كمك در بازي Resident Evil 1 PS1

1234Amir

کاربر سایت
Jul 25, 2018
2
سلام من هر چه سعی میکنم با ربکا داروی V.joh بسازم نمیشه کد درب رو نمیتونم باز کنم رمز درب چیه شمار توپ بیلیار رو هم میزنم باز نمیشه لطفا کمک کنید

Ebrahim_ss

کاربر سایت
Sep 27, 2018
2
اون محلول رو میبری تو اونجایی که کوسه ها هستن . یادمه راه ورودش از اتاق B02 بودش . وارد اتاقش شدی او دو تا کمد رو هل بده . یه نردبون می بینی . رفتی پایین باید چند تا جعبه رو هل بدی . بعد که وارد اتاق کوسه ها شدی بدون هیچ فکری برو اتق سمت راست . لازم نیست بترسی کوسه ها تا وقتی نزدیک C . Room نشی نمیان . محلول رو که اسمش دقیقا v-jolt هست رو ریشه بریز .از همون راهی که اومدی برگرد . با Red Book بروو به اتاق B03 کتاب رو اونجا بزار در مخفی رو می بینی . بعد که وارد اتاق شدی دیگه بستگی به Story line داره یا Barry میاد یا نمیاد در هر صورت باید کلید رو از شومینه بردار . تمام مرحله رو برگرد به اون اتاقی که با زدن فندک در شومینه یه نقشه گرفتی در اتاق بغلش که یه پیانو هم توش هست البته این پیانو اون پیانو نیست . یه مار میاد وقتی زدیش Barry میاد با کمک اون از سوراخی که ماره درست کرده میری پایین . من یه جایی خوندم که اگر صبر کنی Barry میاد و یه Password بهت میده . البته من امتحان نکردم . ضمنا اون دیسکت ها رو در آخر داخل Lab سه تا دستگاه هست که بهت پسورد میده که پسورد ها رو به یه در میدی تا باز شه . زیاد چیز مهمی نیست ......... اگه مشکل دیگه داشتی در خدمتم
بنازم به این حافظه .
میشه بگین که باید از کجا پیدا کرد این کتاب رو،من بعد هیفده سال دارم مجدد بازی میکنم

Ebrahim_ss

کاربر سایت
Sep 27, 2018
2
یکی لطفا به من بگه که این کتاب رو باید از کجا پیدا کنم که بتونم اتاق مخفی رو پیدا کنم تو دربی که کنارش یه کندو عسل هست،یه کتاب بود که برداشتمش از تو همون کمد که رفت تو فایل ها و یوز نمیشه کتاب های که تو فایل ها هستش

Alisaborizade

عضو جدید
May 28, 2019
1
سلام یه سوال داشتم بعد تموم کردن بازی رزیدنت اویل 1 یه کلید بهت میده اون به چه دردی میخوره تو اینترنت هرچی در موردش گشتم چیزی پیدا نکردم اگر کسی چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر