Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
از کمدی های این فصل چی پیشنهاد میشه؟
من فقط Kobayashi-san Chi no Maid Dragon دنبال میکنم که خیلیم خوشم نیومده ازش!

یعنی منظورت اینه که Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo رو نمیبینی ؟؟ :|:| آب دستته بزار زمین اینو ببین یکی از بهترین ( شاید بهترین ؟؟ ) کمدی های موجوده :x
الان فصل دومش داره پخش میشه باید فصل اولشو که ۱۰ قسمته ببینی اول .

-------------------------------------------------------------------------------

همین سکته ای که زد، ما هم باهاش سکته زدیم! :( بعد از قرن ها اولین بار بود که زدم "آنچه در قسمت بعد خواهید دید" رو دیدم، که فقط بفهمم زنده مونده یا نه! که نامردا هیچی نشون ندادن=))
کلا که خیلی خوبه این انیمه،هر دو فصل! و جذاب! یعنی هم قصه گوییشون جذابه، هم درام و ماجراهایی که به مرکزیت این قضیه داره اتفاق میفته!

ولی خوب...انیمه فن سرویس نداره،زیاد حرف میزنند و ... ، بدین گونه میشود که احتمالا کلا/ و مخصوصا توی ایران! ، چندان مشتری نداره و دیده نمیشه! این خیلی ظلمه! :(

آره واقعا داره در حقش جفا میشه :( خیلی خوبه ولی زیاد پیدا نمیشن کسایی که ببیننش (البته برا خود منم که از همون اول باهاش حال میکردم یه جاهایی اون قسمتای اول که عادت نداشتم راکوگوشون خسته کننده میشد ولی از یه جایی به بعد هی منتظر بودم یکی بیاد راکوگو اجرا کنه :D ) حداقل امیدوارم تو خوده ژاپن اوضاعش خوب باشه از نظر بیننده و فروش و ...
ولی این Kikuhiko رو که فکر میکنم تا آخره این فصل میمیره از الان دلم خون میشه =(( فقط الان نمیدونم با این وضعیت باید منتظر فصل ۳ باشیم یا نه :-? چون درواقع Kikuhiko شخصیت اصلیه ولی باز از یه ورم این پسره Yutaro هست که میتونن داستانشو ادامه بدن ( حالا خوبه مثلا Kikuhiko زنده بمونه :D )
پ.ن : درکل دمه استدیو DEEN گرم که همچین انیمه ای ساخته :x:x

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
یعنی منظورت اینه که Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo رو نمیبینی ؟؟ :|:| آب دستته بزار زمین اینو ببین یکی از بهترین ( شاید بهترین ؟؟ ) کمدی های موجوده :x
الان فصل دومش داره پخش میشه باید فصل اولشو که ۱۰ قسمته ببینی اول .

یکی دو قسمت از فصل اولش دیدم شخصیتاشو دوس نداشتم. آرتشم خوب نبود. بهتر میشه؟؟
-------------
چند وقت پیش وان پیس رو خواستم شروع کنم ولی همون 30 قسمت اول از هر چی دزد دریاییه نا امید شدم. همش گریه زاری میکردن شخصیتاش اصلا خوشم نیومد. لوفی هم صدا و حرکتاش یجورایی کیموچی واروئی بود :D
از چه قسمتی دقیقا داستانش شکل میگیره و شخصیتای badass میان؟

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
-------------
چند وقت پیش وان پیس رو خواستم شروع کنم ولی همون 30 قسمت اول از هر چی دزد دریاییه نا امید شدم. همش گریه زاری میکردن شخصیتاش اصلا خوشم نیومد. لوفی هم صدا و حرکتاش یجورایی کیموچی واروئی بود :D

در مجموع فصل دوم تا اینجا بهتر بوده ( شاید خیلی بهتر :-? ) ولی من چون از اول دوس داشتمش شاید اینجوری حس میکنم معلوم نیست شما اگه ادامه بدی چجوری حس کنی :D

-------------------------------------------------------------
one piece رو امیر آکیبا هایپ میکنه زیادی یه ۱ - ۲ درجه ( شایدم بیشتر :-" ) پایینتر در نظر بگیر از حرفای اون ( این واسه پیشگیری )
از نظر خودم one piece اوجش آرک مارینفورده که قسمت ۴۰۰ و خورده ایه :D شخصیاتا هم قطعا بهتر میشن اصلا تا ۳۰ فکر کنم دسته ی لوفی شاخاش کامل نشدن از بدا هم کسه شاخی نیومده بود تا ۳۰ :-? کلا انیمه های بلند (بیشترشون ) باید حساب کنی یه ۱۰۰ قسمتی ببینم تا دستم بیاد :D البته دنیاش جذبت نکنه بعید میدونم در ادامه نظرت تغییر کنه ولی به نظرم ادامه بده شاید فرجی شد :-? :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
-------------

در مجموع فصل دوم تا اینجا بهتر بوده ( شاید خیلی بهتر :-? ) ولی من چون از اول دوس داشتمش شاید اینجوری حس میکنم معلوم نیست شما اگه ادامه بدی چجوری حس کنی :D

-------------------------------------------------------------
one piece رو امیر آکیبا هایپ میکنه زیادی یه ۱ - ۲ درجه ( شایدم بیشتر :-" ) پایینتر در نظر بگیر از حرفای اون ( این واسه پیشگیری )
از نظر خودم one piece اوجش آرک مارینفورده که قسمت ۴۰۰ و خورده ایه :D شخصیاتا هم قطعا بهتر میشن اصلا تا ۳۰ فکر کنم دسته ی لوفی شاخاش کامل نشدن از بدا هم کسه شاخی نیومده بود تا ۳۰ :-? کلا انیمه های بلند (بیشترشون ) باید حساب کنی یه ۱۰۰ قسمتی ببینم تا دستم بیاد :D البته دنیاش جذبت نکنه بعید میدونم در ادامه نظرت تغییر کنه ولی به نظرم ادامه بده شاید فرجی شد :-? :D

شرم بر شما باد!:D ، هرچی میخواید بگید، ولی رو دست وان پیس نیست:-" حتی اگر یکی دو lvl بیاد پایین تر=))

خوب...فعلا که ایست بلو میباشد و اصلا بچه بازیه:-" گرچه آرک آخر ایست بلو، به نسبت یه کاراکتر خفن میاد!:-" ، گرچه همین الانم شما اگر خفن ترین نه...یکی از خفن ترین کاراکترهای سری رو تا حالا دیدید:-" (میهاوک >:) )

اما ، جمع شدن نسبی کاراکترها و شروع اتفاقات مهم و تاثیر گذار، از بعد از ورود به گرند لاین ، با حضور یکی از Coolترین کاراکترهای وان پیس شروع میشه:-" شما حدود قسمت های 100 حساب کن:-"

در مورد اوج بودن مارینفورد که شدیدا مخالفم:-" آره آرک پر از اسم های خفنه! اما جز معدود نفراتی ، هیچکدوم هیچ کار خاصی نمیکنند:-"، اکثرا فقط قدرت نمایی میکنند، نه اینکه از قدرت استفاده خاصی کنند:-"، خیلی از نکات مهم وان پیس بودن هم نداره:-" اصلا یه وضعی:-"

اوجش قبل تر از مارینفورد اتفاق میفته:-" کلا همه چی اونجا وارد یک سطح دیگه ای میشه:-" از فلش بک و داستان بگیر، تا مبارزات:-"

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
شرم بر شما باد!:D ، هرچی میخواید بگید، ولی رو دست وان پیس نیست:-" حتی اگر یکی دو lvl بیاد پایین تر=))

خوب...فعلا که ایست بلو میباشد و اصلا بچه بازیه:-" گرچه آرک آخر ایست بلو، به نسبت یه کاراکتر خفن میاد!:-" ، گرچه همین الانم شما اگر خفن ترین نه...یکی از خفن ترین کاراکترهای سری رو تا حالا دیدید:-" (میهاوک >:) )

اما ، جمع شدن نسبی کاراکترها و شروع اتفاقات مهم و تاثیر گذار، از بعد از ورود به گرند لاین ، با حضور یکی از Coolترین کاراکترهای وان پیس شروع میشه:-" شما حدود قسمت های 100 حساب کن:-"

در مورد اوج بودن مارینفورد که شدیدا مخالفم:-" آره آرک پر از اسم های خفنه! اما جز معدود نفراتی ، هیچکدوم هیچ کار خاصی نمیکنند:-"، اکثرا فقط قدرت نمایی میکنند، نه اینکه از قدرت استفاده خاصی کنند:-"، خیلی از نکات مهم وان پیس بودن هم نداره:-" اصلا یه وضعی:-"

اوجش قبل تر از مارینفورد اتفاق میفته:-" کلا همه چی اونجا وارد یک سطح دیگه ای میشه:-" از فلش بک و داستان بگیر، تا مبارزات:-"

روزی که انیمه ای مثل one piece بهترین انیمه محسوب بشه یا oda انقلاب کرده ( lol ) یا باید در صنعت انیمه رو گل بگیرن :D
مارینفوردم هرچی میخوای بگو بازم بهترین آرک وان پیسه #فکت ( سلیقه بیشتر :D ) به دلیل وجود ۲ شخصیتی که مثلشون و در سطحشون دیگه نیومد که فکر کنم میدونی منظورم کدومان :x:x
نکات مهم وان پیس بودن فکر کنم منظورت نبودن یه سری شخصیتاس که همون بهتر نبودن سطح آرک با بچه بازی پایین نیومد :D

پ.ن : خیلی در لفافه گفتم برا بقیه اسپویل نشه :-"

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
روزی که انیمه ای مثل one piece بهترین انیمه محسوب بشه یا oda انقلاب کرده ( lol ) یا باید در صنعت انیمه رو گل بگیرن :D
مارینفوردم هرچی میخوای بگو بازم بهترین آرک وان پیسه #فکت به دلیل وجود ۲ شخصیتی که مثلشون و در سطحشون دیگه نیومد که فکر کنم میدونی منظورم کدومان :x:x
نکات مهم وان پیس بودن فکر کنم منظورت نبودن یه سری شخصیتاس که همون بهتر نبودن سطح آرک با بچه بازی پایین نیومد :D

پ.ن : خیلی در لفافه گفتم برا بقیه اسپویل نشه :-"
چون گفتی اودا، یعنی هم انیمه و هم مانگا منظور میباشد، که اصلا شک هم نکن که اودا انقلاب کرده:D و همین اودا الان بزرگ ترین مانگاکای حال حاضر میباشد و این سبک رو هم زنده نگه داشته! وگرنه اودا نبود درش رو گل گرفته بودن تا حالا!:D
#فکت رو اینجا به کار میبرن:D

مارینفوردم کاملا مخالفم:-" ، یک شخصیت رو آره، خداست توی اون آرک!(مثل خیلی از شخصیت های دیگه ای که آرک دور اونا میچرخه:-") ، ولی پر از کاراکتر مهمه که هیچ کاری نکردن:-" انگار نه انگار چه خبره اونجا:-" و همین هیچکاری نکردنشونه که بعد از سال ها، ملت هنوز از نظر مبارزات درگیرن که قدرت کی به کی میچربه! اصلا فلانی چنین قدرتی داشته یا نه! و ... :-"

اگر اینجوریه، کل وان پیس یعنی به نظرت سطح پایینه:p که اینطور نیست در واقعیت:p ولی به هر حال، مارینفورد اصلا حس وان پیس رو نداره:-" چون چندتا از مهم ترین شاخصه های وان پیس رو نداره اصلا!:D یک سری شخصیت ها فقط یک بخششه:-"

البته بهترین، چه انیمه،چه مانگا،چه آرک یه چیز سلیقه ایه!:-"
ولی خوب یک سری فکت هایی وجود داره به طور کلی:-"(معجزه کردن اودا:p ) ، و یک سری دلایلی هم برای بهترین نبودن مارینفورد دارم:-" ، البته هرکسی چنین چیزی بر اساس دیدگاه خودش داره:-"

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
چون گفتی اودا، یعنی هم انیمه و هم مانگا منظور میباشد، که اصلا شک هم نکن که اودا انقلاب کرده:D و همین اودا الان بزرگ ترین مانگاکای حال حاضر میباشد و این سبک رو هم زنده نگه داشته! وگرنه اودا نبود درش رو گل گرفته بودن تا حالا!:D
#فکت رو اینجا به کار میبرن:D

مارینفوردم کاملا مخالفم:-" ، یک شخصیت رو آره، خداست توی اون آرک!(مثل خیلی از شخصیت های دیگه ای که آرک دور اونا میچرخه:-") ، ولی پر از کاراکتر مهمه که هیچ کاری نکردن:-" انگار نه انگار چه خبره اونجا:-" و همین هیچکاری نکردنشونه که بعد از سال ها، ملت هنوز از نظر مبارزات درگیرن که قدرت کی به کی میچربه! اصلا فلانی چنین قدرتی داشته یا نه! و ... :-"

اگر اینجوریه، کل وان پیس یعنی به نظرت سطح پایینه:p که اینطور نیست در واقعیت:p ولی به هر حال، مارینفورد اصلا حس وان پیس رو نداره:-" چون چندتا از مهم ترین شاخصه های وان پیس رو نداره اصلا!:D یک سری شخصیت ها فقط یک بخششه:-"

البته بهترین، چه انیمه،چه مانگا،چه آرک یه چیز سلیقه ایه!:-"
ولی خوب یک سری فکت هایی وجود داره به طور کلی:-"(معجزه کردن اودا:p ) ، و یک سری دلایلی هم برای بهترین نبودن مارینفورد دارم:-" ، البته هرکسی چنین چیزی بر اساس دیدگاه خودش داره:-"

منظورم از انقلاب کردن البته انقلاب نسبت به شرایط فعلیه نه کاری که قبلا کرده ( که درسته خیلی کار خوبی بوده ولی قطعا و ۱۰۰٪ معجزه نبوده !!! مال این حرفا نیست :D ) قبول دارم وان پیس دنیای یونیکی داره و ... چیزای دیگه که قبلا گفته شده ۱۰۰۰ بار ولی با این چیزا نمیشه گفت بهترین !!! خیلی کارای دیگه داریم که از هر نظر از وان پیس بهترن وان پیس تو هیچی بهترین نیست ! تو بعضی چیزا خیلی خوبه ! تو بعضیام تو دیوار ...
البته درست میگی سلیقه ایه ولی وقتی گفتی بهترین دیگه نمیشد خودمو کنترل کنم :D
اگه قرار بود تو مارینفورد همه ، همه کار بکنن تا الان داشتی آرک مارینفورد میخوندی هفتگی :D وسعت آرک و شخصیاتاش خیلی زیاد بود پتانسیل خیلی بیشترم داشت ( پتانسیل یکی مثل اودا رو هم در نظر بگیر بالاخره /:) ) ولی همینشم بهترینه وان پیسه:-"
مسلما ویژگی که سطحش رو به این چیزی که هست رسونده وجود اون شخصیتا ( بجز ۲ با پارتی بازی ۳ تاشون ) نبوده
من اگه بهم میگفتن فقط اینا هستن سمتشم نمیومدم :p

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منظورم از انقلاب کردن البته انقلاب نسبت به شرایط فعلیه نه کاری که قبلا کرده ( که درسته خیلی کار خوبی بوده ولی قطعا و ۱۰۰٪ معجزه نبوده !!! مال این حرفا نیست :D ) قبول دارم وان پیس دنیای یونیکی داره و ... چیزای دیگه که قبلا گفته شده ۱۰۰۰ بار ولی با این چیزا نمیشه گفت بهترین !!! خیلی کارای دیگه داریم که از هر نظر از وان پیس بهترن وان پیس تو هیچی بهترین نیست ! تو بعضی چیزا خیلی خوبه ! تو بعضیام تو دیوار ...
البته درست میگی سلیقه ایه ولی وقتی گفتی بهترین دیگه نمیشد خودمو کنترل کنم :D
اگه قرار بود تو مارینفورد همه ، همه کار بکنن تا الان داشتی آرک مارینفورد میخوندی هفتگی :D وسعت آرک و شخصیاتاش خیلی زیاد بود پتانسیل خیلی بیشترم داشت ( پتانسیل یکی مثل اودا رو هم در نظر بگیر بالاخره /:) ) ولی همینشم بهترینه وان پیسه:-"
مسلما ویژگی که سطحش رو به این چیزی که هست رسونده وجود اون شخصیتا ( بجز ۲ با پارتی بازی ۳ تاشون ) نبوده
من اگه بهم میگفتن فقط اینا هستن سمتشم نمیومدم :p
100% بوده و اصلا در موردشم شک نکن!:D
کاری که به 20سال تو اوج باشه و کسی به گرد پاش هم نرسه، و مثل هم قطارهاش، سقوط آزاد هم نکرده باشه مطمئن باش معجزه ست:D ، داستانی رو برای 20سال ادامه بدی و همچنان جذاب باشه! و همچنان خیلی چیزا برای گفتن باشه:D

وان پیس شک نکن تو خیلی چیزا بهترینه!:D وگرنه الان اینی نبود که هست، و مثل خیلی کارها هم هایپ یکی دو ساله نبوده که بعد بره تو حاشیه:-"

آرک وقتی چیزی برای گفتن داشته باشه چرا که نه!:D میخوندیم همچنان!:D
ولی توی آرک مارینفورد میبینیم دارن ایس رو اعدام میکنند، ولی ملت کار خاصی نمیکنند! مارکو نزدیک سکو میشه یک مشت میخوره، دیگه اونجاها پیداش نمیشه!
میهاوک درسته برای جنگ واقعی نیمده، ولی ویستا جلوش هیچ کار خاصی نمیکنه!
وایت بیرد اول کار یک زلزله ایجاد کرد و آوکیجی خنثی ش کرد...دو ساعت این وسط کار خاصی نکرد، از دیوارها که گذشتن با آدمیرال ها جنگید، ولی استفاده خاصی از هاکی نکرد!
وایت بیرد با اون هاکی پادشاهیش کاری نمیکنه، صبر میکنه لوفی هاکی شاهی بزنه و ایس رو از اعدام نجات بده؟
توی جنگ به این طولانیی، وایت بیرد وقتی از قدرتش واقعا استفاده میکنه که ایس مرده!

حالا میزاریم جلوی انیس لابی، جایی که کلاه حصیری ها رفتن به نجات یک ناکاما، اونم ناکامایی که فیلم بازی کرده بود جلوشون و اونقدر هم قدیمی نبوده و مرموز بوده کلا!
تک تک کلاه حصیری ها از جون مایه گذاشتن، همشون تا آخرین حد توانشون رو گذاشتن وسط برای نجات روبین!
مبارزاتی که کلاه حصیری ها(که همشون جزو شخصیت های اصلی داستان حساب میشن! و نه فقط لوفی!:D ) انجام دادن رو مقایسه کن با وایت بیردیون ، انگار این جماعت رفتن بازی!:| یکی مثل ویستا کلا فکر کنم نه خطی انداخت رو میهاوک، و نه خطی افتاد رو بدنش!:-" هیچ ریسکی نکرد!

میگم که اونجا ملت فقط اومدن قدرت نمایی کنند، میهاوک خفن ترین اسلش رو میزنه برا تعیین فاصله، جوزو اون رو دفع میکنه ، دوفلا جوزو رو کنترل میکنه و اون دسط دنبال ناکاماست ، بقیه هم چنین وضعی تقریبا!:-"
فقط لوفی اون وسط داشت واقعا دست و پا میزد برای نجات ایس، که بنده خدا قدرت خاصی هم نداشت نسبت به سطح جنگ:-"

وایت بیرد مشخصا از نظر شخصیتی ، کاراکتر خیلی بزرگی بود با اعمالی که همونجا نشون داد و اعتقادات و ...ش.

کل مارینفورد یک طرف از نظر مبارزه، بعد از مرگ ایس و وایت بیرد یک طرف و تازه اون موقع ملت جدی شدن که آره اوضاع خرابه!

هیچ جوره مارینفورد نمیتونه بهترین آرک باشه! مگر از نظر "اسم" کاراکترهایی که حضور داشتن اونجا:-"

بعد اوج وان پیس مارینفورد که کاراکترهای اصلی نیستن؟ :-" وان پیس رو 400 قسمت دیدیم که برسیم به مارینفورد؟:D
وقتی شخصیت های اصلی نباشن، رشد این کاراکترها هم وجود نداره!(نگو وان پیس رو شروع کردی و دیدی تا فقط مرگ ایس رو بخوای ببینی چون منطقی نیست:D )
دیگه اینکه وان پیس تو تمام آرک هاس حس ماجراجویی رو داره، حتی همون ایمپل داون هم هر طبقه ش یه ماجرایی بود و چیزای جدید کشف میکردن:D ، اما مارینفورد این رو هم نداشت!:-"

از نظر فداکاری و این ها، آرک های قبل کم نداشتیم، زورو و سانجی هم جونشون رو برای لوفی گذاشتن وسط، کلاه حصیری ها برای روبین ، تمام فلش بک های مربوط به کلاه حصیری ها...، از این صحنه های احساسی همیشه داشتیم!

اینکه اگر فقط کلاه حصیری ها هستن سمتش نمیومدی دو حالت داره، یا قبل از شروع وان پیس یک AMV خفن از آرک مارینفورد دیدی و صرفا برای اون آرک نشستی پای وان پیس، و بقیه ی قسمت ها برات نقش فیلر رو داشتن:-" ، یا هم باز همون بالایی! چون توی همه ی آرک ها کاراکترهای دیگه ای هم هستن تو داستان و 9 نفر تو یک جزیره ی خالی تنهایی ول نمیگردن:-" و همینطور که گفتم تمام آرک های قبل برات نقش فیلر رو داشتن بدون شک که چون اونا تو آرک هستن، نمیدیدی انیمه رو!:))... فکر کنم بعد از مارینفورد هم ندیدی دیگه:-" یا حداقل منطقیش اینه نبینی:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
100% بوده و اصلا در موردشم شک نکن!:D
کاری که به 20سال تو اوج باشه و کسی به گرد پاش هم نرسه، و مثل هم قطارهاش، سقوط آزاد هم نکرده باشه مطمئن باش معجزه ست:D ، داستانی رو برای 20سال ادامه بدی و همچنان جذاب باشه! و همچنان خیلی چیزا برای گفتن باشه:D

وان پیس شک نکن تو خیلی چیزا بهترینه!:D وگرنه الان اینی نبود که هست، و مثل خیلی کارها هم هایپ یکی دو ساله نبوده که بعد بره تو حاشیه:-"

آرک وقتی چیزی برای گفتن داشته باشه چرا که نه!:D میخوندیم همچنان!:D
ولی توی آرک مارینفورد میبینیم دارن ایس رو اعدام میکنند، ولی ملت کار خاصی نمیکنند! مارکو نزدیک سکو میشه یک مشت میخوره، دیگه اونجاها پیداش نمیشه!
میهاوک درسته برای جنگ واقعی نیمده، ولی ویستا جلوش هیچ کار خاصی نمیکنه!
وایت بیرد اول کار یک زلزله ایجاد کرد و آوکیجی خنثی ش کرد...دو ساعت این وسط کار خاصی نکرد، از دیوارها که گذشتن با آدمیرال ها جنگید، ولی استفاده خاصی از هاکی نکرد!
وایت بیرد با اون هاکی پادشاهیش کاری نمیکنه، صبر میکنه لوفی هاکی شاهی بزنه و ایس رو از اعدام نجات بده؟
توی جنگ به این طولانیی، وایت بیرد وقتی از قدرتش واقعا استفاده میکنه که ایس مرده!

حالا میزاریم جلوی انیس لابی، جایی که کلاه حصیری ها رفتن به نجات یک ناکاما، اونم ناکامایی که فیلم بازی کرده بود جلوشون و اونقدر هم قدیمی نبوده و مرموز بوده کلا!
تک تک کلاه حصیری ها از جون مایه گذاشتن، همشون تا آخرین حد توانشون رو گذاشتن وسط برای نجات روبین!
مبارزاتی که کلاه حصیری ها(که همشون جزو شخصیت های اصلی داستان حساب میشن! و نه فقط لوفی!:D ) انجام دادن رو مقایسه کن با وایت بیردیون ، انگار این جماعت رفتن بازی!:| یکی مثل ویستا کلا فکر کنم نه خطی انداخت رو میهاوک، و نه خطی افتاد رو بدنش!:-" هیچ ریسکی نکرد!

میگم که اونجا ملت فقط اومدن قدرت نمایی کنند، میهاوک خفن ترین اسلش رو میزنه برا تعیین فاصله، جوزو اون رو دفع میکنه ، دوفلا جوزو رو کنترل میکنه و اون دسط دنبال ناکاماست ، بقیه هم چنین وضعی تقریبا!:-"
فقط لوفی اون وسط داشت واقعا دست و پا میزد برای نجات ایس، که بنده خدا قدرت خاصی هم نداشت نسبت به سطح جنگ:-"

وایت بیرد مشخصا از نظر شخصیتی ، کاراکتر خیلی بزرگی بود با اعمالی که همونجا نشون داد و اعتقادات و ...ش.

کل مارینفورد یک طرف از نظر مبارزه، بعد از مرگ ایس و وایت بیرد یک طرف و تازه اون موقع ملت جدی شدن که آره اوضاع خرابه!

هیچ جوره مارینفورد نمیتونه بهترین آرک باشه! مگر از نظر "اسم" کاراکترهایی که حضور داشتن اونجا:-"

بعد اوج وان پیس مارینفورد که کاراکترهای اصلی نیستن؟ :-" وان پیس رو 400 قسمت دیدیم که برسیم به مارینفورد؟:D
وقتی شخصیت های اصلی نباشن، رشد این کاراکترها هم وجود نداره!(نگو وان پیس رو شروع کردی و دیدی تا فقط مرگ ایس رو بخوای ببینی چون منطقی نیست:D )
دیگه اینکه وان پیس تو تمام آرک هاس حس ماجراجویی رو داره، حتی همون ایمپل داون هم هر طبقه ش یه ماجرایی بود و چیزای جدید کشف میکردن:D ، اما مارینفورد این رو هم نداشت!:-"

از نظر فداکاری و این ها، آرک های قبل کم نداشتیم، زورو و سانجی هم جونشون رو برای لوفی گذاشتن وسط، کلاه حصیری ها برای روبین ، تمام فلش بک های مربوط به کلاه حصیری ها...، از این صحنه های احساسی همیشه داشتیم!

اینکه اگر فقط کلاه حصیری ها هستن سمتش نمیومدی دو حالت داره، یا قبل از شروع وان پیس یک AMV خفن از آرک مارینفورد دیدی و صرفا برای اون آرک نشستی پای وان پیس، و بقیه ی قسمت ها برات نقش فیلر رو داشتن:-" ، یا هم باز همون بالایی! چون توی همه ی آرک ها کاراکترهای دیگه ای هم هستن تو داستان و 9 نفر تو یک جزیره ی خالی تنهایی ول نمیگردن:-" و همینطور که گفتم تمام آرک های قبل برات نقش فیلر رو داشتن بدون شک که چون اونا تو آرک هستن، نمیدیدی انیمه رو!:))... فکر کنم بعد از مارینفورد هم ندیدی دیگه:-" یا حداقل منطقیش اینه نبینی:D

کاری که ۲۰ سال تو اوج باشه ؟؟ lol
وان پیس از این ۲۰ سالش ۱۰ سال افته فقط با ارفاق:-j انقدر آرک بد و ضعیف داره که میگم همین مارینفورد با اینکه از پتانسیلی که داشت تا نهایتش استفاده نشد بازم بهترین آرکشه :D
حالا قصد مقایسه نیست اصلا چون نمیشه مقایسه کرد ولی اگه از نظر طولانی بودن بخوای در نظر بگیری برسرک با اون عظمت افت داره مثل چی ، دیگه وان پیس که .... :-j
الانم وان پیس چیز خاصی نیست که تو خیلی چیزا بهترین باشه :D ( فقط بحث فروش نیار وسط که ... ) نه شخصیت خیلی به یاد موندنی با شخصیت پردازیه قوی نه داستان خیلی درگیرکننده و ... حالا چون بقیه هم سبکای این رفتن تو باقالیا ( فکر کنم منظورت ناروتوئه دیگه ؟؟ یا اشاره به چیز دیگه هم داری ؟؟ ) دلیل میشه این خوب باشه ؟؟
اینکه ۲۰ سال یه چیز خوب ارائه بدی باعث نمیشه بهترین باشی میتونی تو ۳ قسمت چیزی ببینی/بخونی ( اشاره به انیمه/مانگای خاصی ندارم ) که تو ۲۰ سال یه سری پیداش نکنی بهترین کلمه ی خیلی سنگینیه !!!!

دقت داری همه ی اینایی که داری میگی ضعفه داستان و اودا رو میرسونه ؟؟ :D منم که گفتم باید به پتانسیل اودا نگاه کنی شاید دسته آدم بهتری بود الان آرک مارینفورد تاریخی میشد ولی مشکل اینه دسته اودا بود:-<
lol انیس لابی رو با مارینفورد مقایسه میکنی ؟؟ :-j فقط وجود کاراکتری مثل ACE باعث میشه ارزش فداکاریای اونور ۱۰۰ برابر باشه اینکه ACE میمیره برا اینکه کسیو که اومده نجاتش بده نجات بده با نجات دادن رابین مقایسه میکنی ؟؟ این مفهومو که همه خودشونو به آب و آتیش زدن که آخرشم ACE زنده نمونه با مسخره بازیای اونور مقایسه میکنی ؟؟ رابینی که دقیقا طبق حرف خودت دلیلی نداره این همه واسش فداکاری بشه ( حالا تهش که گریه کرد گناه داشت ولی درکل بازم خیلی آبکی )
درواقع من وان پیس اولین انیمه بلندم و بعد Death Note دومین انیمه ای بود که میدیدم ( به خاطر هایپ الکی بعضیا 8-| ) دلیل ادامه دادنم هم همین بود :D چون هنوز اونقدر تو فاز انیمه/مانگا نبودم که وقت کم بیارم واسه دیدن 8-| وگرنه مسلم بدون این همه نمیدیدم و وقتمو میزاشتم برا چیزای بهتر ( البته نمیگم پشیمونم چون بالاخره اینم یه تجربه ای بود ولی بازم اگه برمیگشتم ، کلشو اسکیپ میکردم صحنه های مارینفورد و میدیدم و تمام :D )
بعدش به یه جایی رسیدم که ACE و کمی هم ایسوپ برام مهم شدن ( که ایسوپ هم گند خورد بهش (قبول دارم سانجی و زورو بهترن ولی ایسوپ چون مسخره گروه بود خوشم میومد ازش )) واسه همین تا مارینفورد ادامه دادم که زدن ایس رو کشتن بعد اونجا حس کردم نه داستان یه چیزایی برا گفتن داره الکی نیست و ... ادامه دادم به امید اینکه همون سطح حفظ بشه اما ای دل قافل ...
الانم که اینجام خیلی وقته دراپ کردم تا قسمت ۶۳۰ هم دیدم :D الکیم بار احساسی بقیه جاها رو با صحنه ی مرگ ایس مقایسه نکن چون کلا ایس با همون حضور کمش بهترین شخصیت وان پیس بود ( نظر شخصی ) وگرنه ایس و وایت برد نبودن که مارینفوردم یه چیزی میشد مثل بقیه آرکا
پ.ن : این نکته رو هم بگم اینکه شما یه شخصیت رو دوست دارین و باعث میشه براتون به یاد موندنی بشه خیلی فرق داره با اینکه اون شخصیت واقعا چیزی برای ارائه داشته باشه و شخصیت پردازی کاملی داشته باشه مشکل وان پیس هم همینه از کاراکتر تا کل داستان و دنیاش برا خیلیا ممکنه دوست داشتنی باشن اما از نظر کیفی اصلا !!!! در سطح بهترینا نیستن . بازم میگم بهترین کلمه ی سنگینیه مخصوصا اگه به عنوانه فکت به کار بره !!! حالا بگی واسه من بهترینه که کلا بحثی نیست یکیم بهترین بازیه عمرش COD ـه مثلا :p

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
20 سال تو اوج نیست؟ اگر نیست پس کجاست؟ :D
درسته یک سری آرک ها نسبت به یک سری دیگه پایین ترن، ولی باز هم همین روند رو داره ادامه میده! :D
میگی بحث فروش رو نیار وسط،ولی نمیشه نیورد، چون میبینیم عامل مهمیه! مخصوصا تو مبحث مانگاها که زندگیشون بر همین اساس میگذره، تو مانگایی خلق میکنی که از 20 سال حضورش،اکثرش رو چسبیده به اون بالا! این مدت خیلی کارها اومدن که هایپ عظیمی داشتن! (کارهای خوبی هم بودن!) ، نمونش AoT ، توکیو غول ، کوروکو نو بسکت ، ناروتو و ... ، ولی هیچ کدوم چنین تداوم فروشی نداشتن،یا تو همون اوج هایپشون هم بازم نتونستن به وان پیس برسن! یک کاری مثل بلیچ رو میبینیم که یک زمانی جزو Big 3 و انیمه های شاخی بود که همون اول معرفی میکردن، ولی به خاطر همین افت فروش ، انیمه ـش کنسل شد، و رفته رفته هم مانگاش به بدترین شکل به فنا رفت و بسته شد!(احتمال اینکه بسته باشنش خیلی بیشتره چون میدونیم چند چپتر آخر رو رسما زور چپونی جمع کردن! )

رابطه ی فروش و کیفیت در مورد مانگاها اگر کاملا مستقیم نباشه،اما نسبتا مستقیمه! به هیچ وجه نمیتونی ازش چشم پوشی کنی! (با اینکه گفتی بحث فروش رو نیار وسط،ولی وقتی انقدر مهمه نمیشه نیورد وسط!)
اینم باز نظر شماست که چیز خاصی نیست یا تو خیلی چیزا بهترین نیست، یا کاراکتر به یاد موندنی نداره و یا شخصیت پردازی قویی نداره، یا داستان درگیر کننده و ...!
من نمیدونم چطور میشه یک انیمه هیچکدوم اینا رو نداشته باشه ولی 20 سال ادامه داشته باشه! و پایانش نه از نظر داستانی، و از اون مهم تر نه از نظر محبوبیت در دیدرس باشه! میشه یک کار انقدر طولانی ادامه داد بدون داستان درگیر کننده؟ (اشاره به ناروتو و بلیچ ، هانتر هم سطح خیلی خوبی داره،ولی با این وضعیت انتشار...نه بازم نمیشه گزاشتش کنار وان پیس اصلا! )

آره دقت دارم اینا ضعف این آرک هست! چون اودا مشخصا خدا نیست! بالاخره هر انیمه ای بعضی جاهاش خیلی بهتر از جاهای دیگه ـش هست، و مسلما مارینفورد نمیتونه بهترین جای وان پیس باشه،به خاطر اینکه همه جوره آرک های بهتر و وان پیسی تری داره! ) ، آرک هاییش هم که به نسبت بدتر از بقیه ی آرک ها هستن(مارینفورد رو نمیگم) مشکلشون دقیقا بدمن های آرک بوده، و نه داستان کلی اون آرک!

نه تنها انیس لابی،درسروزا،آراباستا،شابوندی و حتی تریلر بارک رو هم مقایسه میکنم! :D
دقیقا اینکه شما Ace رو دوست دارید،دلیل نمیشه Ace بهترین کاراکتر باشه! :D (چیزی که پایین تر خودت گفتی:D )
اینکه Ace فداکاری میکنه برای کسی که نجاتش داده کار خفنیه، ولی همین ایس به عنوان یک برادر بزرگ تر چنین کاری ازش درسته، همین ایس کسی بود که باعث شد لوفی توی اون موقعیت مرگ و زندگی(کل مارینفورد رو نمیگم،همین بخش فداکاری) بیفته ، و همین ایس کسی بود که آرزوهاش بعد از دیدن وایت بیرد،دیدن موفقیت بقیه بوده و نه آرزوی خودش.

ولی ما یکی رو داریم مثل زورو ، کاراکتری مغرور که هیچوقت ضعف از خودش نشون نمیده، کسی که همچنان برای خودش آرزوی قوی ترین شمشیرزن شدن رو داره، و همینطور لوفی رو تهدید میکنه که اگر از آرزوی خودش دست برداره جلوش می ایسته و ... ، ولی میبینیم چنین شخصی با تمام این اوصاف سرش رو برای نجات لوفی تقدیم کرد! (همینطور سانجی که رویای دیدن آل بلو رو داره) ، اینکه زورو نمرده تقصیر زورو نیست! ، و جدا از این یک کلمه در مورد کاری که کرده با هیچکی صحبت نکرد! و حتی نمیخواست جایی باشه که احتمال دیده شدن کاری که داره میکنه باشه! بعد ارزش کاری که ایس کرد، 100 برابر زورو هست؟
زورو بعد از شابوندی وقتی میبینه قدرت نجات دوستاش رو نداره، تمام غرورش رو میزاره کنار و جلوی حریف اصلیش سر خم میکنه که بهش آموزش بده!
من شخصا کاراکتری مثل زورو ندیدم که چنین کارهایی رو بکنه! تو آرزو و غرورت رو برای یکی دیگه(یا بهتر بگیم برای کل گروه) بزاری کنار.

یا اسوپ ، یک کاراکتر ترسوـه، ولی برای چیزی که بهش باور داشت(ناکاما بودن کشتی) ، با کاپیتانش درگیر شد. و حتی با بیرون رفتن از گروه و اتفاقی که به معنیه قطع رابطه(اگر دشمنی نباشه!) با گروه هست، بلند میشه میره انیس لابی برای نجات روبین.
(فضای سنگینی که موقع جر و بحث روی کشتی بین لوفی و اسوپ برقرار بود و هیچوقت چنین چیزی ندیدم! بقیه ی فضاهای سنگینی که توی کارهای دیگه دیدم به خاطر حضور یک شخصیت منفی خیلی خفن بوده، و نه چنین جر و بحث هایی، نه رد و بدل شدن چنین چیزایی! )

یا یک بنده خدای دیگه داریم به نام بون چان ، یک بار خودش رو به خاطر لوفی و کلاه حصیری ها تسلیم نیروی دریایی کرد. و بعد تو ایمپل داون سعی کرد برسونتش به ایوانکو ، و در نهایت وقتی همه اونجا فرصت فرار کردن رو داشتن، موند توی ایمپل داون برای اینکه برای لوفی وقت بخره! جایی که مرگش حتمی بوده با وجود ماژلان.

اینکه خیلی ها نمیمیرن، بی ارزش بودن فداکاری هاشون نیست. خیلی هاشون فداکاری های خفن تری کردن نسبت به ایس.

میگی شخصیت به یاد ماندنی نداره، ولی پر از کاراکترها و اتفاقات مهمه داستان.
بلمرسان جونش رو برای نامی و نوجیکو داد که توی خفا و قاچاقی نخوان زندگی کنند ، نامی تحقیر و خیانت رو به جون میخره برای نجات دادن شهرش ، ویوی مدت زیادی رو به عنوان جاسوس کار میکنه ، دکتر هیلولوک فقط صحبت های آخرش رو به یاد بیار ، نمونه ی اواخرش کورازان ، جدیدترش آرک زو ، یک فداکاری خیلی جالب بین شخصیت های منفی داشتیم(باز هم من خیلی کم یادم میاد،فقط توی هانتر!) مونت توی آرک پانک هازارد.

چنین کاراکترهایی رو من توی هیچ داستان دیگه ای ندیدم! نمیگم تمام انیمه و مانگاها رو خوندم یا دیدم، ولی تعداد زیادی انیمه دیدم! تیپ های شخصیتی زیادی رو هم دیدم. اما هیچ کدومشون رو اصلا در سطح وان پیس نمیبینم، نه دنیای اون داستان ، نه شخصیت ها، هیچی رو من سراغ ندارم که بتونم بزارم کنار وان پیس! شاید توی همه چیز بهترین نباشه، اما در مجموع و توی خیلی چیزها بهترین هست! مطمئنم خیلی های دیگه هم با من هم نظر هستن! وگرنه حتما مثل شما تا حالا دراپش کرده بودن، و حتما الان وان پیس جایی بود که بلیچ بود! :D

بازم تهش برمیگرده به سلیقه،ولی اونایی که کاراکترها رو درک کردن، و این همه قسمت با این کاراکترها،همیشه همراه بودن چیزایی که گفتم رو میفهمند!
این همراه بودن با کاراکترها هم، توی کارهای بلند خیلی بهتر اتفاق میفته،و اکثر کاراکترهای به یاد ماندنی هم به نظرم مربوط به همین انیمه های بلند هستن. کارهایی هستن که یک عمر باهاشون زندگی میکنیم و نه یک مدت محدود بیان و برن! و به نظرم چیزی که کارهای بلند میگن، تو یکی دو چپتر و این حرفا اصلا نمیشه بهش رسید!

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
20 سال تو اوج نیست؟ اگر نیست پس کجاست؟ :D
درسته یک سری آرک ها نسبت به یک سری دیگه پایین ترن، ولی باز هم همین روند رو داره ادامه میده! :D
میگی بحث فروش رو نیار وسط،ولی نمیشه نیورد، چون میبینیم عامل مهمیه! مخصوصا تو مبحث مانگاها که زندگیشون بر همین اساس میگذره، تو مانگایی خلق میکنی که از 20 سال حضورش،اکثرش رو چسبیده به اون بالا! این مدت خیلی کارها اومدن که هایپ عظیمی داشتن! (کارهای خوبی هم بودن!) ، نمونش AoT ، توکیو غول ، کوروکو نو بسکت ، ناروتو و ... ، ولی هیچ کدوم چنین تداوم فروشی نداشتن،یا تو همون اوج هایپشون هم بازم نتونستن به وان پیس برسن! یک کاری مثل بلیچ رو میبینیم که یک زمانی جزو Big 3 و انیمه های شاخی بود که همون اول معرفی میکردن، ولی به خاطر همین افت فروش ، انیمه ـش کنسل شد، و رفته رفته هم مانگاش به بدترین شکل به فنا رفت و بسته شد!(احتمال اینکه بسته باشنش خیلی بیشتره چون میدونیم چند چپتر آخر رو رسما زور چپونی جمع کردن! )

رابطه ی فروش و کیفیت در مورد مانگاها اگر کاملا مستقیم نباشه،اما نسبتا مستقیمه! به هیچ وجه نمیتونی ازش چشم پوشی کنی! (با اینکه گفتی بحث فروش رو نیار وسط،ولی وقتی انقدر مهمه نمیشه نیورد وسط!)
اینم باز نظر شماست که چیز خاصی نیست یا تو خیلی چیزا بهترین نیست، یا کاراکتر به یاد موندنی نداره و یا شخصیت پردازی قویی نداره، یا داستان درگیر کننده و ...!
من نمیدونم چطور میشه یک انیمه هیچکدوم اینا رو نداشته باشه ولی 20 سال ادامه داشته باشه! و پایانش نه از نظر داستانی، و از اون مهم تر نه از نظر محبوبیت در دیدرس باشه! میشه یک کار انقدر طولانی ادامه داد بدون داستان درگیر کننده؟ (اشاره به ناروتو و بلیچ ، هانتر هم سطح خیلی خوبی داره،ولی با این وضعیت انتشار...نه بازم نمیشه گزاشتش کنار وان پیس اصلا! )

آره دقت دارم اینا ضعف این آرک هست! چون اودا مشخصا خدا نیست! بالاخره هر انیمه ای بعضی جاهاش خیلی بهتر از جاهای دیگه ـش هست، و مسلما مارینفورد نمیتونه بهترین جای وان پیس باشه،به خاطر اینکه همه جوره آرک های بهتر و وان پیسی تری داره! ) ، آرک هاییش هم که به نسبت بدتر از بقیه ی آرک ها هستن(مارینفورد رو نمیگم) مشکلشون دقیقا بدمن های آرک بوده، و نه داستان کلی اون آرک!

نه تنها انیس لابی،درسروزا،آراباستا،شابوندی و حتی تریلر بارک رو هم مقایسه میکنم! :D
دقیقا اینکه شما Ace رو دوست دارید،دلیل نمیشه Ace بهترین کاراکتر باشه! :D (چیزی که پایین تر خودت گفتی:D )
اینکه Ace فداکاری میکنه برای کسی که نجاتش داده کار خفنیه، ولی همین ایس به عنوان یک برادر بزرگ تر چنین کاری ازش درسته، همین ایس کسی بود که باعث شد لوفی توی اون موقعیت مرگ و زندگی(کل مارینفورد رو نمیگم،همین بخش فداکاری) بیفته ، و همین ایس کسی بود که آرزوهاش بعد از دیدن وایت بیرد،دیدن موفقیت بقیه بوده و نه آرزوی خودش.

ولی ما یکی رو داریم مثل زورو ، کاراکتری مغرور که هیچوقت ضعف از خودش نشون نمیده، کسی که همچنان برای خودش آرزوی قوی ترین شمشیرزن شدن رو داره، و همینطور لوفی رو تهدید میکنه که اگر از آرزوی خودش دست برداره جلوش می ایسته و ... ، ولی میبینیم چنین شخصی با تمام این اوصاف سرش رو برای نجات لوفی تقدیم کرد! (همینطور سانجی که رویای دیدن آل بلو رو داره) ، اینکه زورو نمرده تقصیر زورو نیست! ، و جدا از این یک کلمه در مورد کاری که کرده با هیچکی صحبت نکرد! و حتی نمیخواست جایی باشه که احتمال دیده شدن کاری که داره میکنه باشه! بعد ارزش کاری که ایس کرد، 100 برابر زورو هست؟
زورو بعد از شابوندی وقتی میبینه قدرت نجات دوستاش رو نداره، تمام غرورش رو میزاره کنار و جلوی حریف اصلیش سر خم میکنه که بهش آموزش بده!
من شخصا کاراکتری مثل زورو ندیدم که چنین کارهایی رو بکنه! تو آرزو و غرورت رو برای یکی دیگه(یا بهتر بگیم برای کل گروه) بزاری کنار.

یا اسوپ ، یک کاراکتر ترسوـه، ولی برای چیزی که بهش باور داشت(ناکاما بودن کشتی) ، با کاپیتانش درگیر شد. و حتی با بیرون رفتن از گروه و اتفاقی که به معنیه قطع رابطه(اگر دشمنی نباشه!) با گروه هست، بلند میشه میره انیس لابی برای نجات روبین.
(فضای سنگینی که موقع جر و بحث روی کشتی بین لوفی و اسوپ برقرار بود و هیچوقت چنین چیزی ندیدم! بقیه ی فضاهای سنگینی که توی کارهای دیگه دیدم به خاطر حضور یک شخصیت منفی خیلی خفن بوده، و نه چنین جر و بحث هایی، نه رد و بدل شدن چنین چیزایی! )

یا یک بنده خدای دیگه داریم به نام بون چان ، یک بار خودش رو به خاطر لوفی و کلاه حصیری ها تسلیم نیروی دریایی کرد. و بعد تو ایمپل داون سعی کرد برسونتش به ایوانکو ، و در نهایت وقتی همه اونجا فرصت فرار کردن رو داشتن، موند توی ایمپل داون برای اینکه برای لوفی وقت بخره! جایی که مرگش حتمی بوده با وجود ماژلان.

اینکه خیلی ها نمیمیرن، بی ارزش بودن فداکاری هاشون نیست. خیلی هاشون فداکاری های خفن تری کردن نسبت به ایس.

میگی شخصیت به یاد ماندنی نداره، ولی پر از کاراکترها و اتفاقات مهمه داستان.
بلمرسان جونش رو برای نامی و نوجیکو داد که توی خفا و قاچاقی نخوان زندگی کنند ، نامی تحقیر و خیانت رو به جون میخره برای نجات دادن شهرش ، ویوی مدت زیادی رو به عنوان جاسوس کار میکنه ، دکتر هیلولوک فقط صحبت های آخرش رو به یاد بیار ، نمونه ی اواخرش کورازان ، جدیدترش آرک زو ، یک فداکاری خیلی جالب بین شخصیت های منفی داشتیم(باز هم من خیلی کم یادم میاد،فقط توی هانتر!) مونت توی آرک پانک هازارد.

چنین کاراکترهایی رو من توی هیچ داستان دیگه ای ندیدم! نمیگم تمام انیمه و مانگاها رو خوندم یا دیدم، ولی تعداد زیادی انیمه دیدم! تیپ های شخصیتی زیادی رو هم دیدم. اما هیچ کدومشون رو اصلا در سطح وان پیس نمیبینم، نه دنیای اون داستان ، نه شخصیت ها، هیچی رو من سراغ ندارم که بتونم بزارم کنار وان پیس! شاید توی همه چیز بهترین نباشه، اما در مجموع و توی خیلی چیزها بهترین هست! مطمئنم خیلی های دیگه هم با من هم نظر هستن! وگرنه حتما مثل شما تا حالا دراپش کرده بودن، و حتما الان وان پیس جایی بود که بلیچ بود! :D

بازم تهش برمیگرده به سلیقه،ولی اونایی که کاراکترها رو درک کردن، و این همه قسمت با این کاراکترها،همیشه همراه بودن چیزایی که گفتم رو میفهمند!
این همراه بودن با کاراکترها هم، توی کارهای بلند خیلی بهتر اتفاق میفته،و اکثر کاراکترهای به یاد ماندنی هم به نظرم مربوط به همین انیمه های بلند هستن. کارهایی هستن که یک عمر باهاشون زندگی میکنیم و نه یک مدت محدود بیان و برن! و به نظرم چیزی که کارهای بلند میگن، تو یکی دو چپتر و این حرفا اصلا نمیشه بهش رسید!

تو اوج واقعا ؟؟ من که نظرم اینجوری نیست حداقل تا قسمت ۶۳۰ که دیدم به هیچ وجه اینجوری نبود آرکای زباله ای مثل فیشرمن وقتی باشن بهشون میگی ادامه دادن روند ؟؟ اگه بهه ادامه دادن باشه ناروتو هم ادامه داد !!!
بحث فروش میتونی از همون COD که باهاش مقایسه کردم الگو بگیری هیچوقت هیچوقت هیچوقت فروش نشونه ی خوبی یک چیز نیست نشونه ی عامه پسندی هست ولی خوب بودن به هیچ وجه !!
چطور میشه اینارو نداشته باشه و ادامه بده ؟؟ فروش !! :D عامه پسندی و ... مثالم براش انقدر هست که نیازی نمیبینم دونه دونه اسم بگم ( همون ناروتو که میگی الان داره بروتو میده lol )
داستان گفتم اونچنان درگیرکننده نیست که واقعا نبود واسه من لااقل ، شاید شما قانع تری من اینکه یکی میخواد بیاد بره گنج پیدا بکنه و پادشاه دزدان دریای بشه با این ناکاما بازیا میتونست جالبتر باشه اگه یکم جدی تر ( منطقی تر !! ) بود نه اینکه احساس کنم دارم کاراکترای ۱۰ ساله میبینم که منطقیم واسه خیلی از کاراشون نیست :-?

خوب یکی از مشکلای ما همینه شما برای خودت یه وان پیسی بودن تعریف کردی کل سریو با اون میسنجی این کلمه ی وان پیسی بودن نشون میده سلیقه ی شماست که طبق افکار خودت برا سری درست کردی حالا هرچی که هست :D
ACE کاراکتر پخته تریه کاملا کاراکتریه که روش فکر شده الابختکی نزاشته وسط داستان که یکجوری پر بکنه فقط کاراکتری که رو همه جنبه هاش فکر شده حتی از فلش بکشم معلوم بود دیگه حالا من کار ندارم ایس خوبه یا بد من میگم حتی خر شرک هم برای نجات دادن کسی که اومده نجاتش بده خودشو بکشه تاثیرگذارتر از اینه که یه ناکامامون که تا حالا محله سگم بهمون نمیزاشته گیر افتاده بریم نجاتش بدیم ایسم یکی از دلیلای دیگه که مردنشو بیشتر تاثیرگذار کرد به خاطر وایت برد بود که میخواست ایسو به قدرت برسونه کل آرزوی آدم به اون بزرگی به راحتی فروریخت واسه همینم بعد مرگ ایس فرار نکردو موند و جنگید چون اصلا دیگه هدفی نداشت که بخواد خودشو براش نجات بده . بعدم مردن ایس کاملا سره حماقت خود لوفی بود اگه به خاطر یه تیکه کاغذ نمیپرید وسط الان ایس زنده بود لوفی اگه خودش نجات داد ایسو همچنین باعث شد ایس خودشو به کشتن بده .
زورو دقیقا مد نظرم بود وقتی گفتم شما دوسش دارین دلیل بر خوب بودن نیست :D ( البته نمیگم خوب نیستا ولی تو این همه کاراکتر خوب تو دنیا دیده نمیشه :D ) کاراکتر داریم از زورو مغرورتر که خودشو فدا کرده کم هم نیستن !!! فقط یه نمونه لولوش کد گیاس بود !! یکی از بیسایی که خیلی بهش علاقه دارن نویسنده ها همین از خود گذشتگی کاراکترای مغروره باور کن همین سوبارو ری زیرو همین کارو کرد :D دلیل میشه بشه بهترین ؟؟ انقدر کاراکتر اینجوری داریم که دارم شک میکنم فنسوزی بیش از حد یا فراموشی گرفتی ؟؟ :p اصلا نمیشه گفت کار زورو با ارزش تر بوده از اونا چون اولش تسوندره بازی درآورده :D
اسوپ و دعواش با لوفی صحنه ی به یاد موندنی که جای دیگه نیست ؟؟ :-tبیشتر دعوای بچگانه بود تا صحنه حماسی که تهشم به کوچیکتر کردن ایسوپ بیشتر از اون چیزی که کوچیک بود ختم شد !
خودت داری میگی رابین چجور شخصیتی داشته بعد طبیعی بوده اسوپ انقدر فداکاری کنه برا رابین ؟؟ اسوپ فقط یه دلیل میتونست داشته باشه اونم این بود یه وقت نندازنش بیرون :D ولی جدی از ضعفای وان پیس همین ناکاما بازی بدونه دلیل و مسخرشه :)
همه ی شخصیتای موندنیت خلاصه شد به فداکردن خودش برا اینو اون ؟؟ /:) از شخصیت به یاد موندنی کلا تعریفت یه چیز دیگست مثکه ! شخصیتی مثل لایت یاگامی هم میشه به یاد موندنی که یه چیز تازه و خاص از خودش داشت ( خودشم برا کسی فدا نکرد ) ! نه اینکه ۱۰ تا شخصیت بسازی خودشونو فدا کنن بشن به یاد موندنی !! ( ایس هم من به خاطر فدا کردن نیست که دوسش دارم یه بخش کوچیکیش اونه )
اینکه هیچیو در سطح وان پیس نمیبینی بهش میگن سلیقه ( بخون فنبوییسم ! البته صفت نسبت دادن درست نیست اما فکر نکنم خودتم ناراحت بشی اگه اینجوری بگم ؟؟ ) :-" من راجع به هیچ انیمه/داستانی تاکید میکنم هیچکدوم نمیتونم اینجوری نظر بدم !!! حتی اگه عاشقش باشم !!!
اینکه هم نظرات زیاد باشن بازم برمیگرده به عامه پسندی :D ( البته سوتفاهم نشه من نمیگم کسایی که خوششون نمیاد خاصن و ... ) طبق هیچ استانداردی وان پیس بهترین نیست ( در مجموع منظورمه شاید تو انیمه های بلند تو یه چیزایی بهترین باشه ... ) و طبق هیچ استانداردی انیمه های بلند از کوتاه بهتر نیستن !!!! حالا طبق سلیقه شما ممکنه ....

در نهایت این بحث به جایی نمیرسه وقتی نظر آدم رو یه چیزی فیکس باشه هست دیگه :D ولی درکل خواستم بگم بهترین گفتن کار آسونیه ولی صحیح به کار بردنش سخت ... :-? پ.ن :جدا از این بحثا سلیقه شما محترمه حالا هرچیم که من بگم .

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بعد از آرک فیشمن آیلند، آرکی مثل درسروزا رو داشتیم! ، آره به این میگم ادامه دادن روند! مطمئنا با اوضاعی که ناروتو سپری کرد زمین تا آسمون فرق داره!

یک مثال تو دنیا دارید به نام COD ، همون رو هی بگید! باشه منم مثال میزنم آنچارتد4 ، پرفروش ترین انحصاری PS4 !
خیلی راحت میشه یه عالمه مثال هم زد که هم کار فوق العاده ای باشن و هم فروش خفنی داشته باشن!

حالا سوالم اینه، چطور میشه اونا رو نداشت ولی فروش داشت؟ چرا بلیچ نتونست در همون حدی که بود بمونه، چرا ناروتو نتونست؟ چرا خیلی از کارهای دیگه نمیتونند؟
یا چرا هانتر بدون داشتن یک ولوم جدید میومد جزو پرفروش ترین ها؟
بازم میگم اگر وان پیس هیچکدوم این موارد رو نداشت، مطمئنا نمیتونست عامه پسند هم بشه، و الان پرونده ش بسته شده بود رفته بود کنار Demon's Plan مثلا!

داستان فقط رفتن به دنبال گنج بوده؟ باشه...من تو خیلی از آرک ها چیزای اشتباهی دیدم، توی همون آرک فیشمن کلا داستان در مورد لوفی بود که میخواست پادشاه دزدان دریایی بشه! اصلا مسائل جدیی مطرح نبود! گروه های مختلفی که اونجا بودن صرفا برای قدرت جنگیدن!

من برای خودم وان پیسی تعریف نکردم، وان پیس 400 قسمت خودش رو تعریف کرده، 400 قسمت تمام کلاه حصیری ها با هم هستن، برای هدف هاشون میرن، ماجراجویی میکنند و پیشرفتشون چه از نظر قدرت و چه از نظر شخصیتی رو میبینیم! ، توی مارینفورد ما خیلی از این چیزا رو نداشتیم!

روبین محل سگ نمیزاشته؟=)) شما بهتره یکبار دیگه واتر7 رو ببینی! اصلا چی شد که کلاه حصیری ها رفتن انیس لابی! وقتی از کنار چنین چیز تابلویی میگذری و میشه"محل سگ نزاشتن" چی بگم؟:D

شما مثل اینکه یادت رفته ایس بود که وسط فرار برگشت، اون تیکه کاغذم شکر خدا مفهومش زندگیه ایس بود، برگشتن ایس بود که باعث فداکاریش شد، و همینطور مرگ وایت بیرد!
وایت بیرد شخصیت بزرگی بود، اصلا هیچ شکی درش نیست! راه و روش زندگیش مورد احترام بود و همین بزرگش کرده بود، نه قدرت میوه ش! همینطور کاراکتری مثل شنکس! توی مارینفورد مرگ وایت بیرد خیلی تاثیر گذارتر از مرگ ایس بود!

بله میدونم منظورت زورو بود! ولی اشتباه به هدف زدی برادر! چون زورو واقعا شخصیت خوبیه و اصلا به خاطر اینکه من دوستش دارم نیست، دقیقا از هموناییه که روش کار شده!:D
سوبارو ری زیرو=)) ممنون از مقایسه! :))
زورو چون سوندره بازی در اورده با ارزش تر بوده به نظر من؟:)) زورو چنین اخلاقی داشته، هدف های بزرگی هم داشته ، ولی با وجود داشتن هدف هاش، تغییر میکنه! همچین چیزی شخصیت پردازی خوبش رو میرسونه، که از کجا به کجا رسیده! چنین چیزاییه که با ارزش تر میکنه مرگش رو!

اتفاقا برعکس، اون مبارزه ی لوفی و اسوپ دل هر فنی رو به درد میاره، وقتی ببینی لوفی و اسوپ انقدر نزدیکن(شاید بعد از لوفی و زورو، اینا نزدیک ترین زوج باشن) اینجا به اختلاف عقیده میخورن و اسوپ با تمام ترسو بودن و ناتوان بودنش اونجوری جلوی لوفی میجنگه کوچیکیش رو نمیرسونه اصلا!
در کنار این مبارزه، اون لگد سانجی به لوفی توی کابین، حرف های زورو و لوفی بعد از مبارزه و خیلی چیزای دیگه تاثیر گذار بود! و اتفاقا آخرش دیدیم که لوفی در مورد قضیه ی مری اشتباه میکرد!
اسوپ رفت که برگرده به گروه؟=)) اسوپ به انتخاب خودش از گروه رفت و میدونست چه اتفاقاتی هم میفته! شما باز مثل اینکه یادت رفته اسوپ به خاطر یک ناکاما جلوی لوفی ایستاد، بعد یکی دیگه رو جلو چشمش ول کنه به امون خدا؟ اسوپ بعد از انیس لابی بود که قصد برگشتن داشت، اسوپ ماسک سوگه کینگ رو زد چون نمیخواست با لوفی چشم تو چشم بشه، لوفی هم احمق و نفهمید سوگه کینگ کیه! وگرنه اسوپ که در کنارشون جنگید، ماسک نمیزد و ثابت میکرد هنوز میخواد کلاه حصیری باشه!
باز هم سر برگشتش و جملاتی که زورو به لوفی گفت خیلی مهم بودن!

اتفاقا ناکاما بازیه وان پیس دلیل منطق پشتش زیاده! خیلی بهتر از هرجای دیگه ای که ناکاما بازی دیدی!

همه ی شخصیت هایی که مثال زدم، تمام شخصیت های موندنی نبودن! اینا رو به خاطر بحث فداکاریه ایس مثال زدم!

یه بخشی از اینکه چیزی رو در حد وان پیس نمیبینم مسلما سلیقه ست، ولی خیلی چیزاش هم فکته!:D
به هر حال کار خوب باشه، عامه پسند هم میشه، هم نظرها هم زیاد باشن یعنی فکتی این وسط وجود داره! یک داستان حتما نباید دارک باشه یا به دنبال نظم و صلح جهانی باشه تا حتما بشه " اوفففف عجب داستانی"! :D
ولی بد نیست دوباره حداقل فلش بک های وان پیس رو ببینی! میبینی که "اوفففف عجب داستانی" شامل وان پیس هم میشه! خیلی از چیزایی که داستان حول اون محورهاست، تو دنیای واقعی بوده و هست!

منم استاندارد تعریف نکردم، ولی چیزی که تا الان دیدم و دارم میبینم، وقتی یک داستان طولانی باشه ، کاراکترها وقت پرداخت خیلی بهتری دارن، بیننده خیلی بهتر با کاراکترها رابطه برقرار میکنه(اگر بخواد!) چون تا ریزترین موارد زندگی و عادت های کاراکترها آشنا میشه!
جدا از اینکه کارهای بلند، توی هر آرکشون اندازه ی یک انیمه ی کوتاه کاراکتر دارن و بهشون پرداخته میشه! دنیای این کارها(مخصوصا!!!! و باز هم تاکید میکنم، مخصوصا وان پیس) زنده هستن! هر گوشه و کنارش اتفاقی میفته، هیچکی بیکار ننشسته و تمام اتفاقات به چند نفر خاص خلاصه نمیشه!
اگر کلاه حصیری ها یکجا کاری میکنند، بقیه ی دنیا هم داره حرکت میکنه! اینم یک نمونه ی دیگه از نکات مثبت انیمه های بلند و وان پیس!:D

یک سری پارامترها هستن برای هرکسی که باعث میشه یک چیز بهترین بشه! پارامترهای من (و خیلی های دیگه!) توی وان پیس خودشون رو به بهترین شکل نشون میدن!
و بازم میگم مطمئن باش یکی از پایه های این صنعت مطمئنا اودا هست، و مطمئن باش کاری که داره میکنه هم معجزه ست!:D
این فکته و سلیقه ی شخصی نیست:D ، مثل کاری که دراگون بال برای تمام انیمه های بعد خودش و مخصوصا سبک شونن کرده! حالا من هرچقدر از دراگون بال بدم میاد، به هیچ وجه نمیشه منکر بزرگیش شد و بگم باید در صنعتی رو گل گرفت که دراگون بال از کله گنده هاش بوده و هست!

پ.ن: کاری که توی فروش بالاترینه، و توی مرجعی مثل MAL هم 8م هست ، مطمئنا میتونه به عنوان بهترین از نظر خیلی ها خونده بشه! و اصلا و ابدا چیز عجیبی نیست:D اگرم هست خواهشا در صنعت نه، ولی وان پیس رو گل بگیرین ببینم به کجا میرسه اوضاع:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل

ببین، انیمه ی "وان پیس" 17ساله که داره پخش میشه....باید صبر حوصله داشته باشی که 777قسمت (با فیلرهاش) رو نگا کنی، تا کم کم شخصیت ها برات جا بی افتن.
نکته مهم اینجاس که اگه برنامه ی زندگیت رو طوری برنامه ریزی کردی که تا 10سال آینده قراره همچنان انیمه نگا کنی....میشه پیشنهاد کرد که وان پیس رو شروع کنی
چون طبق گفته های مانگاکای انیمه و حساب و کتاب های ما، حداقل 9سال دیگه داستان وان پیس ادامه داره.

در غیر این صورت اصلاً وقتت رو حروم دیدن این همه قسمت انیمه نکن و وقتت رو برای انیمه هایی بزار که ارزش وقت ای که میزاری رو داشته باشن.

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بعد از آرک فیشمن آیلند، آرکی مثل درسروزا رو داشتیم! ، آره به این میگم ادامه دادن روند! مطمئنا با اوضاعی که ناروتو سپری کرد زمین تا آسمون فرق داره!

یک مثال تو دنیا دارید به نام COD ، همون رو هی بگید! باشه منم مثال میزنم آنچارتد4 ، پرفروش ترین انحصاری PS4 !
خیلی راحت میشه یه عالمه مثال هم زد که هم کار فوق العاده ای باشن و هم فروش خفنی داشته باشن!

حالا سوالم اینه، چطور میشه اونا رو نداشت ولی فروش داشت؟ چرا بلیچ نتونست در همون حدی که بود بمونه، چرا ناروتو نتونست؟ چرا خیلی از کارهای دیگه نمیتونند؟
یا چرا هانتر بدون داشتن یک ولوم جدید میومد جزو پرفروش ترین ها؟
بازم میگم اگر وان پیس هیچکدوم این موارد رو نداشت، مطمئنا نمیتونست عامه پسند هم بشه، و الان پرونده ش بسته شده بود رفته بود کنار Demon's Plan مثلا!

داستان فقط رفتن به دنبال گنج بوده؟ باشه...من تو خیلی از آرک ها چیزای اشتباهی دیدم، توی همون آرک فیشمن کلا داستان در مورد لوفی بود که میخواست پادشاه دزدان دریایی بشه! اصلا مسائل جدیی مطرح نبود! گروه های مختلفی که اونجا بودن صرفا برای قدرت جنگیدن!

من برای خودم وان پیسی تعریف نکردم، وان پیس 400 قسمت خودش رو تعریف کرده، 400 قسمت تمام کلاه حصیری ها با هم هستن، برای هدف هاشون میرن، ماجراجویی میکنند و پیشرفتشون چه از نظر قدرت و چه از نظر شخصیتی رو میبینیم! ، توی مارینفورد ما خیلی از این چیزا رو نداشتیم!

روبین محل سگ نمیزاشته؟=)) شما بهتره یکبار دیگه واتر7 رو ببینی! اصلا چی شد که کلاه حصیری ها رفتن انیس لابی! وقتی از کنار چنین چیز تابلویی میگذری و میشه"محل سگ نزاشتن" چی بگم؟:D

شما مثل اینکه یادت رفته ایس بود که وسط فرار برگشت، اون تیکه کاغذم شکر خدا مفهومش زندگیه ایس بود، برگشتن ایس بود که باعث فداکاریش شد، و همینطور مرگ وایت بیرد!
وایت بیرد شخصیت بزرگی بود، اصلا هیچ شکی درش نیست! راه و روش زندگیش مورد احترام بود و همین بزرگش کرده بود، نه قدرت میوه ش! همینطور کاراکتری مثل شنکس! توی مارینفورد مرگ وایت بیرد خیلی تاثیر گذارتر از مرگ ایس بود!

بله میدونم منظورت زورو بود! ولی اشتباه به هدف زدی برادر! چون زورو واقعا شخصیت خوبیه و اصلا به خاطر اینکه من دوستش دارم نیست، دقیقا از هموناییه که روش کار شده!:D
سوبارو ری زیرو=)) ممنون از مقایسه! :))
زورو چون سوندره بازی در اورده با ارزش تر بوده به نظر من؟:)) زورو چنین اخلاقی داشته، هدف های بزرگی هم داشته ، ولی با وجود داشتن هدف هاش، تغییر میکنه! همچین چیزی شخصیت پردازی خوبش رو میرسونه، که از کجا به کجا رسیده! چنین چیزاییه که با ارزش تر میکنه مرگش رو!

اتفاقا برعکس، اون مبارزه ی لوفی و اسوپ دل هر فنی رو به درد میاره، وقتی ببینی لوفی و اسوپ انقدر نزدیکن(شاید بعد از لوفی و زورو، اینا نزدیک ترین زوج باشن) اینجا به اختلاف عقیده میخورن و اسوپ با تمام ترسو بودن و ناتوان بودنش اونجوری جلوی لوفی میجنگه کوچیکیش رو نمیرسونه اصلا!
در کنار این مبارزه، اون لگد سانجی به لوفی توی کابین، حرف های زورو و لوفی بعد از مبارزه و خیلی چیزای دیگه تاثیر گذار بود! و اتفاقا آخرش دیدیم که لوفی در مورد قضیه ی مری اشتباه میکرد!
اسوپ رفت که برگرده به گروه؟=)) اسوپ به انتخاب خودش از گروه رفت و میدونست چه اتفاقاتی هم میفته! شما باز مثل اینکه یادت رفته اسوپ به خاطر یک ناکاما جلوی لوفی ایستاد، بعد یکی دیگه رو جلو چشمش ول کنه به امون خدا؟ اسوپ بعد از انیس لابی بود که قصد برگشتن داشت، اسوپ ماسک سوگه کینگ رو زد چون نمیخواست با لوفی چشم تو چشم بشه، لوفی هم احمق و نفهمید سوگه کینگ کیه! وگرنه اسوپ که در کنارشون جنگید، ماسک نمیزد و ثابت میکرد هنوز میخواد کلاه حصیری باشه!
باز هم سر برگشتش و جملاتی که زورو به لوفی گفت خیلی مهم بودن!

اتفاقا ناکاما بازیه وان پیس دلیل منطق پشتش زیاده! خیلی بهتر از هرجای دیگه ای که ناکاما بازی دیدی!

همه ی شخصیت هایی که مثال زدم، تمام شخصیت های موندنی نبودن! اینا رو به خاطر بحث فداکاریه ایس مثال زدم!

یه بخشی از اینکه چیزی رو در حد وان پیس نمیبینم مسلما سلیقه ست، ولی خیلی چیزاش هم فکته!:D
به هر حال کار خوب باشه، عامه پسند هم میشه، هم نظرها هم زیاد باشن یعنی فکتی این وسط وجود داره! یک داستان حتما نباید دارک باشه یا به دنبال نظم و صلح جهانی باشه تا حتما بشه " اوفففف عجب داستانی"! :D
ولی بد نیست دوباره حداقل فلش بک های وان پیس رو ببینی! میبینی که "اوفففف عجب داستانی" شامل وان پیس هم میشه! خیلی از چیزایی که داستان حول اون محورهاست، تو دنیای واقعی بوده و هست!

منم استاندارد تعریف نکردم، ولی چیزی که تا الان دیدم و دارم میبینم، وقتی یک داستان طولانی باشه ، کاراکترها وقت پرداخت خیلی بهتری دارن، بیننده خیلی بهتر با کاراکترها رابطه برقرار میکنه(اگر بخواد!) چون تا ریزترین موارد زندگی و عادت های کاراکترها آشنا میشه!
جدا از اینکه کارهای بلند، توی هر آرکشون اندازه ی یک انیمه ی کوتاه کاراکتر دارن و بهشون پرداخته میشه! دنیای این کارها(مخصوصا!!!! و باز هم تاکید میکنم، مخصوصا وان پیس) زنده هستن! هر گوشه و کنارش اتفاقی میفته، هیچکی بیکار ننشسته و تمام اتفاقات به چند نفر خاص خلاصه نمیشه!
اگر کلاه حصیری ها یکجا کاری میکنند، بقیه ی دنیا هم داره حرکت میکنه! اینم یک نمونه ی دیگه از نکات مثبت انیمه های بلند و وان پیس!:D

یک سری پارامترها هستن برای هرکسی که باعث میشه یک چیز بهترین بشه! پارامترهای من (و خیلی های دیگه!) توی وان پیس خودشون رو به بهترین شکل نشون میدن!
و بازم میگم مطمئن باش یکی از پایه های این صنعت مطمئنا اودا هست، و مطمئن باش کاری که داره میکنه هم معجزه ست!:D
این فکته و سلیقه ی شخصی نیست:D ، مثل کاری که دراگون بال برای تمام انیمه های بعد خودش و مخصوصا سبک شونن کرده! حالا من هرچقدر از دراگون بال بدم میاد، به هیچ وجه نمیشه منکر بزرگیش شد و بگم باید در صنعتی رو گل گرفت که دراگون بال از کله گنده هاش بوده و هست!

پ.ن: کاری که توی فروش بالاترینه، و توی مرجعی مثل MAL هم 8م هست ، مطمئنا میتونه به عنوان بهترین از نظر خیلی ها خونده بشه! و اصلا و ابدا چیز عجیبی نیست:D اگرم هست خواهشا در صنعت نه، ولی وان پیس رو گل بگیرین ببینم به کجا میرسه اوضاع:-"

اصلا COD نه چون ناراحت میشی love live چی ؟؟ این همه انیمه idol این همه انیمه چرت که زیاد فروختن !! بحثم از اول این نبود که چیزی که خوب باشه نمیفروشه !! بحثو جنابعالی با این عنوان که چون میفروشه پس خوبه !!! شروع کردی که اصلا یه چیز خنده داریه و انقدر مثال نقض براش زیاده که حد نداره بازم میگم فروش مبنای خوب و بد بودن نیست !من منظورم داستان کلیه انقدر سخته درکش ؟؟ اینکه هر آرک داستان جدا داره برا خودش خوب داشته باشه چیزی که وان پیس در نهایت باید ارائه بده داستان اصلیه نه اینکه چون داستان ۲ - ۳ تا آرکش خوبه بگیم پس داستان اصلی خوبه !!
۴۰۰ قسمت شما یه سری المانا رو برای خودت مدنظر قرار دادی من یسری چیزای دیگه برداشت از یه اثر برای هرکس آزاده من مغایرتی بین مارینفورد با بقیه وان پیس نمیبینم !!! حالا شما اگه تونستی بیا نقض کن برداشت منو :D
سره روبین عذر میخوام اگه اشتباه گفتم خیلی وقت از دیدنش میگذره درست یادم نیست ولی تا جایی که یادمه تو گروه جا نیافتاده بود شاید اشتباه میکنم :-? ولی بازم این واقعیت رو عوض نمیکنه که این ناکاما بازیا منطق ندارن :D
ایس وسط فرار برگشتنشو فکر کنم کامل توضیح داد داستان !!!! دوباره نیازه که توضیح بدم ؟؟ اون کاغذم اگه ایس زنده میموند مطمئنا سالم میموند کاغذ که قرار نبود ایسو بکشه :D

خوبه اینجا خودم گفتم که به جز ۲ با پارتی بازی ۳ تاشون !!!! زورو - سانجی و اون پارتی بازیم ایسوپ بود که دوسش داشتم :D

البته نمیگم خوب نیستا ولی تو این همه کاراکتر خوب تو دنیا دیده نمیشه :D
شما مثل اینکه پستای منو خوب نمیخونی :D مثال هم که روش میپری جز اونا که بد برداشت کردی یا دوست داری :p
شما اومدی گفتی یه کاراکتر مغرور که فداکاری میکنه منم اومدم گفتم دلیل نمیشه سوبارو هم اینکارو میکنه حالا هرکسی اینکارو میکنه بهترینه ؟؟ :D
جنگ لوفی و ایسوپ خوب بود منم منظورم از بچه گانه کانسپت کلی دعوا بود که سره چیز خیلی مسخره و چرتی بود از اون مسخره تر آشتی شون .
الان داری کشتیو با رابین مقایسه میکنی ؟؟ کشتی برا ایسوپ قضیش کلا فرق میکرد جالبه که این ۲ تارو تو یه دسته قرار میدی !
جملات زورو من اصلا کار ندارم دعوا بینه ایسوپ و لوفی رو من بحث کردم حالا زورو بیاد در حده نیچه فلسفه بگه من حرفی زدم ؟؟
مشکل من همینه شما نظرتو به عنوان فکت میگی :D فکت یعنی آتیش داغه چیزی که همه قبول دارن و نمیشه نقضش کرد لازمه بیشتر توضیح بدم ؟ ...
من مگه گفتم داستان دارک باشه یا دنبال صلح جهانی باشه ؟؟ کجای حرفه من همچین چیزی دیدی شما ؟؟
اینکه شما با انیمه بلند بیشتر ارتباط برقرار میکنی دلیل بر بهتر بودنش نیست 8-| ۱۰۰۰ نمونه هست که با ۱۰ قسمت چنان با شخصیتا همزادپنداری میکنی که انیمه با ۱۰۰۰ قسمتم جلوش بوق میزنه !!
پارامترهای شما و اون خیلی های دیگه باعث شده فن وان پیس باشین و کارای اودا رو معجزه بدونین مسلما اودا شاهکار کرده بالاخره یه دنیای یونیک ساخته ! اما معجزه ؟؟ انقلاب ؟؟ lol توصیه میکنم کلمه معجزه رو تو دیکشنری سرچ کنی :D
الان از رو رتبه mal کیفیت سنجیدی ؟؟ اینجوری باشه توکیو غول ۴۶ ـه هایکیو ۳۶ پس هایکیو بهتره یا وان پانچه ۲۱ =))
اینجور چیزا هیچوقت معیار سنجش نیست اگه اینا هم مثل بازی منتقد داشتن متا وان پیس از همه بهتر بود یه چیزی ( البته حتی در اون صورتم نمیشد فکت بگی چون برا همه یکسان نیست ) اما بر اساس رای یه سری آدم که معلوم نیست چند ٪ فن بودن اینجوری نتیجه گیری کردن ....
چیزی که من میخوام بگم اینه که هیچ معیاره سنجش مطلقی نیست هرکس میتونه چیزی که دوست داره بگه خوبه اما بهترینه فکت قضیش فرق میکنه

حالا دوست عزیز هرچی میخوای بگو ولی اون فکت کنارش نیاری کل مشکلات حله !!! بگو وان پیس برا من بهترینه ok بگو اودا از نظر من معجزه کرده ok
درکل بحث داره وارد یه چرخه تکرار میشه بهتره زودتر تموم شه :D نظر شما راجع به وان پیس عوض نمیشه نظر منم عوض بشه وان پیس بهترین نمیشه :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من هنوزم به نظرم معیار فروش،کاملا میتونه گویای کیفیت هم باشه! من نمیدونم شما چندتا انیمه ی Idol دیدی، و میتونی Love Live رو با اونا مقایسه کنی یا نه! شاید در بدترین حالت،توی سبک خودش بهترین بوده باشه!
اما چیزی که من در مورد مانگا میگم،چیزیه که ما رابطه ی مستقیم با کیفیت رو خیلی دیدیم! انیمه های تاپ زیادی بودن که با افت کیفیت،افت فروششون واضح بوده! من هنوزم معتقدم و به نظرم شما هم باید بهش معتقد باشید،مطمئنا کاری نمیتونه اینطور که میگید توی در و دیوار باشه، ولی همچنان افت فروشی نداشته باشه!(خارج از افت فروش کلی صنعت مانگا!) این فکت ـه آخه! مثل همون آتیش داغه ای که میگی:D

در مورد داستان حوصله ی بحث ندارم دیگه اصلا، چون به قول خودت هم توی یک Loop گیر کرده! (البته کل بحث منظورته و موافقم:-" ) ، اما به طور کلی دیدی که موقع دیدن وان پیس داشتی فرا فاجعه بوده:-" چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید و این حرفا! :D ، فیلر وار دیدن وان پیس و از کنار همه چیز گذشتنش،مطمئنا در مورد هرچیزی باشه،فاجعه میشه اون کار! :D

در مورد MAL که اشاره کردم، نمیدونم چقدر با دوستان فیلم باز در ارتباط هستید و ... ، ولی ازشون بپرسید خیلیاشون لیست مثلا 250 فیلم برتر IMDB رو میبینند، شاید خیلی از فیلم ها رو هم قبول نداشته باشن،ولی به عنوان یک منبع قبولش دارن، و اونجا هم ملت رای میدن و این لیست ساخته میشه، MAL دقیقا همچین وضعیتی رو برای انیمه و مانگا داره!
اینکه من نوعی با یک انیمه مشکل داشته باشم،نشون نمیده که اون کار بد بوده! چون از نظر خیلی ها اون کار خیلی بهتر از کار محبوب من بوده!

در کل بحث از اینجا شروع شد که گفتی امیر آکیبا وان پیس رو هایپ زیادی میکنه،ولی میبینیم نظر عوام(انیمه عامه پسند،حرف خودته دیگه!) بر خلاف چیزیه که میگی! وان پیس رو خیلی ها در اون حد میدونند! :D بهتره بگیم امیرمسعود وان پیس رو از چیزی که هست چندین LVL پایین تر میدونه و نظرش با اکثریت جامعه مخالفه:D
نظر شما مهم نیست عوض بشه یا نه! :D ، چون وان پیس خودش رو ثابت کرده به عنوان یکی از قطب های این صنعت و چیز واضحی هم هست! :D خدا رو شکر از نظر مثبت هم یکی از قطب ها هست:D

---

حرف های خلیل هم غیر از خط آخرش درسته! :D ، اگر به نظرتون تا چندین سال دیگه انیمه نمیبینید دیگه و تغییر خواهید کرد، سراغ وان پیس نرید که داستان نصفه بمونه براتون:-"
ولی در هر صورت ارزش دیدن رو حتما داره:-" و مطمئنا حروم نمیشه وقتتون:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر