Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
میشه لطف کنید با یه انیمه اشک مارو از خنده در بیارید؟ :D
اینارو ببین:
Baka To Test
Danshi Koukousei No Nichijou
Great Teacher Onizuka یا GTO
SHIMONETA
Hataraku Maou-sama
Midori no Hibi
WORKING
Sakamoto desu ga
BRAKAMON

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,966
نام
احمد
خیر:D
بی نهایت overrated هستش این انیمه!با یک پایان فوق العاده بد:D
فکر می کردم تنها کسی که همچین فکری می کنه منم :D
اشک شوق از چشمام جاری شد بعد خوندن پستت:sob::Dاجرت با آقا:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
خیر:D
بی نهایت overrated هستش این انیمه!با یک پایان فوق العاده بد:D
d.gray-man ببین:D
فکر می کردم تنها کسی که همچین فکری می کنه منم :D
اشک شوق از چشمام جاری شد بعد خوندن پستت:sob::Dاجرت با آقا:D

کلا مردم ( چه ایرانی چه خارجی ) به دلایلی نامعلوم داستان و معماهای خیلی پیچیده دوست دارن که سر ازش درنیارن

مثلا هی یه اتفاقایی بیفته با خودشون بگن الان چی شد ؟ جلوی هوش شخصیتا و نویسنده ی داستان کم بیارن, طوری که مجبور شن چند دفعه از اول اثر رو ببینن

سر همین دث نوت و اشتاینز گیت اینقدر طرفدار دارن و overrated هستن, وگرنه هردوشون جز داستان پیچیده و شخصیتای زیادی باهوش هیچی ندارن ... واقعا هیچی ! من خودم اشتاینز گیت رو سر قسمت 2 دراپ کردم دث نوت هم برام سواله چطور تونستم تا قسمت آخر تحملش کنم ؟!

در طرف مقابلم البته انیمه هایی قرار دارن که اونا دیگه حتی داستان و شخصیت درستم ندارن فقط برا گرافیک شون مطرح شدن مثل فیت و tales of zetseria نمیدونم چی چی

اینام نظر شخصی من بود به کسی برنخوره

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
بنظر من دث نوت تا یه جاهاییش اونقد خوبه که اصن اگه بعد اون تبدیل به بدترین انیمه تاریخ هم بشه، بازم ارزش دیدن رو داره:D

دقیقا. با اینکه قسمت های پایانی فاجعن قسمت های قبل از اونا فوق العادن:D بخاطر همون قسمت های فوق العاده ارزش دیدن داره حتی اگه مثل من بعد از تموم کردنش ازش متنفر بشی:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بالاخره، بعد از 257 قسمت :Crying1:
amqc_screenshot_3.jpg

agc_screenshot_2.jpg

چه ورود باشکوهی هم داشت :D

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
دقیقا. با اینکه قسمت های پایانی فاجعن قسمت های قبل از اونا فوق العادن:D بخاطر همون قسمت های فوق العاده ارزش دیدن داره حتی اگه مثل من بعد از تموم کردنش ازش متنفر بشی:D
البته به نظر من انقد که بقیه میگن هم این بدبخت افت نمیکنه:D
قسمت 1 تا 17 بی نقص
18 تا 24 این طرفا افتضاح
25 تا آخر هم خیلی عالی

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
پاور کینگ داداش بیا برو ابر شاهکار تاریخ دراگون بالتو ببین بیخیال دث نت شو زیادی برات سنگینه :D
یعنی نمردیم فهمیدیم دث نت فقط دوتا کاراکتر باهوش داره 8->
دث نت حتی اگه شونن فرضش کنیم که نیست بازم قوانین مربوط به دفترچه بی نقص کار شدن شخصیت پردازیا حرف نداره اصلا اینا مهم نیست به کتاب فلسفه پشت دیالوگای این انیمس سقوط ادمیزاد ، فسادی که در اثر قدرت بوجود میاد ، خود خدا پنداری یا همون اومانیسم و ده ها مورد موضوعات عمیق اخلاقی و دینی و فلسفی بعد میای میگی بجز دوتا کاراکتر باهوش هیچی نداره ! خب اینکه تو دث نت و اشتاین گیت نمیفهمی دلیل بر این نیست که هیچی ندارن ! احتمالا ارگو پروکسی ببینی میشه آشغال چون اون دیگه تو دیواره کلی ارجاعات ادبی فلسفی داره !
حداقل قراره چیزیو نقد کنیم چهارتا دلیل منطقی بیاریم به شعور بقیه توهین نکنیم .
دث نت بعد از مرگ L افت کرد چون دیگه نتونست کاراکتری در حد L جور کنه اما اواخر برگشت رو ریل و پایانشم عالی بود .

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,569
نام
mohammad
دوستان یه انیمه می خوام که هنجار شکن باشه... به طور کامل ارزش های انسانی رو زیر پا بزاره... حقارت انسان رو نشون بده... تاریکی دنیا رو به نمایش بزاره... اینکه دنیا جای اصلا شادی نیست... افسردگی... بیماری...فساد و فحشا... دین... عقاید...و...
شخصیت ها برای کار هاشون دلیل نفسانی داشته باشن... نه اینکه ذاتا خوب باشن... به طور کل پاشنه اشیل اثر افراط در دارک بودنش باشه...
دقیقا مشکلی که با برخی از کار های میازاکی یا مشابهشون اغلب داشتم این بوده... طرف زاده شده خودش زندگی نکنه دغدغش شده نجات زمین... ما انسانیم ربات نیستیم... همونقدر که می تونیم خوب باشیم... قدرت بد بودن داریم... بی دلیل کار نمی کنیم... به خدا هممون یه شیطان درونمون هست...:D چطور یکی حاضر فقط به خاطر یکی از اعضای خونوادش کل کشور و دنیا رو فدا کنه... حالا یکی زاده شده باشه فقط خدمت کنه به دنیا؟ حتی برای خوب بودن باید دلیل نفسی داشت یعنی از خوب بودن یه منفعتی این وسط گیر من بیاد... محض رضای خدا هیچکس هیچکاری نمی کنه... یا کوبیدن زندگی ماشینی شاید بشه هنر... ولی جنبه های خیلی مثبتی هم داره که بهش توجه نمیشه... یا میان پیشرفت علم رو ترسناک جلوه میدن فارق از اینکه شاید یک گوشه از این دنیا اتفاقا یه انسانی هست که محتاج همون علمه... حتی اگر اون علم باعث نابودی ملتی باشه... برای سلامتی یا هر نیاز خودش همه رو فدا می کنه...

اوووووف زیاد جوگیر شدم زیادم حرف زدم...:D
لطفا از انیمه های غیر معروف بگید چون احتمالا معروف ها و اونایی که نمرات خوبی گرفتن رو دیدم...:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان یه انیمه می خوام که هنجار شکن باشه... به طور کامل ارزش های انسانی رو زیر پا بزاره... حقارت انسان رو نشون بده... تاریکی دنیا رو به نمایش بزاره... اینکه دنیا جای اصلا شادی نیست... افسردگی... بیماری...فساد و فحشا... دین... عقاید...و...
شخصیت ها برای کار هاشون دلیل نفسانی داشته باشن... نه اینکه ذاتا خوب باشن... به طور کل پاشنه اشیل اثر افراط در دارک بودنش باشه...
دقیقا مشکلی که با برخی از کار های میازاکی یا مشابهشون اغلب داشتم این بوده... طرف زاده شده خودش زندگی نکنه دغدغش شده نجات زمین... ما انسانیم ربات نیستیم... همونقدر که می تونیم خوب باشیم... قدرت بد بودن داریم... بی دلیل کار نمی کنیم... به خدا هممون یه شیطان درونمون هست...:D چطور یکی حاضر فقط به خاطر یکی از اعضای خونوادش کل کشور و دنیا رو فدا کنه... حالا یکی زاده شده باشه فقط خدمت کنه به دنیا؟ حتی برای خوب بودن باید دلیل نفسی داشت یعنی از خوب بودن یه منفعتی این وسط گیر من بیاد... محض رضای خدا هیچکس هیچکاری نمی کنه... یا کوبیدن زندگی ماشینی شاید بشه هنر... ولی جنبه های خیلی مثبتی هم داره که بهش توجه نمیشه... یا میان پیشرفت علم رو ترسناک جلوه میدن فارق از اینکه شاید یک گوشه از این دنیا اتفاقا یه انسانی هست که محتاج همون علمه... حتی اگر اون علم باعث نابودی ملتی باشه... برای سلامتی یا هر نیاز خودش همه رو فدا می کنه...

اوووووف زیاد جوگیر شدم زیادم حرف زدم...:D
لطفا از انیمه های غیر معروف بگید چون احتمالا معروف ها و اونایی که نمرات خوبی گرفتن رو دیدم...:D

Boku no Pico

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر