News & detail of PSP-3000

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
ميكروفون!!!

سلام دوست عزيز:rose::flowers:
فكر نكنم نبود ميكروفون دليلي براي عدم توانايي اجراي بازي باشه!:punish:
حالا گيريم براي بازي آنلاين:eek:كه اشكالي نداره چند نفري لال باشند،سكوت هم خوب چيزيه!:baby:
در ضمن هدفون هم برا PSP از طرف سوني عرضه شده كه ميكروفون هم داره!!!:shrewd::walkman::excited:
اولش داشتم مي ترسيدم:peace:
با تشكر:cool:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام دوست عزيز:rose::flowers:
فكر نكنم نبود ميكروفون دليلي براي عدم توانايي اجراي بازي باشه!:punish:
حالا گيريم براي بازي آنلاين:eek:كه اشكالي نداره چند نفري لال باشند،سكوت هم خوب چيزيه!:baby:
در ضمن هدفون هم برا PSP از طرف سوني عرضه شده كه ميكروفون هم داره!!!:shrewd::walkman::excited:
اولش داشتم مي ترسيدم:peace:
با تشكر:cool:
--------------------------------------------------------------------------------------------

اگر شما psp 2000 دارید باید بترسید اما نه حالا زمانی که بگویند psp2 تا سال آینده می آید
آن وقت شاید psp 3000هم قدیمی شه و حرف اون اقا درسته در ضمن ممکنه سخت افزار psp2000نتونه بازی های جدید رو اجرا کنه و فقط psp 3000 میمونه باpsp2:cool:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
--------------------------------------------------------------------------------------------

اگر شما psp 2000 دارید باید بترسید اما نه حالا زمانی که بگویند psp2 تا سال آینده می آید
آن وقت شاید psp 3000هم قدیمی شه و حرف اون اقا درسته در ضمن ممکنه سخت افزار psp2000نتونه بازی های جدید رو اجرا کنه و فقط psp 3000 میمونه باpsp2:cool:
سلام
مرسي از راهنماييتون
حالا اين PSP2 تون چيه؟
تاحالا نديدم!!! كي مياد؟؟ قيمت چنده؟؟؟ و ميشه بيشتر توضيح بدين؟
با تشكر

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مبارک باشه احسان جان ، دوستان LCD این نوع PSP مشکل داره و این مشکل توسط خیلی از سایت ها و اشخاص تایید شده ، و اون مشکل اینه که خط های تیره رنگی روی LCD این سری از PSP ها به طور واضح مشخصه .
فعلا راه حلی برای این مشکل به طور دقیق مشخص نیست ، و با منتشر کردن Software Update جدید تا کنون Sony نتونسته این مشکل رو حل کنه و اصلا نقشه ای براش نداشته .

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
مشکل اینه که خط های تیره رنگی روی LCD این سری از PSP ها به طور واضح مشخصه .
فعلا راه حلی برای این مشکل به طور دقیق مشخص نیست ، و با منتشر کردن Software Update جدید تا کنون Sony نتونسته این مشکل رو حل کنه و اصلا نقشه ای براش نداشته .
ساسان جان میشه یه عکس از این مشکل بذاری؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
خواهش می کنم احسان عزیز .
دو تا عکس میزارم ، دقت کن حتی توی عکس هم پیدائه ، ولی به حال اینکه خودت از نزدیک LCD ببینی ! :

10-21-08-psp-screen-comaro.jpg

psp3000_screen002.jpg

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
ممنون بابتِ عکس ها
متاسفانه 3000 چون فعلا" هک نشده من فقط با Umd های firedup و tekken تست کردم
مشکلی ندیدم !
یا اینکه چون من اونقدر به این چیزا اهمیت نمیدم و برام مهم نبوده خطوط رو ندیدم

راستی یادمه یه سری سایت ها میگفتن این مشکل بیشتر توی اون بازی ای که در عکس اول در حال اجرا هست دیده شده,اینطور که مشخصه توی XMB زیاد فجیع نیست(به نسبت عکس اول )

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام
مرسي از راهنماييتون
حالا اين PSP2 تون چيه؟
تاحالا نديدم!!! كي مياد؟؟ قيمت چنده؟؟؟ و ميشه بيشتر توضيح بدين؟
با تشكر

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز به شماره ی جدید دنیای بازی مراجعه کنی می فهمی ولی من باز توضیح مختصری میدم psp2 نسل بعد psp است میتوان آن را بعد از بازی کوچک کرد و در جیب گذاشت و در اواخر سال 2009 می آید قیمت هنوز معلوم نیست و ساخت آن در حد شایعه است ولی مدارک زیادی
درباره ی ساخت ان رو شده: :

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز به شماره ی جدید دنیای بازی مراجعه کنی می فهمی ولی من باز توضیح مختصری میدم psp2 نسل بعد psp است میتوان آن را بعد از بازی کوچک کرد و در جیب گذاشت و در اواخر سال 2009 می آید قیمت هنوز معلوم نیست و ساخت آن در حد شایعه است ولی مدارک زیادی
درباره ی ساخت ان رو شده: :
حالا صبر كنيم تا PSP2 بياد يا همين PSP2000 رو بخرم؟؟؟:confused:

Mehd3

کاربر سایت
Oct 31, 2008
97
دوست اگه ورژن جدیدی از PSP بیاد به نظر من اواخر 2009 میاد تازه با سخت افزاری متفاوت و ... و باز باید منتظر هک و ... باشی !

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
دوست اگه ورژن جدیدی از PSP بیاد به نظر من اواخر 2009 میاد تازه با

سخت افزاری متفاوت و ... و باز باید منتظر هک و ... باشی !
بلاخره تصميمم رو گرفتم
1ميليون ميدم سيتمم رو آپ مي كنم و 200000تومن هم برا :smile:PSP2000
خوبه؟:confused:
فقط يه سوال؟؟؟ من زياد مسافرت مي كنم اونم با اتوبوس:dozing:!!!
چه لوازم جانبي بگيرم خوبه؟؟:confused:

opinions

کاربر سایت
Mar 13, 2008
21
منم بالاخره تصمیم گرفتم یه 2000 بگیرم. طی تحقیقاتم فهمیدم که 3000 هم به قیمتش نمی ارزه و هم به اینکه هنوز درست و حسابی کپی خور نیست. 2000 هم دیگه جا افتاده و فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر