Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
Exactly :laughing:
خوب حالا چرا مسخره میکنی.. یه اشتباه کردم دیگه:-":cheesygri
من فکر کنم قسمت بعدی شاهزاده ایرانی خود اهورامزدا یا همون ormazd :biggrin1:تو بازی بیارن....یعنی به صورت نور و صدا که پرنس و پرنسس در جنگ با اهریمن راهنمایی کنه...:love:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خوب حالا چرا مسخره میکنی.. یه اشتباه کردم دیگه:-":cheesygri
من فکر کنم قسمت بعدی شاهزاده ایرانی خود اهورامزدا یا همون ormazd :biggrin1:تو بازی بیارن....یعنی به صورت نور و صدا که پرنس و پرنسس در جنگ با اهریمن راهنمایی کنه...:love:

نه اقا مسخره چيه ؟ شوخي كرديم :love:

ولي من ترجيح ميدم در قسمت بعدي پرينس رو به همون سبك و سياق قديمي ببينم با همون عظمت و جذبه :-"

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
اقا این بازیم پایان خوب و بد داره ؟؟؟ credit اخر بازی رو داشت می زد اهنگش همچین شاد نبود یه جورایی می گفت انگار خیلی غلط کردی که بازی رو تموم کردی :cheesygri .
انقدر این silent hill پایان مختلف داره که تاثیر منفی گذاشته روم .

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
من که دیوونه ی این سری بازی بودم و warrior within و two thrones رو حداقل 5 بار تموم کردم وسطای این بازی خدا خدا می کردم تموم شه. فقط گرافیک داره. خاله بازیه نمیمیره

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354

با سلام

مدتی بود به خاطر بیماری از گیم و ... اینا مونده بودم
اومدم تازه این PRINCE جدید رو که خیلی وقت بود گرفته بودم شروع
کردم و مقداری پیشرفت کردم . خیلی نفسه
هر کی بازی نکنه از کفش رفته.....
آخر گرافیک هنری - آخر دیالوگ بامزه
با دسته XBOX 360 سیم بازی خیلی عالی کار می کنه. بدون دسته بازی فایده نداره
من که با GEFORCE 8600GT 256MB DDRIII و
اپترون 165 سوکت 939
بازی رو 1650X1050 و AA 2
و quality medium
خوب اجرا می کنم . با توجه به اینکه این قطعات نسبتا قدیمی هستند
خیلی امیدوار کنندست...

حتما این بازی رو دست بگیرید و بازی کنید......

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
با سلام

یه ترینر که میشه نور ها رو به 9999 رسوند و چند تا کار دیگه

Code:
http://rapidshare.com/files/238450224/Prince_of_Persia.rar

من انجام دادم منوی لباس هم گزینه آخرش باز شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
چه حالی میده این پرنس جدید صحنه های بازی که تاحالا راضی نگرم داشته من به صحنه های بازی خیلی حساسم که تکراری نباشه یاد gears of war افتادم که هرچی سعی میکردم یه صحنه تکراری پیدا کنم نمیشد اینم مثل اون کلآ سریهای پرنس همینطوری هستن ولی این یکی یه چیز دیگس مخصوصآ که کارتونی شده من خیلی سبک کارتونی رو دوست دارم یه بازی کنسولی دیگه بود ultimate ninja به همین سبک کارتونی که فک کنم adventure باشه بازی کردم و خیلی حال داد از این سبک بازی چیا تو پی سی داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
Shit shit shit
یه بازی عالی
صحنه های بازی تا آخر راضی کننده بود دیالوگ هاش که دیگه خدا بود پر از طنز هرچی جلوتر میرفتی بهت امکانات جدید میداد من از اینجور بازی ها خیلی خوشم میاد
یه دیالوگ داشت که خیلی با حال بود
اولش پرنس خودمون و الیکا از هم سوال میکنن که در مورد خودشون صحبت کنن یه خرده که بحث گرم میشه پرنس به الیکا میگه میخوای بازی کنیم الیکا میگه دنیا داره نابود میشه تو میخوای بازی کنی ؟
پرنس اصرار میکنه آخرش الیکا میگه خوب چه بازی
اونم میگه من یه چیزی حدس میزنم تو بگو چیه
الیکا جا خرد انگار منتظر یه پیشنها دیگه بود
یه خرده که بازی کردن الیکا گفت این بازی احمقانه ست عجب این الیکا خیلی شیطونه
یه جا دیگه پرنس به یکی از اون اهریمن ها میگه امیدوارم حسابی دردت اومده باشه الیکا میگه اون نمیتونه بشنوه بعد پرنس بلندتر میگه امیدوارم مامانت هم دردش اومده باشه
خلاصه که سازنده های بازی حسابی با روحیه ایرانی ها آشنایی داشتن
آخرش که خیلی خوب تموم شد
قبل از مردنه پرنس اهرمین میگه
The choise is not yours
سازنده بازی میخواد نشون بده همیشه انتخابی هست که کاراکتر میره پرنس رو زنده میکنه ولی اهریمن از این موضوع حسابی عصبی میشه و دیگه نشون نمیده چی میشه
Best story and dialog

نمره من به بازی 9.5

آخرین ویرایش:

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
اونایی که میگن بازی ترکیب کم داره تو قسمت option , comb ترکیب ضربه ها نوشته شده حدود 50 تا داره من تا آخر بازی فقط با 5 تا ترکیب بازی کردم الان فهمیدم که چقدر ترکیب داشته دارم یکی یکی امتحان میکنم خیلی حال میده

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان امروز رفتم سایت بازی یه تریلر دیدم که اولش کلی ناامید شدم چون گرافیک بشدت پایین بود ولی یهو دیدم برای نسخه ی وی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر