بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
سلام دوست عزیز
آقای عزیزتر منظورم از تنظیمات دیسپلی همون صفحه ی نمایشگر هست.
مگر من گفتم معنیش چیز دیگه میشه :blink:

برو داخل Bd/dvd Settings بعد از اونجا تنظیمات Hdmi رو از حالت ویدئو به اتوماتیک ببر.
ببین من کار ندارم که میشه یا نه ولی اگه ارور رو معنی کنی همین رو گفته.
این گزینه مربوط به فیلم های بلوری هست نه بازی ;)

تازه حرفت در رزولوشن بالا درسته ولی در رزولوشن پایین به هیچ وجه مثلا تو میتونی یه بازی 480p رو روی تلوزیون Sd و Hd با حد اکثر 480p نگاه کنی نه بیشتر ولی کمتر از این میشه
البته یک بازی 480p رو نمیشه رو ی SD بازی کرد TV های SD در 25و30 هرتز کار می کنند
بقیه اش هم درسته
امیدوارم خووووب منظورم رو بفهمی.دمتگرم که یادآوری کردی تا پستم رو درست کنم.
فعلا M.a
منظورت هم کاملا مشخصه هست :laughing:

موفق باشی
AAKH1361

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اقا یکی یه توضیحه درست و حسابی درباره این مشکل بده من حتی رو hdtv هم با oblivion همین مشکل را دارم :((:(:((:((

شما بگو PS3 رو با چه کابلی ، چه رزولوشنی و به چه HDTVیی وصل کردی؟؟؟
پست اول همین تاپیک هم بخون کامل توضیح داده شده...
--------------------------------------------------------------------------------------
آخ گفتی Oblivion !!!!!! :((

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
خوب با کابل کامپوننت (همون که پنج تا فیش داره) مشکل دیگه اینجاست که hdtv 1080i هست ولی از 480p که بالاتر می برم تصویر میره بعد 30 ثانیه بر می گرده :blushing: تلویزیونم hdmiنمیخوره
خوده علی جان (aakh1361 ) که می خواستم ازشون oblivion را بگیرم شاهد این مشکل بودن:confused:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
خوب با کابل کامپوننت (همون که پنج تا فیش داره) مشکل دیگه اینجاست که hdtv 1080i هست ولی از 480p که بالاتر می برم تصویر میره بعد 30 ثانیه بر می گرده :blushing: تلویزیونم hdmiنمیخوره
خوده علی جان (aakh1361 ) که می خواستم ازشون oblivion را بگیرم شاهد این مشکل بودن:confused:
ببخشید پست اول را درست نخونده بودم متوجه مشکلم شدم:blushing:
حالا کسی نمی دونه چرا با اینکه hdtv 1080i هست بالاتر از 480p نمی تونم تصویر بگیرم :confused::((:((

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

خوب مشکل پیدا شد. این مشکل با کابل HDMI حل میشه که متاسفانه تلویزیون شما ساپورت نمی کنه.
اگه HDMI داشتی، باید میرفتی توی Display setting و HDMI روی حالت اتوماتیک تنظیم می کردی.
این طور هم که میگید؛ کابل Component شما هم HD Compatible نیست و نمی تونه سیگنال 1080 رو انتقال بده. (یعنی مثل کابل های Component پلی 2 میمونه که فقط توانایی انتقال 480p رو داره)
متاسفانه مثل من نمی تونید بازی رو با این شرایط بازی کنید... :(

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
خوب مشکل پیدا شد. این مشکل با کابل HDMI حل میشه که متاسفانه تلویزیون شما ساپورت نمی کنه.
اگه HDMI داشتی، باید میرفتی توی Display setting و HDMI روی حالت اتوماتیک تنظیم می کردی.
این طور هم که میگید؛ کابل Component شما هم HD Compatible نیست و نمی تونه سیگنال 1080 رو انتقال بده. (یعنی مثل کابل های Component پلی 2 میمونه که فقط توانایی انتقال 480p رو داره)
متاسفانه مثل من نمی تونید بازی رو با این شرایط بازی کنید... :(
این کابل componenet که hd compatible باشه دیگه چیه :confused: و قیمتش چنده

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
این کابل componenet که hd compatible باشه دیگه چیه :confused: و قیمتش چنده

از یه جایی بگیر که روی جعبه اش گفته باشه که واسه PS3 هستش. چون اگه مال PS2 رو بزنی به PS3 ، تصویر HD نداری ، فقط یه کم کیفیتش از composite بهتره. اکثرا هم مال PS2 رو دارن میفروشن. (تازه اینی که من گرفتم حتی Progressive Scan رو هم ساپورت نمی کنه(480p) چه برسه به 1080 !!!
در ضمن با کابل Component مشکل شما با Oblivion حل نمیشه...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ٍ
ERROR 80028f10- This Game Is Not Supported BUY A BRAVIA

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
بابا والا بلا یکی از دوستان توی همین سایت ارورها رو نوشته اگه نگاه کنید این ارور هم هست و معنیش همونیه که من گفتم.
آقا همین الآن که داشتم نگاه میکردم ورژن جدید Ps3 Fw 1.92 رو برای دانلود دیدم.
M.a

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بابا والا بلا یکی از دوستان توی همین سایت ارورها رو نوشته اگه نگاه کنید این ارور هم هست و معنیش همونیه که من گفتم.
آقا همین الآن که داشتم نگاه میکردم ورژن جدید Ps3 Fw 1.92 رو برای دانلود دیدم.
M.a

فکر نکنم پست AAKH1361 (اولین پست این صفحه) رو خونده باشی...

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
در ضمن با کابل Component مشکل شما با Oblivion حل نمیشه...

ERROR 80028f10- This Game Is Not Supported BUY A BRAVIA

من خودم Oblivion رو با Component بازی می کنم
اینه که میگی Component بعضی هاشون(PS2) 480p به بالا ساپورت نمی کنند رو اطلاعی ندارم
ولی Component خودم رو که از یکی از بچه گرفتم گفت مال پلی 2 خودش بوده
الان هم تا 1080p رو ساپورت می کنه و تصویر میده
حالا کسی نمی دونه چرا با اینکه hdtv 1080i هست بالاتر از 480p نمی تونم تصویر بگیرم
اگر مشکل همون طور که psxgamer گفت از کابل نباشه
مشکل از TV هست چون TV ات 480p به بالا تو تنظیمات جواب نمیده

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
اینه که میگی Component بعضی هاشون(PS2) 480p به بالا ساپورت نمی کنند رو اطلاعی ندارم
آخه آقاي PSX Gamer ميگه كه با component پي اس 2 بالاتر از 480p رو نشون نميده پس چجوري شما تونستي با component معمولي 1080p رو نشون بدي يكي ما رو روشن كنه؟:eek:
در ضما ميشه بگيد قيمت component HD و component معمولي چنده؟

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
من يك سوال داشتم : اگه با كابل HD Component پي اس 3 رو به تلويزيون وصل كني و تا 1080pرو هم ساپورت كنه باز هم خطاي 80028f10رو ميده؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423

واقعا با کامپوننت اجرا میشه ؟؟؟ مگه فقط با HDMI و تغییر تنظیمات به اتوماتیک درست نمیشد؟؟
فکر می کردم به خاطر اینکه HDMI دیجیتال هست میشه همچین کاری کرد...
پس اگه امتحان کردی من حرف بالامو تصحیح میکنم: ;)
با Component هم میشه از شر این Error خلاص شد...(ولی با HDTV)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد این PS2 Component cable هم امتحان کردم، وقتی میذارم رو Progressive Scan (480p)، تصویر از وسط دو تا میشه.
غیر از کابل های PS2 Component ، توی لوازم A/V ، به این کابل ها DVD component میگن (480p) ، یا مثلا به کامپوننت 360 میگن HD component cables.
ولی با همین کابل ها ، کیفیت تصویر حتی بدون افزایش رزولوشن ؛ خیلی بهتر و شفاف تر میشه.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
این مشکل دوستمون هم مثل اینکه خیلی شایع هستش:

I have a High-Definition TV that supports both 480P and 1080i. I have the component video out set to Y Cb/Pb Cr/Pr. But when I try to switch to 480p or 1080i in GT4 the screen goes black. Until I wait 15 seconds or press the X-button which I assume cancels and goes back to 480i. . I also have moster cables which use have an S-Video connection but I read here that 1080i will not work with an S-Video. I don't know what to do. People seem to have problems with this but no one seems to have their screen just going black. Can anyone help me. I am so frustrated
My thoughts are that perhaps the cables that I am using to connect (PS proprietary plug to 5 cinch component.) are too cheap and low quality?
Perhaps the television is to blame?​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر