگاه خودش نگاه كنيم و در اين صورت ميبينيم وان پيس واقعا اثر خوب و كم نظيري هست اما اينكه بهترين هست يا نه بنظرم يك مسئله شخصي هست و نميشه راجب اين مورد قضاوت كرد

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
و در نهایت برسرک بهترینه >:)

اما وان پیس رو هم میشه با توجه به میزان فروش و طرفداراش بهترین شونن بلند فعلی دونست, توی کوتاه ها هم به نظرم هفت گناه کبیره بهترین شونن سال های اخیر بود که هنوز رو دستش نیومده

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اما وان پیس رو هم میشه با توجه به میزان فروش و طرفداراش بهترین شونن بلند فعلی دونست, توی کوتاه ها هم به نظرم هفت گناه کبیره بهترین شونن سال های اخیر بود که هنوز رو دستش نیومده
دو سه قسمتشو دیدم خوشم اومد، داستانش تموم میشه تو همین فصل؟:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Berserk 2016 قسمت آخر
در مقایسه با مانگا واقعا چیزی ورای افتضاح و فاجعه بود
که نمیدونم به چه هدف همچین اشغالی رو ساخته بودن, اما فقط بخاطر اینکه حداقل تغییرات داستانیش کم بود و داستانو زیاد تغییر نداده بودن از 10 بهش 7 میدم

Dragon Ball Super قسمت 80
از زمانی که از فیلر خارج شد دوباره تبدیل به بهترین انیمه ی فصلی و انگوئینگ شد
واقعا استرس و هیجان اثر خیلی بالا رفته و مبارزات کاملا غیرقابل پیش بینی

Saint Seiya قسمت آخر
تا قسمت 74 واقعا عالی بود اما بعدش افت کرد و به تکرار روی اورد
طوری که دیگه کل داستان شده بود راجب اینکه هر ارک اتنا رو یه عده میدزدیدن و اینام تا یه زمان خاصی وقت داشتن نجاتش بدن
حریفا هم که هر ارک بجای قوی تر ضعیف تر از ارک قبل میشدن, مخصوصا این آخری پوسایدون که ابروی هرچی خداس برد عین منگل ها وایساده بود بهش تکنیک بزنن
نمره 7 از 10 ( اگه افت نمیکرد هم 8 )

الانم حوس کردم برم دوباره هفت گناه کبیره ئو از اول ببینم

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
سلام دوستان
چنتا انیمه شبیه Akame Ga Kill معرفی کنید
هفت گناه کبیره رو هم گذاشتم بگیرم
انیمه no game no life ارزش داره بگیرم
من سبک مبارزهای بیشتر دوست دارم
چیزاییم که دیدم و خوشم اومده bleach - claymor-akame ga kill-berserk

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چپتر جالبی بود! >:) خوشمان آمد! >:)

به قول یکی از دوستان، دشمن دیروز،دوست امروز! :D

کلا با این سوپرنوواهای نسل لوفی اینا خیلی حال میکنم :D همشون خفنند و قدرتای جالبی دارن! هرچی بیشتر بهشون بها داده میشه،بیشتر حال میکنم! :D گرچه دوست داشتم نقش کید پررنگ تر از لاو باشه:-"

به هر حال ، ببینیم پیشنهاد کاپون غیر از گوشت چی میتونه باشه که لوفی نتونه جواب رد بده! >:) ، دفعه ی قبلی که دوفلامینگو دقیقا همین رو گفت، میوه ی ایس رو گذاشت رو میز! >:)

جدا از این، با توجه به حرف های جینبی، اون ده نفری که میگه فکر نمیکنم این دوتا گروگان ها رو حساب کرده باشه! باید منظورش دو نفر دیگه باشن! یک سری گزینه ها هستن...
مثلا سزار، ولی فکر نمیکنم جینبی بدونه سزار هم همراه این ها بوده باشه! و یا باهاش ملاقات کرده باشه،یا پیغامی رسونده باشه و هماهنگ کرده باشه کارها رو! :D
یکیشون احتمالا اونیه که پکومز رو نجات داده! :D
خود پکومز هم نمیتونه باشه به نظرم، احتمالا این نقشه ی ترکوندن بیگ مام رو باهاش در جریان نزارن که لوفی موافقت کرده و چنین برنامه ای داره:-"

دوست دارم ببینم تیم ده نفره کیا هستن! >:) اینا + کاپون (این یارو که سمت چپ پنل کاپون هم نشسته بود جالب میزد! البته اگر سزار نباشه=)) ) + وینسموک ها Vs بیگ مام و دنیای زیرزمینی ! >:)
به به! >:)

تقاضا دارم اودا یک فایت خفن از همه، و مخصوصا بروک نشون بده! اینجوری جلوی بیگ مام جنگید...ولی...:((
سانجی هم که باید بترکونه دیگه! :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
سلام دوستان
چنتا انیمه شبیه Akame Ga Kill معرفی کنید
هفت گناه کبیره رو هم گذاشتم بگیرم
انیمه no game no life ارزش داره بگیرم
من سبک مبارزهای بیشتر دوست دارم
چیزاییم که دیدم و خوشم اومده bleach - claymor-akame ga kill-berserk
سلام
Shingeki no Kyojin
Hunter x Hunter 2011 (اینو از چند قسمت اول قضاوت نکن یکم که جلو رفت عالی میشه)
Naruto
Mob Psycho 100
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
One Punch Man
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Deadman Wonderland
Owari no Seraph
Witchblade (شبیه کلیمور ه اما مبارزات ش کمه ، شخصیت پردازی خوبی داره)
Kill la Kill
katanagiri
Darker than Black
Black Bullet
Ao no Exorcist
Soul Eater
Guilty Crown
Elfen Lied

no game no life هم بدک نیس اما چون مبارزه ای دوس داری می تونی بجاش این دو تا رو نگاه کنی:
Sword Art Online
Btooom!

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
ushio to tora 2nd seasson قسمت 8

واقعا عالیه, خیلی خیلی از فصل 1 بهتر شده, چه از لحاظ استرس, چه هیجان, داستان و ....

پیشنهاد میکنم حتما این انیمه رو ببینید, فصل اول داستانش حالت اپیزودیک داره شاید فک کنید بدرد نمیخوره اما اشتباه نکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر