Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
Boku no Pico
چطوریاس؟ چند فصله؟ ادم از انیمه هایی که تو معرفی می کنی باید بترسه:D یهو دان می کنم می بینم از اول تا تهش خندس:D البته جای شکرش باقیه که barakamon پیشنهاد ندادی:D
حداقل شوخی هم یه انیمه ای داره مثل drifters نباشه نه تنها اصلا شوخی های جذابی هم نداشت... هم بیش از حد بود... همم نگاه نمی کردن الان تو چه موقعیت هستن... شوخی هم حدی داره...
کلا با طنز حال نمی کنم... ولی mob psycho تونست یکمی شادم کنه...:D
ــــــ
به خودم لعنت می فرستم چرا شاهکاری مثل monster رو یک هفته ای تموم کردم:D به دور از هر چی شوخی بود:D برخلاف نظر دوستان پایانشم عالی بود...

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چطوریاس؟ چند فصله؟ ادم از انیمه هایی که تو معرفی می کنی باید بترسه:D یهو دان می کنم می بینم از اول تا تهش خندس:D البته جای شکرش باقیه که barakamon پیشنهاد ندادی:D
حداقل شوخی هم یه انیمه ای داره مثل drifters نباشه نه تنها اصلا شوخی های جذابی هم نداشت... هم بیش از حد بود... همم نگاه نمی کردن الان تو چه موقعیت هستن... شوخی هم حدی داره...
کلا با طنز حال نمی کنم... ولی mob psycho تونست یکمی شادم کنه...:D
ــــــ
به خودم لعنت می فرستم چرا شاهکاری مثل monster رو یک هفته ای تموم کردم:D به دور از هر چی شوخی بود:D برخلاف نظر دوستان پایانشم عالی بود...

اتفاقا خوبیش اینه زیاد نیست و 3 قسمته ولی دقیقا هرچی که میخوندم که میخواستی تو این انیمه هست شک نکن

قسمت اولش رو دانلود کنی حساب کار دستت میاد و دقیقا چیزیه که میخوای

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
پاور کینگ داداش بیا برو ابر شاهکار تاریخ دراگون بالتو ببین بیخیال دث نت شو زیادی برات سنگینه :D
یعنی نمردیم فهمیدیم دث نت فقط دوتا کاراکتر باهوش داره 8->
دث نت حتی اگه شونن فرضش کنیم که نیست بازم قوانین مربوط به دفترچه بی نقص کار شدن شخصیت پردازیا حرف نداره اصلا اینا مهم نیست به کتاب فلسفه پشت دیالوگای این انیمس سقوط ادمیزاد ، فسادی که در اثر قدرت بوجود میاد ، خود خدا پنداری یا همون اومانیسم و ده ها مورد موضوعات عمیق اخلاقی و دینی و فلسفی بعد میای میگی بجز دوتا کاراکتر باهوش هیچی نداره ! خب اینکه تو دث نت و اشتاین گیت نمیفهمی دلیل بر این نیست که هیچی ندارن ! احتمالا ارگو پروکسی ببینی میشه آشغال چون اون دیگه تو دیواره کلی ارجاعات ادبی فلسفی داره !
حداقل قراره چیزیو نقد کنیم چهارتا دلیل منطقی بیاریم به شعور بقیه توهین نکنیم .
دث نت بعد از مرگ L افت کرد چون دیگه نتونست کاراکتری در حد L جور کنه اما اواخر برگشت رو ریل و پایانشم عالی بود .

خب اول اینکه من براساس سلیقه ی خودم نقد کردم

و راستشو بخوای کل این چیزایی که گفتی, فلسه, دیالوگ پشت انیمه, موضوعات اخلاقی, دینی و ... خودتم گفتی نفهمیدی شون ( البته 90% شون کلا وجود نداشتن که بخوام بفهمم )

خب چیزی که نفهمی هرچقدرم پیچیده و مفهومی بوده دیگه بره کشکش رو بسابه ... چون وجود نداشته برات که بخوای ازش لذتی ببری اشتباه میکنم ؟ الان مثلا من رفتم دانشگاه استاد 20 خط گفت متوجه نشدم دیگه از چی حال کنم این وسط ؟ بیام الکی قربون صدقه برم و کف بزنم واسش ؟

پس در نتیجه داستانش برای من خیلی های دیگه هیچی نداشت, متسفانه پیچیدگی های بیهوده ای که شما گفتی ذره ای داستان رو جذاب نکردن مگه برا یه عده کتابخون و عاشق اینطور مفاهیم فلسفی روانشناسی

شخصیت پردازیشم هنوزم میگم ضعیف بود, همین سقوط ادمیزاد و فسادی که بر اثر قدرت بوجود میاد رو به بدترین شکل ممکن تو انیمه نشون دادن !!! ... لایت به محض پیدا کردن دفترچه همچین عین دیوونه ها با خیال راحت ادم میکشت که انگار قبل از دفترچه هم سقوط کرده بوده ... که دلیل این اخلاق و رفتارشم معلوم نشد, تربیت خانوادگی ؟ زندگی خسته کننده ؟ پدر مادر بد ؟ کدومشون به قاتل خونسرد تبدیلش کرده بود ؟ شما از کدوم سقوط و فساد حرف میزنی ما که چیزی ندیدیم ؟ اون عینکیه قسمت اخر بخاطر لایت خودشو کشت هم که نگم بهتره ... یهویی از ناکجااباد بدون شخصیت پردازی سر و کلش پیدا شد شروع کرد کشتن مردم

یا میکاسا هم فقط بخاطر اینکه لایت قاتل پدر مادرشو مجازات کرده بود یهویی عقلشو از دست داده بود اینقدر راحت ادم میکشت ؟ اینا همه ضعف شخصیت پردازیه

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان در مورد Death Note یه توضیح میدید ؟ :D شروع کنم ؟ :D
حتما ببینش هم داستان قشنگی داره هم خیلی طولانی نیست. اپیزود 25 به بعد رو مثلا اگه ندیدی هم ندیدی :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
خب اول اینکه من براساس سلیقه ی خودم نقد کردم
و راستشو بخوای کل این چیزایی که گفتی, فلسه, دیالوگ پشت انیمه, موضوعات اخلاقی, دینی و ... خودتم گفتی نفهمیدی شون ( البته 90% شون کلا وجود نداشتن که بخوام بفهمم )
خب چیزی که نفهمی هرچقدرم پیچیده و مفهومی بوده دیگه بره کشکش رو بسابه ... چون وجود نداشته برات که بخوای ازش لذتی ببری اشتباه میکنم ؟ الان مثلا من رفتم دانشگاه استاد 20 خط گفت متوجه نشدم دیگه از چی حال کنم این وسط ؟ بیام الکی قربون صدقه برم و کف بزنم واسش ؟
پس در نتیجه داستانش برای من خیلی های دیگه هیچی نداشت, متسفانه پیچیدگی های بیهوده ای که شما گفتی ذره ای داستان رو جذاب نکردن مگه برا یه عده کتابخون و عاشق اینطور مفاهیم فلسفی روانشناسی
شخصیت پردازیشم هنوزم میگم ضعیف بود, همین سقوط ادمیزاد و فسادی که بر اثر قدرت بوجود میاد رو به بدترین شکل ممکن تو انیمه نشون دادن !!! ... لایت به محض پیدا کردن دفترچه همچین عین دیوونه ها با خیال راحت ادم میکشت که انگار قبل از دفترچه هم سقوط کرده بوده ... که دلیل این اخلاق و رفتارشم معلوم نشد, تربیت خانوادگی ؟ زندگی خسته کننده ؟ پدر مادر بد ؟ کدومشون به قاتل خونسرد تبدیلش کرده بود ؟ شما از کدوم سقوط و فساد حرف میزنی ما که چیزی ندیدیم ؟ اون عینکیه قسمت اخر بخاطر لایت خودشو کشت هم که نگم بهتره ... یهویی از ناکجااباد بدون شخصیت پردازی سر و کلش پیدا شد شروع کرد کشتن مردم
یا میکاسا هم فقط بخاطر اینکه لایت قاتل پدر مادرشو مجازات کرده بود یهویی عقلشو از دست داده بود اینقدر راحت ادم میکشت ؟ اینا همه ضعف شخصیت پردازیه
هرکاری مخاطب خاص خودشو داره اینکه از دث نت خوشت بیاد یا نه چیزیه که به خودت مربوطه یه موضوع شخصیه حتی اگه از دید تو آشغال باشه هم ایرادی بهش وارد نیست اما وقتی میای تو فروم که جای بحثه بدون هیچ استدلالی میگی دث نت هیچی نداره بجز دوتا کاراکتر باهوش یکی مثل من که چندین بار نشسته اینو دیده کلی در موردش فکر کرده قشنگ به شعورش توهین میشه !
اینکه شما نمیفهمی اصلا به این معنی نیست که اون انیمه یا فیلم یا کتاب خیلی پیچیدس به این معنیه که یا شما به این مسائل علاقه نداری یا در مورد اون موضوع مطالعه نداشتی بخاطر همین برات پیچیده و بی معنی بنظر میاد دقیقا مثالی که خودت زدی سر کلاس نشستیم استاد داره انتگرال سه گانه درس میده منم هیچی نمیفهمم هیچ علاقه ایم ندارم بفهمم برام جذاب و مهم نیست حالا بیام بگم مرده شور انتگرال سه گانرو ببرن الکی سخته هیچ کاربردیم نداره ! خب دارم حرف نامربوط میزنم دیگه :D چون قشنگ چند ده تا کاربرد مهم داره این انتگرال حالا چون من بدم میاد و نمیدونم این کاربردارو این میشه اشغال بدرد نخور ؟!
دث نت درباره پسریه که فکر میکنه با کشتن همه خلافکارای دنیا میتونه دنیا رو جای بهتری بکنه این یه بحث فلسفیه به ذهن خیلیام ممکنه رسیده باشه که چه خوب میشه اگه بزنیم همه خلافکارا رو بکشیم ! اما خیلی قشنگ میاد نشون میده که وقتی خودت قتل انجام میدی حتی غیرمستقیم روی خودت تاثیر میزاره کم کم تاریک میشی حالا وقتی قدرتی مثل دفترچه هم داری حس خدا بودن بهت دست میده حسی که لایت بهش رسیده بود و فکر میکرد خداست وقتی حس خدا بودن بهت دست بده دنبال راهی برای فرار از مرگ میگردی و ...
این وسط L به عنوان همون نماد راه درست عمل میکنه راهی که باهاش بتونی بدون نابود کردن خودت دنیا رو جای بهتری بکنی .
لایت آدم باهوشی بود پدرش پلیس بود وقتی دفترچه رسید به دستش گفت خب میزنم خلافکارا رو میکشم خودم که قتل انجام نمیدم هیچکسم متوجه نمیشه دنیا هم جای بهتری میشه کسی به مرگ خلافکارا اهمیتی نمیده به همین سادگی قتل انگیزه نمیخواد بقول L که به لایت میگه تو هیچ چیزی نیستی بجز یه قاتل سریالی ، قاتل سریالی هم دنبال دلیل نیست از کشتن لذت میبره حس قدرت میده بهش .
دث نت ضعف زیاد داره اینکه L مرد یهو یه کاراگاه دیگه رو شد که سه سوت حدس زد لایت همه کارس و خیلی از باگای دیگه تو داستان که ممکنه باعث بشه خیلیا دراپ کنن حقم دارن اما اونقدر ایرادات بزرگ نیست که به خاطرش کل اثرشو نابود کنیم ! دث نت از خیلی از سریالای آمریکایی بهتره از اکثر انیمه ها هم بهتره این یه فکته نیاز به اثباتم نداره اینقدر که واضحه اما با وجود همه ضعفاش که وسطای کار این ضعفا خیلی زیاد بودن همین که طرف تونسته این داستان تهشو به خوبی جمع کنه میزارتش اون بالا بالاها فقط کافیه یه نگاهی به پایان گانتز ، ناروتو و بلیچ و کلیمور و ... بندازی ببینی دث نت همین که گند نزده به پایانش چقدر کارش بزرگ بوده تو ابعاد ژاپن :D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
دوستان یه انیمه می خوام که هنجار شکن باشه... به طور کامل ارزش های انسانی رو زیر پا بزاره... حقارت انسان رو نشون بده... تاریکی دنیا رو به نمایش بزاره... اینکه دنیا جای اصلا شادی نیست... افسردگی... بیماری...فساد و فحشا... دین... عقاید...و...
شخصیت ها برای کار هاشون دلیل نفسانی داشته باشن... نه اینکه ذاتا خوب باشن... به طور کل پاشنه اشیل اثر افراط در دارک بودنش باشه...
دقیقا مشکلی که با برخی از کار های میازاکی یا مشابهشون اغلب داشتم این بوده... طرف زاده شده خودش زندگی نکنه دغدغش شده نجات زمین... ما انسانیم ربات نیستیم... همونقدر که می تونیم خوب باشیم... قدرت بد بودن داریم... بی دلیل کار نمی کنیم... به خدا هممون یه شیطان درونمون هست...:D چطور یکی حاضر فقط به خاطر یکی از اعضای خونوادش کل کشور و دنیا رو فدا کنه... حالا یکی زاده شده باشه فقط خدمت کنه به دنیا؟ حتی برای خوب بودن باید دلیل نفسی داشت یعنی از خوب بودن یه منفعتی این وسط گیر من بیاد... محض رضای خدا هیچکس هیچکاری نمی کنه... یا کوبیدن زندگی ماشینی شاید بشه هنر... ولی جنبه های خیلی مثبتی هم داره که بهش توجه نمیشه... یا میان پیشرفت علم رو ترسناک جلوه میدن فارق از اینکه شاید یک گوشه از این دنیا اتفاقا یه انسانی هست که محتاج همون علمه... حتی اگر اون علم باعث نابودی ملتی باشه... برای سلامتی یا هر نیاز خودش همه رو فدا می کنه...

اوووووف زیاد جوگیر شدم زیادم حرف زدم...:D
لطفا از انیمه های غیر معروف بگید چون احتمالا معروف ها و اونایی که نمرات خوبی گرفتن رو دیدم...:D

من انیمه اینطوری سراغ ندارم ولی اگه مانگا میخونی حتما سراغ اینا برو:
Jisatsutou
Eden - It's an Endless World!
Homunculus
Jiraishin

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
saint seiya قسمت 6

یکی از بهترین انیمه های اکشن تاریخ بدون شک, که برخلاف خیلی از اکشن های بی داستان و اپیزودیک امروزی داستان خیلی خوب و قوی ای هم داره
همراه شخصیت پردازی و فضاسازی عالی, اما نقطه قوت اصلی این انیمه مبارزات فوق العادشه که معلومه نویسنده واقعا روشون وقت گذاشته و از این لحاظ دمش گرم, کل نبرد ها از اول تا اخر استرس و هیجان خالصن طوری که به هیچ عنوان نمیشه برنده رو حدس زد ! قدرتا هم برابرن نه مثل سایتاما فلانی همه فن حریف باشه حالت بهم بخوره
این انیمه رو به دوستداران ژانر اکشن توصیه میکنم از اوناس که دیگه تو تاریخ تکرار نخواهد شد

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
کلا مردم ( چه ایرانی چه خارجی ) به دلایلی نامعلوم داستان و معماهای خیلی پیچیده دوست دارن که سر ازش درنیارن

مثلا هی یه اتفاقایی بیفته با خودشون بگن الان چی شد ؟ جلوی هوش شخصیتا و نویسنده ی داستان کم بیارن, طوری که مجبور شن چند دفعه از اول اثر رو ببینن

سر همین دث نوت و اشتاینز گیت اینقدر طرفدار دارن و overrated هستن, وگرنه هردوشون جز داستان پیچیده و شخصیتای زیادی باهوش هیچی ندارن ... واقعا هیچی ! من خودم اشتاینز گیت رو سر قسمت 2 دراپ کردم دث نوت هم برام سواله چطور تونستم تا قسمت آخر تحملش کنم ؟!

در طرف مقابلم البته انیمه هایی قرار دارن که اونا دیگه حتی داستان و شخصیت درستم ندارن فقط برا گرافیک شون مطرح شدن مثل فیت و tales of zetseria نمیدونم چی چی

اینام نظر شخصی من بود به کسی برنخوره
من اگه یه دلیل وجود داشته باشه DN رو به یکی پیشنهاد بدم نه شخصیت هاشه نه داستان فقط و فقط برای ترک هاشه :)

Sent from my LG-D405 using Tapatalk

wrong_wierdo

کاربر سایت
Jun 16, 2016
52
61389.jpg

Warau Salesman / The Laughing Salsman

دوستان اگر وقت کردید به این انیمه هم یک سری بزنید،

قسمت هاش 10 دقیقه بیشتر نیستن و درباره یک فروشنده ای هست که آدم های مشکل دار رو پیدا میکنه و در کل نابودشون میکنه :D
انیمیشن خوبی داره و ارزش دیدن رو داره.

لینک تورنت

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
بده چار نفر با بهترین انیمه تمام دوران آشنا میشن!؟ :D

:D

سینا میدونی یکی از دلایل اصلی اینکه انقدر با فیری تیل حال میکنی اینه که اولین انیمه شونن بلندی هست که دیدی. :D
کلاً برای اکثریت اینجوریه، یعنی همیشه اون 2-3 تا شونن بلندی که اول میبینن خیلی بیشتر بهشون حال میده و تاثیرگذارتره تا کارهای بعدی...
مثلاً اگه فیری تیل چهارمی یا پنجمین شونن بلندی بود که میدیدی انقدر بهت حال نمیداد و ممکن بود برات تکراری باشه.

در کل اینکه خوش بحالت، چه حالی میکنی الان! :D
همیشه کارهای شونن اول و دوم در سطح تیم ملی به ادم حال میده. :D

من خودم چون بعد از کلی کاره دیگه رفتم سراغ فیری تیل چندان باهاش حال نکردم، البته این قضیه یه بخشه و بخش اصلی سلیقه است که خب حرفی توش نیست و هر کی با یه چی حال میکنه.
مثلاً کرکتری مثل ارزا دقیقاً از اون چیزهایی هست که برای من حکم TurnOff داره، برعکس خیلیها که عاشقشن. :D

تو انیمه های شونن-اکشن طولانی اگه گینتاما رو بخاطر سبک پارودیش شونن حساب نکنیم، بنظرم بهترین Peak داستانی (اوج کار) مال ناروتو، هانتر و دی.گری-من هست، ناروتو از همه بیشتر. (هرچند ناروتو بعد از پین کلاً میره تو باقالی)
بهترین انیمه شونن از لحاظ کیفیت بالا و مستمر بودن این کیفیت بدون شک فقط و فقط وان پیس هست.
بهترین مبارزات از لحاظ هیجان و تکنیک و انیمیشن و این حرفا (کار به منطق مبارزات ندارم)، برای هانتر، بلیچ و ناروتوئه.
بهترین گروه آدم بدها برای ناروتو و بلیچ هست... هرچند تو این مقوله ناروتو با اختلاف کیلومتری از تمام کارهای شونن بهتره.
بهترین داستان و کرکتر هم که خب سلیقه ای هست و هر کی با یه سبک و سیاقی حال میکنه.

میمونه یکسری شونن طولانی دیگه که تعدادشون کم نیست و عموماً هم بین علما سرشون اختلاف هست! :D
مثلاً من با Katekyo Hitman Reborn خیلی بیشتر از فیری تیل حال کردم و میکنم، هر چند قبول دارم که داستانش که اوته و بعضی شخصیتهای هیتمن ریبورن هم کلاً تو باقالی ان و یکسری چیزهای شدید تو مخی هم داره! :D

یا مثلاً دراگون بال هم من وقتی بچه بودم یه کانال آلمانی تو ماهواره بود که از اونجا بعضی وقتها میدیدم تا اینکه سالها بعد دانلودش کردم و بخاطر همین مسئله ارادت خاصی بهش دارم و درسته که تقریباً اکثر کارهای شونن بعد از دراگون بال یا از روش اسکی رفتن یا الهام گرفتن ولی متاسفانه خیلیهاشون کارهای بهتری از آب در اومدن... یعنی اگه الان به یکی که تا حالا انیمه ندیده و حس نوستالژی و این حرفا نداره تمام این کارهای شونن و بدی ببینه خیلی بعیده که دراگون بال تو 3-4 تای اول باشه.
البته مزیت بزرگ دراگون بال (سری اصلی و Z) مثل وان پیس اینه که خیلی پایین نداره و همیشه کیفیت خوبش رو حفظ میکنه.

در مجموع با احتساب همه بخشها (Overall) بنظرم وان پیس (باتوجه به اینکه این همه ساله داره پخش میشه) با کیفیت ترین کار شونن-اکشن هست... هر چند که نقطه اوج داستانیش به ناروتو و مبارزاتش به بلیچ نمیرسه. :D
ناروتو هم اگه میتونست کیفیت خوبش رو بعد از همون قضیه که همه میدونن حفظ کنه بدون شک بهترین کار اکشن تاریخ میشد! :D

تمام صحبتهای بالا هم نظرات شخصی و گوهر باره بنده است و طبق معمول هیچ فکتی وجود نداره، پس خونسردی خودتون رو حفظ کنید. :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام

سینا میدونی یکی از دلایل اصلی اینکه انقدر با فیری تیل حال میکنی اینه که اولین انیمه شونن بلندی هست که دیدی. :D
کلاً برای اکثریت اینجوریه، یعنی همیشه اون 2-3 تا شونن بلندی که اول میبینن خیلی بیشتر بهشون حال میده و تاثیرگذارتره تا کارهای بعدی...
مثلاً اگه فیری تیل چهارمی یا پنجمین شونن بلندی بود که میدیدی انقدر بهت حال نمیداد و ممکن بود برات تکراری باشه.

من خودم چون بعد از کلی کاره دیگه رفتم سراغ فیری تیل چندان باهاش حال نکردم، البته این قضیه یه بخشه و بخش اصلی سلیقه است که خب حرفی توش نیست و هر کی با یه چی حال میکنه.
مثلاً کرکتری مثل ارزا دقیقاً از اون چیزهایی هست که برای من حکم TurnOff داره، برعکس خیلیها که عاشقشن. :D

تو انیمه های شونن-اکشن طولانی اگه گینتاما رو بخاطر سبک پارودیش شونن حساب نکنیم، بنظرم بهترین Peak داستانی (اوج کار) مال ناروتو، هانتر و دی.گری-من هست، ناروتو از همه بیشتر. (هرچند ناروتو بعد از پین کلاً میره تو باقالی)
بهترین انیمه شونن از لحاظ کیفیت بالا و مستمر بودن این کیفیت بدون شک فقط و فقط وان پیس هست.
بهترین مبارزات از لحاظ هیجان و تکنیک و انیمیشن و این حرفا (کار به منطق مبارزات ندارم)، برای هانتر، بلیچ و ناروتوئه.
بهترین گروه آدم بدها برای ناروتو و بلیچ هست... هرچند تو این مقوله ناروتو با اختلاف کیلومتری از تمام کارهای شونن بهتره.
بهترین داستان و کرکتر هم که خب سلیقه ای هست و هر کی با یه سبک و سیاقی حال میکنه.

میمونه یکسری شونن طولانی دیگه که تعدادشون کم نیست و عموماً هم بین علما سرشون اختلاف هست! :D
مثلاً من با Katekyo Hitman Reborn خیلی بیشتر از فیری تیل حال کردم و میکنم، هر چند قبول دارم که داستانش که اوته و بعضی شخصیتهای هیتمن ریبورن هم کلاً تو باقالی ان و یکسری چیزهای شدید تو مخی هم داره! :D

یا مثلاً دراگون بال هم من وقتی بچه بودم یه کانال آلمانی تو ماهواره بود که از اونجا بعضی وقتها میدیدم تا اینکه سالها بعد دانلودش کردم و بخاطر همین مسئله ارادت خاصی بهش دارم و درسته که تقریباً اکثر کارهای شونن بعد از دراگون بال یا از روش اسکی رفتن یا الهام گرفتن ولی متاسفانه خیلیهاشون کارهای بهتری از آب در اومدن... یعنی اگه الان به یکی که تا حالا انیمه ندیده و حس نوستالژی و این حرفا نداره تمام این کارهای شونن و بدی ببینه خیلی بعیده که دراگون بال تو 3-4 تای اول باشه.
البته مزیت بزرگ دراگون بال (سری اصلی و Z) مثل وان پیس اینه که خیلی پایین نداره و همیشه کیفیت خوبش رو حفظ میکنه.

در مجموع با احتساب همه بخشها (Overall) بنظرم وان پیس (باتوجه به اینکه این همه ساله داره پخش میشه) با کیفیت ترین کار شونن-اکشن هست... هر چند که نقطه اوج داستانیش به ناروتو و مبارزاتش به بلیچ نمیرسه. :D
ناروتو هم اگه میتونست کیفیت خوبش رو بعد از همون قضیه که همه میدونن حفظ کنه بدون شک بهترین کار اکشن تاریخ میشد! :D

تمام صحبتهای بالا هم نظرات شخصی و گوهر باره بنده است و طبق معمول هیچ فکتی وجود نداره، پس خونسردی خودتون رو حفظ کنید. :D
حرفات درسته .
اونایی که اسم بردی و منم دیدمشون همشون از یه جایی به بعد افت میکنن به جز وان پیس .
لامصب نه فیلر طولانی و چرت و پرت داره . نه منطق داستانی خودشو زیر پا میذاره .
از نظر تراکم شخصیت جذاب هم تو اونایی که من دیدم به نظرم بهترینه .
شخصیتی نداره که منفور باشه . کسی مثل ساکورای ناروتو مثلاً . همه شخصیتاش چه خوب و چه بد به دل میشینن . اینو تقریباً تو هیچ انیمه دیگه ای ندیدم .
امیر آکیبا این 2 تا پست پشت سر همو ببینه از خوشحالی سکته میکنه . پیشاپیش یادش گرامی :D
-----
@TCSCELL فیری تیل زنگ تفریح من بود . از ناروتو و وان پیس و بلیچ که خسته میشدم برای ریکاوری اینو میدیدم :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

یعنی فقط تویی که در جواب یه جمله نیم خطی، این همه توضیح مینویسی :D خیلی مَردی (به سبک الفمن بخون :D). دلم برا این پستات تنگ شده بود:D

اتفاقا بلیچ رو گرفتم که بعد از تموم شدن فیری تیل شروع کنم. الان باید برم سراغ OVAهای فیری تیل و اون یدونه فیلمش :D
بدجور هم دارم وسوسه میشم ناروتو رو شروع کنم!:D ولی یادمه اینجا گفته بودم هیچ وقت ناروتو و وان پیس رو نخواهم دید:D قرار هم شد اگه دیدم پرهام منو بن کنه :D الان دارم فکر میکنم ببینم میارزه بن بشم واسش یا نه :D

یادش بخیر، یه زمانی از این مسخره بازی ها و قرتی بازیای انیمه ها (همین که صورتشون اون شکلی میشه!:D) چقدر بدم میومد:D ولی الان نه، خیلیم خوشم میاد :D الان تو فکرشم بشینم Kill la Kill (انیمه مورد علاقه پرهام :D) رو یه بار دیگه استارت بزنم!!:D :D
با اینکه هنوزم معتقدم دوبله انگلیسی F/Z خیلی بهتر از دوبله ژاپنیش بود و دوبله انگلیسیش رو ترجیح میدم هنوز، ولی جدیدا همه انیمه ها رو با دوبله ژاپنی میبینم، حتی اگه دوبله انگلیسی هم داشته باشه :D دموی Tales of Berseria هم گذاشتم رو زبون ژاپونی! :-j :D خلاصه که قشنگ آلودم کردین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر