بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
نمی دونم ، شاید به خاطر این نوسانات برق باشه، چون اگه این مشکل جدی بود تا حالا گندش در اومده بود...
توی همین سایت جناب Aakh1361 (اگه درست نوشته باشم!) هم که دستگاهشون همین مشکل براش پیش اومده بود ، میگفتن که نوسان برق خرابش کرده...
بخاطر نوسانات برق نبود . برای من هم همچین مشکلی پیش اومده بود .
وقتی درست عمل swap switch برای اجرای بازیهای کپی ps2 رو اجرا نکنی این مشکل پیش میاد .
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9076

البته من شنیده بودم اونایی که با ps3 جدیدا online میشن این مشکل براشون پیش میاد . کسانی که لنزشون سوخته اینجوری بوده ؟

آخرین ویرایش:

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
نمی دونم ، شاید به خاطر این نوسانات برق باشه، چون اگه این مشکل جدی بود تا حالا گندش در اومده بود...
توی همین سایت جناب Aakh1361 (اگه درست نوشته باشم!) هم که دستگاهشون همین مشکل براش پیش اومده بود ، میگفتن که نوسان برق خرابش کرده...

درسته ایشون هم همین مشکل براشون پیش اومده بود
دلیلشک گفتن این بوده که موقع بازی برق رفته بعد دیگه dvd رو نمیخونده ولی cd با blu-ray رو میخونده

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
من واقعا سره این موضوع خیلی فکر کردم
100 % من احتمال می دم دستگاه هایه Rb(Re Build) شده میاد تو ایران خیلی ها میگن ماله updare یه دفه هست(کسی که از نت از 1.53 میره 2.0 مثلا) یعنی سونی که میبینه دستگاه 1.50 هست میرنه لنر می سوزونه
بعضی ها می گن ماله اپدیت هست ورژن که میره بالا
همه این حرفا شایعه هست
فروشگاه فتحی به مورد بوده طرف ps3 خریده و پول نداشته هیچ بازی بخره 20 گیگ
لنرش می سورنه
نه اپدیت نه هیچ چیز دیگه
در دوبی دستگاه این طوری میاد ایران لطفا حد الامکان J نخرید یا از سری هایه قدیمش بگیرید
لنزاشم که الان اومده

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
من قبلا یکی رو شنیدم که اینطوری شده بود و لنزش رو عوض کرد ( 2 ماه پیش ) دستگاه شما ( Only_PS3 ) ریجنش چی بود ؟

سلام آقا نیمای عزیز
بنده ارادت خاصی به شما دارم
متاسفانه بنده هنوز افتخار PS3 داشتن نصیبم نشده
این مشکل برای یکی از دوستانم پیش اومده
دستگاهشم رجیونش PAL هستش
میگفت که باهاش فیلم زیاد میدیدم و آهنگ هم باهاش گوش میکردم
در ضمن از فروشگاه شادی هم خریده بوده
بعد که رفته اونجا بهش گفته 140 تومن هزینه تعویض لنز داره ولی اگر صبر کنه قیمتش خیلی پائینتر از اینی که هست میشه
البته اینو بگم که دوستم PS3 رو به برق 220 (بدون ترانس) مستقیم وصل میکرده
راستش من الان پول PS3 رو دارم (500 چوق):cheesygri
و حتی تا آستانه خرید هم پیش رفتم اما یکی از دوستانم که کلوپ داره بهم گفت که
صبر کنم تا 40 گیگ بیاد چون مدلهای جدیدتر معایبشون گرفته میشه (این قضیه برا PS1 , PS2 )
هم اتفاق افتاده (خدائیش اینو راست میگفت)
ولنز و قطعات داخلیش بهتره

با تشکر

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
آقا اصلا موضوع سر اپ دیت و 20 گیگ و 60 گیگ نیست. کلا هر وسیله ای یه روزی خراب میشه. حالا میخواد مریخی ها ساخته باشنش یا سونی ـه خودمون. فکر کنم به کنسول زیاد فشار اورده باشم، تازه از زمان لانچ تا حالا بد بخت داره کار میکنه :biggrin1:. ولی باز هم میگم. به هیچ تعمییر کاری اطمینان نکنید در این ضمینه ;).

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
اگه برای کنسولتون مشکلی پیش اومد بدونید که به خاطر انگولکایی :biggrin1: هست که میکنید تو دستگاه..... طرف واسه اینکه مثلا بخواد بازیهای کپی پی اس 2 رو هم اجرا کنه ور میداره 100000 تا کار خطر ناک می کنه رو دستگاه یا چمیدونم یه طرح میزنه که به جای اینکه بیاد با خود دستگاه دستگاه رو ابدیت کنه 1000 تا سیم تو سیمو نمیدونم با mp3 player و......... :biggrin1: می خواد دستگاهو ابدیت کنه ..........

پ.ن : چیزی که مشخصه اینه که کنسول ps3 از لحاظ کیفیت ساخت عالی هستش من خودم دستگاهم یه سر روشنه یا داره دانلود میکنه یا دارم باهاش بازی می کنم تقریبا 1 سال از عمرش هم میگذره هیچیش که نشده تازه سر حال هم اومده :cheesygri چون درست ازش استفاد می کنم همونطور که گفتم اکثر این خرابی ها مال همین دست کاری هاست البته شاید این وسط 2 نفر هم توی خونشون مشکل نوسان برق داشته باشن که.......

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
وای که چقدر ترسیدم!!من با تمام بدبختی و گرسنگی کشیدن این کنسول رو گرفتم و اگه چنین مشکلی پیش بیاد تو بهشت زهرا میبینمتون!!
والا به خدا ما تو این شهرمون(دهات وضعیتش بهتره) نوسانات برق فنگش هم نمیشه!!!یه دفعه میبینی از 220 میشه 240 بعد 280 بعد 100 بعد 1.5(همین باتری قلمی ها) بعد میشه برق کارخونه 440 بعدش ما میشینیم تو خونه دستمون رو میگیریم رو سرمون یه وقت لامپ میپکه رو سرمون رو خونی نکنه اینجا اینطوریه!!!
اگه با مشکل برق وسط آپدیت فکر کنم،تمام بدنم قرمز میشه و همش دعا میخونم میگم ای خدا تورو به هرچی که دوست داری برق رو نگه دار رو 220 به زور دستگاه رو خریدم(تا حالا عملی بوده و جواب داده)
در ضمن Ps3 های Ntsc فقط Dvd های Ntsc رو اجرا میکنن و دیگر چیزها چون خودم امتحان کردم و در ضمن به خاطر بازی های دستگاههای قدیمی بلا سر این بدبخت نیارید.بابا این Ps3 چه کار کرده که می خواین توش دست کنید!!!ها؟!!!!
من دیگه دستگاهم رو از آپدیت 2.0 بالاتر نمیبرم مگر آپدیتی بیاد که ویژه باشه.مثل من کار کنید تازه اگر هم از آپدیت 1.0 بیاید به 2.0 هیچ اتفاقی نمیفته چون من امتحان کردم.
نگران نباشید اگه پول دارید که بازی میخرید وگرنه مثل من رکورد همه ی اون چند تا دونه بازی هاتون رو طلا و پلاتین میکنید به خدا!!!!!
برای نوسانات برق فقط و فقط یک راه حل یعنی:موتور برق!!!!!!! که بالای 1 یا 2 میلیون و با گازوئیل کار میکنه و یه محله رو راه میندازه،باورتون نمیشه بپرسید.

آخرین ویرایش:

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
وای که چقدر ترسیدم!!من با تمام بدبختی و گرسنگی کشیدن این کنسول رو گرفتم و اگه چنین مشکلی پیش بیاد تو بهشت زهرا میبینمتون!!
والا به خدا ما تو این شهرمون(دهات وضعیتش بهتره) نوسانات برق فنگش هم نمیشه!!!یه دفعه میبینی از 220 میشه 240 بعد 280 بعد 100 بعد 1.5(همین باتری قلمی ها) بعد میشه برق کارخونه 440 بعدش ما میشینیم تو خونه دستمون رو میگیریم رو سرمون یه وقت لامپ میپکه رو سرمون رو خونی نکنه اینجا اینطوریه!!!
اگه با مشکل برق وسط آپدیت فکر کنم،تمام بدنم قرمز میشه و همش دعا میخونم میگم ای خدا تورو به هرچی که دوست داری برق رو نگه دار رو 220 به زور دستگاه رو خریدم(تا حالا عملی بوده و جواب داده)
در ضمن Ps3 های Ntsc فقط Dvd های Ntsc رو اجرا میکنن و دیگر چیزها چون خودم امتحان کردم و در ضمن به خاطر بازی های دستگاههای قدیمی بلا سر این بدبخت نیارید.بابا این Ps3 چه کار کرده که می خواین توش دست کنید!!!ها؟!!!!
من دیگه دستگاهم رو از آپدیت 2.0 بالاتر نمیبرم مگر آپدیتی بیاد که ویژه باشه.مثل من کار کنید تازه اگر هم از آپدیت 1.0 بیاید به 2.0 هیچ اتفاقی نمیفته چون من امتحان کردم.
نگران نباشید اگه پول دارید که بازی میخرید وگرنه مثل من رکورد همه ی اون چند تا دونه بازی هاتون رو طلا و پلاتین میکنید به خدا!!!!!
برای نوسانات برق فقط و فقط یک راه حل یعنی:موتور برق!!!!!!! که بالای 1 یا 2 میلیون و با گازوئیل کار میکنه و یه محله رو راه میندازه،باورتون نمیشه بپرسید.

مگه شما کدوم شهرین؟

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
راه حلي براي مشكل نوسانه برق هست؟؟؟

اره
یه سری ترانسا هستن (حالا نمیدونم اسمشون چیه) که برق ورودی رو بهش میدین از اونورش میگیرین و برای کل خونه هم استفاده میشه
کارشم اینه که برقو رو 220 نگه میداره حالا برق ورودی هر چی میخواد بشه دیگه اگه خیلی زیاد یا کم بشه خودش قطع میکنه
یکی که من دیدم ابعادشم بزرگ بود قیمتشم فکر کنم 3--4 سال پیش 250 بود الان نمیدونم

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
بابا من آدم شوخیم.زیاد جدی نگیر ولی به خدا قسم یه چیزی تو همین مایه هاست و من دروغ نگفتم.در مورد شهر هم نترس تو دهات نیستیم.ولی اگه میخوای بدونی و مسئله حیاتیه باید ایمیلک بزنی.(چون اگه بگم مزش میپره.) m.a777@yahoo.com
M.a

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
بابا من آدم شوخیم.زیاد جدی نگیر ولی به خدا قسم یه چیزی تو همین مایه هاست و من دروغ نگفتم.در مورد شهر هم نترس تو دهات نیستیم.ولی اگه میخوای بدونی و مسئله حیاتیه باید ایمیلک بزنی.(چون اگه بگم مزش میپره.) m.a777@yahoo.com
M.a

منم میدونم شوخی میکنی
میخواستی جدی باشه:cheesygri
ولی میخوام بدونم همین نوسانای کم تو کدوم شهره (دیگه فکر نکنم یه شهر ارزش میل زدن داشته باشه)
اگه خواستی نگو;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ups هم یه راه حله که البته این دستگاه فکر کنم کاره ذخیره برق رو انجام میده برای 1-2 ساعت
و در مورد اینکه مثل محافظ عمل میکنه یا نه نمیدونم

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
سلام دوستان
به نظر من بهترین راه خل استفاده از دستگاه UPS هست
که به اختصار توضیح میدم:
امروزه با وجود مادربرد هایی که خیلی هم گران نیستند می توانید از روشهای ارزان قیمت مختلفی برای حفاظت مادربرد کامپیوتر در برابر مشکلات منبع تغذیه ( برق شهر ) استفاده کنید. ولی هیچ روشی مانند استفاده از UPS یا یک منبع تغذیه بدون وقفه نمی تواند از مادربرد یا سایر تجهیزات گرانقیمت شما در برابر مشکلات برق حفاظت کند. زمانیکه شما یک سرور یا کامپیوتر گرانقیمت دارید اهمیت وجود UPS بیشتر می شود. UPS برای ***** نوسانات ناخواسته برق ورودی و کنترل ولتاژ آن دارای مدارات خاصی است. و برای حل مشکل قطع برق یا افت بیش از حد ولتاژ ( افت ولتاژ برای بسیاری تجهیزات مضر است یا سبب از کار افتادن موقت آنها می شود ) از باتری استفاده می کند. که کل این مچموعه را تغذیه پشتیبان می گویند.
UPS=Uninterruptible Power Supplies
البته در مورد PS3 هم صدق میکنه
در ضمن مدلهای مختلف داره
که قیمتهاشم بین 70 الی . . . تومانه(شاید کمتر ویا بیشتر دقیقا نمیدونم)
اگه لینکی در این مورد پیدا کردم که به درد بخوره میزارم

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر