Dino crisis 2: بازی که فدای قسمت اول شد

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
بدون شك ميتونم بگم يكي از بهترين بازي هاي ps1بوده.
به قول رفيقمون در حدي بالاتر از ps1بود.
داستان زيباي بازي
شخصيت هاي زيبا و...
خاطره انگيز ترين قسمتش هم آخرش بود كه به هم احترام ميزارن و دختره وارد ماشين زمان ميشه.
الان كه دارم اينو ميگم دلم خيلي واسش لك زده.
به اميد اين كه كپ كام ورژن 3 رو بده بيرون.;)

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
خوشم میاد بازی مال اند سال پیشه
تاپیک هم مال سال 2006 هست اما میبینم هر سال همه میان و یاد اون بازی رو میکنن
داستان هیجان انگیز
تا اواخر بازی درگیر اون دایناسور بزرگ بودیم پدرمون رو در اورده بود:)) شده بود مثل نمسیس تو اویل
بعد اخر بازی یه دایناسور اومده چند برابرش وقتی دیدیم کپ کردیم :D
واقعا قشنگ بود دمشون گرم

آخرین ویرایش:

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
اخ یادش بخیر که خاطراتی داریم با این بازی هم 1 و بیشتر 2 یادمه اونموقع به خاطر پایین بودن سن(9 سالم بود) :d به همراه یکی از دوستان بازیو شروع کرد بودیم هر جا به مشکل بر می خوردیم از هم کمک می گرفتیم 6 بار تمومش کردم 2 بارم با pc
خلاصه اون زمان اون گرافیک با اون دمو ها با اون همه نو آوری (سلاح ها و...) اون داستان زیبا و ...
همه دست به دست هم دادن که یک بازی جذاب و به یاد ماندنی (مثل final fantasy
SILENT HILL.resident 2&3)داشته باشیم
هنوزم وقتی یاد این بازیا میفتم هوس می کنم دوباره برم سراغشون تازگیا هم که سونی کار جالبی کرده و یک سری بازی قدیمیو گذاشته psn برای دانلود مثل:
SILENT HILLE 1 و resident evil 1-2-3 و... فقط حیف که dino crysis جزوشون نیست :(
capcom هم که کلن انگار یادش رفته این بازی وجود داره :|
خوشم میاد بازی مال اند سال پیشه
تاپیک هم مال سال 2006 هست اما میبینم هر سال همه میان و یاد اون بازی رو میکنن
داستان هیجان انگیز
تا اواخر بازی درگیر اون دایناسور بزرگ بودیم پدرمون رو در اورده بود:)) شده بود مثل نمسیس تو اویل
بعد اخر بازی یه دایناسور اومده چند برابرش وقتی دیدیم کپ کردیم :D
واقعا قشنگ بود دمشون گرم
اره جالبه هر از چند گاهی یک نفر اتفاقی این زیر خاکیو میبینه(این تاپیک) یک دستی به سرو روش میکشه :D

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
یکی از بهترین بازی های PS1 همین بازی بود ... تو زمان خودش بهترین بود ...
من وقتی 11 سالم بود این بازیو تموم کردم ولی نه 1 بار .... هر 2 ماه کوپن تموم کردن داشت ... فکر کنم تا وقتی که ps1 فروختم 13-14 بار تمومش کردم .... شاهکاری بود واسه خودش ....

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
یادمه باحالی نیسبت به رزیدنت اویل داشت این بود که وقتی آر 1 نگه میداشته تا به حالت تیر زدن در بیاد در همون حالت دویدن هم امکان پذیر بود :D اههههههههههههههه من میخوام ! سی دی شو هم گیر نمیارم ! یکی کمک کنه ! دانلودش میشه کرد ؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یادش بخیر .اون زمان خیلی بازیش میکردم.یادم عیدا خونه بابابزگمینا پلی 1 میبردیم بازی میکردیم.عموهام میگفتن بیا پاستور بازی کنیم من داینو 2 بازی میکردم.یه بار عموم موقع بُر زدن برگشت گفت علیرضا داری تو این کوه و کمر چیکار میکنی؟(همون جاش که نزدیکای یه محل اتشفشانی بود).
هههییییییییییییییییییییییییییییییی؟
راستی تو کرج یا تهران کجا میشه بازی های پلی 1 قدیمی مثل همین بازی -پارازیت ایو 1 و2 -سایلنت هیل و.... رو پیدا کرد؟یه مدت زدم تو خط بازی های قدیمی!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا اخرش بود--چقدر این بازی جذاب بود و چه محیطی داشت!!!
کلا پر از ایده بود.
شماره 3 این بازی هم میگن رویXBOX و PS2 هسته ولی میگن خیلی دیگه تخیلی-فضایی شده.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
وقتی بازیش می کردم همش تو حال و هوای Resident Evil بودم، مخصوصا Regina که شباهت عجیبی به Jill Valentine داشت. یادش بخیر... چه روزایی با این بازی گذروندیم. واقعا چرا دیگه ادامش ندادن؟ دموی آخر شماره دومش حسابی آدمو میذاشت تو خماری...

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
دوستانی که عاشق کریسیس 2 بودن بهشون توصیه میکنم برن هر دو شماره fear effect رو بازی کنند
هر دو شمارش 4 سی دیه اگه سوالی داشتین در خدمتم

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
وقتی بازیش می کردم همش تو حال و هوای Resident Evil بودم، مخصوصا Regina که شباهت عجیبی به Jill Valentine داشت. یادش بخیر... چه روزایی با این بازی گذروندیم. واقعا چرا دیگه ادامش ندادن؟ دموی آخر شماره دومش حسابی آدمو میذاشت تو خماری...
شماره 3 اومد ، ولي چون خيلي تخيلي شده بود تقريبا شكست خورد
imgres

imgres
imgres
[
box-l.jpg

screen40_2.jpg
http://www.google.com/imgres?q=dino...art=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=108&ty=84
دوستانی که عاشق کریسیس 2 بودن بهشون توصیه میکنم برن هر دو شماره fear effect رو بازی کنند هر دو شمارش 4 سی دیه اگه سوالی داشتین در خدمتم
fear effect كه خيلي شاخه ، داستان شماره 2 قبل 1 اتفاق ميوفته.... جون ميده براي PSP :x

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
شماره 3 اومد ، ولي چون خيلي تخيلي شده بود تقريبا شكست خورد
imgres

imgres
imgres
[
box-l.jpg

screen40_2.jpg

fear effect كه خيلي شاخه ، داستان شماره 2 قبل 1 اتفاق ميوفته.... جون ميده براي PSP :x
الان مسلما دیگه نمی تونم پیداش کنم... یه جوری می تونی بهم برسونیش اگه خودت داریش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر