مشکل با Eject »کنسول»:XboX 360

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
:(( آقا من بنكيو دارم ميخواستم واسه اين بازي جديدا ايكس باكس رو باز كنم بعد از وقتي كه بستمش وقتي Eject رو ميزنم يه ذره مياد بيرون ديگه اصلان بازي نميشه مگر اينكه با دست و چاقو بيفتي به جونش همينطور وقتي ميخواد بسته بشه اون آخرش گير ميكنه لطفا منو راهنمايي كنيد!

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
آخه اون مشكل فقط واسه سامسونگه و همچنين اگر اون مشكل بود با دست راحت باز ميشد ولي اين اصلا اينجوري نيست

آخرین ویرایش:

einak reiboon

کاربر سایت
Sep 1, 2009
50
نام
رضا
godfather

امروز یک آموزش جدید نوشته شده توسط ویلیام. Fix Stuck Tray Issue Samsung DVD-drives
این آموزش دقیقاً درباره رفع همین مشکل در دو سری درایورهای MS25 MS28 سامسونگ صحبت کرده
مطلبش رو هنوز کامل نخوندم، بهتره خودت نگاه کنی و بخونیش.

لینک مطلب در فروم سایت X-S

اصل مطلب در وب سایت شخصی ویلیام

خلیل جان لطفا اگه میشه لینک این آموزش رو ترجمه شده بزار تا ما بتونیم استفاده کنیم .
خیلی لازم دارم این آموزش رو .

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین

دروایو Lition من دچار مشکل شده و به سختی باز میشه آموزشش کجا پیدا کنم
اگه آموزش اینا می خوای فکر کنم همین صفحه ی قبل پستای اول لینکی گذاشتن واسه باز کردن کنسول و هم چین مسائلی. فکر کنم با این کار بفهمی مشکل از چیه.
اگر برای تعمیر می خوای ببری جایی والا من بردم مغازه گفتن یه گیری داشت رفع کردیم ولی بعد یکی، دو ماه دوباره به حالت قبل برگشت.
الآن هم من خودم دستگاه رو زاویه دار با دستم نگه می دارم درست مشه(یعنی مثلا نه خوابیده نه حالت عمودی نگهش می دارم که تقریبا میشه گفت خیلی به حالت عمودی نزدیک تر است بعدش دکمه رو می زنم راحت باز میشه) و گرنه حالت عمودی می خوام وا شه یه 20 بار می زنم دکمه رو تا باز شه.(نکته: وقتی dvd روگذاشتی تو دستگاه و کلا بسته شد و رفت تو اگر حالت رو عوض کنی هم dvd خراب میشه هم به لنز آسیب جدی می زنی پس اگر در حالت زاویه دار زدی باز شد dvd رو می ذاری تو ولی نمی بندی بعد حالت رو روی عمودی یا خواببیده می ذاری و وقتی کاملا ثابت بود دکمه رو دوباره بزن تا بره تو...)
برای من مشکل تو سال دوم-سوم شد...

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان کسی آموزشی راهنمایی چیزی نداره؟
درایوم لایتونه وقتی اجکتش میکنم بیرون نمیاد و گیر داره انگار یا مثلا وقتی به زور میاد یرون و میزنم بسته بشه باز خودش باز میشه(کامل بسته نمیشه)

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
آقا منم همین مشکلو دارم دو تا کنسول هست که یکیشون درش گیر میکنه اصلا بیرون نمیاد مگه اینکه از قبل دی وی دی توش باشه یا اگه نباشه باید بخوابونمش به زور بیارم بیرون :d دوومی هم راحت باز میشه ولی بعضی وقتا وقتی بازه یه دست کوچیک میخوره خودش بسته میشه هردو هم لایت آن هستن... ممنون میشم کمک کنین... اگه سخته بگین ببرم برای تعمیر...

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اون مشکل کم بود الان لنز درایو هم یسره روشن میشه و خاموش نمیشه.مشکل از چیه؟
داریو رو کامل باز کنید ربطی به تسمه نداره

قسمت میکانیکی داریو فرسوده شده و کثیف شده باید کامل تمیزشون کنی از الکل هم می تونی استفاده کنی
الکل به تمسه نزن به موتور هم چیزی نزن
قفط چرخ دننده ها رو تمیز کن.
از جا هم درشون نیار سخته بستنش.
با دستت در رو باز کن و با دستت ببند اگر لنز اومد بالا مشکل حل شده اما اگر لنز گیر داشت بیشتر روش کار کن

• Like
Reactions: Fu11 GAME

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
داریو رو کامل باز کنید ربطی به تسمه نداره

قسمت میکانیکی داریو فرسوده شده و کثیف شده باید کامل تمیزشون کنی از الکل هم می تونی استفاده کنی
الکل به تمسه نزن به موتور هم چیزی نزن
قفط چرخ دننده ها رو تمیز کن.
از جا هم درشون نیار سخته بستنش.
با دستت در رو باز کن و با دستت ببند اگر لنز اومد بالا مشکل حل شده اما اگر لنز گیر داشت بیشتر روش کار کن
ممنونم از راهنماییت
ولی الان مشکلم یه چیز دیگه شده!الان 360 رو که روشن میکنم لنز چراغ قرمزش روشن میشه و یکسره روشنه و وقتی دکمه اجکت رو میزنم چه با دسته چه از روی دستگاه درایو هیچ عکس العملی نشون نمیده و صدا هم ازش در نمیاد!

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
ممنونم از راهنماییت
ولی الان مشکلم یه چیز دیگه شده!الان 360 رو که روشن میکنم لنز چراغ قرمزش روشن میشه و یکسره روشنه و وقتی دکمه اجکت رو میزنم چه با دسته چه از روی دستگاه درایو هیچ عکس العملی نشون نمیده و صدا هم ازش در نمیاد!

شما سعی کن یه بورد درایو جدید رو تست کنی ممکن هست به اون مربوط بشه!

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
من هم کنسول خودم این مشکل رو داشت هم پسرخالم ...
البته مشکل اجکت نشدن رو دارم میگم ...
بدون هیچ درنگی بازشون کردم تسمه رو عوض کردم از حالت کارخونه ای هم بهتر کار میکنه :d
تسمه یک کم که گشاد میشه این مشکلات پیش میاد ... دی وی دی رام کیس هم چند باری این جور شده ...

ممنونم از راهنماییت
این مشکل رو نمیدونم والا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر