Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
یعنی درباره بیش از حد شونن بودن این فصل(نگفتم مسخره که یه وقت به کسی بر نخوره(!) :D)همین بس که شیراتوریزاوا مثلاً یکی از مدعیای قهرمانی توی مسابقات ملی بود و قهرمانی توی منطقه براش یه چیز خیلی عادی بود،بعد کاراسونو که قهرمانی توی منطقه براشون یه رویای دست نیافتنی بود تو این وضعیت میاد و اینطوری شیراتوریزاوا رو میبره،در حالی که نه تا حالا باهاشون بازی کردن نه شناخت آنچنانیی ازشون داشتن(یا شایدم داشتن و من یادم نمیاد :D)
بعد جالب تر اینه که به نظرم کاراسونو آئوبا جوسایی که شیراتوریزاوا تقریباً راحت میبردشون رو سخت از شیراتوریزاوا شکست دادن :D
خلاصه اینکه کاراسونو قاعدتاً باید 3-1 میباخت،بعد از اون ستی که به خاطر حرکت سوکیشیما بردن باید دیگه کار تموم میشد
حالا اینا به کنار،چرا هیچ مانوری روی احساس و وضعیت بازیکنای شیراتوریزاوا ندادن؟ :| خیلی راحت با چند قطره اشک قضیه رو جمع کردن،انگار نه انگار همین دو سه قسمت قبل یه فلش بک قشنگ راجب مربی شیراتوریزاوا زدن.اصلاً سال سومیاشون الان چی میشن؟یعنی واقعاً کسی از اینکه تندو دیگه والیبال بازی نمیکنه ناراحت نشد؟ :(

پ.ن: اصلاً حواسم نبود که نکوما و فوکورودانی تو یه منطقه هستن :( فوکورودانی رو دوست دارم ولی اگه نکوما بالا نیاد... :|
پ.ن2: حالا چقدر دیگه باید صبر کنم تا ناامیدی رو توی چشمای این هیناتا ببینم :|
یعنی لستر قهرمان لیگ برتر شد و آلاوز که بارسارو برد و ... همه شونن و مسخره بودن :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
یه انیمه خوب بهم معرفی کنید پلیز :D
تقریبا فقط Berserk و Deathnote رو دیدم که از جفتش فوق العاده خوشم اومد (اولی بیشتر)one punche حال نکردم!!!
یه چی میخوام یکم مفاهیم فسلفی پشت داستانش باشه حالا پیچیده تر بود چه بهتر یکم آدم بشینه بره تو بحرش!

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
تقریبا فقط Berserk و Deathnote رو دیدم که از جفتش فوق العاده خوشم اومد (اولی بیشتر)one punche حال نکردم!!!
یه چی میخوام یکم مفاهیم فسلفی پشت داستانش باشه حالا پیچیده تر بود چه بهتر یکم آدم بشینه بره تو بحرش!
سلام
اینارو ببین انیمه های خوبین!!
Re Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Code Geass S1-S2
Shingeki no Kyojin(نمی دونم دیدی یا نه اینو)
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru S1-S2
ReLIFE
Hyouka
Rokka No Yuusha
Kingdom S1-S2
Over Lord
اینارو به ترتیب از بالا به پایین شروع کن به دیدن قشنگ یه چند مدتی شارژ میشی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام
Code Geass S1-S2
ReLIFE
Hyouka
Rokka No Yuusha
Kingdom S1-S2
Over Lord
به اینا Psycho-Pass هم اضلفه بشه و بره بالاهای لیست:-"

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی

شبیه برسرک به نظرم Shigurui Death Frenzy و Kingdom و Claymore ببین
همشونم هم خشونت خیلی بالایی دارن ( سومی کمتر ) هم داستان تاریک و هنری
شبیه دث نوتم Monster و Code Geass خوبن

Hush

کاربر سایت
Dec 10, 2016
2
سلام
Code Geass S1-S2
ReLIFE
Hyouka
Rokka No Yuusha
Kingdom S1-S2
Over Lord
ergo proxy هم مناسب هست :>

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
تقريبا يك سال پيش تو اين تاپيك پست گذاشتم و از دوستان راهنمايي واسه معرفي انيمه خواستم ، بچه ها هم انصافا راهنمايي هاي خيلي خوبي كردن
انيمه ها رو كه كامل ديدم ، انگار يه چيزي كم بود... بله مانگا !اونموقع اصلا نميدونستم مانگا چي هست ، پيش خودم ميگفتم اخه تا وقتي انيمه هست كي مياد زل بزنه به چهارتا عكس با نصف خط توضيح...اخ كه چه ساده انديش بودم :D
تنها چيزي كه هنوز جرعت نكردم برم طرفش ناروتو بوده، نميدونم چرا هر وقت ميخوام شروعش كنم دست و دلم ميلرزه ...

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
سلام.
یه حدود 130 چپتری کینگدام نخونده بودم ، تو این سه ، چهار روز اخیر نشتم همش رو خودنم (تا چپتر 498) ، فقط اومدم بگم که اگه کسی نخوندش تا حالا بد چیزی رو داره از دست میده ، بد ...
بهترین مانگا که چه عرض کنم ، بهترین مدیاییه که تو عمرم خوندم (دیدم و...)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سلام.
یه حدود 130 چپتری کینگدام نخونده بودم ، تو این سه ، چهار روز اخیر نشتم همش رو خودنم (تا چپتر 498) ، فقط اومدم بگم که اگه کسی نخوندش تا حالا بد چیزی رو داره از دست میده ، بد ...
بهترین مانگا که چه عرض کنم ، بهترین مدیاییه که تو عمرم خوندم (دیدم و...)

تایید میشه. فقط این مانگاکاش خیلی تنبله. هر سه هفته یکبار باید منتظر موند شاید یک چپتر داد بیرون.:D ولی در شاهکار بودنش هیچ شکی نیست.

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
سلام دوستان من متاسفانه ديسك كمرم پاره شده ٢ ماه بايد خونه استراحت كنم اينترنتمم چون ساعات فيري نداره يكم سخته دانلود انيمه برام ، اگر كسي لطف كنه و دوست داشت ارشيوش رو خريدارم ، من صفر كيلومترم تو انيمه قيمت و حجم ارشيوش رو برام پيام خصوصي كنه ممنون ميشم ساكن شرق تهران هم هستم

• Like
Reactions: zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر