بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

kurdstan

کاربر سایت
Jun 18, 2015
16
کمک

پلی استیشن نم کپی خوره، ورژن 4.70 ریباگ نصبه روش.
God of war collection origins رو توی دستگاه. کپی کردم
توی صحفه اول بازی که دو بازی برای انتخواب هست وقتی روح اسپارتا رو انتخواب میکنی از بازی بیرون میاد، در حالی که بازی دیگه رو به راحتی اجرا میکنه ( زنجیر های المپس)
مشکل از چیه؟
ایا بازی ناقصه؟
لطفاً زود جواب بدید، ممنون.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
پلی استیشن نم کپی خوره، ورژن 4.70 ریباگ نصبه روش.
God of war collection origins رو توی دستگاه. کپی کردم
توی صحفه اول بازی که دو بازی برای انتخواب هست وقتی روح اسپارتا رو انتخواب میکنی از بازی بیرون میاد، در حالی که بازی دیگه رو به راحتی اجرا میکنه ( زنجیر های المپس)
مشکل از چیه؟
ایا بازی ناقصه؟
لطفاً زود جواب بدید، ممنون.

حجم بازی ریجن 2 که من بدون مشکل اجراش کردم 22.1 گیگ هست اول حجم بازیتو چک کن در مورد God of war Collection HD که شامل God of War 1,2 برای PS2 بود من این مشکلو داشتم نسخه 2 نمیومد بعد از آرشیو دارا حجم بازی بدون مشکل رو پرسیدم فهمیدم واسه من مشکل داره و خرابه در مورد Metal Gear Solid 4 هم همین مشکل هست وسط بازی صفحه سیاه میشه که بازی بدون مشکلش 30 گیگه.

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
قبلا از کبری استفاده می کردید؟

یک بازی ارجینال بزارید داخل دستگاه
بعد از مولتی من بازی مورد نظر خودتون را اجرا کنید
بعد برگردید به صفحه اصلی میبینید که بازی ای که از مولتی من انتخاب کردید، آماده استفاده است

سلام...
کنسولی که کپی خوره کبرا هست که که دیگه نمیشه نرم افزاریش کرد...
شما وارد مولتی من بشید و قسمت Settings بشید... گزینه BD MIRROR رو ENABLE کنید و یک بار کنسول رو خاموش روشن کنید.
این مشکل بخاطر نصب مولتی من جدید بوده..

babri

کاربر سایت
Jul 19, 2013
15
سلام
آقا من ps3 از موقع بازی ارور دما میده !!!
قبلا ارور نمی داد ولی یه بار آپدیت کردم به DARKNET 4.70 CEX Cobra CFW که این ارور دما دادن از اون موقع شروع شد ! چند وقت پیش هم آپدیت کردم بهRebug 4.70.1 Cobra 7.1 اما بازم هنوز بعد از چند دقیقه بازی کردن دوباره ارور دما میده !!!

خواهشا اگه کسی می دونه بگه چی کار کنم که فقط این ارور دما از بین بره و دیگه داغ نکنه ! اصلا آنلاین بازی کردن نخواستیم !

- - -ویرایش - - -

سلام
آقا من ps3 از موقع بازی ارور دما میده !!!
قبلا ارور نمی داد ولی یه بار آپدیت کردم به DARKNET 4.70 CEX Cobra CFW که این ارور دما دادن از اون موقع شروع شد ! چند وقت پیش هم آپدیت کردم بهRebug 4.70.1 Cobra 7.1 اما بازم هنوز بعد از چند دقیقه بازی کردن دوباره ارور دما میده !!!

خواهشا اگه کسی می دونه بگه چی کار کنم که فقط این ارور دما از بین بره و دیگه داغ نکنه ! اصلا آنلاین بازی کردن نخواستیم !

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
سلام دوستان!
وقتی PS3 رو روشن میکنم چراغ سبز میشه و بعد از یک یا دو ثانیه خاموش میشه و دو تا بوق میزنه!
مشکل از چیه؟
ممنون میشم سریعتر جواب بدید!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,704
نام
وحید
من با دستگاه یکی از دوستان به یه مشکل عجیبی برخوردم
دستگاه روجرو 4.55 روش نصبه
مشکلش هم اینه توی دموهای اول بازی یا وسط بازی شروع میکنه به لگ زدن و بعضی مواقع هنگ کردن
عجیب بودنش از اینه که تو حین گیم پلی اصلا مشکلی نداره حتی تو بازی های سنگین
ولی به محض اینکه وارد دمو میشه شروع میکنه لگ زدن
خواستم ببینم کسی به این مورد برخورده تا حالا؟
یه بارم ریبلد دیتا بیس کردم ولی فایده ای نداشت
صاحبش عنوان میکنه بعد از نصب بازی والکینگ دد این مشکل براش پیش اومده
مننجرها رو هم اپدیت کردم ولی بازم همونه
در ضمن بازی رو هم هم از رو هارد داخلی هم از رو هارد اکسترنال تست کردم تو همشون همینه
منتظر نظرات بچه های اهل فن هستیم
کسی که نیست جواب بده ولی اپدیت کنم
فریمور رو هم عوض کردم و همچنان مشکل پا برجاست
واقعا مورد عجیبیه تو این 10 سالی که با این دستگاه سر و کار دارم این شکلی شو ندیدم
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟؟؟
راستی یه موردی هم با هارد اکسترنال دارم 126 گیگ خالیه ولی تو مننجر میزنه 29 گیگ خالی داری
منتظر نظرات هستیم

Staff

کاربر سایت
Aug 2, 2015
24
سلام دوستان!
وقتی PS3 رو روشن میکنم چراغ سبز میشه و بعد از یک یا دو ثانیه خاموش میشه و دو تا بوق میزنه!
مشکل از چیه؟
ممنون میشم سریعتر جواب بدید!

اولین و تنها کاری که از دسته شما بر میاد اینکه از سلامت تغذیه مطمئن شوید.
معمولا دستگاه های که از اتصالات ضعیف زیر پردازند برخوردارند چنین حالتی خواهند داشت.

کسی که نیست جواب بده ولی اپدیت کنم
فریمور رو هم عوض کردم و همچنان مشکل پا برجاست
واقعا مورد عجیبیه تو این 10 سالی که با این دستگاه سر و کار دارم این شکلی شو ندیدم
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟؟؟
راستی یه موردی هم با هارد اکسترنال دارم 126 گیگ خالیه ولی تو مننجر میزنه 29 گیگ خالی داری
منتظر نظرات هستیم

تقریبا تمام موارد لگ مربوط به هارد داخلی هست بخاطر وجود بد سکتور !
در مورد هارد اکسترنال یه بار با fat32formatter فرمت کنید مشکلتون حل خواهد شد.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
اولین و تنها کاری که از دسته شما بر میاد اینکه از سلامت تغذیه مطمئن شوید. معمولا دستگاه های که از اتصالات ضعیف زیر پردازند برخوردارند چنین حالتی خواهند داشت.
ممنون از پاسختون.
من تمام کابل ها رو تعویض کردم و از اتصالات دیگری هم استفاده کردم اما متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست!
امروز قراره برمش تعمیرگاه اما میخواستم مطمئن بشم مشکل توسط خودم قابل رفع هست یا خیر! و اینکه یه شناختی از مشکلی که داره داشته باشم.
اگر نکته ای باقی مانده ممنون میشم ذکر کنید.

kamiprs

کاربر سایت
Sep 16, 2015
1
لطفا"کمک کنید. با سلام و درود خدمت همه دوستان و همراهان بازی سنتر البته تخصص من تعمیر کامپیوتر هست اما مشکلی در ارتباط با یک دستگاهps3فت برایم پیش آمده که اگر دوستان تجربه یا راه حلی دارند لطفا"راهنمایی بفرمائید . دستگاه من دچار مشکل چراغ قرمز چشمک زن بعد از روشن شدن گردید که بعد از هیت کردن سی پی یو و جی پی یو حالا به این صورت درآمده که بعد از روشن کردن چراغ سبز دستگاه روشن شده و دور فن آن کم شده و هیچ تصویر و صدایی ندارد میخواستم بدانم به نظر شما چکار کنم و آیا با چنین موردی برخورد داشته اید؟ ضمنا" سیف مد هم نیست چون اصلا" روی منوی ریکاوری هم نمیر. با تشکر از همه دوستان

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
لطفا"کمک کنید. با سلام و درود خدمت همه دوستان و همراهان بازی سنتر البته تخصص من تعمیر کامپیوتر هست اما مشکلی در ارتباط با یک دستگاهps3فت برایم پیش آمده که اگر دوستان تجربه یا راه حلی دارند لطفا"راهنمایی بفرمائید . دستگاه من دچار مشکل چراغ قرمز چشمک زن بعد از روشن شدن گردید که بعد از هیت کردن سی پی یو و جی پی یو حالا به این صورت درآمده که بعد از روشن کردن چراغ سبز دستگاه روشن شده و دور فن آن کم شده و هیچ تصویر و صدایی ندارد میخواستم بدانم به نظر شما چکار کنم و آیا با چنین موردی برخورد داشته اید؟ ضمنا" سیف مد هم نیست چون اصلا" روی منوی ریکاوری هم نمیر. با تشکر از همه دوستان

تا اونجا که میدونم چراغ قرمز چشمک زن مشکل نرم افزاری بودش و شما سخت افزاری کار کردید.بازم دوستانی که تجربه بیشتر دارن راهنمایی میکنن.

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام
دوستان دستگاه رفیقم فت 80 گیگه

میگه امروز دستگاه بالا نمیاد

روشن که میکنه چراغ سبز بعد چراغ زرد بعد یه لحظه چراغ سبز بعد خاموش میشه چراغ قرمز چشمک زن میزنه

مشکل چیه درست میشه یا نه

با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
چیزی نیست دستگاه شما به حالت اولیه تنظیمات کارخانه ای رفته و رفته روی حالت سه فیش
شما اینکار رو بکنی دستگاه رو کاملا خاموش کرده و بعد فیش رو hdmi رو وصل کنید و موقعی که دستگاه رو میخواهید روشن کنید دستون رو بذارید روی دکمه پاور و بعداز اینکه یه دونه صدای بوق زد دستون رو ور دارید و این طوری صدا و تصویر میاد توی تی وی
فقط چیزه دستگاهی که چراغ زرد داد خیلی حواستون باشه چون دیگه مثل قبل نمیشه و باید خیلی کمتر از سابق بازی کنی مثلا هر بک ساعت بازی نیم ساعت بهش استراحت بده مرسی

سلام
دوستان دستگاه رفیقم فت 80 گیگه

میگه امروز دستگاه بالا نمیاد

روشن که میکنه چراغ سبز بعد چراغ زرد بعد یه لحظه چراغ سبز بعد خاموش میشه چراغ قرمز چشمک زن میزنه

مشکل چیه درست میشه یا نه

با تشکر

سلام
دستگاه شما خراب شده و باید ببریش پیش تعمییرکار تا برای شما درستش کنه
همین

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام
چیزی نیست دستگاه شما به حالت اولیه تنظیمات کارخانه ای رفته و رفته روی حالت سه فیش
شما اینکار رو بکنی دستگاه رو کاملا خاموش کرده و بعد فیش رو hdmi رو وصل کنید و موقعی که دستگاه رو میخواهید روشن کنید دستون رو بذارید روی دکمه پاور و بعداز اینکه یه دونه صدای بوق زد دستون رو ور دارید و این طوری صدا و تصویر میاد توی تی وی
فقط چیزه دستگاهی که چراغ زرد داد خیلی حواستون باشه چون دیگه مثل قبل نمیشه و باید خیلی کمتر از سابق بازی کنی مثلا هر بک ساعت بازی نیم ساعت بهش استراحت بده مرسی

سلام
دستگاه شما خراب شده و باید ببریش پیش تعمییرکار تا برای شما درستش کنه
همین

بله همین کارو کرد و برد پیش تعمیر کار

بهش گفته که cpu قعطی پیدا کرده و دیگه قابل تعمیر نیست

ایا همینجوری یعنی دیگه درست نمیشه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بله همین کارو کرد و برد پیش تعمیر کار

بهش گفته که cpu قعطی پیدا کرده و دیگه قابل تعمیر نیست

ایا همینجوری یعنی دیگه درست نمیشه؟
من دیگه تا همین جا میدونستم و بهت گفتم
اگر مشکوک هستید ببرید یه دو تا تعمییرکار دیگه نشون بدید تا دیگه شکی نداشته باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر