Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
@Akiba این Ao No Exorcist جدیده چند قسمتش اومده ؟ Kyoto Fujouou Hen همین جدیدست ؟
من زودتر از تو امتحان کردم. نمیشه :D بیخود دلتو صابون نزن :D
ای نامرد . رو کی میخواستی تست کنی ؟ من خو نبودم ؟ :D =))

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
نــــه! :(
هیچی مانگارم باید بخونم :D نمیتونم تحمل کنم تا بقیه انیمه بیاد :D
من انیمه رو تا اخر دیدم. مانگا رو از چپتر چند باید شروع کنم؟ :D

خودم انیمه رو کامل ندیدم ولی اگه تارتاروس آخرین آرکی باشه که توی انیمه نشون دادن فکر کنم مانگا رو از حدودای 410 به بعد باید بخونیش.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Saint Seiya episode 23

داستان یهو هیجانش خیلی بالا رفت و معلومم شد تکنیک های توهمی ناروتو مثل گنجتسو، تسوکیومی و .... همشون الهام گیری از این انیمه بودن ( هوکاگه ی دوم هم ظاهرش عین قدیس کریستالی این انیمه بود، بعید نیس 2 روز دیگه سوسانو هم ببینم تو این انیمه ! )

Sent from my D6603 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
درود

آغا چه آرکی بشه این آرک طبقه مرگ \m/
چه زد و خوردی پیش بیاد واااااااای :o

دوست دارم مازینو با کاراکا یه فیس تو فیسی بشن مبارزه ای ببینیم حال کنیم :-t

بام چه تکنیک خفنی یاد گرفت قشنگ شینسوی کاراکا رو جمع کرد فقط کافیه تمرین کنه و روش مهارت داشته باشه =D>

هانکی ( هاکنی!!! ) عجب چشم هایی داشت مثل اینکه خیلی قویه باید پتانسلیشو تو این آرک ببینیم چه جوریاست :>

جالبتر اینجاست کاراکا فعلا متوجه نشده برادرش که دنبالش میگشت الان پیششه و با توجه به اینکه دشمن بام هستش به نظرتون با هم کنار میان؟ /:)

اون خار رو هم که تو طبقه مرگ باقی مونده برای کی میخوان؟ اینم بدن به بام تمومه دیگه :|:D

فانتزی من اینه که مازینو بیاد بام رو یه خورده آموزش بده شاخ ترش کنه :D

شین بالاخره غلاوه ژنرال اوکی رو تو دستاش گرفت و رفت میدان :((

عجب نقشه خطرناکی کشیدن قطعا شاهد کشته شدن چند کاراکتر خوب خواهیم بود مثل هکی یا دندون خرگوشی یا معاون اِن یا شایدم یکی از ژنرالهای بزرگ مثل اوسن بمیرن، کانکی رو که نمیکشن مطمئنم :D

چه الکی متوجه شدن مسیرشون رو، یه خورده اونجا پیازداغشو زیاد کردن نباید متوجه میشدن قبل از رسیدن به قلعه :|

تو این آرک ریبوکو ببینم چند تا سوپرایز برامون نگه داشته، عجب استراتژیستیه نامرد :-?:D

ولی فکر نکنم بتونن بکشنش حتی من امید به گرفتن کشورشون هم ندارم، این جنگیه که یه طرف باید حذف بشه هر چند دوست ندارم ریبوکو حذف شه :D
ولی خب مثل اینکه قراره اتفاق بیوفته

بدرود

آخرین ویرایش:

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
آقایون من تازه انیمه Overlord رو دیدم . لطفا یکی مار رو روشن کنه در موردش . این انیمه ادامه داره ؟ یا مانگا داره و باید رفت سراغش ؟:)
تا جایی که یادمه از LN اقتباس شده بود.ادامه انیمه ش هم شک دارم بیاد.

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام
آقا اگر
قراره جک از اون بلایی که زونیشا سرشون آورد جون سالم به در ببره
بگین من همین الان سرمو بکوبم به دیوار :D
فقط زیاد محکم نزن:D
گینتاما هم که هر قسمت بهتر از قسمت قبل. کاتسورا جانای, زورا دا^:)^