News & detail of PSP-3000

BClover

کاربر سایت
Sep 24, 2008
123
نام
Mehran
سلام خدمت دوستان عزیز BC:
اول از همه پی اس پی فت هیچ مشکلی در اجرای بازی های جدید هم نداره فقط سرعت لودینگ و یه سری چیزای دیگه تا حد کمی اومده پایین برای مثال اگه تو بازی God Of War دقت کرده باشین مموری تقریبا مرتبا فلش می زنه در صورتی که در اسلیم اینجوری نیست.
توی مدل 3000 اندازه فکر نکنم تغییری کرده باشه اندازه ی LCD اما کیفیتش در سطح چشمگیری بیشتر شده
در مورد خرید 3000 که اگه بخواین فکر کنم مغازه هایی مثل یگانه براتون میارن اما هرچی بیشتر صبر کنه هم ارزون تر میشه هم احتمال خراب شدن در اثر کپی خور کردن غیر اصولی بعصی مغازه دارا که فکر مردمو نمی کنن کمتر میشه
اگه توی تاپیک کمک برای خرید پی اس پی برید دوست عزیزم آقای sAsAn.K نوشته که از ورژن 4 به بالاتر که دارای مادربوردهایTA-088 v3 به پایینتر کپی خور نمی شه البته در حال حاصر ولی مطمئن باشید صددرصد این کار انجام میشه پس تا اون موقع پی اس پی هاتون ورژن 3.90 به پایین باشه
در مورد سوال آخر هم فکر نکنم این کار عملی باشه ولی قصد توهین به جناب Lloyd Banks رو نداشتم شاید ایشون بیشتر می دونن

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
سلام خدمت دوستان عزیز BC:
اول از همه پی اس پی فت هیچ مشکلی در اجرای بازی های جدید هم نداره فقط سرعت لودینگ و یه سری چیزای دیگه تا حد کمی اومده پایین برای مثال اگه تو بازی God Of War دقت کرده باشین مموری تقریبا مرتبا فلش می زنه در صورتی که در اسلیم اینجوری نیست.
توی مدل 3000 اندازه فکر نکنم تغییری کرده باشه اندازه ی LCD اما کیفیتش در سطح چشمگیری بیشتر شده
در مورد خرید 3000 که اگه بخواین فکر کنم مغازه هایی مثل یگانه براتون میارن اما هرچی بیشتر صبر کنه هم ارزون تر میشه هم احتمال خراب شدن در اثر کپی خور کردن غیر اصولی بعصی مغازه دارا که فکر مردمو نمی کنن کمتر میشه
اگه توی تاپیک کمک برای خرید پی اس پی برید دوست عزیزم آقای sAsAn.K نوشته که از ورژن 4 به بالاتر که دارای مادربوردهایTA-088 v3 به پایینتر کپی خور نمی شه البته در حال حاصر ولی مطمئن باشید صددرصد این کار انجام میشه پس تا اون موقع پی اس پی هاتون ورژن 3.90 به پایین باشه
در مورد سوال آخر هم فکر نکنم این کار عملی باشه ولی قصد توهین به جناب Lloyd Banks رو نداشتم شاید ایشون بیشتر می دونن
خواهش ميكنم راحت باش دوست من ولي اگه يه ذره دقت كني ميبيني كه اندازه lcd ها يكسان است و به احتمال قوي ميشه البته من هم مطمعن نيستم ولي از اساتيد شنيدم:cheesygri
اصلا براي راحتي همه نميشه:biggrin1:

BClover

کاربر سایت
Sep 24, 2008
123
نام
Mehran
در ضمن دو تا چیز مهم دیگه هم هست اونم اینه که در دو سری اول PSP اگر به جنس مدل ها دقت داشته باشین می فهمین که فت هم شکیل تره(البته به علت اندازه ی نسبتا بزرگش) هم خوشدست تره هم جنس قابش بهتره ولی در اسلیم حالا از روی عادت یا هر چیز دیگه ای به نظر بددست میاد و جنسش هم یه ذره بد شده البته سونی این کار رو برای سبک تر شدن دستگاه و همچنین دیده نشدن یا کمتر دیده شدن اثرات انگشت و خط بعد از انتقادات شدید شده مثل اینکه در PSP3000 سونی برای قاب از یه جنسی استفاده کرده که هم خوشدست باشه هم سبک هم شکیل به نظر قبال هم در نسخه ی فت وقتی دستتون زیاد عرق کرده بو د بعضی PSP روی دستتون یه ذره لیز می خورد که در این مدل ایناهم برطرف شده همچنین دکمه(Button)های دستگاه هم مقاومت و محکمی بیشتری پیدا کردن تا بعد از استفاده ی زیاد به تق تق نیفته مخصوصا آنالوگ البته همه ی اینها جنبه ی شایعه داره و من هنوز از درست بودنش اطلاع دقیقی ندارم

BClover

کاربر سایت
Sep 24, 2008
123
نام
Mehran
همچنین در نسخه ی 3000 میکروفونی تعبیه شده که برای ضبط صدا و شاید در آینده بازی هایی مانند Nintendogs برای DS با گیم پلی جذاب ارائه شوند

BClover

کاربر سایت
Sep 24, 2008
123
نام
Mehran
بچه ها به احتمال 40 درصد PSP300 از آبان ماه به طور رسمی توی ایران میاد اگه جاهای معتبر زودتر نیارن البته بازم زیر این مدلی که بالا گفتم رو بخرید محص احتیاط تا ببینیم چی میشه

reza_1001al

کاربر سایت
Jan 27, 2007
3
با سلام
بنده زیاد از وضعیت بازار اطلاع ندارم
می خواستم ببینم آیا psp3000 در بازار ایران یافت میشه و اگه هست قیمت چنده ؟
اینم مثل مدل قبل infrared نداره ؟

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
با سلام
بنده زیاد از وضعیت بازار اطلاع ندارم
می خواستم ببینم آیا psp3000 در بازار ایران یافت میشه و اگه هست قیمت چنده ؟
اینم مثل مدل قبل infrared نداره ؟
فكر نكنم الان بتوني پيدا كني اگر هم پيدا كني احتمالا با قيمت وحشتناك
در مورد infrared هم كه 90% نه چون تو مقايسش با اسليم معمولي حرفي از infrared
زده نشده و هيج جا نگفته همچين چيزي به اين مدل اضافه شده

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
قیمت امروز 3000 از فروشگاه یگانه:
310 core pack !!!

پ.ن:البته دوستان از داستان قیمت های فضایی یگانه اطلاع دارن,یه 40 تومن کم کنین قیمت اصلی دستتون میاد(280) :smile:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
فکر کنم اصلا ارزش نداشته باشه که بخوایی بری یکی دیگه بخری چون زیاد توش تغییر ایجاد نکردن.. باید منتظر یک تغییر اساسی بود..

راستی این 3000 کپی خور میشه..؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
فکر کنم اصلا ارزش نداشته باشه که بخوایی بری یکی دیگه بخری چون زیاد توش تغییر ایجاد نکردن.. باید منتظر یک تغییر اساسی بود..

راستی این 3000 کپی خور میشه..؟
برای کسی که PSP نداشته و تازه قصد خرید داره مطمئنا" 3000 گزینه ی خوبیه(البته باید صبر کنه تا به راحتی هک بشه)

در مورد کپی خور شدن هم,ساسان یه تاپیک با این موضوع زده بود که یه گروه تونستن با استفاده از CPU ی Slim هکش کنن.
خدا کنه به زودی بتونن نرم افزاری هکش کنن,این PSP 3000 ـه بدبختِ من شده دکور :D

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
دوستان من توی یه روزنامه خوندم که مدل های جدید PSP مموری نمیخورن (روزنامه خورشید) و فقط 8 مگ مموری داخلی داره... درسته این خبر؟

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
قیمت امروز 3000 از فروشگاه یگانه:
310 core pack !!!

پ.ن:البته دوستان از داستان قیمت های فضایی یگانه اطلاع دارن,یه 40 تومن کم کنین قیمت اصلی دستتون میاد(280) :smile:
pack هاي ديگه اي هم داره؟مشخصات اين پك ها چيست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر