Dino crisis 2: بازی که فدای قسمت اول شد

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من با اینکه هزار بار این دو نسخه رو بازی کردم یادم نمیاد کدوم شماره یک بود کدوم شماره دو ببینم اونی که سوار یه قایق نظامی میشد شماره دو بود نه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من با اینکه هزار بار این دو نسخه رو بازی کردم یادم نمیاد کدوم شماره یک بود کدوم شماره دو ببینم اونی که سوار یه قایق نظامی میشد شماره دو بود نه؟
آره، همونجا كه دختره رو واسه اولين بار ميبينيم و ماسكشون رو برميداريم و ...

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
خوب من زمان خودشون هر دو شماره رو بازی کردم.
شماره 1 رو بیشتر دوست دارم چون گیم پلی بازی اصولی تر و سخت تر و نفس گیر تر بود اما شماره 2 مثل مور و ملخ از در و دیوار دایناسور میریخت که بیشتر جنبه اکشن داشت. هرچند همینشم خیلی جالب بود.
فقط نکته ای که تو اولین پستها دیدم و برام جالب بود اینه که یه سری اومدن گفتن از رزیدنت ایول بهتره و و قورتش میده و ... !!! بابا بی خیال . :smile:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
فقط نکته ای که تو اولین پستها دیدم و برام جالب بود اینه که یه سری اومدن گفتن از رزیدنت ایول بهتره و و قورتش میده و ... !!! بابا بی خیال . :smile:

شاید Gameplay این بازی شبیه Resident Evil باشه که نیست ! ولی داستان خاصی نداشت

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
واقعا" بازی قشنگی بود مخصوصا" قسمت دومش . یادمه قسمت 2 بازیو توی 2 ساعت تموم کردم :cheesygri ( یعنی واقعا بازیهای اون موقع اینقدر کوتاه بودن :confused:)

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
فوقا العاده و به همون اندازه که ورژن یک و دوش زیبا بودن (خصوصا دو ) ورژن سومش مزخرف بود به معنای کامل ! حال من بهم خورد وقتی دیدمش .

وقتی دورو تموم کردم برای اولین بار یادمه تا مدتها دپرس بودم که چرا دیلن مرد! و آخرش اینطور تمومشد! خدا خدامیکردم ورژ« سومش بیاد و ببینم که رجینا برمگیرده که دیلن رو نجات بده یا نه ! رفت که رفت !

واقعا زیبا بود این بازی واقعا

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
عجب بازی بود تا جایی که یادمه روزی یه بار با دوستم بازیشو فتح میکردیم بس که قشنگ بود همیشه هم سر ان قسمت بازیش که باید یرین زیر آب باهم سنگ کاغذ قیچی مینداختیم که کسی که باخت اون قسمت رو بره:laughing:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
داشتم تو انجمن میچرخیدم. خیفم هومد در مورد این بازی فوق العاده نظر ندم.
دینو کریسیس واقعا یک شاهکار از کپکام بود. گرافیکی فوق العده . ارزش بالا که این انگیزه رو ایجاد میکرد تا 15-20 بار تمومش کنی.
دینو کریسیس هم خوب بود اما واقعا در حد 2 نبود. دوستانی که [نسخه ی ژاپنی Resident Evil 3] Biohazard : Last Scape رو بازی کرده بودن میتونستن تریلری از شماره ی اول این بازی رو ببینن.

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
دوستان من بخاطر تعریف های شما ازDINO CRISIS 2 رفتم نسخه ی دوبله شده کامپیوترش رو از این سایت خریدم
http://www.dvdbazi.ir/index1.htm
فقط من هر جا میگردم راهنمای قدم به قدم این بازی رو پیدا نمیکنم لطفا اگر کسی میتونه راهنمای قدم به قدم این بازی رو بذاره ویا جایی رو معرفی کنه که راهنمای قدم به قدم این بازی رو گذاشته باشه.

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
دوستان من بخاطر تعریف های شما ازDINO CRISIS 2 رفتم نسخه ی دوبله شده کامپیوترش رو از این سایت خریدم
http://www.dvdbazi.ir/index1.htm
فقط من هر جا میگردم راهنمای قدم به قدم این بازی رو پیدا نمیکنم لطفا اگر کسی میتونه راهنمای قدم به قدم این بازی رو بذاره ویا جایی رو معرفی کنه که راهنمای قدم به قدم این بازی رو گذاشته باشه.

سلام اولا راهنمای کاملش رو میتونی تو سایت gamefaqs.com براحتی پیدا کنی .

دوما یه سری بازیها واقعا جاودانه میمونن که متاسفانه سازنده ها با بیشرمی قسمتهای بعدی رو یا خراب میکنن و یا اصلا ساختنشون رو ادامه نمیدن مثل:

psone:
parasite eve
dino crisis
vagrant story
dreamcast:
shenmue
D2
sword of the berserk

موفق باشی

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
ممنون بخاطر راهنماییت دوست عزیز.ولی من راهنمایی قدم به قدمه کاملا فارسیش رو میخوام .اگر جایی رو میشناسید که راهنمایی قدم به قدمه فارسیش رو داره لطفا معرفی کنید.و گرنه انگلیسیه همه ی بازیها هست.در مورد بازی هایی که گفتید منم با شما هم عقیدم بنظرم باید یادی از بازیه ICO هم بکنیم چون واقعا بازیه منحصر بفردی بود و اگر گرافیکش رو در نظر نگیریم بازیه سخت و قشنگی بود که من خودم کلی باش حال کردم.

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
سلام.
من تو داینو کریسیس 2 یه جاییش گیر کردم:cheesygri
البته ماله ps1 هست ;)
در بازی در جایی که سواره کشتی میشیم و به چند جا سر میزنیم;) گیر کردم یعنی به اون مکان ها که میرسم هیچ کاری نمیشه کرد و راهی برای ادامه ی بازی نیست;) تو یکی از اون مکان ها تو نقشه زده در وجود داره ولی مقابلش که میرم یه دیواره که یه جنازه پایینش افتاده;)
البته یک در هم اونجا هست که بسته هست و نمیشه بازش کرد.
از اون به بعد رو دیگه نیمدونم چی کار کنم:confused:

شمشیر دختره میتونست درهای بسته رو سبز کنه .

شاید هم منظورت اون جایی که باید کارت کنار آبشار رو داشته باشی .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
منم وافعا منتظر ورژن های بعدی دینو هستم...
حیف کاپکوم نمیدونه این بازی چه قدر طرفدار داره
به نظرم این بازی خیلی بالاتر از حد PS1 بود....
من خودم دو دفعه بازی رو تموم کردم یه بار Normal یه بار Hard

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر