کمک در مورد Hamachi

سلام دوستان.
من به دلیل داشتن اینترنت Dial up زیاد با بازی مولتی پلیر آشنایی ندارم.
اما به تازگی فهمیدم که با استفاده از نرم افزار هاماچی می توان بدون داشتن نسخه ی اصل بازی بازی نمود.من آخرین نسخه ی نرم افزار رو دانلود کردم و با اون یک اکانت با نام Arian47 ساختم و به روم Razor|SVR وصل شدم.اما متاسفانه بعد از این دیگر چیزی در این باره نمیدانم و من بیشتر قصد دارم بازی Stronghold Crusader را با دوستانم بازی کنم.برای این کار باید چکار کنم؟؟؟در ضمن در بخش مولتی پلیر بازی قلعه دو فیلد وجود دارد که در اولی IP مخصوص Join شدن است.اما در دومی IP Port نوشته شده که من معنی و کار آن را نمیدانم.در ضمن من برای ساختن اکانت به سایت www.hamachi.cc هم رفتم اما در قسمت رجیستر آن چندین گزینه برای عضو شدن وجود دارد که مرا کاملا گیج کرد:(

لطفا در این باره کمک کنید:(:(:(

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام دوستان.
من به دلیل داشتن اینترنت Dial up زیاد با بازی مولتی پلیر آشنایی ندارم.
اما به تازگی فهمیدم که با استفاده از نرم افزار هاماچی می توان بدون داشتن نسخه ی اصل بازی بازی نمود.من آخرین نسخه ی نرم افزار رو دانلود کردم و با اون یک اکانت با نام Arian47 ساختم و به روم Razor|SVR وصل شدم.اما متاسفانه بعد از این دیگر چیزی در این باره نمیدانم و من بیشتر قصد دارم بازی Stronghold Crusader را با دوستانم بازی کنم.برای این کار باید چکار کنم؟؟؟در ضمن در بخش مولتی پلیر بازی قلعه دو فیلد وجود دارد که در اولی IP مخصوص Join شدن است.اما در دومی IP Port نوشته شده که من معنی و کار آن را نمیدانم.در ضمن من برای ساختن اکانت به سایت www.hamachi.cc هم رفتم اما در قسمت رجیستر آن چندین گزینه برای عضو شدن وجود دارد که مرا کاملا گیج کرد:(

لطفا در این باره کمک کنید:(:(:(

طرز کار هاماچی اینطوری هست
1:دانلود برنامه
2:ساخت سرور با user و pw مشخص
3:دادن user server ساخته شده با هاماچی به فردی که میخواد با شما بازی کنه
بعد رفتن در بازی باهم و رفتن به قسمت lan بازی
من خودم از این روش بازی Lord Of Ring رو با دوستم بازی کردیم :biggrin1:

ClOnEr326

کاربر سایت
Feb 13, 2015
51
نام
Mohamad Reza
تاپیک خیلی قدیمیه ولی گفتم شاید یکی بیاد به مام کمک کنه :|
مشکل من اینه که وقتی میخوام با دوستم cod4 بازی کنم تویه سرور لیست سروری که من ساختمو میبینه ولی وقتی میخواد جوین شه ارور تایم اوت یا awaiting key code authorization
میده وقتی هم که اون سرور میزنه من اصلا سرورشو نمیبینم :|
و وقتی تویه هاماچی رویه اسمش کلیک راس میکنم گذینه ping رو میزنم پینگشو نشون نمیده و مینویسه time out ولی وقتی که اون همین کارو میکنه راحت پینگ منو نشون میده
مشکل چیه؟میشه راهنمایی کنید لطفا:'(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر