Heavy Rain: The Origami Killer

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
باید ایتن دوبار دستگیر شه یه بار وقتی انگشتشو قطع میکنه با مدیسون فرار میکنن به مترو باید تو خیابون واستی یعنی نری تو مترو تا بگیرنش بعد که دوباره تو همون مرحله که گفتی دستگیر شه دیگه نمیتونه فرار کنه .

آها فکر کنم این نظریه درست باشه
چون من الان زمانی که انگشتش رو قطع کرد گذاشتم دستگیر بشه
پس الان آزادش میکنم و دوباره موقعی که با مدیسون تویه هتل ... میکنن اونجا دوباره میزارم دستگیر شن
ایول پس برم چک کنم :d

• Like
Reactions: se.phi.roth

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
مدیسون چه طوری اون دکتر رو پیدا کرد ؟!

من الان تو کفم چه طوری میشه همچین بازی ای ساخت ... !
فلون فلون اسکات... مرتیکه.

آخرین ویرایش:
  • Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مدیسون چه طوری اون دکتر رو پیدا کرد ؟!

من الان تو کفم چه طوری میشه همچین بازی ای ساخت ... !
فلون فلون اسکات... مرتیکه.

شما اینکاری این مکالمات انگلیسی رو نمیخونی یا اصلا کاری باهاشون نداری
اون دکتر رو یکی از دوستاش بهش گفت به دوستش گفته بود که دنبال یه قرص خاصی هست و اونم اونو معرفی کرد البته بهش گفت هواست باشه ادم درستی نیست

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام دوستان. من علی رغم این که سه چهار باری هوی رین را رفتم ولی به دلایلی سیوم پاک شده و میخوام از اول برمش ولی همش یادم میره آخرین درجه سختیش کدوم یکیشون هست.

سه تا گزینه برای درجه سختی داره که به صورت توضیحات نوشته کدومشون سخت تره و الان سوال من اینه که کدوم یکیشون سخت ترین درجه بازی هستش؟ چون همیشه دوست دارم دکمه زنی هاش سخت تر باشه

• Like

Elham24shz

کاربر سایت
Mar 22, 2016
10
نام
الهام
سلام. من یه مشکل دارم تو این بازی(heavy rain ) ممنون میشم جوابم رو بدین. من بازی رو اول از هارد خارجی اجرا کردم که کاغذ میچرخید و چیزی نمیشد. بعد کپی کردم روی هارد داخلی ولی بازم نصب نمیشه. یکی گفت اگر اول اشتباها اینکارو کردین باید فایل های نصب رو پاک کنین. چطوری پاک کنم؟ فایلی تو قسمت دیتای بازی ها و کش نبود. جواب رو برام سریع بنویسید ممنون . ممنون میشم اگه جواب بدید به ایمیلم ashegh.222.khoda@gmail.com
چند روزه ارزوم شده بازی کنم نمیتونم

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان منم یه سوال دارم هنوز بعد از این همه مدت این بازی رو انجام ندادم و شنیدم تو بعضی نسخه ها سا..ن..سور داره.کدوم نسخه کامل ترینه و کدوم نسخه ناقص ترین؟؟؟ممنون میشم اطلاع بدید.همچنین بیوند هم مثل این که این طوریه درسته؟؟؟؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان منم یه سوال دارم هنوز بعد از این همه مدت این بازی رو انجام ندادم و شنیدم تو بعضی نسخه ها سا..ن..سور داره.کدوم نسخه کامل ترینه و کدوم نسخه ناقص ترین؟؟؟ممنون میشم اطلاع بدید.همچنین بیوند هم مثل این که این طوریه درسته؟؟؟؟
والله من تا به امروز از این موضوع خبری نداشتم ولی خود من ریجن 1 و نسخه عادی بازی کردم و بدون چیز بود دیگه بقیه اش در جریان نیستم

• Like
Reactions: need to fight

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خدا را شکر ب لطف ps4 و اکانت پلاس بازی را شروع کردم ب رفتن واقعا بعد از مرحله اول تو شوک فرو رفتم خیلی ناگهانی بود

تنها چیز ک اذیتم میکنه کنترل سخت کاراکتر و دوربین بازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر