بهترین بازی wii از نظر شما چیه؟؟؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
Xenoblade Chronicles

Fire Emblem

Zelda (هر دو)

New Super Mario Bros

Last Story

Pandora's Tower

Disaster - Day of Crisis

Resident Evil 4

Mario Kart

Kirby's Return to Dream Land

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers

• Like
Reactions: masoud101

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
ماریو استریکرز چارجد به. جرات بهترین تجربه من روی وی بوده به خصوص در حالت انلاین تنها بازی که تونست من بالای 100 ساعت پای خودش بنشونه من به عنوان عشاق نینتدو و ماریو وعلاقه مند به فوتبال های فانتزی وبه شدت از معجون این دو لذت بردم وانلاینشهمین الانم شلوغ

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اگه از بی پولی بمیرم کنسول Wiiـم رو نمیفروشم چون سرگرمی خالصه واقعا ..
ماریو گلکسی 2 رو با اینکه خیلی کم وقت دارم ولی بازیش می کنم و باور کنید چنان خستگی رو از تنم در می کنه و روحیه ام رو عوض می کنه که درود می فرستم به روح سازندگان این فوق شاهکار ...
برای اولین بار نسخه تولایت پرنسس زلدا رو هم دارم میرم .. عظمت گیمپلی به این می گن ... 15 ساعت فعلا بازی کردم ولی فکر کنم هنوز اوایل بازی باشم ... :D

• Like

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ماریو گلکسی 2 رو با اینکه خیلی کم وقت دارم ولی بازیش می کنم و باور کنید چنان خستگی رو از تنم در می کنه و روحیه ام رو عوض می کنه که درود می فرستم به روح سازندگان این فوق شاهکار ...
برای اولین بار نسخه تولایت پرنسس زلدا رو هم دارم میرم .. عظمت گیمپلی به این می گن ... 15 ساعت فعلا بازی کردم ولی فکر کنم هنوز اوایل بازی باشم ... :D

بهترین کار میکنی بعضیا به من گفتن wii بفروش روش پول بزار 3ds بخر

منم راضی نمیشدم

بهم گفتن 10 تا بازی wii پورت شدن رو 3ds . نسخه ها جدید شده بازیا نینتندو 64 و گیم کیوب و wii همشون رو 3ds اومده و داره میاد 3ds قدرتش با wii یکیه

منم خریدم اما اصلا باهاش حال نکردم بعد گفتن بازی اوریج بخر خودمون عوض میکنیم منم خریدم اما بعد 2 هفته بازی کردن اون بازی هیچکس باهام بازی عوض نکرد حتی همونا که گفته بودن بعد 3ds فروختم الانم ds دارم

در کل خریت کردم wii نازنینمو فروختم خیلی ازش خوب مراقبت کرده بودم مثل آک بود

آره wii بازی قشنگ زیاد داره بخصوص ماریو گلگسی

وقتی wii اومد تریلر پرواز ماریو بین کهکشانا و چرخیدن 3 بعدی ماریو تو سیاره ها دیدم عاشق wii شدم خریدمش

کلا سری زلدا از نسخه nes تا الان همه عالین گیم پلیشون محشره

آخرین ویرایش:
  • Like

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اتفاقا من هم تازه Wii گرفتم فردا انشال... برسه دستم. نینتندو واقعا خارق العاده هستش.بازیهاش اصل گیم پلی رو رعایت می کنند و خلاقیت اصلا با نینتندو شروع میشه. زلدا خیلی طولانیه اما مگه خسته میشی؟ حرف نداره. اتفاقا گیم کیوب هم دارم ولی Wii رو هم می خواستم! دسته های گیم کیوب و مموری کارتش رو دیگه میارم روی Wii.

• Like

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اتفاقا من هم تازه Wii گرفتم فردا انشال... برسه دستم. نینتندو واقعا خارق العاده هستش.بازیهاش اصل گیم پلی رو رعایت می کنند و خلاقیت اصلا با نینتندو شروع میشه. زلدا خیلی طولانیه اما مگه خسته میشی؟ حرف نداره. اتفاقا گیم کیوب هم دارم ولی Wii رو هم می خواستم! دسته های گیم کیوب و مموری کارتش رو دیگه میارم روی Wii.

مبارکت باشه

عالیه فکر خوبی کردی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

موافقم

منم خودم بخاطر عناوین محشر و تکرار نشدنی مثل mario galaxy یک و دو . د لست استوری و عنلوین دیگه میخوام دوباره یه wii بخرم بهترین کنسول عمرم wii بود تا با wii بازی نکنی متوجه نمیش چیه وقتی بازی کنی تو دنیا wii و نینتندو غرق میشی و لذت میبری تازه wii بازیا gamecube هم اجرا میکنه با نصب املاتور بازیا nes . snes . sega . ps1 و کنسولا دیگه رو اجرا میکنه حتی میتونی ویندوز هم روش نصب کنی من ویندوز 98 نصب کرده بودم

بخاطر مشکلات مالی wii فروختم خیلی پشیمونم میخوام بازم بخرم

- - -ویرایش - - -

بهترین کار میکنی بعضیا به من گفتن wii بفروش روش پول بزار 3ds بخر

منم راضی نمیشدم

بهم گفتن 10 تا بازی wii پورت شدن رو 3ds . نسخه ها جدید شده بازیا نینتندو 64 و گیم کیوب و wii همشون رو 3ds اومده و داره میاد 3ds قدرتش با wii یکیه

منم خریدم اما اصلا باهاش حال نکردم بعد گفتن بازی اوریج بخر خودمون عوض میکنیم منم خریدم اما بعد 2 هفته بازی کردن اون بازی هیچکس باهام بازی عوض نکرد حتی همونا که گفته بودن بعد 3ds فروختم الانم ds دارم

در کل خریت کردم wii نازنینمو فروختم خیلی ازش خوب مراقبت کرده بودم مثل آک بود

آره wii بازی قشنگ زیاد داره بخصوص ماریو گلگسی

وقتی wii اومد تریلر پرواز ماریو بین کهکشانا و چرخیدن 3 بعدی ماریو تو سیاره ها دیدم عاشق wii شدم خریدمش

کلا سری زلدا از نسخه nes تا الان همه عالین گیم پلیشون محشره

موافقم باهات

من حس تو رو دارم

- - -ویرایش - - -

مبارکت باشه

پس بخاطر همینه دیگه تو بازی سنتر پیدات نیست؟ کم میایی دیگه؟

با wii حال میکنیا :d

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
موافقم

منم خودم بخاطر عناوین محشر و تکرار نشدنی مثل mario galaxy یک و دو . د لست استوری و عنلوین دیگه میخوام دوباره یه wii بخرم بهترین کنسول عمرم wii بود تا با wii بازی نکنی متوجه نمیش چیه وقتی بازی کنی تو دنیا wii و نینتندو غرق میشی و لذت میبری تازه wii بازیا gamecube هم اجرا میکنه با نصب املاتور بازیا nes . snes . sega . ps1 و کنسولا دیگه رو اجرا میکنه حتی میتونی ویندوز هم روش نصب کنی من ویندوز 98 نصب کرده بودم

بخاطر مشکلات مالی wii فروختم خیلی پشیمونم میخوام بازم بخرم

- - -ویرایش - - -

موافقم باهات

من حس تو رو دارم

- - -ویرایش - - -

مبارکت باشه

پس بخاطر همینه دیگه تو بازی سنتر پیدات نیست؟ کم میایی دیگه؟

با wii حال میکنیا :d
مرسی. آره کار Wii درسته. چقدر هم شبیه ساز روش اجرا میشه. اتفاقا این wii که برداشتم اصلا باهاش کار نشده بود که توی عکس هم مشخصه همراه با دفترچه ها و همه چیش دست نخورده همراه با 12 تا بازی. ورژنش هم 3.1 بود که خودم به 4.1 تغییرش دادم. برنامه های اجرای بازیهای گیم کیوب رو هم آخرین ورژن گیر آوردم ریختم روش حالا دیگه همه رو از روی فلش اجرا میکنه. راستی برای بعضی از بازیهای گیم کیوب (مثلا فوتبال ماریو رو تست کردم شد) میشه مموری کارت شبیه سازی شده خود برنامه رو استفاده کرد (برای دوستانی که مموری کارت گیم کیوب ندارند).
باطری شارژی کملیون 2800mA هم قبل عید تا الان روشه (بدون شارژ مجدد) که نشون میده واقعا مصرف پایینی داره.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی. آره کار Wii درسته. چقدر هم شبیه ساز روش اجرا میشه. اتفاقا این wii که برداشتم اصلا باهاش کار نشده بود که توی عکس هم مشخصه همراه با دفترچه ها و همه چیش دست نخورده همراه با 12 تا بازی. ورژنش هم 3.1 بود که خودم به 4.1 تغییرش دادم. برنامه های اجرای بازیهای گیم کیوب رو هم آخرین ورژن گیر آوردم ریختم روش حالا دیگه همه رو از روی فلش اجرا میکنه. راستی برای بعضی از بازیهای گیم کیوب (مثلا فوتبال ماریو رو تست کردم شد) میشه مموری کارت شبیه سازی شده خود برنامه رو استفاده کرد (برای دوستانی که مموری کارت گیم کیوب ندارند).
باطری شارژی کملیون 2800mA هم قبل عید تا الان روشه (بدون شارژ مجدد) که نشون میده واقعا مصرف پایینی داره.

فدات

ببین wii چیکار کرده که به همه توصیه میکردی با املاتور بازی کنن خودت رفتی wii خریدی :d حالی که بازی با خود wii میده اصلا املاتور نمیده

آره کلکسیون شبیه ساز خوب داره راحت تمام کنسولا قدیمی میتونی روش اجرا کنی بازی ps1 راحت اجرا میکنه تازه چند وقت پیش یه خبرایی اومد که املاتور ps2 روی wii داره روش کار میشه قراره منتشر شه حالا نمیدونم میاد یا نه

آره من آگهی فروششو دیدم میخواستم بخرم دیدم شما قطعی کردی خوشحال شدم مبارکت باشه :x

اونی که میگی اسمش اگه اشتباه نکنم دایوس مایوسه که بازیا گیم کیوب میاره از روی هارد نیاز به مموری گیم کیوب نداره

بستگی به باتری داره من خودم یه باتری 2300 میلی آمپر داشتم آلمانی بود بعد از 2 سال استفاده وقتی گذاشتم تو wii با بازی کردن زیاد 9 روز جواب میداد بعد باتری دادم به خانواده چون لازم داشتن رفتم باتری 2800 مارم cfl خریدم که قویتر از قبلی بود اما حداکثر 2 روز جواب میداد

از wii ت معلومه پک سفارش امارات گرفتی

بازیا قشنگ خیلی داره

خودمم دنبال wii تمیزم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر