طرفداران بازی بی نظیر FAHRENHEIT

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
الان اين شكلك ها چه معني ميده؟؟؟
اگه خوبه منم 4 5 تا بزارم: :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

سبك دو بازي ادونچره، پس تا حد زيادي قابل مقايسه هستن، منم پرسيدم به نظرتون داستان كدوم جالب تره ديگه؟
draemfall هم داستان خيلي قوي اي داره ...
از نظر داستان به نظر من Fahrenheit خیلی میخ کوب کننده تر از Draemfall بود....

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
واقعا زیباترین بازی که تو عمرم انجام دادم. واقعا منو تحت تاثیر گذاشت.
به نظر من تاثیری که فارنهایت در اون زمان یعنی سال 2005 گذاشت رو HR تو سال 2010 نتونست بذاره. هر چند HR بازی واقعا خوبیه و من PS3 رو فقط به خاطر HR خریدم.
کلا محصولات QD شاهکار هستند و هر چی بازی از این شرکت بیرون بیاد مطمئنا بازی خوبی خواهد بود.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
شاید اینجا جاش نباشه ، ولی من تایپک خود بازی رو پیدا نکردم .
میخواستم بدونم نمره های بازی چنده ؟
به جان خودم هر جا رو گشتم نمره هاش رو ننوشته بودن !
اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
تا اونجا که یادمه Game spot بهش 8.5 داده بود رو PC ...
البته انصافا حقش خیلی بیشتر از اینا بود . شاید اگه الان منتشر میشد باید بهش این نمره رو میدادن , اون 1.5 هم فقط برا گرافیکش کم میشد !

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
تا اونجا که یادمه Game spot بهش 8.5 داده بود رو PC ...
البته انصافا حقش خیلی بیشتر از اینا بود . شاید اگه الان منتشر میشد باید بهش این نمره رو میدادن , اون 1.5 هم فقط برا گرافیکش کم میشد !

ممنون .
فقط نمره های دیگه ای یادت هست ؟
اصلا نمیدونی چرا توی Meta و GameRankings این بازی نیست ؟!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
تو Game Rankings میدونم 85 گرفته بود . البته میدونی که چون تو آمریکا یه IP به اسم Fahrenheit ثبت شده بود , کیج مجبور شد بازی رو تو US با اسم Indigo Prophecy عرضه کنه ...
جالب اینجاست که الان تو Meta critic نگاه کردم , اونام 85 دادن !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: پژمان

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
تو Game Rankings میدونم 85 گرفته بود . البته میدونی که چون تو آمریکا یه IP به اسم Fahrenheit ثبت شده بود , کیج مجبور شد بازی رو تو US با اسم Indigo Prophecy عرضه کنه ...
جالب اینجاست که الان تو Meta critic نگاه کردم , اونام 85 دادن !

نه نمیدونستم !
ولی حالا فهمیدم .
واقعا ممنون .

• Like
Reactions: پژمان

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
از این گیم اسپات بعید نیست 8.5 داده به heavy rain هم نمره چشم گیری نداد همون 8.5 داد. کلا معلومه از این جور بازیا خوشش نمیاد و فقط عشق اکشن داره نمره هاشو به اونا بالا میده.
بازی هایی مثل فارن هایت سود ده نیستن به همین دلیل هم زیاد نمی سازن از این نوع قبیل البته میگم سودده نیستن نه اینکه به معنای بدون سود باشه. در مغایسه با بازی های هم تراز خودشون و تلاشی که برای اونا میشه تا بازی هایی مثل فارن هایت خوب اونا خیلی بصرفه ترن.
حسابشو بکنید اگر فارن هایت میترکوند تو جهان 5 سال طول نمیکشید شرکت qd نسخه ای تو همین سبک بسازه. اونم تازه چون کیج عشق لاو ترکوندتش زده تو این نخ وگرنه این دو سبکم نبود. اما با همه این تفاسیر من عاشق فارن هایت بودم و شاید به جرات بگم جزو 3 تا بهترین بازیام باشه . شاهکار های زیادی هم ساخته شدن که داستانی مشابه دارن یعنی هم خوب احساساتی میکنن همم خوب گیم پلی دارن مثل Red dead که عاشق داستانش بودم و oblivion
در اصل شما برای گیم پلی بازی نمی کردین بلکه این داستان زیبای فارن هایت بود که باعث میشد بازی رو ادامه بدین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Squidward

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
از این گیم اسپات بعید نیست 8.5 داده به heavy rain هم نمره چشم گیری نداد همون 8.5 داد. کلا معلومه از این جور بازیا خوشش نمیاد و فقط عشق اکشن داره نمره هاشو به اونا بالا میده.
بازی هایی مثل فارن هایت سود ده نیستن به همین دلیل هم زیاد نمی سازن از این نوع قبیل البته میگم سودده نیستن نه اینکه به معنای بدون سود باشه. در مغایسه با بازی های هم تراز خودشون و تلاشی که برای اونا میشه تا بازی هایی مثل فارن هایت خوب اونا خیلی بصرفه ترن.
حسابشو بکنید اگر فارن هایت میترکوند تو جهان 5 سال طول نمیکشید شرکت qd نسخه ای تو همین سبک بسازه. اونم تازه چون کیج عشق لاو ترکوندتش زده تو این نخ وگرنه این دو سبکم نبود. اما با همه این تفاسیر من عاشق فارن هایت بودم و شاید به جرات بگم جزو 3 تا بهترین بازیام باشه . شاهکار های زیادی هم ساخته شدن که داستانی مشابه دارن یعنی هم خوب احساساتی میکنن همم خوب گیم پلی دارن مثل Red dead که عاشق داستانش بودم و oblivion
در اصل شما برای گیم پلی بازی نمی کردین بلکه این داستان زیبای فارن هایت بود که باعث میشد بازی رو ادامه بدین

مطمئن باش فارنهایت در زمان خودش تقدیر شد که بعد از اون hr ساخته شد.تاخیری هم که بعد

از ساخت فارنهایت بوجود اومد به دلیل down شدن PS2 بود(البته نظر شخصیه).

فروش بازیهای از این دست هم خیلی خوب بوده منتها به دلیل پیچیدگی هایی که درزمینه ساخت

این سبک از بازیها وجود داره هر بازیسازی این جسارت رو نداره که سمت ساخت بازیی به این

شکل بره و همانطور که میبینید اغلب شرکتها کارهایی میسازن که کاملا تکراری و به قول معروف

جواب پس داده هستن اما به نظر من موقع خونه تکونی فرا رسیده و بازی های تکراری با ضررهای

زیاد صحنه رو ترک میکنن.

به امید اون روز!!

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
خوب یادمه این بازی توی ایران خیلی طرفدار نداشت! میدونید چرا؟ چون کرکش خیلی دیر اومد! (از اون مونت ایمیجی ها بود که هیچکی طرفش نمیفرت غیر ما خلو چلا:d) یادتون هست که با فییر در یک زمان اومدن ! عجب سالی بود اون سال :d کال آف دیوتی 2 ، فییر ، نیید فور اسپید : ماست وانتد ، فارنهایت و...................بعد از اون سال من دیگه نشد این همه شاهکار رو یکجا و در یک سال ببینم:(

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
البته فکر میکنم جدا از داستان مسئله مهم خود گیم پلی گرافیک و چندید مقوله هست که سایت ها به بازی ها امتیاز میدن که خیلی گزینه ها در بازی کم دیده میشد
خیاری نیست که
در مورد اوم مسئله فروش و فاصله بین دو بازی باید بگم اما فروش نشون میده . در ضمن این یه بازی انحصاری هم بود که شرکت دیگه ای نمی تونست نسخه دیگه ای بسازه
در مورد طرفدار در ایران هم باید بگم درسته اما برای شرکت دوزار فرقی نداره چون همش کپیه

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
من عاشق این بازی ام مخصوصا مرحله قطارش ;)

بازی عالیه سالی که اومد بهترین بازی ماجرایی سال شد غکر کنم 2005 بود دقیق یادم نیس

کلا دادن لینک دانلود تو سایت ممنوعه یا فقط تو این بخش ؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر